Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

evitkamalicka
11. dec 2008

nicky no az z tak dalekeho vychodu nie som, som zo Spisskej Novej Vsi, to je kusok za Popradom

angellinka
12. dec 2008

nicky-tak dufam,ze to bolo tym ze nieco bolo vo vzduchu 😒
no mozme sa stretavat kazdy den inde,len ten nas rezim je vselijaky kazdy den...ale u naas hocikedy-myslim hociktory den 😉

nicky77
12. dec 2008

No nám asi ide ďalší zub, lebo sme nespali ďalšiu noc a máme soplík... ☹

bashka
12. dec 2008

Co babule, dnes bol aky divny den...aj mne je nejak inac...aj ma hlaaavka boli cely den, aj mi celkom dobre neni. Kade ste sa potulovali? Akurat csiki sme stretli, kukli sme trhy a domov 😝 😔 😅 😕 🙄 😨 🤐 😝 😢 😲 😖 😒 ...asi takto nejak by som definovala ten svoj stav...idem spat

bashka
12. dec 2008

nicky, my mame chvalabozku teraz prestavku medzi zubkami...teda aspon dufam, aspon noci vyzeraju lepsie 😵

nicky77
13. dec 2008

bashka, nám prestávka práve skončila. ☹ Pri každom zube je chorý. Dneska sme boli na pohotovosti. Má zápal hlasiviek. Netuším, ako k tomu taký drobec mohol prísť. Neviem, čo nás pri tých zuboch ešte čaká. 😖

bashka
14. dec 2008

juuu, tak to je zleeee, ja sa mozem tesit, ze my len v noci nespime a nervacime cely den. Ale su take deticky ze co zub to antibiotika 😝

bashka
14. dec 2008

...a skoro sa vyliecte 😉

angellinka
14. dec 2008

nicky tak to je teda na porazenie,chudiatko Risko 😢 no ale zapal hlasiviek,to je naozaj zvlastne ze kde k tomu prisiel...skore uzdravenie vam zelame..
ja som tiez hrozne nachladnuta,najprv prve dni len hrdlo a ako keby ma niekto presiel parnym valcom,ani maleho som nevladla nosit,tak ma strasne bolelo cele telo a teraz taka nadcha,ze funiiiim..ja len dufam ,ze maly to nechyti odomna.

nicky77
14. dec 2008

bashka, no my patríme k takým. Čo zub to antibiotiká. Je to hrúza. S Dominikom sme ani nevedeli kedy mu vyšli zuby a Richinko to takto zle prežíva. ☹ Díky za povzbudenia Tebe aj angellinke. Musíme to nejako vydržať. Snáď nás to do Vianoc prejde. Dnes som chcela piecť medovníky, ale asi z toho nič nebude ani v najbližších dňoch. Čo už. 😢

bashka
14. dec 2008

angel a ty si chorobnaaaa? Teda bola si? Tak to ste asi boli u mamci, ze? Ale uz nebud, zajtra ideme von...dufam, ze nebude kosa strasnaaa...
No inac neviem, ci aj u nas si tie zubky nezmysleli tlacit sa von...teda aspon minula noc bola hruza, dnesok tiez a teraz uz zas 3 krat bola hore...no nic, prezijeme...esteze som ju zvykla spavat poobede doma a to si zdriemnem aj ja 🙂

bashka
14. dec 2008

4-ty krat...no uz sa tesiiiiiiiiiiim

nicky77
14. dec 2008

bashka, súcitím s Tebou. My sme ešte neboli hore, ale tak to bolo aj minulú noc. Do jednej spal celkom v poho a od jednej sa striedali chvíľky hrozného plaču s chvíľkami vyškierania akože mama veď ja už som vyspaný. A nie a nie ho uspať.

nicky77
15. dec 2008

Konečne sme sa v noci vspali! Dúfam, že to teraz nezakríknem. Stále sme mrnčavý, soplavý, ale vyspaný. Aspoň niečo. 🙂

bashka
16. dec 2008

Baby, ja norrrrrrmalne nechapem. Barbi bola hore LEN 2 krat tuto noc, jupiiiiiiiiiiii...a vstavala o 7 Teeeeeeeda, aka krasna vynimka. Ja uz som od piatej len tak pospavala, dokonale vyspata. 😵

Ozaj nicky uz sa ti podarilo nieco, som ta videla v teme digiscrapbook, aj ja som sa chcela do toho dat, myslim, ze popri mojej malej by som nejaky kalendarik do buducich Vianoc mohla stihnut 😀

angel, cvict ani plavat tento tyzden asi nejdete, ze...keby hej a nie v stredu dajte vediet

csikike
16. dec 2008

bash, mozete sa pustit do vyroby dalsieho 😉 a vsetko naj babulke k 8 mesiacom, to ta chcela prekvapit 😵

angellinka
16. dec 2008

tak uz aj moj maly je chory,chudacik len stonal a mrncal celu noc,upchaty ma aj on nostek 😝
co uz,bud chytil odomna ,alebo dalsi zub ide..
no plavat urcite nejdeme tento tyzden,kurnik a tak by som isla,lebo uz sa celkom fajn citim,len upchaty nos je este,soplavy..

klaudia74
16. dec 2008

Bashka, ak chceš môžeš ísť plávať so mnou. Dnes by ti to vyhovovalo, okolo pol ôsmej-ôsmej?

nicky77
16. dec 2008

Bashka, nie nepodarilo. Vzdala som to a pohľadnice mi urobila Meggi. Nemám na to čas a ani vervy.

nicky77
16. dec 2008

Chcela som napísať nervy... 😀 ups!

bashka
16. dec 2008

csiki, no dakujem. A s tym babom si ty teraz na rade...a potom klaudi 😀 Ja som povedala, ze az ked bude spat celu noc...toto bola jedna uuuuzasna vyminocka 🙂 No bodaj by nie.
klaudi, no jasne, mas autiak? Ci ako? A dokedy je otvorene? Este ti neviem naisto povedat, neviem ci nieco nevyspekuluje Dudu,ale vsak ti zavolam...

angellinka
16. dec 2008

Klaudia,keby som nebola chora,uz sa ti davno ohlasim a plavame 🙂
Na buduci tyzden na 100 percent...
Bashka nech vam tie noci vydrzia 😉

klaudia74
16. dec 2008

Angel jasné, nezabudla som na teba. 🙂 Rýchlo sa vyliečte!
Dnes sa pozrieme, ako budú mať na budúci týždeň otvorené.
Bashka, mám auto, otvorené majú do 21.30. Takže nič nešpekulujte, poď so mnou! 😅

angellinka
16. dec 2008

Ok,zisti otvaracie hodiny,a ako funguju aj medzi sviatkami a na nemam problem po 19 hod vybehnut.Praveze sa tesin,voda-relax 😉
Baby,ten moj maly Norbi trieli po byte po styroch jak maly havino.normalne sa nasmejem.A ze take nieco,ze rozitahnut deku a hrat sa s hrackami,to sme daaavno skoncili 😠 uteka kade lahsie....jak keby mal vrtulu vzadku.
Bashka,pekne nech malu ulozi mangel a hybaj plavat,taka pauza sama pre seba nie je na zahodenie....aspon prides plna energie,a bude sa ti lepsie buvat 😀

bashka
17. dec 2008

He heeeeeej, ako super sme si zaplavali, no ak ma mile damy budete vozit tak budem chodit...aj kazdy den, paradicka...strasne dlho som nebola, ani neviem preco, tak som sa uz nevedela dockat...este aj v slapkach som dokonca do vody liezla 😀

angellinka
17. dec 2008

no paraaaada baby,uz nech som aj ja zdrava...my sme chodili s mangelom pravidelne plavat.
Klaudi,ake su otvaracie hodiny pocas sviatkov?

nicky77
17. dec 2008

No, tak už je vonku! Máme piaty zub!

nicky77
17. dec 2008

Boli sme nakupovať vianočné darčeky. Malému sme kúpili húpacieho koníka a staršiemu ten detský notebook. Baby niet lepšieho hračkárstva než na Budovateľskej. Dráčik sa môže schovať.

bashka
17. dec 2008

angel, kvoli tebe som to odfotila, aby sme nezabudli. A ta permanentka sa da kupit uz len tento tyzden
22-26.12 zatvorene
27-28.12 otvorene
29.12 z
30.12 o
31.12 z
1.1 z
2.1 o

takto 🙂

no nicky, ja by som povedala, ze niet sprostejsich predavaciek ako v peme a tak uz tam ani nevkrocim. Dnes sme boli v draciku, ale v GA a brutal vyber
A gratulujeme k zubku,my nic

bashka
17. dec 2008

angel, takze ked pojdes tak daj vediet, dam ti peniazky, aj ja chcem, dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre