Septembrové detičky 2012

nkem
18. okt 2012

Otváram novú tému a pozývam všetky mamičky z našej starej témy, ale aj nové, aby sme si navzájom pomohli s problémami, ktoré majú naše deťuchy alebo len tak pokecali 🙂

lusinda1989
28. aug 2013

@lucica ahoj a kojis este?

lusinda1989
28. aug 2013

@lucica
@nkem
@hanka_xy
@sjuz ahojte baby ako sa mate? U nas to celkom ukde mala chodi uz asi dva tyzdne este je to take neohrabane ale uz sa ponahla ako nic. Papame dobre len uz neviem co varit furt ma to iste... Spinkame tiez dobre az na to ze zopar krat sa mi mala zobudi s hysterickym placom a nie a nie utisim ani na ruky ani nic... Potom to preslo. Ockovanie nas caka 11.9. Potom mame 28 svadbu ideme na vychod sestra sa mi vydava tak neviem no a po svadbe sa stahujeme do nemecka. Uz teraz mam hrozu ako to tam bude. Po svadbe tak usto planujeme zamakat na druhom baby tak uvidime ked sa podari...

jarkamartin
28. aug 2013

Tak my sme dnes boli na očkovaní a na poradni. Máme 82cm a takmer 13kg 😒 Takže valibuk aj keď s jedením to je hrôza, stále nás drží nažive cicík 🤐 Chodíme už asi týždeň, tak že naozaj 🙂 Ja už som začala riešiť narodeninkovú oslavu, torta objednaná, ľudia pozvaní, foťáky nažhavené :D
@lucica ja by som aj rada ďalšie, horšie, že som to ešte nedostala a asi kým budem kojiť asi nedostanem, takže po očkovaní v 15m (pomôžem jej prekonať ho) s tým asi skúsim seknúť a možno sa zadarí 🙂 ty ešte kojíš tiež?

nkem
autor
30. aug 2013

@lusinda1989 sikovnica 🙂 máme sa docela dobre, mala nechce moc jest teraz, zuby žiadne nové, ja začínam opäť chodiť do školy a s mužom pracovať na druhom bejby, ale dávam tomu čas, kedže moje karmy si chodia jak chcú.. 😉
@jarkamartin tak to je riadne chlapisko 😉

lusinda1989
31. aug 2013

@jarkamartin no to mate riadne miery... 😀My sme jak taky vyzlaci pred mesiacom sme mali 7,7kg a 68 cm ... Zjedla by aj mna furt v tej pusinke nieco ma a aj tak pomaly priberame... Tak my budeme asi oslavovat na sestrinej svadbe 😊 potom sa stahujeme do nemecka takze uvidime.
@nkem vidim ze nam vsetkym srdiecko pyta surodenca ☺ aj moja mrchana chodi ako sa jej chce v poslednom case 😤

jarkamartin
31. aug 2013

@nkem "chlapisko" je Adelka 🙂 svokra hovorí, že mám namiesto mlieka asi smotanu 🙂 ale tak vybehá a zasa teda ani ja ani muž nie sme nejakí trpaslíci ;)

@lusinda1989 Čo je malé to je milé. no naša papá veľmi málo, sladkosti jej vôbec nedávam, nemala ešte ani piškótu. Jogurt len biely, voda čistá. Jediné sladké je ovocie a moje mlieko. Súrodenca by sme aj my chceli, rada by som to mala v jednej dlhšej materskej a tým pádom menší vekový rozdiel. Však uvidíme, či sa mrcha dostaví alebo tomu budem musieť nejak pomôcť.

lusinda1989
31. aug 2013

@jarkamartin tak mi papame hocico snazim sa aby aspon trosku pribrala... Ked ona vsetko vyhbeha nema z coho pribrat...

nkem
autor
31. aug 2013

@jarkamartin jejda, prepáč 😅 rychlo čítam 😔 to budete mať modelku, ked je taká dlhá 😉

jarkamartin
31. aug 2013

@nkem no keď zdedí moje stehná tak ťažko :D

nkem
autor
31. aug 2013

@lusinda1989 to je najhoršie,taká že ja asi zas ani nepostrehnem, že budem tehotná, ked večne nemám kramy..ale zas na druhú stranu som tomu mierne rada teraz po cisárskom, lebo mám pocit, že porodím aj maternicu pri kramoch.. 😅

@jarkamartin 😀 nie, kocenka bude, tie stehna sú aj u nás 😀

vulcano1986
7. sep 2013

@lusinda1989 Ahoj, aj naša je drobec, tiež sme mali poradnu teraz minulý týždeň a máme 9,2 kg a 72,5 cm, takže tiež sú všetky detičky naokolo vačšie ale mne to nevadí presne ako vravíš čo je malé to je milé a dobrého veľa nebýva aj ked sa už vie aj pojedovať pekne, a blaboce mama tata, žiža , dede baba, havo, ham ham, jeee je vieme sa diviť no veľa toho nakecá , chodí tak za ručičky ako drak ale už sa začína aj pušťať pomaly , ved má čas , takže pomaličy všetko príde, akurát nam teraz vravela Mudr že idú dalšie tri zuby naraz tak u nás to je také všetko naraz a zrazu, a tiež ideme na svadbu posledný septembrový víkend a oslavu máme dnes a zajtra keďže od piatka je to už slečna jednoročná :D

hanuliq
7. sep 2013

ahojte my mame dnes rok 🙂 mame 11,4 kg, 83,5 cm a 8 zubov 🙂

hanka_xy
10. sep 2013

Ahojte, hlásime sa po dlhšej dobe aj my 🙂 Zaraďujeme sa do kategórie "malé pivo", máme 69 cm a 9,77 kg 🙂 No naša mala pri nar. 47 cm, tak to bude taký špuntík, ale myslím, že na dievčatách to až tak neva, aspoň môže nosiť vysoké topánky, nie ako ja 😖 Dnes nás očkovali, všetko OK, aj keď mám zmiešané pocity z očkovaní, keďže na nete sú okolo toho búrlivé diskusie 😕 No hádam bude všetko v poriadku. Súrodenca pre drobcov vám odporúčam, je to krásne, mať viac ako jedno dieťatko, ja mám dve, niekedy makačka, ale sledovať, ako sa majú radi je krásne. Náš rozdiel je 5 rokov a je to super podľa mňa. Náš veľký narodeninový deň už je za nami, mali sme ho významný aj tým, že veľký braček išiel v ten deň do 1. triedy 😉

jarkamartin
11. sep 2013

tak my máme dnes rok, neuveriteľne to letí. A čo všetko tie detičky za rok stihnú. Oslavovať budeme až v nedeľu ale musela som malej spraviť aspoň mini tortičku 🙂))

hanka_xy
11. sep 2013

Tak pridávam aj našu oslávenkyňu, naša tortička bola taká klasika a bambuľka mala dovolené robiť si s ňou čo chce 🙂 aspoň na chvíľku 🙂

lusinda1989
12. sep 2013

Tak dievcata opravujem preklep minule mala nasa laska 7,4kg a vcera na poradni 7,7kg a 71cm tesime sa ockovanie sme bravurne zvladli len trosku zaplackala... Oslava rocika nas este iba caka a budeme slavit na sestrinej svadbe...

hanka_xy
10. dec 2013

Baby, čaute, tuším to tu zamrzlo. Ako sa máte, čo je novéééé u vás?

petraas
14. nov 2014

ahojte baby, asi tazko sem niekto zavita ale nevadi pisem aj tak. idete vase septembrove deticky dat zapisat do skoly?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre