• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
libka máš IP

alionuška dobrý vtip :grinning: :grinning: :grinning: tí naši chlapi sú niekedy fakt takí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ja som počula že "s čertom zle, bez čerta ešte horšie " :slight_smile: :wink: :slight_smile:
4. feb 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo by sme bez nich robili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: libka ty si takáto mlsná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ja som dnes išla okolo a tiež som chcela vojsť že niečo kúpim domov, ale malá už nervačila, lebo nič nevidí, keď je zababušená, tak sme išli domov - drží mi líniu :grinning: :angry: :grinning:
4. feb 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne neudrží líniu asi nikto, som stratený prípad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka nebuď v strese (čo si myslím že vôbec nie si :slight_smile: ) počula som takú vetu, že "keby nebolo mužov, svet by bol plný krásnych moletných žien", takže vorvaň nevorvaň :slight_smile: záleží na tom ako sa cítiš a ostatné je fakt pasé ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

inak som prekvapkaná, že majú svoju stránku - maxim

a mne sa piecť momentálne vôbec nechce, a tiež ma to potom láka ako tie linecké čo som upielkla keď príde nejaká neohlásená návšteva a už tam skoro nič nie je, lebo raz ja a raz už chodíme potajme na ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. feb 2009 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš IP libka :slight_smile:
4. feb 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Libka :wink: tak ja sa ti musim priznat,ze tie vyrobky z cukrarne nejedavam...neviem ci je to to co myslim..ale asi,ked pises,ze su take aj gulky...to je vsetko,co zostane...korpusy,nepodarky a zbytky kremov...a vsetko sa to zmiesa,da sa tam aroma,kakao a potom sa to namoci do cokolady...! :grinning: Ja doma robim tiez,ked mi zostane nejaky korpus z torty,alebo odrezky z rezov..Ale tie moje gulky sa jest nebojim! Lebo viem,co v nich je.Ale nechcem ta odradzat.Ak ti tak chutia... Inak,kludne prid aj ku mne...este mam v chladnicke asi dvadsat! :sweat_smile: Pomaly ich s tatom likvidujeme... :grinning:
4. feb 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alionuska ja mam chut na dory sacherovy dortik :grinning: :grinning: , nemas receptik ale naozaj dobry a zvadnem to ja amater :grinning: :grinning: ??
4. feb 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj baby,ale vy ste ake maskrtnice!??? :grinning:
No janetina,ja som este sachcerovu tortu ani nerobila... :sweat_smile: Ale nejaky recept mam,len ho musim pohladat...potom ti ho poslem..No ja si mylsim,ze kazda zienka ,ktora ma "ruru" pecenie zvladne.
Inak na pravu sachcerovu tortu nepozna recept nikto.Minule som o tom pozerala nejaky dokument a ten cukrar,co to pecie niekde v Rakusku je viazany mlcanlivostou,aby neprezradil ten recept a ze cesto si pripravuje sam. :sweat_smile:
4. feb 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano viem vsak preto sa pytam aby aspon c :grinning: :grinning: :grinning: chutila aj ked nie origos
4. feb 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mozno prave preto mi chudia ze su to vselake odrezky :grinning: mna neodradia ani horsie veci :wink:
4. feb 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave kukam ze sa ma ochladit ziadna jar sa este nekonna :angry: :angry:
4. feb 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Postavime snehulaka konecne poraaaaaaaaaadneho :grinning:
4. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jde Ježíš do hospody a posadí se. Číšník ho upozorní:
Tady si nesedejte, bo zde sedí štamgasti. Vyhodí Vás.
Ježíš, nereaguje. Ke stolu přijdou slepý, hluchý a cikán.
Kupodivu ho nechají sedět mezi sebou. Ježíš:
"Za to, že jste mě nevyhodili se vám odvděčím!"
Dotkne se slepého, slepý vyskočí... "Já vidím!"
Dotkne se hluchého, hluchý vyskočí... "Já slyším!"
Otočí se k cikánovi a ten na něho:
"Na mě nesahej, já mám invalidní důchod!"
4. feb 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka zasa jeden typicky sklovenský :grinning: je v tom veľká pravda :slight_smile:

musím sa pochváliť, dnes večer som odhalila 1 zub mojej dcéry - také malé pílkovité a všetko s tým opačuje :grinning: :grinning: :grinning: , tak sme sa dočkali :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dufam ze neopaci pri kojeni, tak ako ta moja :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj do prsta ma raz kusla v ramci spoznavania svojich moznosti :sweat_smile:
4. feb 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: beriete aj trakovice?
5. feb 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alionuska :slight_smile:

baby, plavate alebo budete plavat s drobcami? ja rozmyslam medzi TT a HC. zevraj aj v bohuniciach je, ale to som zamietla kvoli bazenu :unamused:
5. feb 2009 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked si z trakovic isla by som do TT, ale to len tak naokraj, rozhodnutie je na tebe :wink: Inac vitaj :dizzy_face:
5. feb 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz myslis TT temy alebo TT plavanie ? :confused:
5. feb 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidím ja sa rozkuká :slight_smile: inak dobré ránko :slight_smile: ale momentálne opačuje s jazykom a je z toho nadšená :grinning: :grinning: :grinning: , ak bude chcieť dalej mliečko, bude musieť spolupracovať :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:
5. feb 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
inak vsimla som si, ze vela vas tu chodi bugarovej. aj ja s malym tam chodime :wink: ja odmala a maly vlstne tiez odmala :grinning:
kankam a gratulujem k 1. zubku :slight_smile:
5. feb 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem, však sme sa ho načakali :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: od 4 mes. slintala a 3 x mala vysoké horúčky, potom niekolko desiatok nepokojných uplakaných a len mrviacich sa nocí a včera konečne vyliezol ... Tak sme spokojní obaja s mužom :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink: :slight_smile:

petusaaa ako sa funguje s 4 mes. bábom ? už to začíname normálne zabúdať :slight_smile: :unamused: aj keď to bolo len pred chvílou, poslúcha ? :slight_smile:
5. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Petuskaaa :slight_smile: Si k nam zavitala.No to je super...inak malinky je kraaaasny.Som si pozerala albumik.Boze to ten cas leti...este nedavno si ho pod srdcom nosila.. :grinning: To je radost,ze?
:wink:
5. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som aj ja pozerala tvoj album petusaaa a teda ja som tiež nemala najlahší pôrod ešte som skoro 3 týždne po ňom nesedela, ale aspoň malá bola ako tak ok aj keď mala omotanú pupočnú šnúru a bola naglganá plodovej vody, takže tiež sa jej nechcelo, ale dali ju dokopy. To muselo byť hrozné ten pocit, že ti dieťa samé nevie dýchať a vidieť ho v tom inkubátore s hadičkami ... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Človek keď také počuje a číta, ešte viac si vie oceniť svoje zdravé dieťa ... Dúfam, že to bolo len na začiatku a už nebude mať z toho žiadne problémy :slight_smile: :slight_smile: ...
5. feb 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivulienka máš IP :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. feb 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam, no moj slinta uz asi od 3m. tak som zvedava. a je taky nervoznejsi a stale by do niecoho kusal, aj ked to este nevie.
inak uz sme ok, len este behame po rizikovej poradni, neurologovi, nefrologovi, ocnom, kardiologovi a tak :grinning: ale nic nam nenasli, ze sme ok, tak sa z toho tesim. a co sa tyka porodu. maly siel tvarickou hore a nejako sa zle otacal v porodnych cestach, takze ja sa tiez pomaly hojim. sem-tam, ked zle sedim, tak ranu stale citim. a pri sexe ani nehovorim. po nom skoro vzdy spinim :unamused: ale drobec stoji za to :slight_smile:

alionuska, ani nehovor. hrozne to uletelo. o chvilku mi uz bude sediet, behat a potom skola :grinning: je to strasne, ako rychlo to ide :unamused:
5. feb 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som musela zmenit tie komentare k fotkam. lebo MM to tak dramaticky napisal. aj ked teda bolo to dramaticke, ale musela som to odlahcit :wink: uz je to za nami :slight_smile: :dizzy_face:
5. feb 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeee, konecneeee...super, uz som sa zlakla, ze sem nik nepride..a jak sa to tu fajne rozbehlo. paradicka...juu, teraz aby som vas stihla precitat a reagovat.

meggie: ja som zase z HC, ale v PK som par rokov byvala (najprv na Bernolakovej, potom na 1.maja)

materske centrum: asi pred pol rokom som zistovala ako sa da zalozit, a jedna pani ma odporucala, ze vraj nieco podobne v HC je..dohladam ten mailik, dufam, ze ho mam niekde odlozeny - bol tam kontakt na jednu pani v HC

ad lekar: mno, ja urcite pojdem k Ivovi Demerovi ako k detskemu lekarovi. inak nepoznam nijakeho ineho detskeho lekara, tak neviem. mate na neho nejake referencie?
5. feb 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi :grinning: som si aj myslela, ze si to vzdala :grinning:

demer: ja som s nim nemala niejake problemy, akurat moja mama sa s nim nezhodla, ked bol na poste a on tam bol ako zakaznik. ale ako dr si tusim nik nestazoval :wink: ale ako som hovorila, ja chodim bugarovej. chodila som tam odmala, aj moje dve segry. nasu rodinu pozna dokonale a mam ju rada celkovo ako cloveka. aj ked sem.tam ma vie nastvat jej nazormi, tak si spravim po svojom :sweat_smile: a sestricka je tiez super. a paradne berie krv a picha injekcie :wink:
5. feb 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok