Snažiľky, tehuľky a mamuľky zo Šale

zab_ka
23. aug 2006

Ahojte Snažilky, Tehuľky, Mamuľky zo Šale 😵

Väčšina z nás už má po svadbe a tak začíname uvažovať o bábätku a rodine. Nech sa páči vítam vás na Modrom Koníku . 🙂

csikike
3. okt 2007

dakujem, len dufam, ze uz bachrik viac neporastie, iba drobcek 😵
ja sa s nimi hadat nebudem, aj tak maju prist menit tesnenia, lebo aj tymi su problemy, tak ak to nebudu chciet uznat, tak si to spravime sami.

zab_ka
autor
4. okt 2007

ahoj, tak oddnes sama 😒 ty hlavne oddychuj a uzivaj ticha a pokoja kym mozes 😉

csikike
4. okt 2007

preco sama zabi?

csikike
4. okt 2007

to mas tak vela roboty? Ozi, kedy vam budu robit okna?

csikike
4. okt 2007

ha, ze ty tu budes sama, skor ja som tu sama ☹

zab_ka
autor
4. okt 2007

prepac, ja reku ty vegetis, tak som sa pustila do pucovania kancelarie, este mi ostali dve okna a zajtra sa definitivne nastahujem 😵

okna pridu uz dnes zamerat (to su fofriky) a do dvoch tyzdnov vyrobia / namontuju? cize sme necakali taku rychlu akciu, ale budem len rada

takze idem doumyvat a o jednej zdrham domov, nech mozu prist, tak sa ozvem neskor a mozme pokecat ak nemas robotku

csikike
4. okt 2007

no, poobede pojdeme pozriet kociky a este musim nieco navarit tomu mojmu hladosovi do roboty 😀
to su ale riadne fofry, parada, aspon uz budete mat krasne okna a jess sa moze vyhrievat na parapete 😵

zab_ka
autor
4. okt 2007

uz som spat, akosi sa mi toci cely svet 😕
no uvidime, ci aj okna budu tak rychlo ... ale nech je cim skor pokoj

csikike
5. okt 2007

ahojky, ako sa dnes mas?

zab_ka
autor
5. okt 2007

ahoj, dobre, nesla som tak skoro d skoly ako obycajne 🙂 ale jess zase v noci otravovala 😠

zohnali se kocik?

csikike
5. okt 2007

hej, mam ho v albume, kukni, jess mala zase pritulnu chvilku?

zab_ka
autor
5. okt 2007

jeeej supis vyzera 😉 takze drobec tes sa 😀
no jess je asi dlho, muzik siel skoro rano do X a drobec chodil asi kazdu polhodinu ale mrcha dnes chcela skrabat a hryzt 🙄

csikike
5. okt 2007

a pritom vyzera taka kludna, asi nehryzie len cudzich, strasne bola zlatunka 😵

zab_ka
autor
5. okt 2007

asi tak

kde ste zohnali kocik? v sali?

csikike
5. okt 2007

nie, v tvrdosovciach, z bazaru, je pouzivany, ale vobec to na nom nevidno, je fakt supersky zachovaly

zab_ka
autor
5. okt 2007

tak to mate naozaj dobre, no a co ze je pouzivany, pokial nechodi nakrivo 😀
aj zaclonu mate supis, kiez by som aj ja mohla zariadovat izbicku 😵

csikike
5. okt 2007

a jeje, chytilo ta to? tak gratulujem a hor sa do vyroby, nech sa ma s kym Tomco hrat 😀

zab_ka
autor
5. okt 2007

😀 si vtipna 😉 mozno tak vas druhy drobec bude mat spolocnost, tomco urcite eee (aspon nechystame)

csikike
5. okt 2007

😀 nikdy nemozes vediet, mozno aj vam sa pritrafi o par mesiacov skor 😀 , idem si na chvilku lahnut, lebo sa mi toci hlava a je mi priserne zle, ale este sa ozvem

zab_ka
autor
5. okt 2007

jasne utekaj, ja o chvilu aj tak zacnem nacvicovat velke stahovanie 😀 a ozvem sa z noveho miestecka (snad aj ten net pojde 😝 )

zab_ka
autor
5. okt 2007

definitivne prestahovana 🙂 huraaaaaa
to je pocit ja a styri steny 😵

csikike
5. okt 2007

zabi, gratulujem k novej kancli, a pekne stravene chvile tam prajem...
ozi, neberiete jess s vami do skoly?

zab_ka
autor
6. okt 2007

ahoj, nie, co by ta stvarala 😀 mam jej dost aj za toto popoludnie, lieta jak drak a nestiham ju sledovat

csikike
7. okt 2007

ahojky, tak hlasim, ze dalsia skrina je dorobena 😵 , sa vytesujem, ale som znicena ako keby som nespala 2 dni, cely den som bola na nohach, vecer zmorena, ze fajne zaspim, myslis, ze sa dalo? ani za svet a rano pred 7mou som uz hrkutala hore, neva, aspon uz mam navarene 😀

vilki
7. okt 2007

ahojte baby, asi za mesiac sa budeme stahovat do sale...kam sa tam da chodit von s detmi?je tam nejaky park alebo vacsie detske ihrisko kde sa deti mozu vyburit?teraz byvame v rodinnom dome a pojdeme do bytu...maly je zvyknuty byt vonku na dvore a tam si budeme musiet nieco vyhliadnut kde bude moct behat ... 😎

zab_ka
autor
8. okt 2007

ahoj vilki, kam presne sa stahujete, sala, ci veca? ja sice uz moc nepoznam prerobene sidliska, ale snad cca sa este orientujem 😀

csikike, sikovny! kym bude babo bude aj skrina 😉
ja sa musim pochvalit posledne dve noci drobec nevyvadzal a my sme pokojne spinkali 😵 juuuj to je pocit

csikike
8. okt 2007

no skrina uz je na mieste, tak este par veci sa snad stihne spravit,a j ked neviem kedy, bo drahy ma kazdy druhy tyzden skolu piatok a v sobotu...a este im nadelili aj pracovne soboty, ale to neviem kedy.
A ako je v novej kancli?

zab_ka
autor
9. okt 2007

ahoj, sikovny muzik, ked to stiha aj tak, ja si potrebujem cez vikend hlavne oddychnut a nacerpat novu silu na tyzden
v kancli je super, v nedelu sme s muzikom pribili nastenku a vcera som si konecne zavesila mapu sveta, co som si doniesla z ciny a potom prisiel sef ze sa predsa len uvolni maly kancel pre jedneho, ci chcem 😠 reku teraz, ked som sa zabyvala! snad nebudem lutovat ...
a hlavnou vyhodou tu je teplucko, chodim v kratkych rukavoch, lebo poobede mi sem slniecko nakuka tak mozno tato zima nebude az taka chladna 🙂
a co ty doma? vsetko trikrat upratane, vyvaras a peceis kazdy den 😀 a drobcek ako, ides v stvrtok lekarovi? citis, ze by sa otacal?

csikike
9. okt 2007

super, ze mas teplucko, aspon nacerpas slnecnu energiu.
Ale kdeze upratane, to vobec, zatial si len vychutnavam sladke nic nerobenie, no, popravde, upratane je len ako zvycajne, do detailov sa pustim neskor, napr. dnes chcem umyt vsetky pohare v sklenenj skrinke...len este neviem ci sa mi bude chciet 😀 ,
a drobec sa vrti stale takze netusim aky smer ma momentalne, ale ved uvidim vo stvrtok, snad sa umudry a prestane zo seba robit ventilator 😀
a co vasa potvora? este stale ma po nociach tuzbu liskat sa?

zab_ka
autor
9. okt 2007

ze ventilator 😀 zlatunka

pocuj napadlo ma, ze by sme mohli dat stretko ak este budes vladat druhy novembrovy vikend (aqz vtedy pridem do sale)

ja som mala minuly tyzden tiez upratovaci zachvat a to ked uz ja umyvam zaluzie v skole, je co povedat 😀 este musim vylestit skla a zohnat vysavac a povysat a bude to supis, ale to az buduci tyzden, ked tu nebude sef, teraz sedim nad minimovkou (teda to si len ja myslim 😔 )
drobec dostal rozum, sice trochu v noci vrni, ze sa chce mojkat ale neskriabe a hlavne nebeha a nehra sa
dnes dokonca sedelapri mojej hlave a cakala kym sa zobudim 😀 ale uz rastie, uz ma take macacie rysy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre