Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

v15
29. sep 2006

My sa budme snažiř možno až na nový rok uvidíme podla situacie.
Prečom sa neuveriteľne tešíte na ten víkend?

zuz11
29. sep 2006

v15, no po dvoch dnoch vstavania skoreho do prace uz stacilo a chceme vstavat kedy sa zobudime a nie na budik 😀 mame malo zeleza a tak trpime nadmernou unavou, teda ja 😀 Drobec mi asi to vsetko zelezo zobral 🤐 😵

v15
29. sep 2006

áno to máš pravdu treba si pospať, pozerala som ti na rýchlo album kde ste boli na dovolenke a ako ste sa mali?

v15
29. sep 2006

Už viem v Tunise nevšimla som si prepáč.

zuz11
29. sep 2006

v15, boli sme v tunise a bolo nam supersky 😀 vsetci traja sme si to naplno uzili a domov sa nam nechcelo 😀 len horsia bola aklimatizacia 🤐
a preco sa budete az tak neskoro snazit? musite uz zacat aspon trenovat 😀

v15
29. sep 2006

vieš teraz som bola bez práce 3 mesiace a mám novú pred sebou tak to chcem vyskúšať a potom uvidíme musíme našporiť peniažky,lebo sme veľa minuli na svadbe mali sme ju teraz 2.9.a kúpili sme si aj auto ale nie nové také čo môže stáť pred barákom takže musíme šetriť.

v15
29. sep 2006

ale tabletky som už visadila hneď po svadbe

zuz11
29. sep 2006

aha v15, inak ake je tvoje normalnejsie meno? bo volat ta v15 je divne 😀 tak ty si este mladomanzelka 😉 no my sme mali svadbu pred rokom 10.9. 😵
teraz ale kupujeme byt ale to koli tomu Drobcovi co je na ceste 😉 a nam sa skor postastil nas Drobec ako by sme sa snazili a planovali, tak vam drzim palce aby vam vsetko vyslo tak ako planujete 😀 aj ked clovek mieni, Pan Boh meni 😉

kaprik
29. sep 2006

NO my sa budeme snazit tiez az buduce leto.

kaprik
29. sep 2006

Tiez si myslim ze plany su 1 vec, ale to nemusi byt tak.

V15 ako dopadla svadba?

v15
29. sep 2006

Volám sa Veronika a máš pravdu človek mieni pán Boh mení tak sa vraví my sme si naplánovali všetko doteraz čo máme, my už máme byt v podstate všetko poterbné tak to dieťatko plánovať nechceme keď príde tak príde a budeme šťastný obaja.Prajem aby vám to s tým bytom vyšlo.

zuz11
29. sep 2006

veron, hmmmm, je ine kupa bytu v SA a v BA 🤐 😵 chceli sme podla povodnych planov postavit domcur, ale to by sa dlho stavalo a tak najskor bytik a az druhy Drobec pojde do domcuru 😉 teda ten prvy ho tam vezme 😅

v15
29. sep 2006

to máš úplnú pravdu je to rozdiel

kaprík svadba dopadla úplne super som so všetkým spokojná možno aj preto, že som si neplánovala tak do detailov a tebe?

kaprik
29. sep 2006

My sme tiez spokoni, len skoda ze to ubehlo tak rychlo. 🙂

v15
29. sep 2006

tak to máš pravdu aj nám to strašne rýchlo ubehlo kde ste mali svadbu? 🙂

zuz11
29. sep 2006

veron, tak pozerala som si tvoj album a Tvoj uz manzel je moj rocnik a byvam teda uz iba moji rodicia v tom istom baraku ako jeho rodicia 😀 svet je ale maly 😀 mali ste krasnu svadbu a super foto 😉

v15
29. sep 2006

jej to je fakt náhoda ďakujem a ty si sa presťahovala do BA kôli škole alebo manželovi ako si sa dostala do BA tak ďaleko

kaprik
29. sep 2006

No my sme mali hostinu v diakovciach v penzione Europa.

v15
29. sep 2006

manžel je z Diakoviec?

zuz11
29. sep 2006

veron, no ja som do BA zacala chodit pred cca 10 rokmi do skoly, tam sme sa spoznali v prvom rocniku uz z mojim manzelom 😀 po skole som sa v BA zamestnala a tak som sa tu aj zabyvala kedze cestovanie bolo namahave 🤐 a chodi vela ludi den co den do BA, ved aj sused oproti tvojich svokrovcov chodi do BA 😀 pockaj ty mas teraz svagrinu Nadu a svagra Marcela? 😉 ja si uz nepametam ako sa vsetci volaju 🤐

kaprik
29. sep 2006

Nie, len sme hladali vhodne miesto blizko Sa a kedze moja babicka tam byva, tak sme natrafilu na Europu.

v15
29. sep 2006

zuz ty si určite celím menom zuzana tak máš pravdu ešte si dobre pametáš mám švagrinu Naďu a švagra Marcela a manžel je Janko
to ste dobre dlho už teraz manželom kolko presne?

v15
29. sep 2006

kaprik moja sestra sa vidala do Diakoviec tak či náhodou sa nepoznaju tak ale určite nie

zuz11
29. sep 2006

veron, s manzelom sme mali v aprili 10 rokov co sme akoze spolu chodili ale uz pol roka sme boli manzelia 😅
hej jana poznam chodil do Ccky na kratkej 😀 len jeho surodenci su mladsi a s tym mam trosku problem 😵 ozaj co poraba Nada? chodi este zo Stranovskym? 😵

kaprik
29. sep 2006

Urcite nie, my tam chodime zriedkavo a nepozname odtial len rodinu.
Moze, sa spytat, ze kde si si nasla zamestnanie? Som zvedava len na to, ci je nieco volne aj v Sa alebo treba cestovat do Ba.

v15
29. sep 2006

Tak to je obdivuhodné.
Naďa stále chodí s Palčim ona teraz študuje tretí rok na ekonomickej univerzite v BA dailkovo a Palči študuje tiež treti rok v Nitre ekológiu.
Marcel už bude dúfajme končiť v Nitre.Môžem sa opýtať na tvoje priezvisko za slobodna aby som sa im mohla pochváliť s kým som si dopisovala budú určite prekvapený aký je svet malí.

zuz11
29. sep 2006

veron, mas IP 😉 wau tak oni to tiahnu tiez dlho viem ze este od gympla, bo jej sestra Palciho chodila so mnou do triedy na zakladnu 😵 svet je hrozne maly 😵

v15
29. sep 2006

Kaprík ja som si zohnala robotu v šali bude sa otvárať nová kaviareň v Šali
Predchádzajúcu robotu som mala takú že som stále skoro sedela pri PC a to ma nebabví tak som si našla robotu čašníčky a vyskúšam to v starej robote som pomáhala aj v Bare tak mám skúsenosti no uvidíme nie je nikde napísane že pri tom musím zostať.

v15
29. sep 2006

kaprik hladáš si prácu?

kaprik
29. sep 2006

No to ta obdivuje. Ja by somasi nevydrzala cely den na nohach (mam bolave kolena) ale ani pri PC to nie je nic moc. Mozes prezradit ze kde bude ta kaviaren?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre