• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
ahoj csiki...tak ako? my mame dnes 4 mesiaciky :grinning:
1. feb 2009 o 11:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ale to ide, vsak? sa aninenazdas a bude mat zubky
1. feb 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki no uz mam podozrenie ze sa mu zacinaju tlacit dolne, ma to tam cele zdurene
1. feb 2009 o 11:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky ako sa mate, aj vam sa zmensili tie pismenka ci to len mne :frowning2: ..mozno potrebujem brile.

Klaudi ta satka je super len sa neviem tolko omotat ako s elastickou :sweat_smile: este mi musis ukazat ako viazes na chrbat, sice odvahu na to nemam ale ktovie mozno niekedy..

bash ani mne ta stranka nesla ale potom neskor hej tiez som zvedava dufam ze mi do toho nic nepride.

uz mas autosedacku aku??
1. feb 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka Adamko ze krasny rastie ako z vody :slight_smile: ..uz papate zeleninku?
1. feb 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki ako dopadol test?
1. feb 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen papame a kasicky uz asi 2 tyzdne, museli sme zacat uz pred stvrtym mesiacom lebo Adamko je strasny hlados a pytal uz velmi casto papat a kedze nekojim, tak pri umelom mliecku musi byt urcity casovy interval
1. feb 2009 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne ze mu chuti, prides sa aj ty pozriet do MC na prednasku o znakovani batoliat?
1. feb 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen ja ani neviem kde to MC je, nikdy som tam nebola
1. feb 2009 o 20:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bývalá MŠ Palárika (za Večierkou), ul. Družstevná, Šaľa ale to mas asi od ruky ze
1. feb 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen veru od ruky a neviem ci by mi Adamko tolko vydrzal, lebo on mi aj cez den dost spinka ale len v postielke alebo na prechadzke ked sa hybe s kocikom
1. feb 2009 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Takze stihas :slight_smile:
1. feb 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen, mame meggy sedacku
1. feb 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, dakujeme
2. feb 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sonen, niekedy sa u nas zastavte a ukazeme, ako davam maleho na chrbat. Ja som to tiez skusila az neskor, asi ked mal 7-8 mesiacov, ale nenosila som ho tam casto - no teraz je to jeho oblubene miesto, dokonca ked je velmi unaveny, tak sa mu na chrbte najlepsie zaspi.
2. feb 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, ja som si uz minule vsimla, ze tam nemas pismenka "snz", tak som aj cakala kedy naskoci cislo + "tt". Gratulujeme! :slight_smile:
2. feb 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, diky :wink: dufam, ze sa niektora pridate :dizzy_face:
2. feb 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no ale vies co csiki...hadam aj porozmyslam :grinning: Nech netehulujem sama potom...
Ale nie, trosku neskor...a hlavne nie na zimu, lebo ked budem 2 takto musiet obliekat tak dakujem pekne...a este nechcem pachtit v tom najvacsom lete...a este...asi to necham na ten stary plan...
2. feb 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki gratulujem :dizzy_face:
2. feb 2009 o 10:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, diky
bash, si ma potesila :grinning:
2. feb 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a myslis si, ze mi to vyjde csiki? No jasne. Aj tak to bude jak ma byt :wink:
Inac my uz mame dnes tyzden, co sa Barbi zobudi v noci len 2 krat, ani neplacka, len tak pomrnkava, ze chce papat, urobim, spapa a spi dalej...takze tesi tes. Ale ze by som bola viac vyspata by som nepovedala...sa mi zdaju strasne kratke noci takto :confused:
2. feb 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, zase sme boli na 3 strane :zipper_mouth:
co porabate v tomto krasnom pocasicku? :grinning:
y sme boli vonku ale taka kosa je, teda aspon mne, doteraz som milovala zima ale odkedy som tehula, tak mi je furt zima, len drkocem zubami a aj po byte beham v mikine :pensive:
3. feb 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki - no ja som tiez dnes konecne vytiahla svoj asi 100rocny vytahany sveter :grinning: ale tehu mozem byt tak 24 hodin :wink:
3. feb 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuj, kiss, prajem ti nech si tehu co najrychlejsie, aj ked aj tu vyrobu je dobre si vychutnat :grinning:
3. feb 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csikike gratulujem :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonnen, dakujem :dizzy_face:
3. feb 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen to bolo kraaaaasne, boli ste na prednaske? My nie :frowning2: , Adam je po vcerajsom ockovani mrzuty a ma aj trosku zvysenu teplotku, tak sme nesli nikam(hlavne,ze som ho tete dokine chvalila, ze on NIKDY nereaguje na ockovanie)... ale ak mate papiere, CD, rada si pozriem :wink:
4. feb 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes bolo fantasticky vonku, kde ste boli? Nikoho sme nestretli, co ste sa zasivali? :grinning:
inac nam tomik spi uz len 30 min. denne, tak mame radost, ved v 2 rokoch asi spanok nebude potrebovat :sweat_smile:
6. feb 2009 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme asi hodinu na zahrade... takze sme sa asi nestretli :wink: Ozik babule, neviete, kde je v SA obchod so zdravou vyzivou? Teta pri kruhaci vo Fyto raji ma len caje a kavu...
6. feb 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok