Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
4. okt 2006

😀 no neviem, asi az ked zajtra uvidim, co su zac a ako mi napisu pisomku (este musim otazky vytvorit), moj labak som este nevidela, pc vlastny este nie je a momentalne hostujem na inom a vyhodnocujem, bleeeee 😝 (ale aspon som tu zasita a mam aj net 😀 )

zuz11
4. okt 2006

zabka, tak to nie ja jednych mam ale myslela som ze niektora tu ma neakych znamych, ked nie tak nic 😀

csikike
4. okt 2006

o zasitosti mi ani nehovor, ja som totolne vycerpana, unavena, proste 😝 , najradsej by som drichmala, ale po robote musim ist este na byt, vymalovat spajzu druhykrat a zajtra asi zacnem umyvat okna 😲 , sa mi nechce

zab_ka
autor
4. okt 2006

my este nemame tiez umyte velke okno,ale nechce sa mi do toho
a preco si tak dlho v robotke? ja som sa po vcerajsku rozhodla ze koncim v ntc a chcem mat volno, lebo takto je tu november a ja nic neurobim ...

zuz dakujeme, skoda, ze si skor nedala vediet 😉

csikike
4. okt 2006

zabka, som tu preto tak dlho, bo vo firme idu nieco robit v piatok s elektrikou od 12 tej a nebude prud a vraj ak chceme ist domov tak si to musime nahradit, tak tu trcim 😠

csikike
4. okt 2006

zabka, uz o mesiac tu nebudes? ☹

zab_ka
autor
4. okt 2006

jaaaj ale aspon pojdes v piatok skoro domov! no na sk nie ale asi sa budem hlasit aj odtial, ved s kym si uz len tam pokecam! ak vobec bude chciet niekto hovorit anglicky a nie tou ich hatlaninou 😉

csikike
4. okt 2006

a uz sa ucis inglis?
mne to praveze nevyhovuje, bo drahy idem na 13 tu do skoly do 19, od 20 ide na nocnu do 8, od 8 ide do skoly do 19, od 20 tej ide zase na nocnu a pride az rano o 8, a ma prist aj ten ujo na parkety a treba este dovtedy detsku vymalovat...ale kedy? A este aj zarubne nahodit...chuda moje malinke, vela toho nenaspi, sa aj bojim ho pustit do skoly na aute

zab_ka
autor
4. okt 2006

no to verim, ze ho to ubija, tak ho nesmies v noci trapit a nechaj ho spat 😀
englis sa neucim nie je kedy momentalne

csikike
4. okt 2006

ako ho nemam trapit v noci ked sa ani nestretneme, aj teraz ma poobednu a pride az pred polnocou... 😖

zab_ka
autor
4. okt 2006

😀 chuda moje, takze si sama v postielke? 😔 hmmm, ti musi byt zima, ked ta nema kto zohriat ...

csikike
4. okt 2006

mam tam potkana a mys takze tak, spolu mu vyhrejeme postielku a ked sa uzimeny vrati tak mu bude dobre teplucko 😀
preco ten tvoj kde beha po nociach? Uz si si kupila ten tehu test?

zab_ka
autor
4. okt 2006

akeho potkana a mys? 😨 nieee testik netreba 😉
moj sa schovava v praci 😀

csikike
4. okt 2006

takeho ikeackeho potkana a tu malu mys s velkym bachorom 😀
tvoj sa po nociach schovava v praci? hiiiiii? A to mu dovolis? 😀

zab_ka
autor
4. okt 2006

jeeej viem, aj ja som to chcela ale presadila som si len sobika ☹ a my spavame s opickou, co bola na fotkach 😀 , teda najma drahy sa k nej tuli

dovolim v ramci normy, hlavne ked viem, ze sa netula niekde inde ...

emkaa
4. okt 2006

ahojte, uz som tu davno nebola, myslela som, ze uz nikto nepise...
ale vidim, ze kecate o 106 🙂

csikike
4. okt 2006

ahoj emka, tak ako sa dari, snazite sa?

zab_ka
autor
4. okt 2006

ahoj emkaa, no konecne sme pri zdroji kecanie, klavesnici 😀 (teda a ja mam najma tu snurku, co nas spaja konecne) 😀
ako sa mas? co nove?

emkaa
4. okt 2006

ci sa snazime o babo? ani nie, vedome nie 🙂 ale mame sa dobre
a vy?

zab_ka
autor
4. okt 2006

a co robotka? hladas? mas uz nove miesto? zabiakovci sa maju fajn ...

csikike
4. okt 2006

dobre sa mame aj my, o babo sa nesnazime a tak 😀

emkaa
4. okt 2006

mam novu pracu, nastupujem 16.teho ... tak mam take zmiesane pocity, ale hadam to bude ok
lebo som si uz dost zvykla na to, ze som doma, je to celkom prijemne 😀

csikike
4. okt 2006

a kde budes robit a co ak to nie je tajne? Inac gratulujem 😉

emkaa
4. okt 2006

nie je to tajne, dakujem ... na letisku (kuk posta)

csikike
4. okt 2006

waw 😉 , znie to zaujimavo

emkaa
4. okt 2006

odpoviem tu, nie v Sali, v BA na letisku.. co ma dost odradzalo od toho, aby som tam nastupila, predsa len je to dost daleko na dochadzanie, ale rozhodla som sa, ze to aspon skusim

zab_ka
autor
4. okt 2006

jeeej to znie dobre a hlavne gratulujem aj ja ze mas robotku, vidis, som hovorila, ze to bude raz dva 😉

csikike
4. okt 2006

emi, tak sa dost nacestujes...ale ked ta ta praca bude bavit, preco nie, nie?

emkaa
4. okt 2006

no dufam, ze ma bude bavit, lebo co sa tyka naplne prace, tak sa mi to pozdavalo .. je to divizia namornej a leteckej prepravy, co uz samo o sebe znie zaujimavo
tak si este uzijem ten tyzden a pol, co som doma 🙂

zab_ka
autor
4. okt 2006

normalne ti teraz trochu zavidim, najst pracu, co ma mozno bude aj bavit ... drzim palceky!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre