• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
@kitchima to netusim, ale ja by som tam uz len s principu nesla, ale samozrejme je to kazdeho vec
28. feb 2011 o 18:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,ja mam na vas prosbu.Pred vianocami som cez net predala jednej holke postelnu supravicku do postielky a nezaplatila mi to do dnesneho dna.Neodpoveda na maily,tak sa Vas chcem opytat ci ju niektora nepoznate.Vola sa Alexandra Horakova a je z Hornej Kralovej.Dakujem.
1. mar 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda hanba jej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepoznam, ani poznat nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak pravidlo cislo jedna, neposielat nic kym peniaze nie su na ucte...ale asi si sa uz poucila, ze...neboj, jej sa to vrati a tebe tiez :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. mar 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco nepoznam :angry: to je teda dost smutne,ale ako vidim vselijaki sme :angry: :angry:
neboj,ako povedala Bash,jej sa to urcite vrati.A ze jej to vobec stalo zato,jedno postelne pradlo a takuto hanbu si spravi
1. mar 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som jej poslala doporucene list,tak ma na to 14dni,aby mi poslala tovar,alebo peniaze.Ak nie,budem to musiet nejak inak riesit,lebo je to 25eur za uplne novy tovar (baldachyn,hniezdo a navlecky) a to zrovna neni malo penazi.
2. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco neviem odkial si, ale ja na tvojom mieste sadam do auta a zazvonim jej... :angry: :angry: :angry:
2. mar 2011 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som z Pn :confounded: ,ale asi to tak aj dopadne ak nepomoze list.
2. mar 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco , zial ani ja ju nepoznam, teda pre mna stastie
3. mar 2011 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco ak chces, hod mi do IP jej adresu, mam tam par znamych, mozno by sme nieco poriesili :slight_smile:
4. mar 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco zatial som zistila, ze je jedna z tych tmavsich...
7. mar 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi ani nehovor.Ako to z nej dostaneeeeeem :angry: ?
7. mar 2011 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejco neviem, ci sa ti oplati, ale mozes ju ist navstivit...alebo sa vykaslat na to, lebo to asi nema vyznam...tes sa, ze to nebolo viac peniazkov a uz si davaj pozor :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, to tu mesiac nikto nezakopol... cca, hanbite sa :dizzy_face:
6. apr 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Málo času, problémy s tehotenstvom, teda ani nie problémy, len musím ležať ...
10. apr 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak babenky tak to vyzerá, že Veľkú noc strávim v nemocnici. Deň pred Veľkým piatkom by som mala priviesť na svet Mattea. Tak mi držte palčeky. :wink: :slight_smile:
11. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi budeme na vas mysliet, a drzime palce nech vsetko prebehne OK a nech ste co najskor doma pekne pokope vsetci 4ia :wink:
11. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi Ejha, pekný a silný dátum! :wink: Držím palce, určite na vás budem myslieť! :slight_smile:
12. apr 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 prečo silný dátum? :slight_smile: ďakujem, že budete baby na mňa myslieť. Bude to pestré potom doma. Nemám ani tak obavy z bábatka ako z Fabia. Aj včera taký cirkus doma vyvolal. Niekedy , alebo väčšinou :grinning: vie byť poriadne nervózny. :frowning2:
12. apr 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@csikike díky
a ešte sme tu zabudli zablahoželať Lucii @sonenschein k bábatku. Držte sa :slight_smile:
12. apr 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi Lebo je to prvý deň znamenia býk... a ľudia, ktorí sa narodia v ten deň (hociktorého znamenia), nosia v sebe najsilnejšie tie vlastnosti aj nadania, ktoré im dané znamenie dáva. :slight_smile:
12. apr 2011 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 Ďakujem ešte sa mrknem čo vlastne znamenie býk obnáša. Baby ešte sa Vás chcem opýtať možno by sa mi sem tam zišli služby nejakej opatrovateľky pre Fabia, lebo no neviem neviem či budem všetko stíhať podľa svojich predstáv a budem na všetko sama, lebo Franci chodí domov až o pol osmej a niekedy i na služobky a ešte v sobotu do tej druhej je v práci. Myslím to asi tak, že by bola s nami doma dve hodky po škôlke, alebo uvidím ako to bude potrebné, len rada by som mala nejaké odporúčania. Nechcem volať niekoho úplne cudzieho . Neviete mi poradiť?
14. apr 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradit niekoho, kto lici na spolocenske udalosti? moja kozmeticka nemoze v den, ked potrebujem.. dakujem
15. apr 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emkaa licia aj v budove alianz hore, vola sa to salon jarka, ale ceny ti nepoviem
16. apr 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi tak sa tesime na Mattea :wink: aj my mame jedneho v Miami :dizzy_face:
neboj sa zvladnes to,mas predsa Fabia skoro cely den v skolke,a to budete mat cas pre seba :wink: a ide leto,takze budete vela vonku,teda spon myslim.Ja som mala Norbiho doma,tato nam chodi domov pred 7 vecer,su dni ked pride az pred 8 a zvladli sme to....najdete si system,a potom uz to ide :wink:
Drzime palce,a oddychuj este
17. apr 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emkaa myslim ze vsetky kozmeticky ta nalicia,ak to budes potrebovat
17. apr 2011 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emkaa ja chodím ku kaderníčke Angelike a tí my dali kontakt na jednu babu čo ma priamo u nich líčila na svadbu. Bola som spokojná, len neviem kde mám číslo na ňu , ale v kaderníctve ti ho určite dajú.
Baby díky, že myslíte na mňa dneska som bola u Trajanova tak štvrtok sa mám hlásiť o 9,00 v nemocnici.
18. apr 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angellinka ja viem :slight_smile: len som chcela nejaku referenciu... plus keby mala aj dobru cenu, lebo u niektorej na nete som videla za licenie 25 EUR a to mi pripada celkom vela, aspon teda v porovnani s tou, ku ktorej chodim.

@michaelamaranesi @csikike dakujem za info :slight_smile:
18. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaelamaranesi Matteo, vitaj na svete, blahoželám celej rodinke! :slight_smile:
24. apr 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudia74 Ďakujem už si to užívame doma. Prvý deň prespal celý i noc jedine sa zobudil papkať mliečko. :wink:
26. apr 2011 o 06:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok