Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

jankamanikova
15. jún 2007

Tak vidim, ze vsetky mate romanticky vecer. Tak si ho uzite. Krasny vikend prajem. Zajtra tu nebudem, tak ma mozte "ohovarat" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

mario
15. jún 2007

janka len neexituj, bola by ťa škoda 😀
pekný víkend babenky 😎

renca3
15. jún 2007

tak pomaly uz bude aj 20 rokov, co ma ockovali tetanovkou. 😉
asi sa popytam lekara...
ja hned ohovorim, Manikovci budu v BA, uz sa na nich tesimeeee 😵

sillas
16. jún 2007

baby máme za sebou náročnu noc...šla som spať s Riškomo osmôej, ale nemam pocit že by som spala odvtedy lebo som bola hore snať 50 krat.. 😒
Riško fnukal..budil sa lebo nevedel dýchať od soplíkov...teplotu mal 38,3 takže aspon to bolo v pohode, teraz je čuly a usmieva sa tu na mna.. 😅
len mamka nie je čula..idem na nakup, potom rýchlo urobím palacinky a budem asi ležať ak mi to Lucka dovolí.. 😀
ja som na tu tetanovku bola asi dva roky potom akosa Lucka narodila, niekedy sa malo ísť každých 10 rokov, teraz stačí už každých 15...ale Renca..tých 20 roko by som zvážila..tak sa radšej popýtaj, nie je to nič hrozne a určite lepšie ako otrava krvi..takže baby bežte.. 😉

jenis
16. jún 2007

Ahoj sillas, tak to ti vobec nezavidim. aj my sme mali "rusnu" noc, ale asi len z mojho pohladu, lebo bola raz hore. Takze u teba je to 50x horsie. Asi mu idu zubky a asi aj mojej. Napuchnute ma dasienka a nie a nie prerazit tym dvom zubkom. (horne jednotky).
Oddychuj co najviac ked sa da cez den. A hlavne dnuka, lebo vonku je to brutal 😝 😝 😝 Najradsej by som sa sla niekam kupat. Uvidim co na to povie moj drahy ked sa zobudi.
Krasny den.

renca3
16. jún 2007

No my sme mali rusny dnik. S rodinkou Manikovou sme obehali ihrisko a kupko.
Vsetci chlapi sa vyslapkali, nam s Jankou bola mierne studena. 🙂
Bol to prijemny den, len ja som uplne grogy. Jankine deti su asi po nej. Takmer nic nespali a boli plne energie. Cela mama. 🙂

jankamanikova
16. jún 2007

Ahojte!
- renca ma predbehla 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , tak ano mame za sebou rusny, ale nadherny den. Uplna rodinna atmosfera, pohooa. Tak nase deti nas upne prekvapili. Este sme nemali taky dem, zeby Janik nespal vobec a bol pokojny. On vzdy spi pocas dna, len dnes mu to nejak neslo. To sme uplne nechapali. A Matusko, tak ten je kludny vzdy, ale dnes ma prekvapil aj tym, ze malo spinkala a bol v pohode. Horsie to je teraz. Matusko chce byt stale prisaty na mne a Janik ma tiez trochu problem. Asi to bol na nich velmi rusny den.
Ale bolo super s renatkinou rodinkou. Su uplna rovnovaha - rodicia pohodaci a deticky zive kvietocky 😉 . Nadherna rodinka! A super den!

sillas
16. jún 2007

caute baby...no ako vidim janka...tento týždžen si stíhala obehať poniektore baby...tak som zvedava kedy sa zatúlate týmto smerom.. 😉
ja som strávila den doma s Riškom..nos som vytrčila iba rano ked som šla kupiť rožky.. 😝 Lucka s Mišom boli u svokrovcov poobede stavali a napustali bazen v zahrade..
Riško je už trošku lepšie, teda uvidime čo bude zajtra..len málo husteho papal dneska, nejako mu nechutilo papkačikovu môjmu.. 😀 tak uvidime či v noci bude dohanať.. 😀
nejako je tu tiško...tak nejdem rušiť... 😉

zuzka111111
autor
16. jún 2007

ahojteeee
tak janka ty ozaj vsetko stihas 😉 aj kosice mas v plane?? 😀

no mna zajtra caka turnaj prvyyy turnaj lebo zo vsetkych som sa nejak vyhovorila ale zajtra sa mi to uz nepodari asi 😅 tak mi kocki drztre palce ja som hrozna tremistka 😝

lilke sa tiez asi prerezavaju horne jednotky a aj ocne k tomu no je to pestre ...ako keby mala mrle v zadocku ale vydrzime sme statocne 😀

sillas
16. jún 2007

zuzka..držíme palčeky, nech ti prvý turnaj vyjde...no jasne že aj ostatné ale prvý je prvy.. 😉
nam sa idu asi tiež tlačiť jednotky horne a očne..ale zatial sa neprerezali..som zvedava kedy..lebo si zje prstiky.. 😝

zuzka111111
autor
16. jún 2007

ved aj lilka ale ten ocny je j ide tak divoko z hora vyzera to tak upirsky 😀

zanaza
16. jún 2007

ahojte. som tu prvý raz.všetky vás pozdravujem. mam dve dievčatká. jedna je už školáčka a tá druhá bude mať 10 mesiacov. staršia je júlia a mladšia veronika.som moc rada, že som sa zareg. a dúfam, že to bude fajn aj pre vás.

renca3
17. jún 2007

zanaza...vitaj, mozes si vyplnit pas cez nastavenia, aby sme aj neskor registrovali o tebe viac.

A blahozelam vsetkym oteckom ku Dnu otcov. Prajem prijemnu nedelu.

Zuzka...tebe prajem presnu trefu pri odpaloch. Dolezite je zucastnit sa... 🙂

martina236
17. jún 2007

Ahojte,

my mame za sebou par padov. dnes si to odniesla horna pera 😒 , este ze si nema co vybit. a od vcera uz vie tapuskat, tatino sa taaak velmi tesi, lebo trenovali furt. samozrejme aj mamina je hrda 😉

akurat som doumyvala dlazky, karci je s malou von, asi si idem urobit kafco.

Janka, poslite tu zdatnost a energiu aj sem.

Zuzka, Viki ozvite sa ako sa zadarilo.

zanaza
18. jún 2007

Ahojte. Ďakujem za privitanie, mám chvíľu čas, tak som Vás chcela pozdraviť.
Dočítala som sa o Vás v Baj. žene a tak som sa rozhodla, že sa zareg. a dúfala som, že tu nájdem spriaznené duše.
Aký ste mali víkend?

martina236
18. jún 2007

ahoj zanaza,tak teda vitaj medzi nami. iste sa ti tu bude pacit 😉

mala spi, mame na navsteve mojho oca, takze po tieto dni opat nieco stihnem, uvidime a netecie nam do stvrtka tepla voda 😠

vikend celkom v pohode, teplo, teplo, teplo. v sobotu lazo plazo a vcera sme upratovali, varili, kavickovali a tak pod.

a dnes som bola uz u lekara, potom ze kupim maso, ale dnes akosi vykradnute v kazdej masiarni. takze treba vymysliet plan B.

jankamanikova
18. jún 2007

Ahojte babule!!!!

Tak chalani spia. Dnes ma Janik asi svoj den, lebo od rana je akysi divny. Asi zacina u neho nova zivotna etapa - obdobie vzdoru. A sam je z toho vykolajeny. No, vecer budeme s Janym debatovat, co dalej ....

Zanaza - vitaj u nas a mozes nas otravovat kolko len chces. Ja som najviac pripojena vecer, cez den to mozne len malokedy ...

Ostatne babule, ako sa mate?

Zuzka - budem v piatok v Kosiciach a planujem TA navstivit. Moze byt? TAk doobeda, poslem IP. Dufam, ze budete doma 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .

Martinka - asi prideme zase, lebo Janik chce vidiet Karolinku a pyta sa aj na toho "blbeho" taxikara 😠 .

sillas
18. jún 2007

caute baby..ozývam sa až teraz včera večer mi nešiel MK a ani dnes rano..
dneska ma Lucka zase ukecala a nešla do skôlky, vravela že jej chýbame, lebo kedže sme boli s Riškom cez víkend chorý my sme boli doma a Lucka s Mišom chodili ku svokre, no tak som podlaha...no ale pod tou podmienkou že som bola Lucku ostrihať teda skrátiť popod uška..tak Mišo bude rád, lebo už mal nervy z toho ked jej musel sušiť vlasy.. 😀

zanaza..vitaj..a len pekne prispievaj.. 😉

martinka...blahoželáme Carilinka je šikulka.. 😉 my sme už konečne začali normalne štvorkovať..tak som happy..a taký je zlatý tak si dáva záležať aby udržal rovnováhu ked zdvihne ruku.. 😀

jankamanikova..no take obdobia vzdoru my sme mali za tých skoro 5 rokov niekolko.. 😀

renca3
18. jún 2007

Janka...zeby nieco pochytil Janik od Lea? 🙂

Sillas...MK bol nejako mimo par hodin

Zanaza...to som rada, ze si nas nasla v casopise, aspon na nieco to bolo dobre - nova septembrovka 06

My sme mali rusnu sobotu aj nedelu, teraz dohanam robotu - DPH a tak

viktoria
18. jún 2007

ahojte tak som sa konečne ku vám dostala...
no idem postupne... na oslave bolo super pila som t 3-boj tzv. že som pila 3 druhy pálenky...
no a ku skuškám baby v škole som mala byť do 9 ráno najneskôr a bolo za 10 minut 9 a ja som stále hladala školu, tak som si pomyslela že už pôjdem domov, no nakoniec tu školu muž našiel tak som to stihla...
no a dnes som pozrela na internete výsledky a mám 84 bodov zo 100 takže som asi prijatá,...
no ale dnes ma začalo bolieť hrdlo takže ma nič nebaví, lebo viete že ja neznásam bolesť...
no a ako čítám máme tu novu septembrovku tak ta vítam zanaza, sme tu super baby takže sa ti tu bude určite páčiť, no ja som najvýrečnejšia takže na dalšej stretávke si ma užiješ, ale ostatne baby su super...
zuzi ako dopadol turnaj... asi sme ta mali ist povzbudiť....

zanaza
18. jún 2007

Ahojte babulky. Ešte raz ďakujem za privítko a nepochybujem, že ste super baby 😉 😉 . Som tu len na rýchlo, prerábame s mangelom,/ inak sa volá Štefan, ale volám ho Pišta/dom. Robíme strechu, tak idem mu pomôcť natierať strešné laty/odborný názov, to viem od neho, ja som na také veci trochu laik/.Tak sa ozvem zasa neskôr. Papa holky:

martina236
18. jún 2007

Janka, kedykolvek sa ohlaste, vykasleme na taxikara, budeme stopovat 🙂

sillas, dakujem a oco si Misa vybavil hned a este ked som mu ukazala foto, tak ze jasnacka. len ze sa malo stretavaju v sluzbe, takze Miso ho asi neregistruje. Risko sa vidim tiez snazi. super. a papa ten nutrilon?

viktoria blazhozelame

renca3
18. jún 2007

viki...po palenkovom vikende rovno na prijimacky a urobit na 84 bodov, tak to je vykon. drzime palce, aby si bola na zozname prijatych.

zanaza...tak bacha na tej streche. ja by som hore nevyliezla ani za nic.
mam strach z vysok. zaujimave, asi tak odkedy mam deti.

zanaza
18. jún 2007

renci, aj ja mám strach z výšok. Hore by som vyliezla, horšie by to bolo dolu. Asi by musel priletieť vrtuľník. 😀
Ale tie laty natierame, pre istotu na dvore. 😀 😀 😀
A ozaj ,viki, na akú školu ideš?

jenis
18. jún 2007

Ahojte, pekny vecer. Tak aj ja napisem dalsie pokroky mojej slecinky. Postavi sa (chyti sa niecoho) a potom si cupne a potom sa opat postavi (ale uz bez pomoci). Taka je zlata a este si popri tom tlieska akoby sa tesila tomu, ze sa uz vie sama postavit. 😀

Zanaza vitam ta medzi nami.

Zuzka kde si? Uz si odletela na tu dovolenku co si vyhrala??? 😀 Ako to dopadlo?

mario
18. jún 2007

koníka časopis tak spopulárnil, že večer nestíha jazdiť 😝
vitaj zanaza, tu sme všetky navysoko, tak strach bokom 😀
všetky vás pozdravujem a idem pokračovať v uspávaní, ako obvykle do rána 😝

jankamanikova
18. jún 2007

Ahojte!
Tak ako som uz dnes pisala, Janik nas prekvapuje svojim spravanim a sme z toho uplne vyvedeni z miery. Este ze si to nevsimam, ale som z toho dost smutna. Uvidime, aky to bude mat dalsi priebeh a to este tento vikend ideme na svokrinu 50-tku, tak som zvedava, aky bude tam. Budem Vas informovat. Drzte prsty, lebo ten Janik je z toho sam dost mimo. Sam nechape, co sa to deje a ako to vlastne reaguje.

Matusko je v pohode, len pozera a pozera. Akurat v noci by chcel byt stale prisaty.

Inac som unavena ako pes, ale pohoda. Dnes sme boli inac pre mna nieco kupit. Jany povedal, ze na tej oslave musim byt "in". Ale nekupili sme nic, lebo to, co sme mali vyhliadnute, tak mi nebolo dobre. Tak neviem, v com budem vlastne "in". Hlavne, ze chlapi budu neskutocne dobre vyzerat.

jankamanikova
18. jún 2007

Jenis - to je super. Takto si deticky cvicia nozicky a posiluju na samotne chodenie. Aj Janik to robil a potom hned zacal sam chodit, bez pomoci. Parada, len tak dalej.

renca3
18. jún 2007

janka...to je smola, ze ste nic nekupili. Ale potom by si uplne zatienila svokru. 🙂 A ked ma ten sviatok...

tomaslavka3
18. jún 2007

ahojte maminky.dnes mi vas ukazala moja dcera v Bajecnej Zene.V duchu vam zavidim take stretko.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre