• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
son, preco vravis, ved sme pisali gratulacie, necitala si? :astonished:
22. jún 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonen, vsak sme jej vsetci gratulovali, no kto necita spätne? Ako by sme mohli zabudnut? Aj fotosky sme pozreli, nadheru nadhernuuuuu :dizzy_face:
22. jún 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dodatočne gratulujeme s Fabiom Leuške i keď sa asi osobne nepoznáme, alebo hej? :slight_smile:
22. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perfektne pocasie!!!! :angry: :angry: :angry:

Co porabate baby?

Michaela-Fabio sa ma uz lepsie?
22. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne? Booze ospravedlnujem sa a aka som bola smutna :confused:
dakujem musim bezat lea sa zobudila
papa
22. jún 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fabio je už chvalabohu zdravý. Až moc. Mal tu kamarátku už ju stihol chuderku vyťahať aj za vlasy. :angry:
22. jún 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misa, tak to je dobre, u nas sme dnes dali stretko, keby sme vedeli, mohli ste aj vy dojst, bolo nas tu sice jak haov ale dobre bolo, Mato, Norbi, akurat Barbi uz bola ku koncu mrncoska...ale unavena nebola, az pred 8-mou zaspala. O pol 7 som ju s nadejou dala do postielky, o 7 som ju uz aj mohla vybrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte veru nestiham citat.
Angeli - este nechodi tak jej zostava v kociku len sediet alebo stat pri lavicke :sunglasses: ale aj to bude ..raz :dizzy_face:

Michaelka - pozname sa len z videnia a dakujeme za gratulaciu. ..ved sa niekedy stretneme na pesej.
samozrejme dakujem aj ostatnym :slight_smile:

neviete kedy bude prva hodina yamaha? A kto chce ist?

dobru noc
22. jún 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka-nebola unavena?No chudiatko vyzerala tak :sweat_smile: ,Zato Norbi zival o siedmej aj za nu :confused:

Uz spinka,take ma oskrete kolena,a nie a nie sa mu to zahojit,stale sa mu odlupne chrasta a krvaca to :frowning2:

Bash posli mu tu Yamahu,neviem o com hovorite,
poslem ti do IP mail.Diky
22. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, aj my sa oneskorene pridavame a Leuske gratulujeme!!!
Cez víkend sme boli na svadbe - super, v takomto pocasi sme zmokli ako zaby, ale nevadi :grinning: :grinning: :grinning:
Sonicka dnes dospavala co cez vikend nestihla :slight_smile: celkom sa mi to hodilo, v takomto pocasi sme aj tak nemohli ist von. Ale dufam, ze zajtra prsat nebude, lebo trcat doma sa nam uz nechce :confounded:
22. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, dam ti sem link na tu yamahu
http://yamaha.hudobnaskola.sk/
dufam, ze tam najdes ino, v podstate hudobna skola pre deti, od najmensich, rytmika, hudba, pohyb...
23. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám mail od Mirky:Ahojte maminky,

leto nam uz poriadne bucha na dvere a je to citit aj u nas v MC. Stretavame sa tam uz len poniektore a to tiez nie velmi casto. Ale este kym zavreme dvere MC na letne prazdniny uplne, chcela by som vas pozvat na posledny tohtorocny ( skolsky rok) program v MC. Bude 25.6. od 9.30.
Bude to ukazkova hodina hudobnej skoly Yamaha. Viac sa mozte docitat na www.svetdeti.yw.sk Pojde o aktivitu, ktora by podla vasho zaujmu prebiehala v MC pravidelne od septembra a to formou 10 mesacneho kurzu / 1 hodina tyzdenne. Takze, ktore mate zaujem prist sa pozriet ako taky kurz bude prebiehat nevahajte a urobte si vo stvrtok doobeda cas a pridte do MC. Nie je to zavazne a ukazkova hodina je zdarma. Avsak cely kurz je spoplatneny, ale viac sa o tom porozpravame priamo tam. Tak a tu je program, aby ste vedeli podla veku dietatka, ktory program bude pre vas vhodny:

Robik pre deti od 4 mesiacov do 18 mesiacov v trvani cca 20 minut
Prve krociky k hudbe pre deti od 18 mesiacov do 4 rokov - tiez cca 20 minut

Tesim sa, ze sa s mnohymi z vas este pred letom stretnem a s ktorymi uz nie, tak vam prajem krasne leto, vela slnka a oddychu a vela krasnych zazitkov so svojimi rodinami. V MC sa znovu zacneme stretavat od 7.9.

Ahojte

Mirka
23. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka - moc som nechcela chodiť s Fabiom medzi detičky nevedela som či nemal niaku vyrozu , ale asi zúbky to boli. Kamoška vravela, že nevadí aj tak prišla. Tak hádam jej malá neochorela.
23. jún 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak a mame super pocasicko, co robite?
23. jún 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, my sme to akurat stihli, vysli sme o pol 9, ale babatko sa posralo tak ze ideme sa prebalit a hned ako sme zavreli vchodove dvere zacalo liat, no tak hadam do obeda vydrzime nejako. Boli sme zas v kostolnej, no nechci vidiet v akom stave sme dosli, blato az za usami :grinning:
23. jún 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my sme vysli ked prestalo prsat a ked sme sa vracali tak zase prsalo :pensive: , ale aspon sa vyvetral trocha, konecne zaspal, tak som zvedava co to bude za spanok :sweat_smile:
23. jún 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme dnes boli u nasich,ideme kupit gumaky. :wink: :wink:
Vsaaade voda ,blato,takto sa neda existovat.

tesim sa na stvrtok,ideme s do Viedne.norbi bude u babky,a my si urobime vylet :dizzy_face:
23. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, keby sme nemali ruzove tak vam ich dame, Barbi ich nechce, jak nervacila ked som jej ich v nedelu natiahla :confused: , hned si ich skopala dole a druhy krat sa mi to nepodarilo...
23. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. jún 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka - brrr normálne sa mi zdvihol žalúdok. Tak po tomto budem s vidličkou opatrná i keď Fabio nepapá ešte ani s lyžičkou sám. Ešte ho to neučím iba tak naprázdno , aby nebol bordel, ale už by som asi mala začať. No nie?
24. jún 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani Norbi nepapa,aj ked je mladsi od Fabia...ale vsetko ma svoj cas si myslim,naucia sa aj to :wink:

bash-no skoda ze mate ruzove,by sme si pozicali :grinning: :grinning: :grinning:
Norbi v ruzovych gumakoch,musime kupit nejake botasky,vsecko male :sunglasses:
24. jún 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angel, my vám môžeme požičať, máme tmavomodré so zelenou podrážkou. :slight_smile:
Dostali sme ich, ale doteraz sme ich nepotrebovali a teraz sú mu už malé... :frowning2:
24. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sme boli v Tescu majú výpredaje pre deti. Fakt sa oplatí. Nakúpila som už aj na budúci rok. Potom ako by som našla :slight_smile: Ja vždy tak nakupujem a potom , len vyťahujem zo skrine. Rifle 3,50, Šiltovka 3 eura, trička 2,50 , bundičky cca. 5,50 a fakt pekné. :slight_smile:
24. jún 2009 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi-to vazne,by ste pozicali?To by bola parada,lebo sa stavim ,keby som kupila by sme nepotrebovali,a vyrstol by z nich :dizzy_face: Aku mate velkost?Potrebujeme asi 21.tku.Ale kazda znacka,ine cislovanie.
Michaela-aj nakupujem takto,v zime som si vo vypredajoch nakupila,co sa oplati a len vytahujem.
24. jún 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angel, máme 21-ky... :sweat_smile: Tak sa niekedy zastavte, alebo sa stretneme v meste a prinesieme ich. :slight_smile:
Michaela, diky za tip, ideme sa tam dnes pozrieť, ked sa malý zobudí... :wink:
24. jún 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi,super! :wink: Zajtra nie sme doma,ideme do Rakuska.
Tak v piatok ti brnknem,a stretneme sa.Alebo sa zastavime :slight_smile:
24. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nepoznate niekoho, kto by chcel opatrovat takmer 2 rocne dievcatko? Velmi zlate, poznam osobne. Od rana tak pred 8 do pol 4, najlepsie nejaka tetuska, ale moze byt hocikto, teda hocikto spolahlivy a kto ma k tomu vztah. Aj mamina s druhym dietatom. Hlavne doobeda, ona poobede spi 3 hodky, takze pohodka. Dajte vediet please co najskor, od pondelka by to bolo treba. Dik :slight_smile:
24. jún 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bash-zatial neviem o nikom,keby neco dam vediet :wink:

Inac predavam kocik,ak by ste vedeli vy o niekom.Dala som ho uz aj na net
24. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angellinka - tak predsa si sa rozhodla predať kočík. Ja by som ešte nepredávala ten môj i keď mám doma aj menší najradšej idem s tým Jane , lebo keď malý zaspinká má tam predsa pohodlie a bohvie aká bude zima. Určite budeme chodiť ešte kočíkom. Nafukovacie kolesá sú na nezaplatenie.

Ináč sa zase s Vami lúčim do 6.7. :wink: ideme do Italie. Pa pa :sunglasses:
25. jún 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angel, ten vas kocik je suprovy :dizzy_face:
michaela, tak prijemny pobyt :wink:
25. jún 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok