Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
29. okt 2008

Bash, nakoniec idem az od 12.30, lebo sa mi neche trepat cez púolnu cestu a vobec sa nejdem tulat ale vyrabat vence na dusicky 😀
a chystate sa cvicit? aj ja by som sa pridala...

bashka
29. okt 2008

Klaudi, neboli, Andrea bola unavena...a bez teba? Ozik Csiki, ty nechces chodit na pilates? My sa chystame uz asi mesiac, zatial nam to nevyslo 😀

bashka
29. okt 2008

Csiki, asi by som si mala najprv precitat vsetky prispevky, ze 😀
No jasne, pod s nami cvicit. Dufam, ze zacneme...v utorky od 7 do 8 vecer

kisska
30. okt 2008

bashka - tak to sa ta tam na pilatesy stretneme - tiez uz sa chystam 3 tyzdne 😀 😀 😀 potrebujem minut draheho permanentku do konca roka, tak mam co robit. Ozaj babule, nemali by ste zaujem o power jogu? Vraj ju pre nedostatok zaujmu zrusili, ale ja som o nej ani nevedela... velmi by som chcela jogu, lebo odchadzam na chrbat... a este na nervy. A ak by nas bolo tolko mamin, aj by sme sa mohli poskladat na babysiterku 😉 . Alebo by sme nahovorili instruktorku, nech ide precvicovat ku Gween, ak by ta suhlasila, tam by bol s detmi asi mensi problem.Kam davate deti, ked idete von? V Exedre je takto vecer milion ludi... 😒

klaudia74
31. okt 2008

Kisska, ja by som o jogu mala určite záujem, mohli by sme to nejako zorganizovať... lebo na manžela sa tiež nemôžem v tomto spoliehať...
Ešte niekto? 🙂

bashka
31. okt 2008

neviem co je power joga...ale mne je jedno 😀 😀 😀

bashka
31. okt 2008

9btbny yr n mng gon o ng uknvb uji;
dqcaaz

...tolko odkaz od Barbi 😀

csikike
31. okt 2008

bash, barbi je sikovna 😉
ja som rozmyslala, nad kangoo jump, je to take akcne a hlavne riadne narocne

bashka
31. okt 2008

Csiki, ona ked to pisala, tak sa jedovala, lebo ked ju dam na klavir buchat tak to hra a toto nic 😀
Vies aka je zlata ked hra? Pozera akoze do not normalne a caape jedna radost. A obidvomi rukami 😀
Kangoo jumps? Ty koki, to 5 minut a mozem ist domov...ty mas teda energy 😀
Ja potrebujem hlavne vypadnut a robit veci poleziacky...a potajomky si aj zdriemnut 😀

Hi, aka som veselaaaa 😀 😀 😵

csikike
31. okt 2008

😀 bash, co si si slehla? 😀
a drichmat mozem aj doma... potrebujem zhodit kila 😕 alebo kupit vacsi lyziarske nohavice 😀

kisska
31. okt 2008

csiki - nad kangoo jumps som rozmyslala aj ja, ale mam rozbite kolena a tak mi to vyhovorili 😒 Neboj aj joga ti pomoze zhodit, aj ked to nebude tak rychlo. Je to spojene so spravnym dychanim (dychanie do brucha si mozno este pamatate 😉 ) s relaxom a aktivovanim vnutornej energie. Kamoska inak schudla za pol roka asi 8 kg (viac nemohla, leboby bola priesvitna 😉 ). Preto chcem otestovat tuto instruktorku.
Inak Pilates je tiez zakernost najvacsia, bola som raz na hodine Zory Csoborky a to som vazne skoro umrela a to som pritom lezala na zemi. Kokso tak spotena som nebola ani ked som chodila na aerobik 🙄

stani - Barbi je uzasna, kukla som album, a aj sikovna s tym klavirom. Tam ti aspon nehra dokola to iste ako detske hracky...

bashka
2. nov 2008

Ajojte...my uz mame zub 🙂

csikike
3. nov 2008

bash, gratulujeme 😉 , uz to bude len horsie 😀 😵

klaudia74
3. nov 2008

Bashka, aj nám ho ukážete? 🙂 Poobede ideme von, môžeme sa stretnúť.

csikike
3. nov 2008

oki, pridam sa aj ja

bashka
3. nov 2008

csiki, potesila si...dik

klaudi, csiki, jasne, pojdeme o 2, cinknem vam, ako ste na tom a mozeme...ked sa podari, aj ukazeme, bo Barbi moc do pusy nikoho nepusta, asi zato ani neviem, kedy jej ten zub narastol 🙂

kisska
3. nov 2008

babule, ja mam vychadzka v stredu. Ideme s krpcom na 8-mesacnu kontrolu klbov do GA.

Bashka gratulujem - nam minuly tyzden vysli v priebehu 4 dni 4 zuby a vsetky horne, takze sa zabavam... Dufam, ze dolne si daju chvilu pauzu, lebo by som rada mat chvilu klud 😉

csikike
3. nov 2008

kisska, gratulujem k zubadlam a aj k 8 mesiacom 😉
sa tie nase deti dako rozzubadlovali 😀

bashka
4. nov 2008

...ani nechcite vediet aku sme mali noc...musi ju to malinku boliet jak slak ☹ Davali ste im nieco proti bolesti? Lebo takto to naozaj nemozem nechat, vkuse stonala, mrvila sa, plackala...no od polnoci som zas nespala 😒

bashka
4. nov 2008

Kisska, gratulujeme k zubom, negratulujeme k nevyspatosti

csikike
4. nov 2008

bash, ja mu obcas natriem calgelom, ale vraj gengi gel je lepsi ale o moc drahsi

csikike
4. nov 2008

a tiez mu pomahaju tie kefky na kusanie, to trojbalenie

bashka
4. nov 2008

ja mam mundisal, ten jej pomaha, ale nie nadlho...tak hodku je v pohode...aj kefky ma...hryzka, ale v noci jej chcem nejak pomoct...natieram jej to, ale asi jej skusim paralen cipok dnes

klaudia74
4. nov 2008

csiki, náš malý bol včera už taký unavený, že mi zaspal v kočíku cestou domov 😀

evitkamalicka
4. nov 2008

ahojky...my sme dnes boli cele doobedu v meste

csikike
4. nov 2008

klaudi, sa ani necudujem 😵 , ten moj zaspal az po 20tej, tak ako zvycajne, ale dnes potiahol hodinu a 20 min. cez obed, tak to je takmer rekord 😀 , stihla som spravit 2 verzie oznamiek

klaudia74
4. nov 2008

Baby, až teraz ma napadlo, že na pilates sa dá chodiť aj k Emőke! Je to tam každý pondelok, len hodinu nemá napísanú.

bashka
5. nov 2008

Klaudi, ale 300 SK za hodinu...uz som sa informovala. Ta zenska berie len jednu dve baby tak preto taka palka. V exedre 80 SK...uz podme nabuduci tyzden...

klaudia74
6. nov 2008

Tak to je naozaj trošku drahé... 😒

kisska
6. nov 2008

to vazne taka palka? ☹ ale asi si tam mozes doniest aj drobcov. Ale Exedra ma zase dobry cas, to uz mam draheho doma, takze usetrim za babysitterku. Ozaj dievcata, nemate skusenosti s nejakymi opatrovatelkami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre