Šibali narodení v roku 2004

polarka
31. júl 2007

Mate doma trojrocneho huncuta?

sticker
18. okt 2009

Miška Lukáškovi prajeme všetko naj k meninkám 🙂 Neuveríš už hodinu Ti posielam IP a stále ma to vyhadzuje 🙄 😠 😒 . Tak to tu oživím teraz ja 😀 😀
Ja si Janku ešte nechám asi zajtra aj v utorok doma, len aby sme mohli ísť na atletiku. Normálne mám strach ju dať do škôlky, lebo aj v spodnom pavilóne sú choroby....tak neviem 😖
Inak fotky sú pekné - to jesenné zátišie nemá chybu 😀

michaela2410
20. okt 2009

Ja som vedela, ze topanka sa bude pacit. To sme raz s chalanmi prisli z gastanov a oni mi to strcili do starych topanok (nosim ich len ako prezuvky v skole - su uz riadne dokopane) 😒 a tie gastany boli tak nadherne a velke, ze som neodolala. 😎

sticker
22. okt 2009

Veď to sú najlepšie fotky 🙂
Ja dnes trochu cítim, akoby na mňa niečo liezlo a mm to nie je momentálne 😝 😒 . Bola som v čakárni hodinu dať maminke predpísať lieky a ten vzduch tam, do toho kašľanie a kýchanie ľudí tam.... prvé čo ma napadlo bolo, že ak neochoriem z tohto tak už neochoriem.... Dala som si theraflu a pôjdem do perín. Moc dúfam, že sa z toho vyspím a hlavne nech nenakazím malé. Stačí, že Janka bola doma týždeň a pol s nádchou 😒

michaela2410
23. okt 2009

ahoj, ja mam stale nadchu ☹ a dnes ma boli cela hlava a neviem, ci z tej nadchy (zapal dutin), alebo z chrbtice. Dufam, ze to je ten druhy pripad.

A ty si chodila kedysi do fora Nove Mesto nad Vahom a okolie? akurat dnes si tam baby na teba spomenuli 😀

sticker
23. okt 2009

Vážne? 😀 😀 😀 No idem tam mrk 😝
Ja do seba dnes lejem aspirin a teraz si dám asi theraflu. Nádcha zatiaľ nie, ale tiež hlava a začína hrdlo. Bože nech to neprepukne viac. 😒
Ale Miška ty by si mala asi zbehnúť k MUDr. To je už moc ako ťa drží tá nádcha 😒

michaela2410
24. okt 2009

ale ja osobne mam pocit, ze je to celkom dobre. Mne ale u dr. povedali, ze mam alergicku nadchu. sprej aj lieky beriem, tak to trocha vydrzim. tento tyzden budem ucit len do stredy a potom mozno behnem do Piestan na orl, tam chodim.

michaela2410
21. nov 2009

tak ja to tu musim po mesiaci posunut, nech nevyhynieme 😀

erikasadek
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaela2410
29. nov 2009

fuha, ved nas uzamknu!

kibuk
14. dec 2009

tak sa pridam k vam ak smiem 🙂 mam uz skoro šest ročneho šibala uz len par dni ako povie a oslavujem narodeninky 🙂 mame dvojročnu sestričku a v juli ocakavame treti prirastok tak sa velmi tešime 🙂

michaela2410
16. dec 2009

ahoj, jasne ze sme mozes prist k nam, hoci tato diskusia akosi "zamrza" a prispievatelky sme tu tusim zostali dve a aj to sem ideme malo. Asi mamicky takychto starsich sibalov maju viac starosti a nemaju kedy sem prist. 😎 ja to poznam, hoci na pc idem casto, ale v poslednu dobu u mna viac fici facebook.
Ja mam doma tiez predskolaka, v aprili bude mat sest. Uf tretie dieta by som asi nezvladala, ale len preto, ze pat rokov na MD ma dost omrzelo, tak som sa chcela vratit do prace. A kedze aj rockov mame s manzelom uz viac (hoci styridsatrocných mladych rodicov je dost), tak ja ani neplanujem, hoci on by este dievcatko prijal. 😀

andreasiskova3
28. feb 2010

Ahojte, tak ja som tu nová.Nudím sa a objavila som túto tému ktorá sa hodí aj mne. Ja síce ešte predškoláka nemám lebo je decembrový ale je už stredniak, to tak majú v škôlke rozdelené a je na to patrične hrdý. Taký malý šibal veru.Stále ma tá jeho fantázia prekvapuje. Nádherné obdobie. Ešte mám staršieho, 7 ročného a ešte by som chcela princeznú, keby sa to tak popredu vedel čo to bude. 🙂

michaela2410
28. feb 2010

ahoj, som prekvapena, ze tato tema ozila. Ja som sem tiez len tak "pribudla", ale nedari sa mi to tu nejako udrziavat a tak sem aj pomenej chodim, ale asi zacnem. Tak nam tu vitaj, mozno sa este niekto prida 😉 . Ja mam tiez dvojrocny rozdiel medzi chlapcami a manzel by este prijal dievcatko, ale mne sa uz do toho nechce, lebo tito dvaja daju aj za desiatich niekedy a dost ma vedia niekedy nahnevat. A aj ja uz mam svoj vek... 😒 😀 hoci sa citim na sestnast.

andreasiskova3
1. mar 2010

noo, tak to je fajn že sa cítiš na 16 🙂 . Lebo tú energiu veru treba pri dvoch čertíkoch. Naši majú teraz celkom kľudné obdobie, uvidíme ako dlho im to vydrží. Dúfam že som to nezariekla práve 😝 .Dneska sme boli prvý krát na bicykloch , konečne sa vybláznili vonku. Budú hádam aj dobre spať. Ozaj, mám mindrák z toho že Davidko (5), ešte bicykluje s pomocnými kolieskami. Ináč aj starší sa naučil až skoro 6 ročný,bolo to veru divné že taký veľký chlapec sa nevie bez toho, ale on je také športové drevo trochu. Ale už sa naučil, síce neskôr ale predsa.. Ako sú na tom vaše detičky?

renca3
3. mar 2010

tak po dlhom case som sem zavitala.
ja uz tiez nemam odvahu na tretie. kazdopadne by to bol 3. syn a uz nemam energiu na nocne vstavavie a pod.
takze kedy pride to kludne obdobie? o rok, dva? uz sa tesim. 😵

andrea...ak si myslela, ako su na tom s bicyklovanim, tak starsi ide bez pomocnych. ale my chodime tak sporadicky bicyklovat, ze snad to aj zabudne. ja bicykel nemam. mozno ked naucime mensieho, budeme uz chodit vsetci. 😉

michaela2410
4. mar 2010

Ahojte, Tak Tomas je zase sportovec od narodenia, bez pomocnych sa naucil, ked mal styri roky, aj korculovat sa naucil skoro, on uz ako dvojrocny vedel pedalovat s pomocnymi...ale Lukas je take drievko, trvalo mu dlho, kym pochopil ako ma pedalovat, ale ked to pochopil, zacal jazdit ako sarkan, tak dufam, ze sa mozno tento rok nauci tiez bez nich, hoci on ked si postavi hlavu, ze "mne to nejde" tak s nim nepohneme 😀

A kludne obdobie? Pozrela som sa ako stare mas deti a tak dufam, ze o ten rok to pride aj k nam 😀 Kazdy vravi, ze ked nastupi do skoly, tak bude trocha kludnejsi, rozumnejsi...no, moc tomu neverim, tak uvidime. 😀

andreasiskova3
8. mar 2010

michaela 2410 : Samko je už druhák ale veru ked bol prvák tak bol ako z divých vajec. Bol taký hrdý na to že je už školák že nevedel čo so sebou 😀 . Ale teraz je to už v pohode. Škoda že sa trochu zozimilo, bicyk sme odložili ale boli sme sa korčuľovať na kolieskových korčuliach. Davidko stál na nich prvý krát ale išlo mu to vynikajúco. Mala som čo robiť aby som za ním stíhala. 🙂 na ľade mu to ide tiež super, len ten bicykel nejako neposlucha 😀. Niekde na nete som raz našla že vyrábajú také bicykle bez pomocných koliesok ale pritom udrží dieťa na ňom rovnováhu úplne v pohode. Zázračný bicykel.Určite aj tá cena bude krásna. Nemali ste niektorá náhodou taký??

andreasiskova3
8. mar 2010

Tak som to našla. Na našom trhu to asi nebude. http://tvnoviny.sk/spravy/zaujimavosti/video-za...

michaela2410
10. mar 2010

ja ti dam iny typ, ako som ucila tomasa ja...daj mu sedanu tak, aby bez problemov dociahol na zem a odmontuj pedale a mas bicykel-odrazadlo ako vysite...jeden den bol tomas na takom, na druhy den vyskusal s pedalami a na treti uz jazdil ako drak 😀

michaela2410
10. mar 2010

ach, musimkoncit, lebo sa zacali mlatit. Tomas je doma druhy tyzden, mal kiahne, Lukas je doma od pondelka, lebo soplil, ale zajtra uz pojdu do skolky, lebo uz nevedia co so sebou. ☹

andreasiskova3
11. mar 2010

Tak to ti verím, určite majú toho dosť aj oni. No veru vyskúšam to tak ako si povedala a uvidíme. Hádam sa to podarí.Len on je taký jašo tak si to viem predstaviť čo ten bude na tom bicykli stvárať. 😀

renca3
11. mar 2010

aj Leo sa tak naucil bicyklovat. najprv bez pedalov a ked sme mu ich namontovali, isiel sam. 🙂

michaela2410
11. mar 2010

andrea, neboj, aj ten nas je taky "hyperaktivny", len sa obavam ked zacneme ucit mladsieho, lebo on teraz vykrikuje, ze chce len bez pedalov, ale ked sa mu cosi nepodari tak sa najeduje a trucuje a neskusi druhykrat, len place, ze to nevie 😀

andreasiskova3
16. mar 2010

už sa teším ked sa konečne oteplí, hurááááá : korčule, bicykle 😎

michaela2410
20. mar 2010

Dnes sa boli chalani bicyklovat aj korculovat, boli vonku skoro cely den...prisli az skoro potme 😀

andreasiskova3
21. mar 2010

krásne počasie veru treba využiť, blíži sa apríl 😖 . ideme zhodiť pomocné kolieska tak dúfam že sa Davidko nezlakne a nebude protestovať.

andreasiskova3
22. mar 2010

tak dnes sme zhodili pomocné kolieska. vyzerá to nádejne ale asi to potrvá pár dní. 😒 som si myslela že to bude hned na prvý krát, no ale čo už.

andreasiskova3
23. mar 2010

Dnes sa to podarilo, bicykluje ako blázon, ide šírinou, hlavne že ide. Takú radosť máme z toho. Aj Dávidko je patrične hrdý. 🙂

andreasiskova3
29. mar 2010

haloooooooooooo, nikde nikto?

akvabela
31. mar 2010

Ada, gratulujem Davidkovi k uspesnemu bicyklovaniu!!! 🙂 Nasa 5 rocna augustova Majka, si vypytala pred dvomi tyzdnami odmontovat z bicyklu pomocne kolieska, aj pekne chvilkami udrzala rovnovahu, no v jednom momente, ked isla dole miernym kopcekom spanikarila a zacala brzdit tak, ze dala nohy na zem a pedale jej udierali do lytok. Odvtedy bicykel nechcela vidiet. Okrem toho nam tu aj dost prsalo, tak este nemala moc prilezitost prist mu opat na chut. Ked som mm povedala, ze maminy na koniku odmontovali z bicykla pedale, tak pozrel Mariin, ale neda sa to tam, lebo by poskodil bicykel. Mladsej Yvettke sme pred dvomi tyzdnami kupili radsej riding bike bez tych pedalov http://www.kazambikes.com/about.htm

A co ma Majka nove? Ma vypadnute uz 3 mliecne zuby, z toho jej dva trvale uz narastli a kedze ma uzku sanku, tak medzeru po tom tretom ani nie je vidiet a ani som si nevsimla, ci sa zacinal uz prerezavat.

Michaela, ako ide Tomasovi hra na klavir? Bavi ho to?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre