Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
12. dec 2007

😀 no neviem pri jej rychlosti stihnem skor video 😀
tak si sa aj v nemocke nemala tak zle, ci hej? a co hovori drahy na drobceka doma? ako to znasa?

csikike
12. dec 2007

vobec nebolo zle, az na to prostredie, to nie je luxus, hlavne ked boli tie fasa zimy a nedalo sa zavriet okno, tak sme mali ako tesnenie dalsie paplony a ja som samozrejme mala postel rovno pod okno...ale nevadi, vazne personal- sestricky aj lekari fakt super, nemozem povedat ani krive slovo.
Drahy si tiez zvyka, ide mu to celkom dobre, snazi sa zapajat sa do vsetkeho, uz prebaluje sam a ide mu to dobre. Len tiez je este tak, ze ho furt natahuje ako novu hracku, bo sa na neho nevie vynadivat a ked ja doma tak by bol najradsej kazdu volnu chvilku s nim.
tak to video by bolo asi fakt lepsie, ozi a co planujete na sviatky?

evitkamalicka
12. dec 2007

ahoj Fredi
tak uz to mas za sebou,

zab_ka
autor
13. dec 2007

😀 😎 😀 vies, ze verim, aj moj natahuje maca len co pride domov a az potom je zena 😀 super, muzik je sikovnucky a hlavne nech si to splou uzivate 😉 uz spava aj v detskej po nocnej? tomasko pekne spava, ci ani nie?

sviatky su zatial otazne asi pred stedrym pojdeme do sale a potom do bn,ale uvidi sa az potom, neviem, co s krpcom ked pojdeme svokrovcom 😒

csikike
13. dec 2007

evi, hej, ale poviem ti, ze to nebolo vobec strasne, isla by som znova do toho 😉
drahy mal akurat nocne ked sme prisli domov takze, teraz az po novom roku a aj to este nevie akou zmenou zacinaju a hlavne kedy, este k tomu bude mat aj skolu, takze tak...
ale vtedy tie 2 dni vydrzal spat s nami a to maly spaval iba hodinku...
teraz uz je to s nim lepsie, aj vcera mal rekord, spal pekne 5 hod. (to uz sa mu stalo 2x) inac zvykne tak od 1,5-az do 3,5 podla toho ako sa napapa...
ale je strasne dobrucky, fakt, znasa aj prebalovanie, aj obliekanie (co je este u mna stylom tyrania), prve ockovanie v nemocnici prespal, takze kludasko, presne ako jeho tata...
vazne, keby som ja nebola ista, tak neverim, ze je aj moj

csikike
13. dec 2007

a co darceky, uz mate pokupene?
a drobca nechaj u vasich, sa iste o neho dobre postaraju 😉

bashka
14. dec 2007

ahoj ahoj, csikike to je fajn, ze mas dobre skusenosti s nemockou v Sali, aj ja sa tam chystam...ved kam inm by som chodila...no u nas tie Vianoce asi len na stedry den zacnu, stromcek sa vytiane z krabice, cely den sa bude lehnit, paraaaaada

zab_ka
autor
16. dec 2007

peknu nedelu zelam 🙂
darceky cca uz mam, len este prekvapko pre muzika musim pohladat
a zajtra bude velke napalovanie vianocnych dvd 😀 😎 a snad bude vsetko tip top
s jess to asi aj tak spravime, nasi sa zblazdnia po dvoch dnoch 😔 este nevedia do coho idu 😀 take zle vnuca si nevedia ani predstavit

malinky sa urcite nauci pekne spavat, aj nam to trvalo par tyzdnov kym sme sa zosynchronizovali (dnes vydrzala so mnou do jedenastej krasavica 🤐 🙂 )

zab_ka
autor
19. dec 2007

Ahojte, chcem vam vsetkym popriat krasne vianocne sviatky, aby ste si oddychli a uzili rodinnej atmosfery, ako sa len da! 🙂

csikike
19. dec 2007

zabi, ty uz vianocujes? 😀

zab_ka
autor
25. dec 2007

cau csikike,
tak nejak, bolo vela roboty a nevedela som, ci sa dostanem na este web 🙂

videla som vcera krasne fotecky maleho tomaska, je krasnucky a tak pekne nadekorovany aj na zjedenie 😀

my sme teraz v BN a uz nech je zajtra a mozem si ist konecne po nasho trpazlika, ostal v Sali so starymi rodicmi a mne je tak smutno bez neho, normalne sme sa doma nudili 😎 zajtra ho vystiskam a tak skoro nikomu nepoziciam 😀 😵

vianocny stromcek zatial jess neobjavila, tak uvidime, ci to stihne tento rok ... 😀 ak nie na video si budes musiet pockat 🙂

csikike
27. dec 2007

ahojcek, tak uz ste asi doma a jess dufam zostali este dake chlpy po tolkom hladkani 😉 😀
ako ste sviatkovali?

zab_ka
autor
2. jan 2008

krasny novy rok 2008, vsetko naj naj zelam 🙂

zab_ka
autor
2. jan 2008

kedze ma jess zimnu srst, tak nejake chlpy sme jej nechali 😀
sviatkovali sme fajn, ale som rada, ze uz je to prec

ty sa pochval ako sviatky so syncekom?

csikike
2. jan 2008

ahojte, vsetko dobre do NR, nech sa u(na)rodi vela deti 😵
sviatkovali sme v pohode, este stale same navstevy a este to neskoncilo 😅
boli sme s malym aj u svokkorvcov...
najlepsie je, ze tato je este doma, tak sa vytesujeme obaja lebo nam strasne moc pomaha, neviem ako si zvyknem bez neho cely den...
vcera sme boli na prechadzke a v ramci toho sme isli pozriet do garaze, ci je vsetko OK a drahy sa vytesoval, ze maly nema este ani 5 tyzdnov a uz je v garazi s nim 😀 (bol uplne nadseny z toho)
uz si nastupila do roboty alebo este sviatkujes?

zab_ka
autor
2. jan 2008

😀 zlaty tatinko 😉 aj ja som si zvykla (a o jess ani nehovorim), ze sme vsetci spolu, ale uz to skoncilo ☹

poslusne zarezavam, je nas tu 5 a pol (doslova), ale vyhovuje mi to, neskutocny pokoj a cca po obede zdrhnem domov, lebo tu je hrozna zima ako nekurili a mam ladove ruky

nebojite sa vozit tomaska tak skoro vonku? v takej zime? mna by tam nikto dobrovolne nedostal 🙂

csikike
2. jan 2008

von chodime s nim kazdy den aspon na hodinku, strasne rad spinka vonku 😉
tak ziadna vyhra to akoze teplo...ale na skole bola vzdy zima, aspon v tej novej casti, my smemali nastastie teplucko, bo sme boli v starej casti a tam bolo v lete peklo 😝

zab_ka
autor
2. jan 2008

dobre robite, ze ho takto utuzujete, ja som sa len divila, pretoze sa mi zdalo, ze niektore mamicky tu svoje dieta prve mesiace "nevencili" ahlavne ak to pomaha na uspatie 😉 a inak ako? uz ste si zvykli na rezim dna?

csikike
2. jan 2008

on ked zisti, ze je v kociku tak uz je ticho 😀
no, rezim este nema, proste papa, kaka a spi vtedy ked sa jemu chce a vobec sa neriadi casom... len kupanie sa mu snazime ako tak regulovat 😀

zab_ka
autor
3. jan 2008

to mate super s tym kocikom aj nasmu drobcovi sa pacilo v taske, ale odkedy som ju nahanala v baumaxe 😀 uz nerada do tasky, ale ked uz je tam, ak je spokojna

vsak si tomasko zvykne, uvidis 😉

csikike
3. jan 2008

zabi? co si s chudatko vyvadzala v baumaxe? 😀 tak k tomu chcem presny opis 😉

zab_ka
autor
3. jan 2008

ake chudatko? vzdy sa rada vyvazala a ked sme boli doma same a nechela som ju zase opustit na cely den (tazko to vtedy znasala), tak som ju zobrala so mnou a akosi sa jej tam nepacil vianocny zhon tak vyskocila z tasky a hrali sme sa na schovavacku 😀 to bolo adrenalinu

sylvasik
6. jan 2008

csikike s tym kocikom to poznam aj ja ale spinkala mi len v kociku vonku na prechadzke co ma bavilo len ked bola malinka a potom sme postupili na uspavanie v kociku a ked zaspala tak sme ju prelozili do postielky a az teraz konecne zaspi aj cez den tak ze zaspi ked pije mlieko.

zab_ka
autor
13. jan 2008

haloo halooo mamca ako sa mate? co mate nove?

sonenschein
17. jan 2008

Ahoj Csikike, ako sa mas? 😉 Dakujem za pozdrav uz sa aj ja mooc tesim na mimco 😎

csikike
17. jan 2008

ahojte
uz mame po prvej poradni a tomik ma 4,5 kg, inac nic nove, priebezne hadzem foto, drobec sa uz veselo rehoce, ak sa mu chce, inac je dobrucky, nemozem sa stazovat
sonen, takze uz si sa rozhodla zoficialnit? Mooc gratulujem aj takto, pekne sa ti to krati 😉 , uz si sa rozhodla, kde chces rodit?
zabi, tak este sme ta nenavnadili, ze by si sa pridala k nam?

sonenschein
17. jan 2008

Ahojky, vyzera to na Salu aj ked sa trosku obavam podmienok, ozaj davaju epoduralku ci nie?

sonenschein
17. jan 2008

akeho si mala doktora? Vyberala si si dopredu alebo si to nechala na nahodu kto mal sluzbu?

sonenschein
17. jan 2008

Uz som bola aj na testoch na cukrovku, vobec som nemusela pit tu zbrdnu 😉 len som si mala doniest nieco na jedenie 😎 aka paradicka 😵

evitkamalicka
17. jan 2008

ahoj kocky, mozno sa k vam onedlho pridam aj ja 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre