Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

ejviska
1. nov 2010

@nawal no to je mi naprosto jasny 😀 😀 😀 😀 😀 , kdyz jsme videl atehu test z 24.dne 😀

eviska83
1. nov 2010

Ahojte
@etuska- no s tou plesnou nezavidim 😒My prave ideme kupit dehumidifier -plesne nemame ale tiez mame vlhko - a teraz v zime je to strasne citi- taka vlezna hnusna zima 😒 No ty sa mas ze brasko vymaluje 😀 Ozaj ako sa mu dari v praci?
@ejviska - ja uz sa neviem dockat - skoro rob testy 😝 😝 😝 Mne vyslo poz. pri Andrejovi asi az 5 test 😵
A zasa sa to hemzi bombami 😠 😠 😠 Karol uz sa tesi na nove opatrenia 😠 😠 😠 Ale az teraz mi akosi doslo aku ma zodpovednu a nebezpecnu pracu- hned som mu vravela nech pyta sefa rizikove priplatky 😝

ejviska
1. nov 2010

@eviska83 🙂 tam nic nenatestuju 🙂 Teprve su 6.den. Ale kdyz reknes, ze to bude pozit., tak klidne testnu driv 😀
Holky my nemame vubec plisen v baraku. Ja nevim cim to je, ale dost topime teda a oknama tahne, takze i vetra. Ale nahore, kde je obyvak a kuchyn, tam je normalka v rohu kulata dira az ven, tahne tama, ale nesmi se to ucpavat. Tak asi to tudma taky vetra.
Ale vy urcite taky dost topite, same male decka mate.

etuska
1. nov 2010

@ejviska
no my sme doteraz plesen nemali-az kym som nezacala susit pradlo v dome a bolo toho uz asi vela-predsa to vlhko musi niekam ist 😝

@eviska83
uz sme dnes boli pozriet farbu v Homebase(do kupelne napr. maju taku speci zevraj garantuju 5 rokov bez plesne 😅 Bratovi sa dari-maju teraz vela overtimes-tak sa aspon zarobi-ale chodi domov dost unaveny-predsa cely cas na nohach-ale clovek je rad ze nejaka robotka vysla 😉
@ejviska
uz sa tesim na tvoje spravicky.drzim palce

etuska
1. nov 2010

@nawal
ako sa citis?

nawal
1. nov 2010

@etuska hrozne, len lezim, ma napina. nemam ziadnu silu. toto som pri iman a lili nemala. tam som sa vygrcala a bol pokoj, toto je napinanie na celi den. musim len nieco bublinkove pit aby som to vygrgala.

etuska
1. nov 2010

@nawal
mne tak bolo v oboch tehu-vracat som nevracala casto-ale to napinanie asi do 5.mesiaca 😝
Pri Šimonkovi mi bolo zle takmer cely den,pri Miške len rano 😝

eviska83
1. nov 2010

@nawal - tak to budu isto 2 😀 😀 😀 😀
@etuska - no my sme takou malovali v starom dome- ale boli sme tam iba rok tak nemozem potvrdit garanciu 😀

karolinka2
1. nov 2010

@etuska Erika nam pred rokom doniesla majitelka tu farbu na plesen a za pol roka bola plesen znova na stenach...
@ejviska mi to tak vsetci s tebou prezivame teda ja urcite ano kedze som si tym presla,ako chceme aby si si zrobila uz tehotensky test. 😀
@nawal no ved tak sa aj vravi,ze kazde tehotenstvo ma iny priebeh ja som take nepoznala,mne vobec nebolo zle moj jediny problem v tehotenstve boli tie ruky od siesteho mesiaca a trva to vzdy.no hadam tie nevolnosti po tretom mesiaci prejdu.
@eviska83 Evi myslis ten pristroj na vlhkost????

ejviska
2. nov 2010

@karolinka2 😀 Baby zvedavy jste 😀 😀 😀 😀
A tady neexistuje neco jak je ceske SAvo na plisne? To se nastrika na stenu, nic se s tim nedela, nesmi se toho dotykat a ono to uplne zmizne.

etuska
2. nov 2010

@ejviska
ano-existuje-aj my to pouzivame

karolinka2
2. nov 2010

@etuska a ako sa to vola???

eviska83
3. nov 2010

Ahojte 🙂
@mamartinka - teeeda 😉
@karolinka2 - ano myslim ten pristroj na odsavanie vlhka 🙂
Nasi su vsetci traja chori 😒 😒 takze skoro nic nestiham 😒

karolinka2
3. nov 2010

@eviska83 tak skore uzdravenie detickam.

etuska
3. nov 2010

@karolinka2
Mati-netusim-musim sa pytat MM 😅

etuska
4. nov 2010

@eviska83
na ten nahradny cestovny doklad pre Šimiho-je nutne aby tam bol aj on??? 😕

http://www.mzv.sk/dublin

eviska83
4. nov 2010

Ahojte 🙂
@karolinka2 - dakujeme- no zatial stale soplia a kaslu -noc bola priserna 😒 Adamovi uz je lepsie ale Evca bola hore kazdu chvilu 😒
@etuska - zavolaj si tam a dohodni sa s nimi- my sme boli aj s Andrejom a aj s drobcami- ale my sme chceli ist vsetci- ale karol tam bol uz 2x s kamosmi bez deti 🙂

karolinka2
4. nov 2010

ahojte.
Karolinka uz styri dni sa mi stazuje ze ju boli brusko a cikulka,a uz viem kedy si vymysla a kedy nie tak som videla na nej ze hovori pravdu aj sa zvijala.vcera vecer mala teplotu tak dnes som zobrala moc a boli sme u lekara.vravel ze moc nema cisty vraj ma infekciu a posle ho do labaku a v pondelok mam zavolat ak nebudu vysledky o.k. tak mame prist naspat ze nas posle na scan obliciek ak som ho dobre pochopila.mate s tym nejake skusenosti.ja som vzapati dostala taky strach z toho.... ☹

karolinka2
4. nov 2010

@eviska83 Vsetko najlepsie k dnesnym Karolovym meninam.

etuska
4. nov 2010

@eviska83
pripajame sa s blahozelanim 😵
a drobcom skore uzdravenie

etuska
4. nov 2010

@karolinka2
Mati-nic neboj-Miska to mala tiez a dostala sa z toho-aj USG obliciek jej robili ale nie tu-este na SVK.Najma jej davaj vela tekutin-nech sa ta infekcia vyplavi a vraj je dobry brusnicovy sirup(stava) ako prevencia 😕

karolinka2
4. nov 2010

@etuska dakujem Erika,ked ona celkovo malo pije aj lekar povedal ze ma vela pit ale ked nechce uz neviem ako do nej dostat caj alebo vodu.

etuska
4. nov 2010

@karolinka2
no Miska ked bola v nemocnici na zapal močovych ciest tak mala veeelku motivaciu-ked videla ako maju ine deti infuzie,tak pekne krasne vypila ceely dzban caju(nevravim z deti treba strasit)... 😅 -ale skus jej povedat ze ked vyzdravie tak niekam pojdete(niekam kam rada chodi)-alebo jej slub nieco co ma rada-u deti to vacsinou zabera 😅

Idem dat Miske polievku kym maly spi 😝

eviska83
4. nov 2010

Ahojte
Dakujem v mene Karola 😵 😵 Drobcom je o nieco lepsie ale stale to nieje onco 😒 KArol tento tyzden chodi kazdy den do prace od 13.00-21.00 a este na ranne smeny (5.00-9.00) takze si uzivam s troma deckami cely den sama 😒
@nawal - uz si bola u GP? som zvedava na prvy scan 😀 😀
@etuska - kolko scanov si mala ty pocas tehu? @nawal vravela ze ten posledny zrusili ze teraz je len ten prvy a potom v tom 20tt 😕
@karolinka2 - no s tym neporadim -nasi vsetci vela piju . Ale drzim palce nech sa skoro uzdravi 🙂
@ejviska - ako sa citis? to stale este upratujes ze nemas cas na MK? 🙂

ejviska
4. nov 2010

@eviska83 tak citim se nedobre, dneska jsem zacala krvacet, docela hodne. Je to teprve 9.den, ale myslim, ze uz je to jasne a nic z toho nebude. Tak bohuzel.
@karolinka2 to sono obliciek nic neni, to se nemusis bat. To je jak sono bricha. Hlavne at fakt moc pije, nesmi prochladnout nikde.

mamartinka
4. nov 2010

@ejviska to mi je strasne luto ze nic s toho nebude.Uz ked ste sa nato dali.Ja by som asi zosalela psychikou.Ale co sa da robit ze?Mate aspon jednu a zdravu.Drz sa.

eviska83
4. nov 2010

@ejviska - ☹ ☹ ☹ ☹ to je mi luto ☹ ☹ ☹

ejviska
4. nov 2010

@mamartinka no prave. Diky Bohu! To ja se z toho zase otrepu. 😉
@eviska83 v lete zkusim znova, kdyz do ty doby nic.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre