Septembrové bábätká 2006

zuzka111111
23. okt 2006

Ahojte mamicky pre ktore bol september najkrajsim mesiacom pretoze sa im narodilo babo nam sa narodila Lianka 14.9 a vazila 2730g a 47cm 😀 😀
teraz budeme mat uz 6 t a priberame jedna radost azime 3480g a 49,5cm 😀

martina236
5. sep 2008

ahojte, dnes sme boli na to ockovanie, trochu si poplakala, ale raz dva zabudla. hned v ambulancii som jej dala siprup nurofen a bola v pohodicke, este aj dve hodky vonku pobehala, tak nech to tak vydrzi. uz spinka.

livka299, uz by sme radi zasli na koncert, lebo v nr ked boli sme nemohli kvoli chorobe 😒 . co sa tyka "oslavy" narodenin, opat sa stretneme vsetci na vychode u dedkovcov. minuly rok to bolo aj s obedom, ale tentokrat sme to nechali na caj o piatej 😉 . u nas nesmie chybat domaca super doboska, tak ta bude, kvoli malej este nejaka ovocna... lebo my maslove plnky rozneho druhu nemusime. do jasliciek jej zanesiem jahodokovu.

krasny den vsetkym 🙂 .

jankamanikova
5. sep 2008

Ahojte!
Mame sa dobre, nestiham na net velmi, tak len v skratke.
Deti su v pohode, Jakubko uz pozera a sleduje okolo, je velmi dobry a vnimavy. Chalani ho miluju nadovsetko, Matusko ho uz nakrmil aj BeBe keksami, skoro ma "porazilo", ked som to videla. Stale ho pusinkuju, chcu pri nom spat, tak to mame vesele.

Narodeniny neriesim, na druhy vikend budu krstiny a potom len v nasom hruhu urobime oslavu Matuskovi a pozveme Lauru (ak bude chciet prist 😀 ). Uvidime, to je este daleko. Tak idem nieco zjest, bo hladna som ako vlk a len prechvilou zaspal Jakubko, tak mam konecne veget.

zuzka111111
autor
5. sep 2008

ahojteee ...tak poviem vam ze tak ako mario lilke sa kecat nechce ... z pesniciek vie zaspievat len ku ku ku a kom kom len melodiu da spravnu 😀

..a je priserna nic nechce pozicat na ihrisku jej vsetko patri kazdeho posiela domov sa za nu normalne hambim 🙄

inak zeny v utorok sme havarovali cista hruuza a to vam ani nehovorim ze nelke sme zabudli sedacku vo firme tak ze len tu do tesca ideme ta ju podrzim na rukach no ked to videla lilka tak zacala pistat vireskat rozopinat sa a sadat k nam cize sadla do stredu ja som sedela pri okne s nelly ...a akurat som rozmyslala ze mam dve deti bez sedaciek ze co by som robila keby ze sa nieco stane ...tak som dala nohu cez lilku aby som skusila ci ju udrzim a v tom sme zabocili ku tescu a vidim ako sa na nas ruti favoritka debil nam nedal prednost a v plnej rychlosti do nas narazil to bolo take stastie ze som dala nohu cez lilku boze moj zeny nelly som pevne drzala s tou ani nehlo len sme sa zosmykli zo sedadiel inak ok lilka rev v soku nelly rehot ze sa salime ...pozrela som ze su ok a som vysla von a tak som zacala ziapat na toho debilaaa co nas vraj nevidelll a bol uplne vygulaniu ze je tam hlavna .... ze som normalne stratila hlas....

auto rozbite 150 tis skoda ...ale od ´vtedy lilka sedi v sedacke bez pistania sa tak zlakla ..len ja sa nejak bojim kazde auto sa mi zda ze ide do nas narazit ....

a oslavu riesim lebo v ten den robime aj krstiny az teraz sme sa do toho dotlacili ..ale darceky neviem a nemam tusenia a to mame 23 ludi a kazdy ze co nelly na krst a co lilke na narodky ......

livka299
6. sep 2008

Inak xixi Zuzi my mame mensiu oslavu 14.teho a vacsiu v restike 20.teho tiez spolu s krstinami 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som povedala kazdemu, ze deti maju vsetko, tak ak chcu tak najlepsie budu peniaze 😉

livka299
6. sep 2008

Ja som dala Sebinovi urobit tortu a kupime mu asi byciklik pretoze tu trojkolku zruntoval, uz je v kosi 😠 A ked sme vonku tak stale berie detom bycikel 🙂

jankamanikova
6. sep 2008

Ahojte!
Zuzkaaaaaa ... Ta bez sedaciek uz nechod a toho "debila" pozdrav aj s Novym rokom, ze mu poslem svoje okuliare, ak nevidi. Ja by som tam urobila skandal, to mi ver. Za mna by sa Jany hanbil, ze az.

No, chlapci su v Budapesti, mne sa nechcelo, tak sme doma s Jakubkom. Od pol druhej v noci som hore, lebo Jakubkovi som sa asi velmi pacila, tak na mna pozeral a smial sa od ucha k uchu. Od osmej mi uz spi, ale len v babyvaku. Ta som unavena, ledva sedim a chodim. Zajtra mame navstevu z Nitry (vsak Martinka?), tak musim nejak popratat, lebo u nas len vsade same krabice, lebo pri Jakubkovi sa to neda. Chce by len so mnou, Jany ho nemoze ani na ruky zobrat, takze mam na najblizsi rok super partaka .
Inac Jany mi uz od vcera pospevuje, ze mi konci sestonedelie, ze sa tesiiii. A ja mu hovorim, ze "moj zlaty, keby bolo na mne, tak sa na Teba uz davno vrhnem, ale jednoducho pri Jakubkovi to nehrozi. Ale on uz vymysla scenar na super romanticky vecer, tak ja nechapem.

sillas
6. sep 2008

zuzka...až ma zamrazilo... ja ked idem s detmi tak dávam taký hrozný pozor...ja pozeram aj za vodičov ktorý idu na vedlajšej..men sa už niekolko krat stalo že minedali prednost..a to nejazdím často a prípadov až-až...ale v meste už viem ktore ulice sukriticke takže to sledujem..
to si mala normalne predtuchu Zuzka...ešteže to dopadlo tak ako to dopadlo..ufff..

Mne Riško vylieza zo sedačky..kym sme došli ku svokre, on už sedel na prednom sedadle..to bola hruza, ja som na neho kričala..on sa smial..a ja som ledva odšoferovala.. 😠
potm sme prestali chodiť na aute asi týžden a nejako ho to teraz prešlo.., tak dufam že ho to zase nenapadne.. 😕
inak mame hrozne obodbie..všetko naroznaša..všetko vylieva, vybera..špini..a mam pocit ako na neho tlačím za cikanie..tak to nabera opačný efekt..takže už mi ani nepovie ked sa pokakal.. 😠 uplne na to kašle...tak asi na neho tlačim..on vie čo ma robiť ale jednoducho nechce! 😝
no čo už zimovať budeme ešte v plienkach.. 😀 😀

Lucka ta neposlucha, taký bordel dokáže narobiť..už mam pocit že iba kričim.. 😀 😀 boli sme vonku a Riško chcel isť na tej trojkolke čo sa tlači odzadu..tak Lucka že ho bude tlačiť, zrazu sa rozbehla..ja kričim pomaly, lebo ho vykydneš, urobila 2 kroky pomaly, zase sa rozbehla a takto sa to zopakovali 4 krat..ja už nervy a ona sa zase rozbehla, lebo jasne Rišovi sa to pačilo.. 😀 a iba zrazu...drrrrrb..jasne že ho vykotila..Rišo letel na hubu, a udrel si nos, až mu krv začala tiecť.. no som myslela že ma porazi.. ☹
neposlucha kofa jedna..!!

janka pozdrav Janyho.. 😀 nech ta len pekne prekvapi.. 😀

stankalm
6. sep 2008

zuzka...boze, to je hrozne, este stastie, ze sa Vam nic nestalo...ja som tiez opatrna, ked idem s malou, tiez myslim aj za druhych vodicov a ked soferuje moj muz, tak iba ho stale okrikujem, lebo ten jazdi hrozne 😠 Ale clovek nikdy nevie, co sa moze stat aj pri najvacsej opatrnosti, vsak? Ja malej ale radsej ani nedovolim pocas jazdy sediet mimo sedacky, lebo ona by si rychlo zvykla a uz by sme ju do nej nedostali 😒

sillas..to ako keby som citala o nas...ja mam tiez pocit, ze len kricim a furt len utieram, co tiez vselico vyleje, vykydne, potom sa v tom hra. A to cikanie...ja ked tu citam, ako su uz skoro vsetky deticky bez plienok, tak sa citim ako nejaka neschopna, ale takisto cim viac na nu tlacim, tak tym horsie. Dnes sme boli v Poprade, nechala som ju bez plienky aj pocas jazdy, ale v pohode, no potom v Tescu, ze ide cikat, tak hybaj do auta na nocnik, lebo ona nechce cikat nikde inde, ani do travy...tak sedela na prednom sedadle na nocniku a kukala na ludi a oni na nas 😀 Ale zvladli sme to ok, pocikala sa raz, aj to v zapale hry na ihrisku...Tak neviem, ako to pojde dalej, plienku jej davam iba na spanie, ale obcas sa pocika, tak furt iba periem...

zoya1
6. sep 2008

Ahojte. Zuzy - chválabohu že ste všetci v poriadku. Janka - ten tvoj mužíček je neuveriteľný romantik 😀 😀 , určite vymyslí niečo super. Sillas, Stanka - myslím, že všetky naše deti sú teraz také ufúľané - ja tu mám jednu susedku, ktorá stále keď vidí moje deti ako sa dokážu na pieskovisku zašpiniť, tak na nich pokrikuje - "tak teda vyzeráš!!! Ako keby si práve sviňu dobozkal!!!"
My sme už bez plienok, ale na nočný spánok jej dávam a dokonca ju dokáže aj precikať - a to používame originál Pampers - Zoja totižto za noc vypije cca 7 dcl čaju. Neviem ju od toho odučiť. Cez deň spí cca 3 hod bez plienky - a nepociká sa. Dodo v škole nič nového, až na to že v piatok akosi zabudol, že majú domácu úlohu resp. povedal, že pani učiteľka je straaaaašne zlatá a žiadnu im nedala. Len má tú smolu ten môj syn, že s ním do triedy chodí asi polovička nášho vchodu takže dnes som na pieskovisku počula, koľko chúdence deti museli písať úloh - len my nič 😀 😀 😀 . Dodo teraz víkenduje u našich, tak už sa teším ako si ho zatjra podám. 😀

martina236
7. sep 2008

pekne ranecko 🙂 , my dnes uz od 6.00 hore 😕 . juj to my tak skoro nezvykneme 😒 . tak som postavilauz na slepaciu polievocku a druhe som uz nemala napad, tak ze mangelskoci po obed do cinskej. mala matelacinku os vcera. dovarim a pojdem s malou niekam sa vyvetrat , karci musi nieco este v praci vybavit a poobede, teda ked sa mala naspi pojdeme kuk Janku 😉 , no uz sa tesiiiime, ze konecne uvidime family a hlavne maleho Jakubka.

Zuzka, to je strasneeeee, hlavne ze sa vam nic nestalo. ale je pravda, ze bez sedacky radsej nie 😖 . teda my radsej s nikym ani nejdeme, ak sedacka nie je. striktne som proti. moze plakat kolko chce. proste je to riziko bez. chvala Bohu sceny nerobila ani nerobi.

zoya, detto. v noci plienka pocuuuurana, lebo ona zase si vypyta mlieko. ked jej ho nedam, tak cirkus na cely panelak. ale kedze my mame nemliecnu dietu a nemoze ziadne mliecne vyrobky, tak aspon toto jej doprajem.

krasny slnecny den vsetkym 🙂

renca3
7. sep 2008

ahojte,
konecne sme doma z horuceho Turecka, ale ako pozeram pocasie, ani tu sa moc neschladime.
nezastihla nas ziadna nepredvidana okolnost, deti to zvladli v zdravi, bez urazu a pacilo sa im. jasili sa cele dni vo vode v mori, ci v bazenoch. mne sa osobne nepacilo. hotel, plaz, ci more, proste o nicom. zly vyber last minute. nabuduce budem preciznejsie vyberat. hlavne, ze deti si to uzili. inak som sa cez konika spoznala s jednou rodinkou, co isla s nami. Leo mal hned 9-rocnu kamosku, takze nasu spolocnost velmi nepotreboval
a my sme mali s kym vcecer popijat a pokecat. bolo nam veselsie a brali sme to viac s humorom.

mozno vas niekedy precitam dozadu, ale teraz nestiham.

martina236
7. sep 2008

ahoj renci a vitajte domaaaa. ako si to zhrnula za seba strucne. to by ti moj mangel povedal, no proste zenska, nespokojna s nicim 😉 . ale chapem ta. podstatne je, ze deti neriesili nic a boli stastne a hlavne zdrave.
potom pridaj foto nech my kuk 🙂 .

my uz po obede. tato zalahol s dcerkou, len teraz dosiel z prace a my dve sme boli od deviatej vonku do 11.45 a som takaaaa unavena, velmi je teplo. idem si nieco precitat. pa

renca3
7. sep 2008

matka...vyzera to, ze som fajnova. no mozem popisat aj viac z toho, co sa mi nepacilo. more spinave so skalnatym dnom, plaz okupovala svorka asi 5 velkych psov a zjavne to vedeniu hotela nevadilo, ze tam do piesku vykonavaju aj potrebu. keby to aspon pozbierali. a spicka - na izbe v kupelni - svabi. tak to fakt nemusim. 😒
prve 3 dni sme sa spamatavali zo soku a potom to sme si zvykli. 🙂 boli tam aj svetle stranky. 😉
inak nikdy sa mi nas byt nezdal taky pekny po navrate z dovolenky. 😅 ň
fotky sa poznazim na buduci tyzden. detom bolo super, su to vodne zivly. 🙂

maly spi, pracka perie, tak som to poprecitovala.

sillas...ja to robim pri sviatkoch tak, ze nenapadne drahemu par dni pred naznacim sviatok, ci vyrocie. predidem tak sklamaniu. chlapi to proste nedrzia v hlave. 🙂

tak tu uz mame 2-rocne deticky... prajem vsetkym len to naj naj, stastie a zdravie.

zuzka...teda poriadny sok to musel byt. urcite by som si aj ja kricala na toho primitiva na celu ulicu a to by som sa asi neuranila ani "vyberanemu slovniku". ja jazdim aj ked som na hlavnej velmi opatrne, hlavne na takych nejasnych krizovatkach davam pozor. Peto mi to vycita, ze ved si na hlavnej, ale ja sa takychto antisoferov obavam.

renca3
7. sep 2008

a co sa tyka spravania deti...teda niekedy mi uz tiekli nervy, aj Petovi. o ich spravani svedci aj to, ze jedna pani v lietadle nedaleko nas poprosila letusku, ci nie je este niekde dalej volne miesto. tak asi tak. 🙂

martina236
7. sep 2008

renca, nemyslim, ze si fajnova, plaz u nas sklamala minuly rok tiez-kamene a svabov sice nie, ale nejake potvorky sme mali aj tento aj minuly rok a to som zurila 😠

my sme mali dnes krasne poobedie. urobili sme si vylet k Janke do Zamkov. bolo nam veeelmi dobre 🙂 , proste ako doma. su to skveli ludia, ozaj. no a maly Jakubko je maminkin chlapcek. krasne modre oci ma. je iny ako starsi bracekovia, ale Karci autom spat skonstatoval, ze ak by sa malinky niekde stratil, tak ho automaticky zanesie k manikovcom 😀. ja by som povedala, ze je viac na maminku 😉 . a dooobre sme sa najedli, Janka aj kolacik upiekla. no a deti... uplne perfektne sa zahrali. Karolinka najprv asi hodinku bez slov s otvorenou pusou sledovala chalanov, okolie, vsetky hracky a nakoniec sa pridala 🙂 . teraz uz spinka, ja idem pospratovat, nejake veci na rano pripravit do jasliciek. tata mame v robote a ze este asi aj na pivko skoci, aj auticko z pozicovne uz mame, tak sa tesiiime, ze opat ma kazdy svoje "kone" 😉 .

jankamanikova
7. sep 2008

Ahojte!
Tak mame za sebou nadherny vikend.
Bol velmi narocny na aktivity a hlavne dnesna navseta nas povzbudila tak, ze vsetci uz zalomili, len ja a Jakubko "kukame" na seba 😉 .
Ako pise Martinka, bolo dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! Velmi sme sa tesili. Chalani nadseni, Karolinka sa hned pridala. Ak ked je pravda, ze ked prisla, tak pusu mala otvorenu dokoran od udivu (necudo, ved moji chalani vedia urobit dojem 😉 ). Nechapala, ale hned bola za kamosku a majstrovala s kladivom (lebo moju chalani ine nemaju 😀 ). Bolo tak rodinne, pekne. Je fajn byt s niekym a byt sam sebou 😎 .
Jakubko trochu poplakaval. Niet divu, ked mamina zjedla kukuricu ("tava" som jedna) a tak sa chudacik pucil a puciii. No, uz zaspal. Idem to tu popratat, lebo chalani s Karolinkou a Karolom sa hrali na zlodejov, tak idem pozriet, kde a co "pokradli" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .

Prajem dobdu noc, pekny tyzden a kopec radostiiiii ...

Inac my rozmyslame nad anglickou skolkou, ze tam dame Janika. Ale velmi sa mi do toho nechce, ked vidim, ako sa krasne vedia spolu hrat s Matuskom a Matus brata miluje. Asi by sa doma nudil. Tak este rok pockame. Ved sa doma dobre zabavia. Aj Janik povedal, ze on kamaratov nepotrebuje - ma Matuska a Jakubka 🙂 .

aviril
7. sep 2008

Ahojte.
Len tak v rýchlosti somsi prečítala túto stranu.
Zuzka, chváááááááááááálabohu, že sa vám nič nestalo, ja by som už infarkt chytila.
Janka, vidím, že stíhaš všetko asi máš "vrtulu v zadku", len by bolo dobre ešte, keby si hodila aj nejaké to foto tvojho synčeka.
Livka, no koho tu nevidím, ty si aj tu?

my sme mali krásny víkend, včera sme boli opekať na chate a dnes sme sa boli kúpať. No paráda. MOji chlapi padli za vlasť.
Tak dobrú noc.

zuzka111111
autor
7. sep 2008

ahojtee

joj ja som myslela ze to len my sa este aj precikat vieme v noci ale aj mne lilka popije aj 3 flase 😝 a na obednajsi spanok som este neskusila dat dole plienku ale asi musim skusit co to sparvii

matka mohla si urobit foto lebo sa asi nedockame 😀 😀 😀

renca ... hlavne ze ste tam neochoreli a chlapci si to uzili ale ja som taka ista sice sme nikde neboli mozno pojdeme v zime 😀

konecne som na obed naucila detri spat spolu a dokonca tak prespia ovela dlhsie tak sa tesim len v noci to je hruuza 4 v postely ako mario povedala nacvik do truhly 😀

uz sme aj objednali postel do izby ale neviem ako ju tam budem davat ked vsade chce ist s nanou ( nelly) a je to dvoj potel ale to nelká sa mi este budi teda aj lilka na cumel alebo baj neviem ako to vyriesit ... 😖

jankamanikova
7. sep 2008

Zuzka - neries to. Tvoje dievky sa budu mat radsej a radsej, ked budu spolu. A oni budu chciet byt spolu. Nasi sa od seba neodtrhnu a vsade chodia spolu. Jednoducho nevedia bez seba zit 🙂 . Uvidis ako Ti bude dobre, ked sa spolu nadherne pohraju. To bude zivot ... A blahozelam k spolocnemu spaniu dievok 😎 ...

Aviril - nestiham. Ved Martinka od zufalstva mi umyvala riad 😠 , co sa na neho nemohla pozerat 😠 . Ale ved ako doma, nie?

martina236
7. sep 2008

Janka, ziadne zufalstvo, jasne?! proste som ho umyla a padla a dojdem aj nabuduce 🙂 . ak budes chciet 😔

Zuzka... a veru mohla, len keby som fotak nenechala doma 😠 . juuuj super, ze ti slecny spia spolu, tak mozes oddychnut s nimi, alebo si nieco porobit, nie?

jankamanikova
7. sep 2008

Martinka - jasne, ved sme kamaratky ...

No, pri nasom bloku akction. Dve policajne auta, kopec ludi vonku a na oknach. Jany hned letel dole, lebo nejaky blbec znicil 12 aut. Tak Jany siel pozriet na tie nase. Tak nase su prave tie, ktore nie su znicene. Vdaka Bohu! Ostatnym narobil vela skod. Ludia su nahnevani. Nevieme, co sa presne stalo, len sme poculi krik z vonku a skoro zrazil aj dve dievcata, nastastie sa nic im nestalo. Uz to riesi policia. Tak som sa prelakla, ze som utekala na WC 😖 a pusinkovala deticky ... A este citam o tom autobuse, co sa stalo, tak nie je mi do smiechu 😖 ☹ 😒 .

ivon1
8. sep 2008

Gratulujeme všetkým už dvojročným a prajeme všetko naaaaaaaaaaaaaaj...

Zuzka .... šťastie, že ste OK a nič sa vám nestalo.

Ja mám v piatok zasebou poldňovú návštevu v nemocnici. Na prstík lekár povedal, že zlomené to nemá a že mu tá kostička bude behať už stále. A bola som vybavená. No a na ORL sme dostali termín na vybratie nosných mandlí. Máte s tým niekto skúsenosti? Ako to detičky znášajú a čo to obnáša? Lekári sa tvária, že to nič nie je a nič konkrétne nepovedia.

Janka, Zuzka ..... závidím vám, že si vaše deti rozumejú. U nás je dosť veľký vekový rozdiel a vôbec sa nevedia hrať. Mám pocit, že nie som rodič ale policajt, čo stále robí poriadky.

My sme včera poobede sedeli vonku a videli sme letieť záchranársku helikoptéru. Reku určite sa niečo stalo. A večer v správach už hlásili, že prevážali 2-ročného chlapčeka Filipka s popáleninami. Až ma zamrazilo, keď som sa pozrela na môjho Filipka a predstavila si to....
Niekedy ma štvú novinári, že stále hľadajú senzácie. Každý rodič sa snaží dávať na dieťa pozor a môže sa stať každému, že pri niečom zlyhá, alebo stačí len sekunda nepozornosti a nešťastie je hotové. By som bola zvedavá, či sú oni taký dokonalí, že sa im nič nestalo pri výchove detí. Ak vôbec nejaké majú. Obyčajne sú bezdetní a len mudrujú.
Moc filozofujem, tak radšej končím.... 😉 😉

renca3
8. sep 2008

caute...dnes sme s Teom vyprevadili Lea do skolky po dlhsom case. ked boli spolu, viac sa klbcili ako hrali. Lea sa v skolke pytali, co robil cez prazdniny a on na to ze "hral som sa s bracekom". 😅 Tea som musela vyniest zo skolky na rukach s placom, lebo chcel ist za Leom a este par hodin mi opakoval "ja za Leom" . no zvykli si na seba za tych par tyzdnov, co boli non-stop spolu. od januara tam zacina aj Teo, ale pochybujem, ze bude chapat, ze je v inej triede ako Leo. bude krik, viem si predstavit. 😉

zoya...ved si mohla maleho este rok usetrit od tych skolskych povinnosti. a teda aj teba ako tak citam.

viktoria
8. sep 2008

ahojte.......u nas uz od vecera prsi a v noci bol taky silny vietor, ze som sa nato hned zobudila.......
tobias spi a ja oddychujem.
v stredu idem do skoly na zapis, uz sa taaaaaaaaaaaak tesim........
tobias ma 2 roky v sobotu tak vtedy aj oslavujeme, bola som mu objednat tortu, bude mat osobne auto.....tak som zvedava aka bude........my mu kupujeme len nejake auto, ved aj tak este kopu hraciek dostane..........
chem mu kupit nejaky zeriav, alebo nieco take, miesacku a tak.....tak uvidim ze naco natrafim..........svokrovci by mu mali kupit stvorkolku na pedale tak na to som tiez zvedava, kedze oni vzdy nakoniec kupia nieco ine........

stankalm
8. sep 2008

ahojte...krásny den dnes vsak? 😠 Ja chcem este letoooo. Strasne rychlo to ubehlo, nezdá sa Vám?

My sme mali úplne hroznú noc, Tamarka od 3ej hore, prišla ku mne, že má "bó" v brušku a nemohla si nájsť ani polohu, musela mať riadne krce. Potom začala vracať, ani neviem kolko krát, chúdatko moje malé, včera totiž dosť toho poobede pojedla a niečo jej asi nezapasovalo. Bola úplne biela ako krieda a potom sa mi zdalo, ze akoby uz bluznila, co bola taka vysilená, lebo zrazu zisla z postele a ze ideme ci citat knizky a ocka privreté. Tak len polihuje a ja s nou, som hotova a to nehovorim o muzovi, spali sme asi 2 hodiny, chudak musel ist do roboty taky nevyspaty a obsluhovat hosti 13 hodin...
Takze dnes sme doma, chrumkala len jablcka a papala kuraciu polievocku, teraz spinka, snád to uz bude lepsie.

Janka...to je otras, co tito ludia robia, poskodzuju auta, vykradaju, to je doba 😢 No a ta havaria autobusu, to je tiez hrozne, som bola z toho uplne hotova...

Viktoria...Ty sa naozaj tesis do skoly? Ja mam cely buduci tyzden od pondelka do nedele sustredenie - prednasky, a to sa vobec netesim...a ked pridu skusky, tak ani nehovorim...posli mi trochu Tvojej radosti zo skoly 😉

renca...vitajte doma...neboj, o rok bude dovolenka lepsia 😉 Aj Ty ides dat maleho od januara do skolky? My mame tiez tak v plane dat Tamarku, len som nejaka nerozhodnuta, mi to pride take, ze sa jej chcem zbavit alebo co... 😢 Alebo si nechcem pripustit, ze to vsetko tak leti a cochvila koniec materskej...

jankamanikova
8. sep 2008

Ahojte!
Zabudla som s Vam pochvalit, ze sme boli s Janikom na koncerte. Zobrala som aj Jakubka, ako inac. Matusko chcel ist s nami, ale ostal s tatinom. V sobotu u nas na amfiteatri, vecer o osmej bol koncert vaznej hudby, operny spev, orchester ... a tak. Ja som sa tesila a Janik je asi po mne, lebo nechcel ist domov. Velmi sa mu pacilo, vsetko komentoval, ospevoval, dirigoval. Bol velmi stastny. Domov sme isli o desiatej a to koncert este pokracoval. Jakubko prespal cely koncert. Ja som bola velmi stastna, lebo ja som kedysi zila z tychto podujati a velmi ma to naplnalo, tak som si to velmi vychutnala ...

Idem pozehlit plienky, Jakubkove vecicky a spat. Ak sa bude dat. Lebo tuto noc sa o druhej zobudil a velka debata so mnou az do siestej. Jakubko - mam pocit - ze je narocnejsie dietatko ako nasi dvaja drobci; cez den len v babyvaku spi, nikde inde nechce spat a v noci sa po polnocnom kojeni zobudi a funguje, usmieva sa, mrnci, spieva. Ta ja nechapem. Rano zalomi a spi cele doobedie (ale len vo vaku). Trochu zacinam byt unavena, ale sa velmi sa tesim z deti, lebo sa pekne hraju a maju sa radi.

zoya1
8. sep 2008

Ahojte, tak hodila som nejaké nové foto do albumu, tak ak chcete mrknite.
Pozdravujeme všetkých, čítam, že sa máte v poho, Janka samozrejme všetko zvláda ľavou zadnou 😉 . Ja som unavená. Celý deň v práci s deťmi, doma ma čakajú moje deti, večer žehlím, varím, upratujem apod. a tak som taká ako vyžmýkaná. Takže idem hajať. Pá pá.

renca3
8. sep 2008

stankalm...ano od januara, ale len na 3 dni v tyzdni. este ho chcem mat aj pri sebe, aj potrebujem v januari viac casu na pracu. uvidime ako to pojde. Leo by ho tam chcel mat hned teraz. 🙂

mala bola z toho vrackania vysilena, ale asi aj dehydrovana. vtedy su deticky take spave. dufam, ze je uz vsetko v poriadku.

janka...tak trochu kultury nikdy nezaskodi. isla by som uz do divadla, aj balet by potesil.

zuzka111111
autor
9. sep 2008

ahojtee martinkam vsetko najlepsieee...

janulka ty sa nikdy nestazuje mas moj obdiv ja ked mam malu 5 HODIN VO VAKU TAK MOJ CHRBATT AU

v nedelu mame oslavu nemam nai tortu ani darceky a to mame aj krstiny no som sa znovu uvedomila neskoro 😠

martina236
9. sep 2008

pekne ranecko....

zuzka dik 🙂

zoya, neverim, ze si isla spat o 22.00 😀, lebo ty zvyknes prispievat pekne po polnoci 😉 , neprehadzovala si sa? 😉

stanka, viem o com hpvpris, mala vracala minuly tyzden, bolo to strasne ☹ . dufam, ze je uz malinka fit.

viktoria, nech ti ten elan vydrziiiii 😉 .

ja som postavila obedik, navarim, spracem a behnem do mesta nieco pozriet. poobede skocime niekam na ihrisko, kym je este pekne a teplo.
zub ma neprestal boliet ☹ a to beriem atb uz piaty den, este 2 dni pockam, potom zavolam do ba a budu ma musiet objednat na zakrok, tak mi bolo povedane pri poslednej navsteve. pomooooc 😲 😲 😲 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre