Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

andreak320
16. nov 2011

@mia.k no tak aspoň nejsem sama 😅

libka1
16. nov 2011

@mia.k mimo domova nech si robi co chce, je to jej zivot a sama si zan zodpoveda 😉 na svojich chybach sa nauci najlepsie a uz nebude mat cas dennodenne papulovat 😀

stvrtok okolo 4 by bol pre nas fajn

pusinqa
16. nov 2011

ja predbežne súhlasím, o koľkej vám vyhovuje?

mia.k
17. nov 2011

môže byť okolo tej štvrtej

kankam
18. nov 2011

a kde ? tento štvrtok 24.11.2011 ?

libka1
18. nov 2011

@kankam hej, tento stvrtok o 16.00 hod a predpokladam ze v tom materskom centre na dilongovej, nech si decka uziju 😉

emonicka
18. nov 2011

tehulky a mamicky, kt. ste v ocakavani babatka
ak mate trosku casu a chuti v materskom centre v Hlohovci sa bude 25.11. o 15.00 konat prednaska a diskusia s certifikovanou dulou a poradkynou pri dojceni.
Chcete, absolvovať prirodzený pôrod pre Vás aj Vaše dieťatko? Chcete dať Vašemu dieťatku ten najlepší príchod na svet? Plánujete dojčiť a zabezpečiť správny a bezproblémový rozbeh dojčenia?
- nemedikamentózne úľavové techniky
- prítomnosť sprevádzajúcej osoby
- príprava na dojčenie
- bonding a samoprisatie - bezprostredné uvítanie dieťatka láskavým, bezpečným a jemným spôsobom
prihlasit sa mozete prostrednictvon FB (Centrum pre rozvoj rodiny) alebo na cprr-hc@azet.sk alebo mi napiste IP s vasim menom.

pusinqa
18. nov 2011

@pusinqa ok baby, ak sa bude dať dobehneme 😉

mia.k
18. nov 2011

ak sa nič neprihodí,tak aj my 😉

libka1
19. nov 2011

@mia.k nejak ti neviem odpisat na IP, stale mi hadze nejaku chybu 😝

kankam
19. nov 2011

@libka1 ďakujem budeme sa tešiť, ak sa dovtedy nič neudeje ... 😉

kankam
22. nov 2011

ahojte, tak u nás sa už udialo 😒 ninka má nejakú virózu, už týždeň pokašliavala, ale predvčerom jej stúpla teplota na 37,7, dneska sme boli u dokiny, len vitamíny byť doma a preliečiť ... ešte že máme od imunologičky isoprinosine ... tak vás neuvidíme ... 😒

libka1
22. nov 2011

@kankam to ako naschval 😝 nevadi, zopakujeme to znova aby ste sa aj vy mohli zucastnit o tyzden dva 😉 hadam niekto do stvrtka vydrzi a pride, u nas to zatial vyzera nadejne 😅

pusinqa
22. nov 2011

my zatiaľ tiež to vyzerá na účasť a myslím že v zime môžeme aj častejšie keď už je kde nech sa decká vyjašia

lucyka1
23. nov 2011

ahojte baby. neviete mi niektora poradit krajcirku v hlohovci, ktora by mi upravila kostym??? je mi velky... taku nejaku sikovnu a nie moc drahu. dakujem. 😉 🙂 🙂

lucyka1
23. nov 2011

baby, vidim ze riesite problem posluchu nasich ratolesti. ten môj takisto vôbec nepocuva, respektive pocuvne len to co chce pocut. a vcera vecer ma tak vytocil ze az.... myslela som ze dostanem infarkt. no proste je mudry ako radio... hrôza... 😒

pusinqa
23. nov 2011

@lucyka1 ja som si dávala také drobnosti upraviť na kruháči v dome služieb dole na prízemí za tým športovým obchodom trekovým má taký kumbál taká pani

lucyka1
24. nov 2011

@pusinqa a bola si spokojna??? nie je moc draha??? dakujem

lucyka1
24. nov 2011

@pusinqa inak za sportovym trekovym obchodom??? to je na tej strane kde je be-be burger??? alebo z druhej strany kde je tatrabanka???

pusinqa
24. nov 2011

robí fajn, občas bolo neskôr, má dosť roboty a drahá nebola, na tej strane ako bebe ale hneď od kruháča ako sú spoločenské šaty, potom ten športový obchod a tam je vchod spoločný pre obchod, toto je rovno vzadu dole

sa tam raz na mne kosila, som kúpila tu na MK za lacno šaty v bazáriku ale akože dosť výstrih, reku nech mi tam čosi našije, tam mi tam stužku dopasovávala a smiala sa že nebol veľký, nebol veľký výstrih, no ale ja to chcem na maturity a tak nosiť no aby mi puberťáci do výstrihu čučali to iste 😀

andreak320
24. nov 2011

no dneska jsme celý den běhali a vybavovali a konečně jsme doma a to jsme se tak těšili na dnešní "stretko" :(

kankam
26. nov 2011

@pusinqa
@mia.k
@libka1 ako ste sa mali ? ja som už tiež ko, napriek všetkým opatreniam ... 😒 , našťastie tepltotu nemám, ale nádchu a kašel ...

pusinqa
26. nov 2011

@kankam sme ťa spomínali že ako vás tie choroby moria sa ti neštikútalo? a ako bolo? no všetky deti chceli že zajtra zasa ideme tak asi dobre 😀

mia.k
27. nov 2011

@kankam presne tak,dobre Bolo,Benovi sa páčilo,tak si to asi najbližšie zase zopakujeme.Len na druhý deň Benjamín dostal nádchu a je chorý a Filipka tiež nakazil,takže obidvaja soplia.
@pusinqa vy ste zdraví? Lebo v našej škôlke je teraz veľa chorých detí,aj triedy majú pospájané a v Benjamínovej triede boli už v piatok tiež skoro všetci soplaví,takže tam to pravdepodobne Ben aj schytal.

janus32
27. nov 2011

Ajoj baby,spätne som si vas precitala,bo nejak nemam cas na nic,neviem cim to je 😅
@mia.k Moja pokym su deti male,ako napr.tvoj Ben,tak to stym papulovanim a upozornovanim sa este da nieco robit.Vies,myslim to tak,ze to dieta sa da este usmernit,no ale ked uz ma tolko co moj Damian,tak na rit jedna mu nepomoze 😖 niekedy ma ide porazit 😕 najhorsie na tom je,ze Ema od neho dost obkukava ☹
@lucyka1 😅 este su malinky,treba len a len veeeeela trpezlivosti 😉
a inak ako ste na tom s kaslikmi,soplikmi?My sme teraz az tyzden v skolke 😖 aaaa neviem kolko tam vydrzime 😕

lucyka1
27. nov 2011

@janus32 no klop, klop, klop musim si zaklopat zatial sme zdravi vsetci a chodime do skôlky v pohode. sice ich je tam malinko pretoze je vacsina chorych ale tak zatial sa da.... 😉 dik 🙂

hausknechtova
27. nov 2011

ahoj aj ja som z Hlohovca mam 3,5rocnu dceru a tiez by som si rada obcas s niekym popisala a pokecala mikdy neni na skodu mat niekoho komu sa mozes zverit a je to velka skoda ze v Hlohovci nic podobne neni ani ziadny detsky kutik pre deticky ak budes mat cas a chut ozvi sa

pusinqa
27. nov 2011

@mia.k u tých väčších je to už lepšie, u nich teraz vždy len pár detí chýba, celkom dosť ich býva v škôlke 😉
@hausknechtova v HC je už aj mater. centrum, ak v maxime je det. kútik

mia.k
28. nov 2011

@hausknechtova jéj serus Miri! Vitaj tu medzi nami,veď sa pridaj a píš si s nami. 😉 Vieš kto som? A inak ako pusinqa píše,tak v HC je detský kútik v materskom centre na Dilongovej.

libka1
29. nov 2011

u nas uz tiez tecie soplik... som zistila ze vcera bola vonku len v tenkych teplacikoch a nie v zateplenych gatiach co v nich prisla do skolky 😒 to by ma vobec nenapadlo keby som nebola videla jednu babku ako za to hresi vnucku tak som skontrolovala aj ja a evka potvrdila ze sla v teplakoch 😒 ja teda nie som proti otuzovaniu ale co je moc je moc 😝
inac aj ponize maxima som zaregistrovala ze tam kde bola cajovna je teraz kaviaren s detskym kutikom, nebola som tam ale maju to tam vypisane 😉

@kankam dobre bolo, zopakneme niekedy aj s vami, deckam sa pacilo velmi 😉

@janus32 lebo si sa zmenila na biflosku, tym to je... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre