• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
winon este ee.. cakam ho :wink:
do pondelka uz vydrzis urcite :wink: :wink:
11. sep 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez cakam toho mojho a potom ideme do tesca
11. sep 2008 o 16:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie claudi nevydržím....v pondelok som už chcela byť doma.... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

bože už som otrepaná..pardon baby.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
11. sep 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne Milan písal,že už je na ceste domov...aspoň jeden deň nepríde neskoro.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon vsak mozno keby si porodila dnes vecer, tak ta v pondelok pustia :wink: :wink:

evit taky spolocensky program sme mali my vcera :wink:
11. sep 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teoreticky aj áno....schody,schody to istia.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon tak si sprav celodenny vylet na 12. poschodie :wink:
11. sep 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidím čo zvládne môj kardiovaskulárny systém... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon nieze ta budu prijimat na are niekde :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by bola pekná prča..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej.. ten moj este nedorazil.. chudacik, musi byt hladny.. urcite chytil zapchu :unamused: aj vcera o tomto case v kolonach bol neviem ako dlho :unamused: tak bastim sama, uz nevydrzim cakat :grinning:
11. sep 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bru chuť claudi...ja som bola v sprške,nejako som sa zapotila.... juj...toto potenie ma zabije.... :angry: :angry: :angry:
11. sep 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drahy mi akurat volal.. ze caka na trolejbus a ide domov.. ze sa zase pokazilo auto :angry: presne to iste, za co sme platili par tyzdnov dozadu v servise desinku.. to sa teda oplati :unamused: :unamused:
11. sep 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, po dlhsom case sa ozyvam, som este cela... claudi ty uz mas CS 10 a este si tu no teda, ja mam len 4 tak to tu budem akoze do kedy?? :unamused:
no zajtra idem do poradne tak uvidim, ci mi to stupa. Ale zatial ziadne kontrakcie, obcas stvrdne brusko inak nic.
A tie moje opuchnute nohy ma stvu, je to fakt sila a ako ma bolia.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako mno stupa mi to kazdy tyzden :slight_smile: a furt sa nic nedeje :unamused: ja nemam nic, ani kontrakcie, ani tvrdnutie bruska, len cakam a cakam.. :unamused: tak to nezabudni zajtra povedat s tymi nohami, mozno ti nieco poradi :wink:
11. sep 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbumID=34652&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D2%26vOffset%3D1030

claudi už dávnejšie sme sa bavili o svadba.sk...kuk na tento album... to je môjho drahého ex wife...tá staršia baba je moja "nevlastná dcéra" Saška... :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon cize toto je jej terajsi muz a s nim ma tu mladsiu?
11. sep 2008 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera byt taka falosnica :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to sa moze brat v kostole, ked je uz rozvedena?
11. sep 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee. claudinka ako si dopadla dnes??
11. sep 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru winon aj mne tak pripada :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi si dlho rano nechdila a baby uz o naspisali :grinning: :grinning: :grinning: ale len dobrooom :grinning: :sunglasses:
11. sep 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno claudi...je to jej terajší muž...claudi oni sú obaja rozvedení...no vidíš...možné je všetko... :grinning: :grinning: :grinning: falošnica????ona???? niéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
a tá mladšia je ich dvoch... :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ja som Dr. vravela, tak mi do spravy napisal, ze opuchy : + , a tym to haslo, vraj to je normalne v tomto stadiu tehotenstva. NEch uz to mame za sebou..
11. sep 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dobre vidíte... je to presne tak...ale to je dlhá story....ja jej želám len to naj..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako veru ze nech to mame za sebou ani ja to uz dako nezvladam :frowning2:
11. sep 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako nepomôže nič iné,len ležať,ležať s nohami na stole... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: bohužiaľ vravím z vlastných skúseností... :confounded: :confounded:
11. sep 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, hej, citala som :slight_smile: nic nove, len sa mi CS z 8 posunulo na 10 a nejake antibiotika mi dal na vytok..
a ty ako? co nove?

winon neni? lebo ten jej pohlad, taky nedoveryhodny :unamused: ale ta starsia je cela ona :grinning:

ollako presne tak, je to normalne :wink: :wink: :wink: neboj ty nic, prejde to ako voda :slight_smile: presne tak, vylozene nohy, studene sprchy :slight_smile:
11. sep 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi a ty si dnes čo porábala???? ty ideš zajtra do poradne však??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

niekedy koncom októbra sa chystám konečne do BB...strašne sa teším na moju rodinu...nevidela som ich od začiatku júna....
11. sep 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi to bolo písané ironicky...je to mrcha zákerná...ináč ja si myslím,že sa dosť podobá Saška na Milana...pusu a nos má po ňom.... :slight_smile: :slight_smile:
11. sep 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon to by som musela vidiet vsetkych troch pokope alebo aspon jeho s dcerkou dokopy :slight_smile:
jaaaj ironicky.. mno vis jak, tu ironiu alebo srandu sa neda velmi domysliet, ti smajlici su chabi :grinning:
11. sep 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok