• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

6. novembra 2013 
Bash, nakoniec idem az od 12.30, lebo sa mi neche trepat cez púolnu cestu a vobec sa nejdem tulat ale vyrabat vence na dusicky :grinning:
a chystate sa cvicit? aj ja by som sa pridala...
29. okt 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, neboli, Andrea bola unavena...a bez teba? Ozik Csiki, ty nechces chodit na pilates? My sa chystame uz asi mesiac, zatial nam to nevyslo :grinning:
29. okt 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, asi by som si mala najprv precitat vsetky prispevky, ze :grinning:
No jasne, pod s nami cvicit. Dufam, ze zacneme...v utorky od 7 do 8 vecer
29. okt 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bashka - tak to sa ta tam na pilatesy stretneme - tiez uz sa chystam 3 tyzdne :grinning: :grinning: :grinning: potrebujem minut draheho permanentku do konca roka, tak mam co robit. Ozaj babule, nemali by ste zaujem o power jogu? Vraj ju pre nedostatok zaujmu zrusili, ale ja som o nej ani nevedela... velmi by som chcela jogu, lebo odchadzam na chrbat... a este na nervy. A ak by nas bolo tolko mamin, aj by sme sa mohli poskladat na babysiterku :wink: . Alebo by sme nahovorili instruktorku, nech ide precvicovat ku Gween, ak by ta suhlasila, tam by bol s detmi asi mensi problem.Kam davate deti, ked idete von? V Exedre je takto vecer milion ludi... :unamused:
30. okt 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kisska, ja by som o jogu mala určite záujem, mohli by sme to nejako zorganizovať... lebo na manžela sa tiež nemôžem v tomto spoliehať...
Ešte niekto? :slight_smile:
31. okt 2008 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem co je power joga...ale mne je jedno :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9btbny yr n mng gon o ng uknvb uji;
dqcaaz

...tolko odkaz od Barbi :grinning:
31. okt 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, barbi je sikovna :wink:
ja som rozmyslala, nad kangoo jump, je to take akcne a hlavne riadne narocne
31. okt 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Csiki, ona ked to pisala, tak sa jedovala, lebo ked ju dam na klavir buchat tak to hra a toto nic :grinning:
Vies aka je zlata ked hra? Pozera akoze do not normalne a caape jedna radost. A obidvomi rukami :grinning:
Kangoo jumps? Ty koki, to 5 minut a mozem ist domov...ty mas teda energy :grinning:
Ja potrebujem hlavne vypadnut a robit veci poleziacky...a potajomky si aj zdriemnut :grinning:

Hi, aka som veselaaaa :grinning: :grinning: :dizzy_face:
31. okt 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: bash, co si si slehla? :grinning:
a drichmat mozem aj doma... potrebujem zhodit kila :confused: alebo kupit vacsi lyziarske nohavice :grinning:
31. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki - nad kangoo jumps som rozmyslala aj ja, ale mam rozbite kolena a tak mi to vyhovorili :unamused: Neboj aj joga ti pomoze zhodit, aj ked to nebude tak rychlo. Je to spojene so spravnym dychanim (dychanie do brucha si mozno este pamatate :wink: ) s relaxom a aktivovanim vnutornej energie. Kamoska inak schudla za pol roka asi 8 kg (viac nemohla, leboby bola priesvitna :wink: ). Preto chcem otestovat tuto instruktorku.
Inak Pilates je tiez zakernost najvacsia, bola som raz na hodine Zory Csoborky a to som vazne skoro umrela a to som pritom lezala na zemi. Kokso tak spotena som nebola ani ked som chodila na aerobik :rolling_eyes:

stani - Barbi je uzasna, kukla som album, a aj sikovna s tym klavirom. Tam ti aspon nehra dokola to iste ako detske hracky...
31. okt 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte...my uz mame zub :slight_smile:
2. nov 2008 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, gratulujeme :wink: , uz to bude len horsie :grinning: :dizzy_face:
3. nov 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bashka, aj nám ho ukážete? :slight_smile: Poobede ideme von, môžeme sa stretnúť.
3. nov 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, pridam sa aj ja
3. nov 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, potesila si...dik

klaudi, csiki, jasne, pojdeme o 2, cinknem vam, ako ste na tom a mozeme...ked sa podari, aj ukazeme, bo Barbi moc do pusy nikoho nepusta, asi zato ani neviem, kedy jej ten zub narastol :slight_smile:
3. nov 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, ja mam vychadzka v stredu. Ideme s krpcom na 8-mesacnu kontrolu klbov do GA.

Bashka gratulujem - nam minuly tyzden vysli v priebehu 4 dni 4 zuby a vsetky horne, takze sa zabavam... Dufam, ze dolne si daju chvilu pauzu, lebo by som rada mat chvilu klud :wink:
3. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kisska, gratulujem k zubadlam a aj k 8 mesiacom :wink:
sa tie nase deti dako rozzubadlovali :grinning:
3. nov 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ani nechcite vediet aku sme mali noc...musi ju to malinku boliet jak slak :frowning2: Davali ste im nieco proti bolesti? Lebo takto to naozaj nemozem nechat, vkuse stonala, mrvila sa, plackala...no od polnoci som zas nespala :unamused:
4. nov 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kisska, gratulujeme k zubom, negratulujeme k nevyspatosti
4. nov 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bash, ja mu obcas natriem calgelom, ale vraj gengi gel je lepsi ale o moc drahsi
4. nov 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez mu pomahaju tie kefky na kusanie, to trojbalenie
4. nov 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam mundisal, ten jej pomaha, ale nie nadlho...tak hodku je v pohode...aj kefky ma...hryzka, ale v noci jej chcem nejak pomoct...natieram jej to, ale asi jej skusim paralen cipok dnes
4. nov 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
csiki, náš malý bol včera už taký unavený, že mi zaspal v kočíku cestou domov :grinning:
4. nov 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky...my sme dnes boli cele doobedu v meste
4. nov 2008 o 14:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, sa ani necudujem :dizzy_face: , ten moj zaspal az po 20tej, tak ako zvycajne, ale dnes potiahol hodinu a 20 min. cez obed, tak to je takmer rekord :grinning: , stihla som spravit 2 verzie oznamiek
4. nov 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, až teraz ma napadlo, že na pilates sa dá chodiť aj k Emőke! Je to tam každý pondelok, len hodinu nemá napísanú.
4. nov 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, ale 300 SK za hodinu...uz som sa informovala. Ta zenska berie len jednu dve baby tak preto taka palka. V exedre 80 SK...uz podme nabuduci tyzden...
5. nov 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je naozaj trošku drahé... :unamused:
6. nov 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne taka palka? :frowning2: ale asi si tam mozes doniest aj drobcov. Ale Exedra ma zase dobry cas, to uz mam draheho doma, takze usetrim za babysitterku. Ozaj dievcata, nemate skusenosti s nejakymi opatrovatelkami?
6. nov 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok