Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

mia.k
28. feb 2010

Ty si prípad! 😀

libka1
28. feb 2010

poznas psyllium?

mia.k
28. feb 2010

Poznám.Ale neužívala som ho.Ja takéto príliš invazívne metódy nepraktizujem.Ja len také potravinové a čajové očisty.

libka1
28. feb 2010

myslis ze je to invazivne? tiez to je prirodne, zo skorocela, tak ma napadlo ci je to blbost alebo nie... 😅 asi pojdem prezvediet do lekarne...

mia.k
28. feb 2010

Je to síce prírodné,ale tak či tak by som to určite dlhšodobo neužívala.Dôvody ti poviem osobne. 😉

ciarka
28. feb 2010

ahojte babule, chcem sa s vami rozlucit zajtra odchadzame na dovolenku, budete mi chybat, snad to bez netu vydrzim.

mia.k
1. mar 2010

ciarka a kamže idete? Či už ste išli? Tak vám želám krásnu dovolenku. 😉

libka1
1. mar 2010

uzite si to 😉 a co dostala Sabinka k narodkam? ci tu dovolenku? 😀

janetina
1. mar 2010

ahojte tak zihlava je dopodrobna prebrata 😉 , to som nevedela ze sa nemoze pocas mrchy, zaujimave...ja som si teraz velmi oblubila caj Gynastan je taky jemny a este som nepozerala co obsahuje.
MIa dnes hadam precitam o tom medvedom cesnaku a dam suhrnu spravu 😉

mia.k
3. mar 2010

Ahojte.Tak ako,užívate si pekné počasie,keď je tu tak ticho? Zrejmä áno.Aj my chodíme každý deň von a bývame tam dlhšie ako inokedy.Všetci sa tešia z toho pekného počasia po tak dlhej zime,ale od zajtra má byť už zase chladnejšie.Tak si to dnes ešte užime. 😉

libka1
4. mar 2010

😵 pekne rano 😵 ja nejak nestiham, buduci tyzden uz budem mat zase volnejsi 😉 stretla som kolegu predvcerom a mal medvedi cesnak z panskej zahrady 😅 vraj ma tajne miesto kde uz rastie 😝 odmietol ho odtajnit 😀 😠 takze coskoro asi uz bude rast vsade 😉 takze chystajte igelitky 😀

mia.k
4. mar 2010

libka to ozaj?! 😅 To sa mi nechce veriť,že by už rástol.

libka1
5. mar 2010

tiez by som neverila kebyze nevidim na vlastne oci 🙄 fakt ho mal...
zase tu mame sukromco, vsetci prchli 😀

janetina
5. mar 2010

Ahojte ani ja sem nestiham chodit.....robila som trosku vacsie upratovanie a varenie a idem si prave sadit do pareniska nakupene rajcinky.a pod....Bola som u kamosky a ta mi da nejaku super staru odrodu rajcin, ktora je velmi odolna....ze vraj akasi prapovodna rajcina....ma tvar kricku a plody su malicke a v lete teple a vonave...take ake maju byt 😉 nie ako teraz ...tak sa tesim ako budeme testovat ktore su lepsie....ci semiacka z obchodu, ktore som kupila ja a ci jej praveke rajcinky 😀
Ze vraj sa da kupit aj substrat na pareniska....idem pozriet k nam v Leopoldove 😉

mia.k
5. mar 2010

janetina,tak ty takto záhradničíš? 🙂 No super,len sa realizuj,a potom daj vedieť,aké boli tie rajčiny.
libka ja viem asi kde ten cesnak mohol natrhať,mohli by sme tam na budúci týždeň vybehnúť,čo ty na to?

libka1
5. mar 2010

a dnes nemozes? ci mas nejaky poobednajsi plan? 😉

mia.k
5. mar 2010

Áno,už mám plán. 😒 Ideme s mužom na nákup,lebo v nedelu oslavujeme a chystám sa robiť tú slanú tortu a marlenku. Tak snáď sa zadarí.

libka1
5. mar 2010

hm, tak si necham zajst chut na ten cesnak, abo mi napis do IP kam mam ist 😀
my sme boli vcera v kauflande, som sa nejak rozsupla, ale taku super rychlu veceru sme si spravili a taku dobru 😵
cinske ryzove rezance s krevetami a zeleninou 😵 a aspon som dosla na to aky darcek chcem k narodkam...... wok 😀

ivulienka22
5. mar 2010

baby ahojte, sa hlásim ako vždy po taaaakej dobe 😖
Adrián má od nedele hnačky, 1 deň mal horúčky, ale ešte stále ho trošku preháňa tak máme diétu,čo môjmu decku vyhovuje byť na suchom pečive-to je jeho najobľúbenejšie jedlo. Ale prerezal sa nám aj druhý očák, tak možno z toho. Ruky mám ako RAMBO, celý deň sa len na rukách nosil a plačkal že ho bolí bruško ☹
Dúfam že vy ste s drobcami zdravučké
Riešime škôlky, zdravie, poisťovňu, bo nám v decembri buchli do auta a poisťovńa nám to nechce preplatiť,super nás otiahli o 2000 EUR, tak stále dokola píšem tam sťažnosti,....sranda je že tá pani čo do nás buchla napísala čes.prehlásenie že spôsobila vinu, pani v PNS videla nehodu, tiež poslala čes.prehlásenie ale to im nestačí, tak sa trápime. Ozaj nepoznáte dobrého právnika?
Libka ak zistíš že existuje žihľava v tabletkách daj tip, keby chodím do práce tak sa prinútim uvariť si 2xza deň čajík, ale doma nee, to mi pri krpcovi vyhovuje všetko čo je len šupšup
Mia,mňam, čo si to mala na večeru? Mieste kreviet by som tam dala mäsko 😉 To si komplet celé kúpila v kauflande, ale rezance zvlásť a pridala si do nich čo si chcela?
Idem vás trochu počítať dozadu, pokiaĺ krpec spí, ale ako to už býva, určite sa zobudí a ani nedočítam stranu..
Dúfam že už bude pekne a budeme sa aj stretávať, lebo moja absencia na koníku je veľká a ani neviem poriadne ako sa máte ☹

ivulienka22
5. mar 2010

Mia aký je problém v tom psylliu? Svokor to užíva. Ja som to brala asi 4 roky dozadu keď som mala problémy so stolicou.

libka1
5. mar 2010

ale zato ked prides tak vzdy napises najdlhsi prispevok a to sa ceni 😀 😀

no to s tym autom fasa, tiez sme mali cosi podobne pred 4 rokmi, mala som retazovsku na dialnici, skoda 120000, zhruba 90000 preplatila poistovna (nemali sme havarijnu) a zbytok sme zatiahli my... bola som v tom nevinne, ale auto tuknute aj zo zadu aj spredu, no radost 😝 odvtedy nesoferujem 😅 spravila som chybu ze som to hned nerozdychala a nezacala na druhy den... 😝

mia.k
5. mar 2010

ivulienka to nie ja som robila tú čínsku večeru,ale libka.A inak aj ja by som si dala,tak daj libka presný popis.
ivul a čo železo,pomohlo to trocha Adriankovi? Papá už trocha lepšie? A čo sa toho psylia týka,ja nie som zástancom dlhodobého napomáhania organizmu neprirodzenou cestou-či už vitamínami,vlákninou,alebo inými doplnkovými preparátmi,lebo organizmus ti časom zlenivie a stáva sa na tom závislý. Ale je to len môj názor a každý nech si robí podľa vlastného uváženia. 😉

libka1
5. mar 2010

ziadny recept extra to nie je 😉
ryzove rezance nechas 5 minut odstat vo vlaznej vode, potom ich minutu varis...
na olivovom oleji som najprv orestovala krevety (inac pustili strasne vela stavy tak som to vyliala), potom si das korenie ake chces (ja som dala 1 cesnak pretlaceny, sojovu omacku, a nejaku zmesku) a potom pridas mrazenu zeleninu cinsku. A potom som do toho len pridala tie cestoviny. Priprava celeho jedla 15 minut 😀 Nie je to take origos ako ked si dam v cinskom bufete, ale mne velice vcera dobre padlo 😵

mia.k
5. mar 2010

dík za inšpiráciu. 😉 Tie krevety si kúpila v kauflande? Mrazené že? Ja som tiež včera skúšala nový recept.V rámci zdravej výživy som si uvarila zabíjačkovú kašu na vegetariánsky spôsob-z krúp a sójového granulátu.Celkom dobré to je.

libka1
5. mar 2010

no tak to tiez hod recept, to som zvedava 😉
hej, mrazene z kaufacu, tusim za 3 eura padesat 😀

mia.k
5. mar 2010

recept dám asi až v pondelok,lebo dnes som už kaput.Práve som dorobila tú marlenku a idem spať.Zajtra idem na celý deň do PN-sama,idem sa dať trocha zveladiť ku kaderníčke a v nedelu oslavujeme,takže sa ukážem asi až v pondelok.

libka1
6. mar 2010

iha, tak nech si krasna, ale nieze hodis cierne vlasy a ben ta nespozna 😀
my uvidime ze co dnes s nasim dnom, nejake plany nemame, mozno vybehneme do arcadie nech sa slecna vyblazni v spolocnosti ak bude zase tak fukat ze sa nebude dat chodit po vonku 😝

ivulienka22
6. mar 2010

Libka si ma potešila s tou poisťovňou 😒
Libka nejaký recept na rýchlu a dobrú tortu nemáš? Mii sa pýtať nebudem, tie jej pečiace zázraky ja robiť nebudem 😝 aj tak by som to nevedela 😖
Mia, železo celkom zaberalo, ale teraz ako má tie problémy s bruškom sme nasadili NutrilonB-probiotiká, a nestíham sa
čudovať ako malému chutí, do všetkého čo vidí že sa dá zjesť zahryzne-to sme dovtedy nepoznali. Prajeme peknú oslavu.

laluchova
6. mar 2010

receptíky pokukajte na mimibazare ja čerpám inšiprácie odtiaľ...ivulienka ma teší že malému tak začalo chutiť...ak jakoška má podobnú situáciu po nutroline B malému chutí a chutí....

janetina
6. mar 2010

libka Ty si ina kucharka...vcera som nelenila a hned som navarila novu teplu veceru pre manzela....nieco na sposob balatonskej specialitky s ryzou tie som to tam nahadzala vsetky mozne dobroty a bolo uvarene za par minut....vecer sa obaja aj s malym napchavali....Timko si vypytal aj duplu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre