Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
7. sep 2006

hej, strasne dobre...od malicka, ale hlavne odkedy som isla na intrak na strednej...je to asi aj tym, ze mame spolocnych kamosov a ani neviem cim...ani nechci vediet ako mi chyba
robi v tescu, beha s vozikom, na ruke ma PC a scener a podla dodavky co dostane (nascenuje) musi co najrychlejsie pozbierat a nalozit tovar...ale zatial sa mu paci...kazdy tyzden vola, ale doteraz sme nikdy neboli doma, az konecne minuly tyzden som ho po dlhom case aj pocula. Moja prva otazka bola kedy pride

csikike
7. sep 2006

takze vy uz zacinate planovat prcka...teda, to je zlate 😀

zab_ka
autor
7. sep 2006

nieeeeeeeeee nic neplanujeme, vestica ticho!

to ma fajn robotku a ak ho to aspon trochu bavi a platia fajn, tak je dobre, ja by som si netrufla ist za zarobkom von

csikike
7. sep 2006

on tam isiel hlavne koli tomu aby sa naucil inglis, tu chodil 2 semestre sukromne, ziskal zaklady...
celkom ho to bavi a platia vraj slusne, tak este neviem, bo teraz zajtra dostane 1 vyplatu...ale vraj okolo 7 by mal dostat...
mal stastie, lebo zo 4 co isli na dohodnute miesto (chceli s nimi vydzubat a dat im podpisat zmluvu na 5) tak on a este 1 presli sem a zvysni este nikde nerobia

zab_ka
autor
7. sep 2006

tak to mal naozaj stastie, ja som sa prave strapnila, nevedela som anglicky povedat ako do satni (vravim, ze som nejaka oblbnuta, elementarne veci ma nenapadaju) budem asi vecer studovat, aj ked si vela zrejme nezapamatam

csikike
7. sep 2006

to 7 je fontov na hodinu...to len, ze som jednotku neuviedla

zab_ka
autor
7. sep 2006

aj tak mi to vela nehovori,a le pokial je on spokojny, sme aj my, ze 😀
co vy kedy sa asi budete stahovat, ci vobec netusis?

csikike
7. sep 2006

si mala povedat, ze take off cabin a ukazat prstom (that way) 😀

zab_ka
autor
7. sep 2006

😀 vsak som sa vykecla a vsetky slova ma napadli, ked odisli, len si nadavam, ze akosi zanedbavam svoje mozgove bunky a oni upadaju do hlbokeho spanku 😒

csikike
7. sep 2006

hi, tak to este nikto netusi...este sme sa ani nepustili do vyroby kuchyne...haha, takze to zaberie este riadnu kopu casu 😉 , pomaly pojdem...kedy budes najblizsie?

csikike
7. sep 2006

to tak byva...aj u mna sa to prejavuje 😀
pomaly sa vyberiem na vlak...ale este pockam kedy budes najblizsie

csikike
7. sep 2006

juuuuuj, musim, uz padat...mozno sa ozvem este dnes z domu

zab_ka
autor
7. sep 2006

tak prepac, ale zajtra od druhej, ak este budes pracovat
papa

kaprik
8. sep 2006

Tak dufam zabka, ze ja tu budem, lebo uz davno som ta tu nestretla.

zab_ka
autor
8. sep 2006

Ahojte, tak je tu niekto na pokec? 🙂

kaprik
8. sep 2006

Konecne! Vcera som tu moc nebola, takze som ta zmeskala.

zab_ka
autor
8. sep 2006

ahoj, starostliva dusicka, ako sa mas? ako sa mam ja uz asi vies 😀

kaprik
8. sep 2006

No hej. Ja dobre. Ledva cakam koniec pracovne doby a ptom sup-sup domov. Ale v stredu ideme do tatier, tak sa straaaaaaaaasne tesim.

evatu
8. sep 2006

ahoj zabka 🙂 ako sa mas?

kaprik
8. sep 2006

Poradte co mame kupit svokrovi na narodky.

evatu
8. sep 2006

My sme kupili tenisovu raketu 🙂

kaprik
8. sep 2006

To je unas zly napad, nevyuzil by to.

zab_ka
autor
8. sep 2006

ahoj evatu dobre sa mam, akurat si kupujem listky na inkognito, tak o chvilu som tu (pojdeme sa kulturne vyzit s manzelom 😀 )

evatu
8. sep 2006

Ja som sa mojho tiez pytala,ci by nechcel ist,lebo on to v tv skoro pravidelne sleduje,ale povedal,ze nie..

zab_ka
autor
8. sep 2006

ja som mojho poprosila, nech ideme trochu von a za tych par koruniek, no nastastie suhlasil

kaprik
8. sep 2006

Inkognito mam rada aj ja. A dnes sa tesim na tu novu relaciu, kde budu osobnosti sutazit v krasokorculovani.

evatu
8. sep 2006

To bude uz dnes? Aj ja som zvedava..

zab_ka
autor
8. sep 2006

evka neviem poradit, my nasej rodine kupujeme vinko a ine destilaty, teraz sme dokonca objavili pekny stojan na flase ale to su darceky pre nasu rodinu a vieme, ze sa ujmu

evatu
8. sep 2006

Tak skuste hladat nieco podla toho,co ho bavi 😉

kaprik
8. sep 2006

Ja m om obrovsky problem, ale zajta pojdem do mesta a snad na nieco pekne natrafim.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre