September 2012

mojkamoj
26. dec 2011

Ahojte čerstvé tehulky a čakateľky na dve čiarky 😉 dúfam,že nás tu postupne pribudne,že tu nezostanem sama a budeme si spolu vymienať krásne zážitky 😉 ja som dnes 26DC a našla som si minidúšika na teste ,zle mi je už 3dni ,tak som zvedavá čo z toho nakoniec bude,len dúfam,že v septembri krásne zdravé bábo 🙂 Podla tehotenskej kalkulačky mi termín vychádza 5.septembra 🙂

vierazit198
12. apr 2013

Ahoj mamicky som augustovka no chcela y som byt u vas a zapajat sa do fora 😉 😉 😉

sandrika1986
12. apr 2013

Vitaj medzi nami 🙂 😉

stipec26
25. apr 2013

@petra6484 peti mne prvy vilko grckal aj po prikrmoch, dokonca do 2-3 rokov este grckal aj ho vela napinalo... nechcel velmi papat, lebo mu z toho bolo len zle... ako sa mate, uz je u vas lepsie?

petra6484
26. apr 2013

@stipec26 ahoj no konecne sme zase nabehli na prikrmi akurat ze nesme petrzlen a zeler a dneska idem zase skusit dat brokolicu a karfiol tak dufam ze ho chudaka nebude dut a prisli sme na to ze masko ho pravdepodobne duje len v kombinacii z kalerabom a sme nadstaveny na fenistil a zda sa ze zabera nedavno son mu skusila znovu dat marhulovu vyzivu a ziaden fliacik 🙂. Tak to ide k lepsiemu a uz sa nam tlacia zubky zo spodnej jednotky nam uz spicka trci 🙂 zatial len/sedi a plazi sa respektive toci sa do kolecka , tak ako hovoria viacery je taky pohodak kam by sa nahanal 🙂 a vaha 10.5 kg

stipec26
18. júl 2013

kocky, ak budete potrebovat vediet, kde su plienocky v akcii
celoslovenské reťazce supermarketov a drogérií
http://www.sdetmi.com/sr/infosky/detail/4150/pl...

...

montinka
9. jan 2014
montinka
9. jan 2014

zopar fotiek z Vianoc.🙂

montinka
9. jan 2014

este chyba Taminka ta ale akosi sama na fotke nie je.:-/

nikita123
29. jan 2014

Ahojte baby, ja mám septembrovciatko, je to už chlapina🙂 na fórum píšem prvý krát a rada by som sa k Vám pridala. Chcela by som sa spýtať či sa aj stretavate alebo máte spoločne aktivity?

monika2712
29. jan 2014

@nikita123 ahoj, len tolko, ze baby sem nechodia, maju sukromku.. ale pozri si skupinu Septembrovky ked si aktualizujes fotoblog a pridas si dietatko tak ta tam asi prida.

petraas
14. nov 2014

ahojte baby, asi tazko sem niekto zavita ale nevadi pisem aj tak. idete vase septembrove deticky dat zapisat do skoly?

veverka84
15. nov 2014

@petraas ak myslis do skolky tak ano v marci dam prihlasku a od septembra ide do skolky nar. Je 13.9. 🙂

petraas
15. nov 2014

@veverka84 boze ja som aka trubka. chcela som do inej skupiny pisat...o 3 roky enej🙂 ani neviam ako som sa v tejto skupine ocitla....asi tak ze som mala mat termin zaciatkom septembra ako bola starsia no nakoniec sa mala narodila skor cize je na konci augusta a ja som sa odtialto neodstranila🙂) no nic ale aj tak vdaka za odpoved🙂

veverka84
15. nov 2014

@petraas 😀 v pohode nemas za co 😀

dzudka
11. jan 2015

@nikita123
@stipec26
@petra6484
@vierazit198

Ahojte pozyvam na cvicenie pre deticky aj na fit loptach je to pohybove cvicenie v malom kolektive
novy kurz zacina uz teraz v pondelok www.dlhacik.sk http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball
este su volne miesta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre