• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
ahoj iva
ja sa tu moc este nevyznam - to akoze zamkli ti temu?!

ak sa dobre pamatam, tu je najstarsie dieta nieco cez 2 roky, ale ak sa tvoj maly aj tak vie zahrat ... pockaj co baby napisu.
moja mala ma 8m. ona 4 a podobne rocne deti zboznuje, ale neviem ako je to naopak :grinning:

My by sme ta tu radi privitali kvoli skusenostiam, ktore urcite mas. By si nam radila... :wink:

...a stretko? ci hravanie sa poobede?
... uz nieco planujeme, ale zatial je len pri chceni a planoch :frowning2:
28. jan 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drimajova aj ja riesim ento problem mam vybrate jasle asi je to lepsie pre dieta a ked bude vacsie nech babka chodi do skolky pre nho. Zatial to bude tak. A do akych jasli ak sa smiem spytat?
28. jan 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
IVA 8 a h o j :slight_smile: :slight_smile: Tak my by sme sa teda stretnut mohli.Ja mam 34 a dcerinka 4 a pol.To by si nase deturence rozumeli a my asi tiez.. :grinning: Byvame sice asi 15km od HC,ale auto mam a som v Hlohovci skoro stale...lebo tu "skapal pes" ! :grinning: :grinning: Tak ak chces napis a dohodneme si rande... :grinning: :grinning: Len mam teraz robotu,peciem torticku pre synovca..inak baby ak by ste niektora chcela,upeciem vam hocico...Dam si nejake fotky do albumu,aby ste mali predstavu o mejej praci... :grinning: :grinning:
28. jan 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale si robim reklamu...ma napadlo! :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. jan 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia a co by si chcela studovat?
inak obed sa mi vydaril, obaja sme mali duplu :grinning:
a robit by som chcela tu v HC vo firme, hovorili sme so sefom o tom este pred mojim odchodom na matersku. lenze ktovie ako teraz, ked je kriza...
...ale moja praca predtym...chodila som domov strasne neskoro...aj muz chodi...ved chuda Sona by bola ako sirota :stuck_out_tongue_closed_eyes:

janetina, vobec nemam este vybrane jaslicky. ved ani neviem, kde najblizsie su. su aj v HC? Ty mas ake vybrane?
28. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a aha - keby som nesla robit a mali by sme nazvys peniazky, chcela by som chodit na kurz angliny. uz zabudam slovensku gramatiku a nie ze anglicku... :cry:
28. jan 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekný večer prajem,
som sa sem konečne dostala :wink: uff no zaberačka vás prečítať, fakt!!! Práve odišla od nás Macka-Kankam vravela že ste tu dosť popísali tak som vás konečne dočítala.My sme boli takí rozlietaní, manžel ide bud. týžden na operáciu kolena, tak nebudem dovtedy ani spávať-to ak by mi náhodou Adriánko dovolil-tak nech sa nenudím a mám nad čím rozmýšľať.
Baby čo to stretko v maxime??? Na kedy teda??? Dúfam že ozaj nebudú krúpy padať.
Mia už ste zdravučkí??? Benjamínkovi je lepšie??? My sme mali tiež šiestu chorobu-tri dni vysoké horúčky, potom sa vysypal, najprv tvár, potom chrbátik a ostatné...vyzeral ako muchotrávočka, ale hneď ako sa vysypal nemal už teplotku.
Libka kde sú fotky????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
28. jan 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to aj ja tak - kym vas precitam, potom sa uz nedostanem k pisaniu.
bud kvoli malej, alebo mi spadne net... :confounded:
28. jan 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
my sme si užívali u ivulienky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: adrianko nás prekvapkal temperamentom :slight_smile: bolo super :slight_smile:

drimajova, nebude ti to lúto tak skoro odísť do práce? aj ked ti bude mama varovať a peniaze potrebujeme vždy, že?! :unamused: :confounded: poznám baby čo museli, aby im miesto ostalo odísť skôr ako dieťa malo 1 rok a lutovali to , že prišli o to najkrajšie-prvé slová, krôčiky a tak... ja sa chystám do práce tak ked bude mať 2-2,5 roka, to je podla mna najmenej bolestné, aj pre mamu, aj malé. a výchova-varovanie rodičmi má tiež svoje za aj proti, a neskôr už dieťa potrebuje kolektív-vydela som na 3-ročnom synovcovi ...
28. jan 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to len môj názor a uvidíme čo prinesie budúcnosť ... :slight_smile: :sunglasses: :frowning2: :slight_smile: nikdy nevieme

ideme sa kúpať :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
28. jan 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia aj ja dúfam, že ste už v pohode ... :slight_smile:
28. jan 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam, nesla by som uz od marca. nemala by som to srdce. sice mi uz niekedy sibe, ale to nie. Najskor tak od 1,5 roka a aj to najradsej len na pol uvazok.
moja sestra vie presne porovnat rozdiel - od prvej dcery isla do prace ked este ani len rok nemala a od druheho az presne v 3 rokoch. A tiez povedala, ze by to uz znova neurobila - odist tak skoro - nechcela by prist o tie radosti a krasne momenty s dietatom a vsetky tie "prve" (kroky, slova...)
Len by som skoro chcela aj druhe babatko a neviem, ci mi neskratuje v hlave, keby som tahala dve materske za sebou.
Teda len taku malu pauzicku od babatka do nenarocnej prace a zatial pracovat na druhom babatku, to by bol ideal. :sunglasses:

ved ja tomu asi necham taky volnejsi priebeh...
28. jan 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam a ty potom kedy druhe? Ak je v plane...
28. jan 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer damy.vidim,ze ste zabrdli do temy praca.No ja som zatial len napisala zivotopis a nechala ho na internete zverejneny a nastup od 10/09.To bude mat Jurko potom o mesiac 3r.Ale tiez by som brala pracu na poluväzku plat ako na cely :grinning: :grinning: :grinning:(to zo srandy)Ved nas caka dalsi uväzok este doma.Mne nie je doma tak zle,ale obcas mi to sibka ako vravi aj drimajova. :slight_smile: :slight_smile:
28. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky.Už sme v poriadku,vďaka za opýtanie...
katarinka,ty nemáš prácu istú? Ja tiež nemám žiadnu prácu,takže sa ani do žiadnej zatiaľ nehrniem.Druhé dieťa tiež neplánujem,takže zostávam doma a užívam si môjho drobčeka.Premýšlam nad neakou školou,ale aj tá anglina by bodla.
anka,na sihoti vyučovala jedna baba súkromne AJ,nepočula si o nej náhodou? Nevie niekto poradiť neaký dobrý kurz AJ?
alionuška,kľudne si rob reklamu,a hoď neaké fotky do albumu.
Dnes som sa dozvedela,že libka má pokazený modem,preto nemá internet-to keby ste ju náhodou postrádali.
28. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mia.k :grinning: Dakujem.Uz som ich tam vcera dala aspon par.Dnes peciem krtka a dalsieho spidermana.Mala si zas poplace...vzdy vykruca papulku,ked davam tortu prec. :grinning: :grinning: A ked jej upeciem,ani s nej neokoštuje! :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcat tak to je uprsano snehovy dnik dufam ze sa to neroztopi a pojdeme sankovat :wink: ,,,,,
alionuska prekrasne vytvory budem Ta mat v zalohe ked nebudem moct sama nieco vymysliet :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , aspon si asi kratis den asi nechodis do prace?? ja prave zvazujem frontalny utok :grinning:
drimajova: ja mam vybrate jasle v Nitre kde pracuje muz ale zvazujem aj tak opatrovatelku v HC neviete o nejakej dobrej a potom v septembri do skolky klasicky...Od takeho maleho babenka by som nesla je to malinkave radsej vydrz ak mozes si to dovolit ale ak mas flek isty a volaju Ta chod , dnes sa dobra praca hlada tazkooo pretazko
29. jan 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je libka ????????????, uz mi chybaju tie vtipy :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko }teda, nie ze by sme este len vstavali...)
ved to - opustat kazde rano tie krasne ocka...robotu mi drzia len v Sladkovicove (lebo musia, podla zakona). ale tam dochadzat nechcem.

... alionska - mne fotky torticiek nezobrazilo, len tu jednu narodeninovu. Som si pomyslela, ze my ich chceme vidiet, ale administratorky si myslia nieco ine (ze reklama nie nie)
29. jan 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich videla asi skor ako ich zmazali nastastie :sunglasses:
no pracu blizko HC a dobre platenu to uz ani neskusam :unamused:
29. jan 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janet,dik..jasne,ze som doma.tak mam casu habadeeej! :grinning: pecenie ma strasne bavi a moje torty su mnam mnam..
Drimajova :slight_smile: neviem preco sa mi tie fotky tak ukladaju.Zobrazia sa ti,len musis kliknut na ten obrazok,ktory chces vidiet a potom pozeras...asi ze to sem hadzem cez kabel na telefone...neviem? :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ránko :slight_smile: ninka zaspala nejako predčasne :slight_smile: asi pre ten sneh, je nejaké unavená ...

veď už som premýšlala kde je náš vtipálek libka :grinning: :grinning: :grinning: tak technický problém, pozdrav ju mia :slight_smile: a nech to skoro odstráni, som rada, že ty a benjamínko ste už ok. Nina má strašne vyparenú a pluzgierikovú riťku, predvčerom sa mi zobudlila z poobedného spánku s plačom (kakala v ten deň asi 5 x a strašný ekrazit, :angry: prebalo vala som ju každú asi 1,5 h) vôbec som nevedela že čo a nedala sa mi utíšiť, tak som pozrela plienku a plač sa ešte zintenzívnil, keď jňsom jej ju utrela s vlhkými utierkami a potom umyla a mala asi 8 cm široký pás červenú riťku komplet. Natierame s imazolom a sudokrémom a vetráme a často prebalujem, ivulienka mi povedala, že zuby, lebo som bola v šoku, nič také nejedla iné len rovnaké, otestované ako predtým ... tak dúfam, rýchlo prejde ...

tiež by som to nedokázala odísť od ninky a ani by som teraz asi nemohla-ešte kojím, veľmi ťažko by sa to zladovalo ... a druhé zatiaľ neplánujem, ak by predsa niekedy (ale to by sa muselo veľa vecí zmeniť, iný byt a pod) tak určite najskôr do práce a potom na materskú č.2. Z materskej do materskej - to ani materskú nedostaneš, len rodičovský musíš mať odpracovaných aspoň 9 mes.(platitel poistného) aby si dostala potom materskú a myslím, že je to podstatný rozdiel ... mať dnes dieťa je dosť nákladné ... :unamused:
29. jan 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v robote som si užila 10 rokov nervy jak hovado, orali na mne a ja som sa sprostá nechala :angry: :angry: :angry: , tak sa tam naozaj nemám prečo ponáhľať ... Radšej sa uskromníme s mužom, veď nič extra človek k životu nepotrebuje, veď aj dovolenka sa dá na slovensku dobrá nájsť a nie drahá, takže radšej budem doma, aj keď mi bude tiež možno trošku šibkať - ale veď nie som prvá ani posledná ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. jan 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kankam...chudatko malinke..ja si pamatam,ked aj nasa Aluska mala taku raz vyparenu ritku z toho kakania...pomohol nam imazol alebo aj ta ichtiolova mast rybacia...smrdi ale je dobra! :sweat_smile: Jaj v lete je to pre tie deti strasne fajn...mozu behat jak holotrtani! :grinning: :grinning:
29. jan 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam, mne sa osvedcilo materske mlieko na vsetko - aj na zaparenu ritku. Sonke sa casto praska kozicka medzi stehienkami, asi z vlhkosti.
Nastriekam jej tam materske mlieko a necham ju rozbalenu, kym sa jej to zaschne. Niekolkokrat denne a za dva dni je to fuc.
29. jan 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to som este nepocula..s tym mliekom! :confused: Co sa tu ja vsetko nedozviem? :slight_smile:))
29. jan 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam este ak nepomoze existuje tannocrem je to hustejsi roztok nie ako sudokrem, ale na inej baze len redsie ale rychlo uschne, stoji cca 200sk / len som neni ista nazvom/ spytaj sa v lekarni oproti poste ,,,ja som to nasla na nete...my sme mali pupaciky v lete od dudky a na noc som to davala a do rana fuc
29. jan 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako pisu aj cierny caj ako obklad
29. jan 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babky,
alionuska pekné tortičky,len čo si mi chúťky narobila.
Macka to čo je za počasie-to kvôli tej našej kačke???Som si robila chúťky čo teraz budem papkať?????Nemôže už prísť jar??
Inak ja mám taký názor ako Macka - do roboty neženiem, veď sa ešte narobíme dosť v živote, chcem si plnými dúškami vychutnať malinkého. Teším sa na leto, na stretká s ostatnými detičkami, na šplachotanie sa v bazéniku ... a tak, vôbec si neviem predstaviť že by som pracovala. No ale každá maminka si to premyslí aj sto krát a rozhodne ako uzná za vhodné.
Tak super, malý je už hore, to som si tu poklebetila :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok