Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
25. aug 2006

hej hej mala by, ale ved vecer budem mudrejsia 😉

zab_ka
autor
25. aug 2006

no akurat volal manzel, ze skoncili, je to 205 m2 tri vrstvy bezfarebneho vodou rieditelym lakom 😉 juchuuu vraj to vyzera dobre (aj ked tie spary nechali tak 😠 )

csikike
25. aug 2006

nie 20,5 m2?

zab_ka
autor
25. aug 2006

cena 205 sk som zvedava na to
a co ty knizka precitana 🙂

csikike
25. aug 2006

aaaaaaaaale kde, dnes som si pozrela film, celkom sa dal a teraz tu cakam, idem si zratat hodiny, ci mozem dnes zdrhnut skor 😀 ,
to je super cena...ale kebyze cestuju do SA tak to vyjde drahsie 😖

kaprik
25. aug 2006

Tak na chvilu sa pridam aj ja. Vobec sa mi nechce akosi pracovat.

zab_ka
autor
25. aug 2006

co ty vies, mozno ani z ba nie su, chcela som muzovi zavolat nech sa spyta, ci chodia aj mimo, ale necakala som ze budu taki rychly, otcovi s to nezda a ze zajtra zhodnoti pracu 😀 ale ja som rada, nech to vyzera ako vyzera, mozme byvat
a aky film si pozerala? ten co ste nedokukali s muzikom?

csikike
25. aug 2006

ten uz sme dokukali, tu v robote som kukala, nieco o bratoch grimmovcoch, ale v ang., tak som mu moc nerozumela 😒

zab_ka
autor
25. aug 2006

jaaaj ty takto pracovne travis cas 😀 to ja som si v stredu pustala casti pokusenia a s sbskou sme hadali, nech sa zlepsim vo vseobecnom rozhlade

csikike
25. aug 2006

ozaj, kedy ides na to natacanie, ci uz si bola?

zab_ka
autor
25. aug 2006

aaale vcera som bola na castingu a som zo seba sklamana, sice bolo to ine ako som cakala ale aj oni o do mna cakali nieco ine 😖
toto som brala s rezervou a som zvedava na to pokusenie, kedy zavolaju, emjee tam bola uz tento tyzden, tak preto to oprasovanie 😀

csikike
25. aug 2006

a kedy vraveli, ze zavolaju?

zab_ka
autor
25. aug 2006

do novembra 😉 , tazko povedat kedy ale cim neskor tym lepsie, nechce sa mi tam teraz, iba hanbu by som si spravila

csikike
25. aug 2006

takze teraz vies uzitocne info od emjee, podla mna oni aj vyberaju komu akych superov daju, niekedy sa mi zda, ze ten okruh tem akoby jeden hrac poznal, mozno je to nahoda

zab_ka
autor
25. aug 2006

heeej, som pozerala diely z posledneho tyzdna a bola tam jedna biologicka a ta uhadla vsetky tri finalove otazky a ziskala tak aj premiu 1.bola DNA (biochemia), 2. zviera (biologie) a 3. bola bardejov (v dalsom dieli, ked sa predstavovali vysvytlo, ze je z bardejova) 😠 tomu sa hovori nahoda!

ale necakam od toho nist, ked tak akurat velku hanbu (ak pojdem teraz n natacanie, tak snad to budu vysielat v oktobri, ked budem prec a kym sa vratim, nikto si nespomenie, ze som tam bola 😎 ) pripadne, ze budem o nieco skusenejsia

csikike
25. aug 2006

hi, ja by som do takej sutaze nesla...mna to vobec nelaka a na kamery mam alergiu 😅

zab_ka
autor
25. aug 2006

ano mna, neviem, preco tam leziem 😀 ale spomenula som si, manzel raz rypkal, tak reku to skusim znova

csikike
25. aug 2006

uz si tam raz bola?

zab_ka
autor
25. aug 2006

no tam nie, ta relacia sa mi nezda vhodna, nakolko musis mat vedomosti, aby si vyhrala a jednak ziskas len vecne ceny (teda do dalsieho kola by som nesla ani keby co)
bola som v riskuj este ako tretiacka, to uz je par rockov a to by om si zopakla a asi sa aj prihlasim, ked sa bude dat, tam mas peniaze bud v premii alebo ked vyhras na ruku

csikike
25. aug 2006

ja nemam rada take sutaze, ani to moc nepozeram, neviem preco...a najviac neznasam milionara...to ked vidim, hned prepnem. A aj si vyhrala?

zab_ka
autor
25. aug 2006

vyhrala som svoju cest 🙂 , nie jasne, ze nie
ja to tiez nesledujem, mam to maximalne ako kulisu a milionara ani ja uz neznasam, pozeram to, len ked musim kvoli polovicke

csikike
25. aug 2006

on ma rad take? ja maximalne co pozriem su tie hadania slov, neviem ako sa to vola, pali vam to, asi

zab_ka
autor
25. aug 2006

no pozerame, ked nic nejde a vzhladom na chytanie signalu z anteny, je to casto 😀 , ked inde v pondelok chodia chujoviny

tak co zratala si hodiny? kedy ides dom?

csikike
25. aug 2006

idem o 15, vraj nestiha prist 😀

zab_ka
autor
25. aug 2006

😀 to je o chvilu, sa mas! aaale zelam krasny vikend 🙂

csikike
25. aug 2006

aaaaaaaaaaaj tebe, budes vecer?

zab_ka
autor
25. aug 2006

no do desiatej hej 😉 aj zajtra a popozajtra 🙂
ak budes mat nove fotos 😉 aj ja pofotim dnesok a zajtrajsok

csikike
25. aug 2006

Ahojcek, uz som doma, prave sa mi pecia rybka v rure, takze chvilu mam cas, a ty co?

zab_ka
autor
25. aug 2006

nic, pracujem a nudim sa 😒 nechce sa mi citat anglinu
takze kuchtis pre muzika?

csikike
25. aug 2006

kebylen pre muzika, pre celu rodinu...otec ma tiez velmi rad ryby, ja s mamou ich moc nemusime, tak budeme mat suchu stravu. Som zvedava co nafotis...zajtra budem doobeda makat s mamou, lebo ma toho spustu, tak mozno zoberiem fotak a skusim dake zaujimave vytvory nafotit 😲 a poobede mozem ist makat ako kon na byt a vecer ma prist kamoska aj s jej chlapom...to uz budem zalomena ako vzduchovka 😅 a este aj s manzelovym rodicom musime ist, len neviem kedy. a cely vikend bude v prdeli...
ozik kedy uz budete mat maciatko? Nie zabiatko...maciatko? Uz vidi? Nemas foto...ja tiez mozem macky a dost

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre