• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
myslela som, že alenka si myslí :grinning: :grinning: :grinning:
24. máj 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko..
Kankam,no ja som to pochopila,co si tym myslela,ze Alenka si mysli,aj ked som este rozospata a taku som si robila chut na bielu kavu a šupla som si do mlieka granko...to uz zo zvyku,lebo mala Ala stale iba kakao pije... :grinning: Inak dnes sa teda riadne mraci...co myslite bude prsat?? Vcera to bolo take vseliake ale nezaprsalo .... :sweat_smile:
24. máj 2009 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadam nie, my za chvilu ideme von, tato pokracuje v balkone :wink:
spraskala 1 biely jogurt, kusok papriky, 1/4 krajca chleba a kusok tvrdeho syra... dufam ze jej toto papanie vydrzi... vcera bola vraj u svokrovcov super, tak som rada, ked sme odchadzali tak prvykrat v zivote spravila akysi pokus o plac, akoze nechodte, a vecer ked sme sa vratili ani okom nemrkla :sweat_smile:
24. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka to teda má apetít ... :wink: :wink: :wink: to mne keď zjedla včera toho samotného jednotáčika som kukala jak blázon ...

a to že ju máte takú samostatnú je úplne super, ale to je tým, že sa aj často varuje u dedkov a babiek, ja už tiež chcem teraz v lete u svokry urob taký varovací pokus viac krát, aby ju aj nakŕmili, aj uspali(cez deň), ale obávam sa že pre mňa to bude ťažšie ako pre ńu :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale už to treba, lebo nemôže byť taký môj cecok ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. máj 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: alionuska ja tiež ráno keď ešte po stojačky spím, tak robím všeličo, napr. som si pár krát umyla zuby s mužovou kefkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chudiatko MM, on vie že na mňa ráno nesmie ísť zhurta, aj keď teraz keď máme ninu sa to trochu zlepšilo - lebo sa o ňu bojím keď ona sa ráno hneď naštartuje na vymýšlanie, kým ja zleziem z postele, tak som rozobratá hneď ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudli sme si v Panskej loptu :frowning2: hm, a tak ju mala rada :cry:
Pekne pocko je vonku, tu ticho, kazdy sa flaka :grinning:
24. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Libka,ja sem sem-tam nakuknem...aj my sme boli vonku ,natrhat bazu,idem robit sirup a trosku sme sa slnili...nech som neni cele leto jak cmar..nemoze slnko uskodit babatku,ze??Ved to je vitamin D,nie?? :sweat_smile:
24. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
tak mi sme sa už vrátili z Chtelnice,ale len s jedným drobcom.Sabínka ostala u babky a dedka. :grinning:
a boli sme aj v tej Modrovej na tom Novom Zélande.je tam vstupné 1.5eura a deti do 3rokov zadara,ale na kočík tam terén nieje.
je tam pár kráv , oviec, 2 klokany a 2 pštrosy,jedna ťava a kozičky. no celkom fajn až na to že tam nie je žiadna reštika.
24. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stanka a co ste pri tych zvieratkach vyhladli?? :grinning: My sme tam boli koncom jari a v tej malej budke drevennej nam pani urobila caj...teda sme ho aj zaplatili..ale skoda ze aspon halusky,alebo enjaky gulasik tam nevaria... :sweat_smile:
24. máj 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nevyhladli ale chceli sme vedieť čo dobrého by nám ponúkli..
24. máj 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecer ma caka zehlenie, a budem pritom kukat lets dance, tak mi to hadam rychlo utecie :wink:
aj my tam planujeme niekedy zajst, musime nabalit piknikovy kos :grinning: :grinning:
jej, a to uz je baza? aj mi mame bazovy sirup radi :wink:
24. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi už bazový sirup máme hotový.pridala som šimimu fotky.
24. máj 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didžina z panskej je nafotena :grinning: :grinning: dobreeeeeeeeeeeee
24. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zahlasujete za našu Sabínku? má v očiach štuple od piva kelt.Dakujem

www.poluscitycenter.sk/sk/zabava-oddych/magazin/sutaze/foto_adv?sutaz=10
24. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zahlasovane :grinning:
24. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme hlasovali... :wink:
24. máj 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. máj 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to kde bude?
stani ked kukam tu sutaz,tam je to nejake divoke,uplne nudne fotky na zaciatku maju vyse 1000 hlasov... :unamused: no neviem...
24. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to máš pravdu ten na 4 mieste je sesternicin syn
24. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú noc a sladké sny.... :grinning:
24. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka 19-21.6 trnava mestký amfik.
24. máj 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani to mi nepride nejaka extra fotka, ale teda ten altanok na 3 mieste, to vobec nepochopim kto tomu posiela hlas :sweat_smile:
24. máj 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásne slnečné ráno prajem :dizzy_face: :dizzy_face:
25. máj 2009 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým nevyspatým maminám :slight_smile: :grinning:
25. máj 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idete von Stani? My asi pojdeme, este sice spi, ale uz vidim ten stabarc co narobi ak sa nikam nepojde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pojdeme.musím si do mesta kúpiť nejaké tie drobnosti a využiť že Sabínku mám u našich. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. máj 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem asi na podzamsku, alebo sa mozno k vam pridame a pomoceme v meste... nemam co kupovat... ale pokukat mozem... :sweat_smile:
25. máj 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako chceš,môžeš ísť aj s nami.pojdem len kockatú ulicu do rempolu kúpiť drobcom kozmetiku.tam má lanejšiu.
25. máj 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky! Stanka ja ti teda poviem,aj keby som natrafila na tuto sutaz a neviem,ze je to tvoja mala,taktvojej jej dam hlas...ved je to super fotka.Hned sa mi z rana vycaril pri nej usmev na tvari...je zlataa!!!! :grinning:

Na ten rozpravkovy festival by sme radi isli aj my s Alenkou...ona by sa tesila malinka... :slight_smile: len hadam bude tatino vtedy este doma.Ma prist na jej narodeninky domov po 5 tyzdnoch ,tak som rada,ze aspom oslavu stihne! Ale ak bude vyhovovat termin,my za tym pojdeme aj do Bojnic,len aby sme tam boli spolu! :wink:
25. máj 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ani neviem kde je, ze rempol... :sweat_smile: a kedy pojdete?
25. máj 2009 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok