Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

zab_ka
autor
26. sep 2007

v piatok uz nie, ale pomohol by aj ten stvrtok, byt s drobcom cely den
cakas snad ze ti lekar nieco povie? 😕

csikike
26. sep 2007

uz neviem co mam cakat...som z neho trocha sklamana, myslela som, ze bude mat iny pristup, ale zial v SA nic ine nie je

zab_ka
autor
26. sep 2007

preco sklamana? ved si si ho chvalila, ci uz ani nie ... ja tiez nie som z mojho nadsena a chcem zmenit, len nemam odvahu

csikike
26. sep 2007

neviem, pripada mi, ze caka prachy...proste sa sprava divne
a ty mas lekara tu v BA, nie?

zab_ka
autor
26. sep 2007

hej mam v raci,a le nerada k nemu chodim lebo je daleko ale tiez stale odkladam prehlasenie, tu vo figare priamo pod nosom je jedna alebo potom by som sla uz do nejakeho toho centra, kde je aj killi

zab_ka
autor
26. sep 2007

a na to priplacanie sa nemozes spytat nejakych inych uz mamin? nepoznas? mozno vazne caka a mozno ma taky pristup bezne 😒

csikike
26. sep 2007

nepoznam osobne nikoho kto je u neho, ale ja mu platit nemienim, ved je za svoju pracu normalne plateny...to uz rovno mozmem ist niekde do centra a budem si vsetko cvakat.

zab_ka
autor
26. sep 2007

snad sa ale o vas postara, bude aj pri porode? ci ako to vlastne je?

csikike
26. sep 2007

neviem, ak si nezaplatim konkretneho porodnika, tak budem rodit u toho kto bude mat sluzbu.
Neviem, pre to pripada, ze akosi zanedbava starostlivost, aj minule musela ist za nim sestricka nech mi vypise lieky, lebo som mala bielkovinu a hnis v moci a on si nevsimol v tehu knizke ze mu to napisala sestricka
a po navrate z nemocky som si citala spravu, a tam bolo, ze kludovy rezim na lozku a on, ze tak od zajtra do prace, vsak? a takisto co mi zistili chudokrvnost tak tiez mi nedal nato nic a nemocky mi davali tabletky, tak som sa ho pytala, ze co a az vtedy, ze dobre vypise mi ich... 😖

zab_ka
autor
26. sep 2007

hmmm, tak mozno naozaj nebude taky uzasny ako sa o nom hovori, esteze ty si davas pozor na take veci a teda evidentne aj budes musiet davat

csikike
26. sep 2007

vazne neviem co si mam o tom mysliet, mozno to bola len blba zhoda nahod, alebo je to tak ako si to myslim, netusim, ale viem keby bol niekde v okoli normalny lekar a nebolo by treba u neho cakat 5 hod. tak uz aj po skonceni 6 mesiacov co musim zostat kvoli predoslemu prestupu tak idem prec.

zab_ka
autor
26. sep 2007

hmm, to mi je naozaj luto a ani v dusle nie je dobra lekarka?

csikike
26. sep 2007

neviem, vraj, tam su nehorazne cakacie doby a mne to tam je nesympaticke. Inac mne nevadi, ze je to chlap, len nech si robi svoju pracu tak ako ma, a hlavne nech starostlivost o tehu nech nezanedbava... si predstav, ze po tych liekoch som nemala ziadnu kontrolu ci to preslo ci nie, proste ma objednal na najblzsie o 5tt

zab_ka
autor
26. sep 2007

no potom asi vazne nema zaujem starat sa o tehulky 😔 , nastastie uz len par tyzdnov a budes mamula 😵 tesis sa?

csikike
26. sep 2007

zabi, ani nevies ako, myslim, ze tych 40tt vazne je dobre nato aby sa buduci rodicia pripravili a tesili sa na mimino aj ked bolo planovane na par mesiacov neskor...
uz sa neviem dockat kedy ho budem mat pri sebe, kedy ho uvidim, na koho sa bude podobat, proste neuveritelne sa na neho tesim a teraz uz som si ista, ze bol ten spravny cas aby sme ho mali 😵
ale ved mozno onehdlho uvidis sama 😵

zab_ka
autor
26. sep 2007

my sme stastnucki aj so stvornozcom 😵 vcera sme je kupili skrabadlo a drahemu sa ani do roboty nechcelo ist ako bol zvedavy, ci sa jej to bude pacit a ci sa bude hrat 🙂 a stara sa jak pravy tato

verim, ze sa tesis, ved mate na co, bude to vas pokladik najvacsi na svete!

csikike
26. sep 2007

to hej 😵
ved pockaj, ked sa tvoj manzelik takto tesi zo 4nohaca, ako sa asi bude tesit z mrnusika 😵
Ja som zistila, ze neexistuje vhodny cas na dieta, proste to treba riesit ked pride, vsetko sa da zvladnut, a strasne sa ti zmeni rebricek hodnot 😵
ozi, nedame dake stretko? kedy budete v SA?

zab_ka
autor
26. sep 2007

mozme dat stretko ale netusim kedy pridem
zajtra by som sa chcela sice otocit, zabudla som si doma vestu, ale ak nam daju to volno asi sa ostaneme pelesit doma s jess a vikendy este nemame ujasnene ...

csikike
26. sep 2007

ved v pohode, potom uz budem asi doma aj ked mozno budem chodit pomahat mamci s burinami, kedze onedlho je tu hromadna navsteva hrobov, a donesies aj jess do SA? ci je to nie moc dobre pre nu cestovat

zab_ka
autor
26. sep 2007

juuj ani nehovor, vcera v lidli som uz stretla vianocne sladkosti 🙄 nevedia vydrzat!
jess cestu nastastie prespinkala a vcera sme jej kupili aj prenosnu tasku, tak moze cestovat,a le nerada by som ju vlakom tahala, ked bude auticko potom bude chodit urcite aj ona a zavisi aj od toho, ci ma byt sama alebo ostane s muzikom

csikike
26. sep 2007

hm, a kedy planujete auticko? a ake?

zab_ka
autor
26. sep 2007

auticko, snad skor ako by som dufala 🤐 (firemne 😎 ), ak to vyjde
vrrr tak zajtra nemame volno, vraj v tomto pripade nie sme studenti! svinuchy, si to upravuju ako sa im hodi! takze zajtra opat do prace 😔
a dnes sa mi tu uz voobec nechce byt, ty dokedy zotavas? ja snad uz len par min

csikike
26. sep 2007

akao ti je dobre, ja som tu aspon do 15tej, takze vysla ta robota? 😵

zab_ka
autor
26. sep 2007

ako sa to vezme 😒 kym nie je podpisana zmluva tomu neverim

csikike
27. sep 2007

Krasne ranko,
tak ako sa dnes mate rodinka? 😵
a kedy by mal nastupit?

zab_ka
autor
27. sep 2007

ahoj, tak predsa len je rodinka doma pokope, vecer so sa dozvedela, ze rektorske sa tyka aj nas (teda sa tak tvarim a napisala som to sekretarke 🤐 )
drobec asi od piatej vymysla jedna radost a beha skace, ze sa neda spat, driapka vsetko okrem skrabadielka 😔 drahy ju vraj dnes zvesiaval zo zavesov 🙄

no nevieme kedy, este sa caka na francuzov kedy uvolnia prachy (preto tomu este neverim)

co vy, dnes idete dokimu, ze?

zab_ka
autor
27. sep 2007

cau tiger, chcela som ta nominovat do tej sutaze na MS ale akosi uz tu nemas svadobne fotky ☹ skoda

csikike
28. sep 2007

ahojcek, a boli ste aj vy vcera u dokiho?

zab_ka
autor
28. sep 2007

ahoj, nie my sme to stihli este v stredu 🙂 drobec dostal vitaminovku, chudacik, prva injekcia a mame taku mladu milu doktorku, takze sme spokojni
a vy, mas cerstve obrazocky?

csikike
28. sep 2007

obrazky nemam, lebo nesiel USB port, male ma 1500 g a je otocene priecne (uz by mal byt dole hlavou) a nevedel potvrdit ze to bude chlapec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre