Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

manika77
11. aug 2010

@klaudialip bez babatka 😒

klaudialip
11. aug 2010

@manika77 to je sice smutne,ale ved uvidime.

skrutka11
11. aug 2010

baby, tak to moje dieťa sa rozbehlo a dnes urobil svoje prve krôčiky

andika10
11. aug 2010

@klaudialip ja bývam v Baláte, ale chodím do silvašu ku kamoške, ja som sa sem tiež tak prisťahovala, manžel je odtialto,

monchis
11. aug 2010

Ja som bola rada že manžel zostal so mnou hlavne ten cas pred porodom, rychlejsie to ubehlo, na sale pocas porodu nechcel byt ani som na tom netrvala, a potom tie dve hodky bol so mnou, myslim ze fajn kombinacia 😀

klaudialip
12. aug 2010

@andika10 tak to mi nic nehovori,a ta kamoska je nejaka mlada s detmi?mozno ju poznam

andika10
12. aug 2010

ona ma 30, teraz sa im narodilo druhé, má asi 3m a starší má 2 roky oni bývajú na rohu hneď ako prejdeš cez most a oni majú taký velký dom na rohu, nové okná, Volá sa Klaudia Pappová

andika10
12. aug 2010

prosim vás kto vie číslo na krčnú do dusla, deti tam mam zobrať a neviem či sa treba objednať

klaudialip
12. aug 2010

@andika10 jaj,tak tu poznam,i ked nie nejako extra,to skor manzel.
ja len tak z videnia a sem tam ked sa zrazime na ulici pokecame,ale to je malokedy

andika10
12. aug 2010

@klaudialip tak keď u nej uvidíš niekoho so širokým kočíkom , tak to som ja 🙂

ivica.
13. aug 2010

@klaudialip partner nemusí byť pri tebe celý čas pôrodu, môže byť pri tebe pri kontrakciách, a potom pri samotnom tlačení môže odísť von (ako to bolo aj u nás), nikto ho tam nebude držať. A na sále ti môže stáť pri hlave, nemusí sa dívať až priamo tam 🙂 Potom ho lek. zavolala, aby videl melého, ako mi ho priložili k prsníku a keď malého odniesli, tak sme tam na sále zostali spolu tie dve hodiny, čo tam musíš ležať a to bolo super...to sú snáď posledné kľudné dve hodiny ktoré máš možnosť stráviť s partnerom v romantickom rozhovore 🙂))) Vtedy bábätko pri vás nie je, zoberú ho na novoredenecké na sledovanie.

klaudialip
13. aug 2010

@andika10 ok,tak potom do neba drgnem,ak ta spoznam 😀

andika10
13. aug 2010

@klaudialip 🙂 ok

vilki
19. aug 2010

ahojte baby, neviete ci sa niekde v sali cvici zumba?pocula som ze v budove posty, ale neviem ci je to pravda... 😕

csikike
20. aug 2010

vilki, ano, pocula si dobre 😵

skrutka11
20. aug 2010

ahojte dievčence, akosi nemožem spať. je tu niekto?

klaudialip
21. aug 2010

ahojte,chcem sa opytat hlavne tyh maminiek,ktore su v 27.tyzdni a teheju na 28.tyzden,kolko ste pribrali?
kazdy mi vravi,ze som pribrala malo,ale babatko rastie. v knizke pisu ze minimalny prisrastok vahy je 3,5 kila,ale ja som nepribrala este ani tri,iba 2,6.
uz sa to bojim aj hovorit,kedze taham na 7.mesiac,nikomu to nejde do hlavy a uz som pocula ze ma ohovaraju,ze drzim diety a obmedzujem sa v jedle,aby som nepribrala,ale vobec to tak nie je.
poradte co mate skusenosti. dakujem

desmodka
21. aug 2010

@klaudialip nic si z toho nerob co hovoria ostatni, pokial sa ma babatko dobre, vyvija sa tak ako ma, nemusis pribrat takmer nic, vsetko potrebne si taha z teba, aj mna ohovaraju ze vozim svoje dieta vo vajci a nie v hlbokom kociku no mozem ja zato ze v hlbokom vresti jak zmyslov zbaveny a vo vajci je to v pohode... takze si pekne uzivaj tehu a kasli na ostatnych

evitkamalicka
21. aug 2010

@klaudialip nic si z toho nerob, ja som za cele tehu pribrala len 6kg a vsetko bolo ok, moj dr. nemal k tomu ziadne namietky

andika10
21. aug 2010

@klaudialip nevšimaj si nikoho, ak je babo ok tak sa nemaš čoho obávať, ja som s dvojkami pribrala 9,5 kg v 17tt som mala o 1 kg menej ako pôvodná váha

csikike
21. aug 2010

baby, nechcete niektora teplakovu supravu pre dievcatko na cca 5-6 rokov, je uplne nova, moje fajna suseda si objednala a nepasuje jej velkost, tak mi to nevyplatila...
je samozrejme s visačkou
http://www.sportsdirect.com/lonsdale-hooded-tra...
cena je 16€ po preratani kurzom 1,237 z libri na €

klaudialip
21. aug 2010

dakujem vam vsetkym,ste velmi zlate.dr.na moju vahu nehovori nic,ale ti ludia,hlavne zeny kt.uz porodili,ze ony mali pribrate tri kila uz v tretom mesiaci a nie to na zaciatku 7.
najhorsie na tom je,ze aj manzel to tazko znasa,pretoze to musi pocuvat a darmo im hovori ze to nie je pravda,ale uz ho to stve.ked som pribrala svoje prve 2 kila,povedal mi no konecne

csikike
21. aug 2010

klaudi, vazne si take reci nepripustaj, ved ani deticky sa nerodia rovnake... a kym je babo pekne prospieva tak je vsetko OK 😉 , mozno len zavidia, ze nebudes musiet potom tolko zhadzovat 🙂

bashka
21. aug 2010

@desmodka u nas tak isto, vo vanicke vydrzala mesiac, odvtedy je vo vajci, aj to nie vzdy...ruky to istia 😀 😝
@klaudialip ja som pri oboch pribrala 7 kil aj to vacsinu len v poslednych 2 mesiacoch...a deti mali normalnu vahu. Aspon budes mat menej na zhadzovanie. No ale co nie je este moze byt...pozor aby si sa nakoniec nerozbehla 😀

manika77
21. aug 2010

@klaudialip nic si z toho nerob..ja som tiez do piateho mesiaca nepribrala ani deko...a ku koncu tehu som mala na sebe az 21 kil 😀 ale tak ja som mala aj velke dieta 😉 takze tak ako pise bashka este sa mozes rozbehnut 😉

desmodka
25. aug 2010

@bashka veru ruka to isti 😀 teda ☹ 😠

bashka
25. aug 2010

@desmodka no a u nas uz kocik zda sa skoncil uplne 😝 Kazdy den sa s nadejou s nim vyberiem ale uz pri tretom dome malá ide z neho vyskocit a tak ho vyvencime a dotlacime domov...pripadne sa v nom uvelebi Barbi, lebo jej sa teda chodit zrazu nejako nechce...no chodime jak cigani niekedy, fakt...

desmodka
27. aug 2010

@bashka my chodime von len ked je unaveny a viem ze budem spat, aj to sa ideme najprv uspat na Vah, lebo sa ma stale snazi presviedcat (vreskotom) ze on spat nepotrebuje, ale za chvilu je tvrdy 😀 a az potom mozeme ist do mesta alebo tak no a ked sa mi zobudi, bohuzial...

csikike
2. sep 2010

fuha, ale to tu zije 😅
ja mam dieta v skolke a zrazu je doma ticho 😕 , az mi chyba ten hluk 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre