Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

laurajana
4. máj 2007

presne to som mala mario na mysli - dovolenky...tak si postojime v perfektnom rade, kedze vela ludi s tym ma stale cas...

super, ze ste si padli do oka mario a jankamanikova...isto Vam je co zavidit, ze ste tak blizko seba...tak si to "uzite" 😉 papa

sillas
4. máj 2007

jankamanikova-mario...takže do stretnutia už budete zohrata dvojka.. 😉 budete o niečo popredu, my sa budeme otukavať.. 😉
dneska bol u nas jarmok, nastastie bolo super počasie, ale sama s dvomi detmi je to o držku.. 😒 ale zvládli sme aj nejaké tie Luckine návaly zurivosti.. 😀
Ja neviem čo budem robiť o rok, ked Riško bude chcieť robiť Lucka zase ine, ako to sama zosuladim...no bude to vesele. Lucka je tvrdohlava, sice ustupi ale trva to niekedy dlhšie, kym to jej to vysvetlim a pochopí...ach jaj.. 🙄

zuzka111111
autor
4. máj 2007

ahojtee no tak to budete mat janka s mariom sobry naskok 😀
janka boze vy sa nacestujete a nabalite teda ty sa nabalis 😀

mario
4. máj 2007

sledujem že v stretávke už riešite ako a kedy, ja vlastne už ani neviem kde, tak to prosím potom niekto zhrnte, dakujem
No náskok budeme mať a určite si nachystáme nejaké zábavné pásmo 😀 , ja už viem básničku, čo mal junior na dnes do školy 😀 .
prežite pekný víkend a dobrú noc

renca3
5. máj 2007

Kamoska uz isla domov, ale poviem vam pri dvoch detoch je to dost narocne.
Teo place, Leo sa chce hrat a pocuvat a rozmyslat nad odpovedou, aby som este viac neublizila...Som rada, ak som trochu pomohla. Ved na to su kamosky.
Dufam, ze mi to nebude musiet nikdy vratit. 😒
To clovek si viac vazi, to co ma doma. 😉

renca3
5. máj 2007

Mario, tesime sa na kulturny vlozku na stretku. 😅
Aj my si mozno nieco pripravime. 😀

sillas
5. máj 2007

baby v noci začalo liať a vyzerá to tak ako keby nikdy nechcelo prestať.. 😀
takže krásna sobota strávaná doma.. 😠

jenis
5. máj 2007

Veru aj tu prsi a prsi. Len som odbehla do obchodu a cele rifle mokre 😒 . Neviem co vymyslim pre malu na poobede. Ona sa len stavia a stavia a riadne pady potom z toho vznikaju. Az ju lutujem, ale asi to patri k tomu.
Teraz spinka a ja varim obed.

renca3
5. máj 2007

Asi nas caka papucovy vikend. Aj tu je neprijemne. Z tohoto pocasia sa asi tesia len zahradkari. 🙂

jenis
5. máj 2007

ja som vcera posadila tak sa tesim 🙂

renca3
5. máj 2007

No asi vsetci oslavujete hokejove vitazstvo nad Cechmi. Tak pekny vecer.

sillas
5. máj 2007

veru vol to výborný hokej ešte keby nám mala nepobehovalastále popred obrazovku.. 😀 😀

zuzka111111
autor
5. máj 2007

no az taky dobryy ze ked dali posledny gool tak manzel tak zakrical ze lilku zobudil a uz nechela zaspinkat 😠 😀

viktoria
6. máj 2007

no tak sme chory, od včera rána malý len soplí a už začína aj kašlať, teplotu zatial nemame tuk tuk....
u nás vkuse prší ale nieje zima, práve varím a malý sa pri mne hojda v autosedačke, už sa do nej poriadne ani nezmestí....
no neviem z čoho je chory lebo nezdá sa mi že by mu išli dalšie zubky, možno je to z toho počasia.... prajem vam peknu ńedelu...

jenis
6. máj 2007

Viktoria ved vy uz mate kopec zubkov, zeby dalsie? 😉

viktoria
6. máj 2007

no ved práve hore su 4 a dole 2, mali by mu ist dolne bočne ale nič nevidno....

viktoria
6. máj 2007

no zabudla som vám povedať, že v stredu som objednaná na gynekologiu, neviem či si ešte pamatáte ked som písala že som mala zle vysledky z krčku maternice, tak idem na nové stery a o 2 týždne budem vedieť výsledky, tak dufam že všetko bude v poriadku....

viktoria
6. máj 2007

no a 16 juna mám ustny pohovor na vyšku tak dufam že ma vezmu.... 😀

jenis
6. máj 2007

Na aku vysku ides? Budem ti drzat palce 😉
Isto bude vsetko ok. Uvidis

viktoria
6. máj 2007

no ked to vyjde tak budem študovať špeciálnu pedagogiku a pedagogiku pre mentálne postihnutých, tak uvidíme...

jenis
6. máj 2007

Tak drzim palce. Je to pekne povolanie ked ti to vyjde, ale aj tazke.

mario
6. máj 2007

Hokej nepozerám a tak zdvihnem tému, lebo spadla až na dolné priečky. Dúfam, že ste mali pekný víkend a počítate dni do stretávky 😀 .
Dávate niekto detičkám detské sušienky , tie od 6. mesiacov? ja som si ich kúpila k čaju a teda nič moc, sú protivné, lepkavé, je to od firmy Hero- baby prebioticum.

laurajana
7. máj 2007

ahoj mario...my davame detke sušienky Sunarka...

jenis
7. máj 2007

No ani ta sunarka nie je nic moc. Ja davam piskotky.

zuzka111111
autor
7. máj 2007

mario ja davam malej aj tie aj sunarku keksiky tie davam do vyzivky a od nestle sa mi zdaju najlepsieee

inak hraju sa vam deticky sameee ...mne lilka len pistii uz som jej urobila aj pelech kupila to penove puzzle aby aj lozit zacala vraj na tom im to ide lepsie ale ona len sedi na tom a hra sa len v mojej pritomnosti najlepsie na mojich rukach aj teraz sedi na rukach a cmulka si tu ryzovy chlebiik ani neviem ci to moze papat ale aspon je ticho

jankamanikova
7. máj 2007

Ahojte!
Posielam Vam srdecny pozdrav z Prahy. Vlasne uz sme doma, bolo super, pocasie super (akurat sme sa bali, ake bude, lebo celu cestu ta nam lialo). Po sobotajsom zapase na nas vsetci v nedelu zizali, ved aj mali preco.Ved sme konecne vyhrali nas Cechmi 🙂 . Takze citam, ze sa mate super. Ja sa ma tiez vyborne.
Inac Matusko vysiel "stipec" zubka v sobotu rano. Takze spomienku na Prahu mame zarucenu - vysiel nam prvy zubok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Mario - kulturny program? Moj Janik bude spievat a Tvoja mala tancovat a Matusko bude robit obecenstvo 🙂 .

Prajem Vam krasny den!!!

Ja davam celozrnne piskoty. Nie je tam ani vajce a ani lepok, je to "Stihla linia" (zn.) a bude ich jest do roka, tak ako Janik. A este su dobre tie kukuricne chrumky bez soli, tam je iba cista kukurica.

zuzka111111
autor
7. máj 2007

ano aj mne to poradila lekarka tie chrumky a bezlepkoveee piskotky

jankamanikova
7. máj 2007

zuzka - nase deti teraz prichadzaju do obdobia osmeho mesiaca a ten je znamy tym, ze sa prvykrat objavuje u deti "separacna uzkost". T.z., ze nie su schopne byt bez mamy a su takpovediac uplne zblaznene do matky. Miluju ju. A nedokazu este pochopit, ze ked sa mama (alebo niekto) vzdiali, tak aj pride. Oni si myslia, ze ked odijde, tak navzdy. Treba ich to naucit. Ale to trva tak to roka. Potom su deti schopne sa sami hrat a chapat nepritomnost matky. Ale to je individualne, lebo kazde dieta je ine.
A este, ked detom idu zubky, tak sa velmi rady nosia na rukach a chcu byt len s mamou. To mam aj osvedcene z Janika.

jankamanikova
7. máj 2007

A tie ryzove "veci" mozu deti jest, len treba pozriet, ktore neobsahuju vajcia ... a este su dobre burizony, ale tie su malinke, tak pozor.

jenis
7. máj 2007

Burizony moja mala miluje, dam jej ich do priehradky na kociku a s tadial si ich pekne zobka. Chvilu to sice trvalo kym sa naucila ich chytit a dat do pusi, ale teraz je uz skoro proficka. 😉 Ale zakazdym je ich plny kocik a este aj v plienke najdem sem-tam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre