Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
5. jún 2009

tak dnes sme stretli dalsiu konikarku 😀 ...Kankam s Ninkou 😉 ., Knkam siroky usmev na nas - tak som zatusila 😀 ..Ninka sa na toho nasho uskrnala 😉 . My sme isli od Dr, maly mal rano 40stpnov teplotu skoro som odpadla ...a po 1 Nurofene kde nic tu nic...no som zvedava co to bolo. Vcera sa so susedkom Simonkom nahanali a ked sme teraz prisli domov tak pre istotu on isiel k dr, ze ho bolia uska 😒 ...ale zasa nemal teplotu....no nech su len zdravi a aj vsetki baby sveta 😉

janetina
5. jún 2009

petusaa super uz sa budete aj stahovat??????? 😨 😨 😨 😨 😨 😨 tvoj manzel ma vrtulu v ... 😀 ... 😀 😀 😀 😀
ako maly Risko? co ocka uz je lepsie? To mliecko, zatial neprosim , ale dakujem. zavolam alergologicke co mam spravit...nebudem experimentovat.
Inak posli foto som zvedava...nadstavujete nad rodicmi? My ohadzujeme okna konecne a budeme zateplovat... takze nejaka zamkova dlazba sa ze vraj nekonna i ked ju uz mame, lebo by sa znicila....takze moja zahradka bude zatial len na terase 😀 😀 😀 v kochlikoch 😀 😀................
Timovi zatial mu chuti to bio mliecko tatranske. neviete kde ho maju v trvanlivej forme. V kauflande maju len cerstve a v jednote maju trvanlive ale len par kusov 😕 ....v metre ho nemaju?

petusaaa
5. jún 2009

janetina. juj, to ma mrzi, ze ste chori ☹
neviem, ake tatranske mliecko myslis, ale ak pojdem najblizsie do metra, tak mozem pozriet, ak najdes nejaky obrazok. alebo pofot
ved my uz prestavujeme 2,5roka. tak uz bolo na case. nie si na FB? tam mam fotky 😉
ocko stale rovnako. uz sa psychicky pripravujem na operaciu 😔 aj ked vela ludi hovori, ze sa mu to lepsi, ale mne sa nezda. stale netoci lave ocko tak, ako by mal 😔

libka1
5. jún 2009

a preco mu chces davat trvanlive? 😕
evula mala vcera na veceru dukatove buchticky a tiez som jej spravila krem k nim z klasickeho kravskeho plnotucneho mlieka, spraskala to vsetko 😅 budem uz do varenia asi davat normalne kravske, na pitie davam stale nutrilon a asi este aj dlho budem 😉
je tu potichsie posledne dni 😀 nejake ste lenive a rozbehane 😀 😀

laluchova
5. jún 2009

ahojte, tak som čítala čo ste popísali...
boli sme vonku a od 2 Tami spí...a ja klasika za pc a varenie a tak...

janetina
5. jún 2009

petusaa ano som na fb ako Ta najdem? napis do ip e mail
a to mlieko nechaj tak ja len informacne,,vsak mm tade chodi tak kukne ...
libka trvanlive preto lebo to klasicke by sme asi nevypili a je to pohodlnejsie mat trvanlive...
Timo uz 1h spi a ja som tiez ko asi to na mna tiez lezie 😝

janetina
5. jún 2009

libka necchces nutrilon 3 vanilka 2x sme z neho pouzili...nechce ho 😝

mia.k
5. jún 2009

Ahojte.
janetina nič si z toho nerob,že ti Timi už pomenej pije UM,veď ho vydržal piť pekne dlho. Náš Benjamín už neaký čas odmieta piť mlieko,tak sa mu ho snažím dávať do jedál.Na večeru mu robím mliečne polievky a pred spaním kašu s UM.Na desiatu mu dávam tvaroh s ovocím a na olovrant jogur.Takto sa to snažím neako plátať. Ja som skúsila to banánové mlieko,ale žiadny úspech a myslím že ani žiadne iné ochutené mlieka by nechcel.No nič,neako už bude...

petusa veď ste pred nedávnom hladali dom a teraz píšeš,že už staviate podkrovie 2,5 roka? Čo ste si to rozmysleli?

janetina
5. jún 2009

petusaa ano aj ja som bola v tom ze idete kupovat domcek 😨 ...asi si myslela 2,5 mesiaca nie? 😉

mia vsak ano my pijeme len 2x denne co sa da nahradit aj inym mliecnym vyrobkom popripade ako alergici aj niecim zakysanym...ale mlieko je teplucke a jogurty chladene...a polievky moc nechce papat....minule som robila por trochu mrkvy zemiaky a syr karicka a pomixovala to je to vyborna polievka a nic len sa v tom brblal....
moja sestra vobec nepila mlieko a je tu 😀 asi to nie je o tom 😉 teda dufam

janetina
5. jún 2009

inak stale spime dufam ze tu chorobu vyspime 😉

ciarka
5. jún 2009

Babulky ahhojjtttteeeeeee!!!!

Ja som taka nasra.....ze az,porazi ma zo Sabinky.Uz 5 den nechce obedovat,da si 2 lyzicky a dost,ja som z nej zufala,neviem co mam robit.Aspon mlieko si dala a dnes ani to nie.BABy fakt som na nervy.

3 den ma hnacky a teploty do 38.Moze to byt zo zubov.Tu stolicu ma vodovu a tak nakyslo smrdi.Moze to byt zo zubov????Je mrska,len nosit sa a nechce skoro nic jest,max.tosku rozku a trosku ryze.Dnes som volala aj doi alen nikto to nebral.Myslite si ze mam kupit nejake liek na hnacku????Ak ano tak ake?Poradte,prosim.4 hnacky je vela???A nechce pit.

JANETINa-ty nasa spasa,porad co je dobre,mame probiotika dophilus,davame 3 den a co este?

janetina
5. jún 2009

ciarka treba ist dr. to uz asi nie je sranda a dr ma dnes dovolenku my sme boli tiez az u Manaka..treba vyter aby nedehydrovala nepodcenuj to chodte aj dnes radsej na pohotovost
my myme zasa teplotu ale len 38
libka dnes nam MP --pokazil smetnu nadobu...ze ju musim ist vymenit ja 😠 tak oni ju pokazia aja ju nemam ako zobrat a doniest novu. TM to nevie vybavit inak??? Isli ju vysypat do auta a zostala tam tak tu maturovali pri cigaretach co s tym 😠 😠 😠 a ked ju vytiahli bola ćela domackana...timo len kukal...uz nebude mat rad smetiarov 😀

janetina
5. jún 2009

ciarka nepite mlieko tam bude urcite potrebna dieta ci infuzky nechcem ale strasit...nevracia?

mia.k
5. jún 2009

ciarka vyzerá to ozaj na tie zúbky.Dúfam,že jej čoskoro výdu a že to prejde. 😒

kankam
5. jún 2009

aj ja sim myslím, že zuby a ked to bude tak ako janetina opisovala, kedže sabinka je popredu .... 😢 😢 😢 chudiatka maliinké ....

janetina
5. jún 2009

ciarka...no vsak zuby 😠 , ale aby sa nedehydro...skus jej opacit kozu ze ked ju stipnes jej zostava hore...chodte na pohotovost aj tak za to nic nedas..mlieko sa vtedy vynechava pri diete
drzte sa

janetina
5. jún 2009

len vodu cistu alebo cierny cajik jej daj

kankam
5. jún 2009

ale keby začala vracať, čiarka tak tiež makám na pohotovosť ... že vraj sa to skúša na koži, keď stlačíš a nevracia sa tá koža naspäť-nie je taká pružná, už je dieťa dehydrované ... synovec tak bol v nemocke na infúzkách ... 🙄 🙄 🙄
tiež by som mlieko nedávala ... nevadí keď málo je, hlavne keby pila ...
čiarka, nina mala v 6 mes. 3 dni horúčky 39,4 a potom nič, to jej začínali liezť zuby, takže horúčky môžu byť a vysoké ...

janetina
5. jún 2009

chudatko male Sabinka, viem si to predstavit my sme to zazili...akurat som spozorovala ze nas Timi ma velke tesaky..zadne stolicky su akoby trojite cize myslim 6 tych vystupkov.akoby 1,5 velkost klasickej stolicky..ze by mal ine zuby, upiiir??..Moja neter ma 10 rokov a teraz jej este len zistili ze jej nenarastli 5 spodne zuby dobre ze? bude nosit strojcek... 😒 uz sa velmi tesi 😠

janetina
5. jún 2009

ano presne kankam tak ako vravis uz si si tietz zazila svoje zo zubadlami 😝
my sme vnutri kukame do telky ,,Timi je pokludny lezka a dnes nic nepapa len cajikuje...nic nechce
Sa vravi ze je to pre organizmus lepsie ze sa zbytocne nezatazuje organizmus

Ciarka my sme skoncili v nemocke presne na toto tiez som sa bala ze nepapa a potom uz zacal vracat od mlieka po navrate z Pn pohotovosti a hned potom sme isli do TT a tam nas nechali 😒

kankam
5. jún 2009

janetina som rada, že sme sa videli na živo 😉 😉 😉 si sympatická osôbka, a vyzeráš lepšie ako na tej foto čo máš s malým v albume, myslím, že malý má byť po kom kľudný, aj ty mi taká pripadáš, že ťa nič nerozhádže ... 😵 😵 😵 😵 ozik a asi to mlieko tatranské majú v mestre, lebo na pribinovej oproti kamennej škole je také malá večierka a predvčerom mi tam ujo ponúkal toto mlieko za 14,- Sk trvanlivé 1,5-ku a on nakupuje v metre ...

libka ty nám kazíš priemer s tým prispievaním, my všeobecne tak přiměžene a ty nejako pomenej 😀 😀 😀 😝 , chodíš asi do práce, že !? Tak máš ospravedlnenku ... 😵 😵 😵 nina tiež jedla dukátové buchtičky, s norm.kravským mliekom, už ho bežne dávam do jedla, keď sa prevarí ...
Ja sa snažím aj ráno ak poobede chodiť von, ale tiež máme ťažké obdobie, lezie nám 5 a 6 zub a je urevaná, sápe sa po mne a štvornožkuje s kefkou, alebo s niečím gumenným v puse 😀 😀 😀 😝 , je z toho hotová, tiež mala teplotu 37,5

petusa ja som tiež mala pocit, že 2,5 mes., lebo inak nerozumiem tomu hľadaniu domu a za 2,5 mes. to je tvoj muž teda dobrý makač ... 😲 😲 😲 , držím palce aj malinkému,nech nemusí ísť sa dať operovať , bobáčik malinký ...

janetina
5. jún 2009

a to sme hnackovali doma len 2dni a trochu 2x za den, a tam v nemocke to uz bola len voddaaa strasne...mm mi len kupoval pyzama vzdy ma oka....takou strelou chudatko moje

janetina
5. jún 2009

ciarka a kup si Kuliseka to je na dehydrataciu je to dobre mat doma hlavne v lete

janetina
5. jún 2009

kankam ooo ake komplimenty 😀 😀 😀 normalne budem pysna 😀 😀 😀
jasne aj ja som rada ze sme sa stretli...dufam ze coskor aj v panskej

stanka26
5. jún 2009

ahojte...

ako vás tu čítam,tak nemáme problémy len my s hnačkovaním.nám to už trvá 3dni.za den aj 4 razy.ale to máme zo zubou.Šimi je dosť nespokojný,zavesný len na mne,málo spí.jasenká potierame s dologelom,sem tam s alpou,ale bohvieako nepomáha.
tiež papáme pomenej a pije celkom dosť,no aspon sa mi zdá.

libka1
5. jún 2009

janetina vanilku sme este neskusali... vymenim za nove hami co som dostala 😀

janetina
5. jún 2009

ciarku som asi vystrasila ale vzdy jelepsie ist ako neist a podcenovat to...dieta je slabsi organizmus ako dospely...ja mam respekt 😔

janetina
5. jún 2009

dobre suhlasim a to hami je ochutene? sa mi zda ze kankamina ninka ho lubi ci sa mylim

stanka26
5. jún 2009

libka a aké to je hami.ja bych od teba kúpila,kedže Šimi ho pije.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre