Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

kankam
11. feb 2009

libka tiež máš aj odo mňa IP a dík 🙂

kankam
11. feb 2009

asi zostanem pri tom drobčekovi zasa ... 🙂 😒 🙂

libka1
11. feb 2009

Aj my 😝 Uz som davala do varenia z vodovodu, ale drobcek je drobcek 😉

kankam
11. feb 2009

dúfam, že sme to dnes nezariekli 😖 , nina mi odmietla večernú kašu, dala si ale rožok nakoniec s maslom tak aspoň niečo som do nej dostala ... dobrú nocku všetkým mamičkám aj detičkám 🙂 🙂 🙂

ciarka
11. feb 2009

Libka a ty davas umele do tej kase al.kravske?

A niekto tu pisal ze pouziva mydlo batole, ja ho dlho hladam kde by som ho mohla kupit?

Libka a este daj do albumu umelecke fotky ja som ich nevidela.pprrossim!!!!

libka1
12. feb 2009

Ja pouzivam Batole,a to sa neda zohnat? Nemam prehlad, lebo som ho kupila v metre, tiez take velke balenie, tak z neho fungujeme uz dlho...
Umele- Nutrilon, kravske az neskor, este je drobcek na kravske 😉
Tie fotky o chvilu pridam 😉

libka1
12. feb 2009

Pridane, kukni, potom ich zas odstranim a nadradim aktualnymi... Mame novy fotak, lebo sa nam ten predchadzajuci pokazil, tak s nim neviem robit 😅 Musim pockat kym si Lubos najde na mna cas 😝 Kupili sme taky do vody aj a ktory ked padne na zem je nerozbitny (nevyhnutne opatrenie kvoli Eve 😀 )
A stal tretinu ceny toho predchadzajuceho, neuveritelne ako elektronika ide dole s cenou... 😅

libka1
12. feb 2009

Zase to tu žije? 😀

ciarka
12. feb 2009

libka krasne fotky, skoda ze ta nasa tak nepozovala, som z toho smutna.

Co mate dnes na plane?Vizera tam byt pekne.Ja som bola vcera na prechadzke v tom necase.

libka1
12. feb 2009

Mohla si ist s´Miou kocikat, sa ma pytala ci nejdeme 😅 Vymente si uz cisla konecne 😉
My mame stale dozvuky choroby,takze trcime doma,momentalne spi, ja upratujem... akoze... ale uz sa chystam dost dlho, tak hadam k tomu dojde, ak sa skor ona nezobudi 😅
A z toho pozovania nebud smutna, nasa sa zas nechcela usmiat, tak ma vacsinu fotiek zamracenych... nabuduce to urcite vyjde, idealne ked tam nabehnete asi potom tesne ako sa zobudi, nam to tak vyslo, dobre si schrupla, tak nevyvadzala 😉

janetina
12. feb 2009

http://www.sunflowers.sk/slovinsko/moravske-top...
libka tu su inspiracie aj pre Teba nabuduce pre maminu a Vas 😎

libka1
12. feb 2009

Slovinsko? 😉 Kde mi s takym prckom, mozno o rok ... dobre to tam vyzera 😵

janetina
12. feb 2009

http://www.sunflowers.sk/slovensko.php
nie takto len SK to bolo v uvode sorry
v noci popozeram ..kamoska mi poslala

mia.k
12. feb 2009

Ahojte. Chcem sa vás spýtať,aj vaše deti,keď sa im niečo nedarí sú také podráždené a hneď sa rozplačú?Náš Benjamín sa strašne jeduje reve,keď mu niečo nejde,nie aby to skúsil ešte raz, aby bol troška trpezlivý,on sa hneď rozreve. Neviem,že či to je len náš Ben taký nervák a jedošo,alebo je to u malých detí normalne. 😅

janetina
12. feb 2009

no nas je kludas ale obcas sa nestve ale to som spozorovala az po 1,5roku. Kazde babeno je ine treba mu ukazat ze to ide ze nech sa nejeduje 😉

tesorino
12. feb 2009

ahoj janetinka 😀 ako sa mate?? som ta davno nevidela 😉

tesorino
12. feb 2009

libka kraaaaaaaaaaaasne fotecky, kde ste sa fotili??

janetina
12. feb 2009

Ahoj dobre sa mavame 😀 , ani ja Teba len raz z auta ste isli s manzelom . My sme teraz zahrabani v leopoldove ked je este aj taka zima nechce sa nam skocit ani do Hc...Stretavame sa aspon s Luciou a Ninkou nasou terajsou susedkou a Vasou buducou 😀 😀 😀 .
Ako byvate uz na novom??? My mame prerobeny spodok a hore mame vymenene okna a na jar pokracujeme 😀 😝 😝 😝

tesorino
12. feb 2009

no my sme zalialy podlahy a uzmame aj krb a prieduchy...konecne...ale cakame kym to este poriadne preschne aby sme mohli robit podlahy a malovat, uz sa neviem dockat kedy tam uz budeme 🙂
no ved uz sa bude dat robit, zima uz bude koncit, uz nech je jar, lebo mi to uz lezia nanervy 😒

petusaaa
12. feb 2009

tes, mohla by si sem nejake fotky hodit 😵

tesorino
12. feb 2009

no asi sa uz nato dam, ved tam mam iba ked bol malilinky
😀

janetina
12. feb 2009

tesorino no takze uz budete zachvilu zariadovat, co je pekna etapa lepsia ako na zaciatku ked ste tam mali len mury hole...my budeme teraz na jar robit zahradu a predny murik a zamkovu a terasu z kuchyne a hadam uz aj nieco posadime a zapucujeme okna hore.... Uz sa nam nechce hnat rychlo ...teraz mame dolu celkom nanovo spraveny 2 izbovy domik o cca 80m2, 😀 tak zatial staci len tych hraciek je uz tolko ze neviem ci nespravime rychlo hore aj spalnu , lebo dolu je to skor herna a nie spalna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tesorino
12. feb 2009

janet tak nato sa aj ja tesim ked budem robit zahradu a terasu, to sa budem vyzivat v tom, ale u nas je to buducnost 😅 no v prvom rade potrebujeme velaaaaaaaaaaaa velaaaaaaaaaaa hliny aby sme vyrovnali pozemok, 1m do vysky 😖 a potom uz budem vysadzat kvetinky a travnicek 😀 😀 😀 , no tak ty to ponahlat ozaj nemusis, zatial budes preskakovat hracky 😀 😀 cely zivot budeme nieco vylepsovat 😉

petusaaa
12. feb 2009

tes, hlinu si prid zobrat, mi mame veeeeeeelky veeeeeelky kopec 😀 😝

tesorino
12. feb 2009

peta 2x mi nehovor 😀

alionuska
12. feb 2009

Ahojte baby.Dlhoa aom tu nebola...tak vas pozdravujem...mam nove fotecky som prave dopiekla torticku s macom poo a klokanikom roo...tak ak chcete pozrite sa... 😀
Inak neviem ako vy ale ja uz sa neviem dockat jari! Veru cakala som slniecko a nasnezilo nam,ze sme konecne malej na dvore postavili snehuliaka...tak hadam uz nas ta zoima necha na pokoji...🙂)

libka1
12. feb 2009

Krásne torty 😵 😵
Tesorino v Senci sme boli.
Mia nasa nervaci stale. Nie ked sa jej nieco nedari,len tak z nicoho nic, napriklad stoji v postielke a zrazu zacne vrieskat(nie plakat,vrieskat od jedu),alebo sa hrame na zemi a ona sa postavi zacne sa na mna driapat a vrieskat mi do ucha... no toto mne nikto nevysvetli ze kde sa to vnej berie... uz neverim nato ze ake je dieta je len o vychove...toto je proste v nej, moja mama akurat skonstatovala ze je mojou vernou kopiou, a bolo by fajn keby sa aspon o zem neslahala 😒 Zatial to nerobi a budeme dufat ze ani nebude... 😝
No nic, aj ja som z toho vyrastla,celkom dobre sa viem vyrovnat s tym ked mi manzel nieco nekupi, alebo nie je po mojom, poslednych par rokov som sa o zem nehodila 😅

mia.k
12. feb 2009

libka 😀 😀 😀
Ty vieš aspoň,že po kom to má a že z toho vyrastie,ale ja netuším,že po kom je ten náš Ben taký nervák,lebo ja som bola veľmi dobré dieťa,-mama hovorila,že ja som taká nebola,a svokor sa tiež čuduje,že po kom je ten malý taký,že Andrej tiež taký nebol. 😒 Už som aj uvažovala nad tým,že či mu neuškodili určité veci a udalosti,ktoré sa udiali počas tehotenstva.Dúfam,že nie a že z toho tiež vyrastie.

libka1
12. feb 2009

No nad udalostami z tehotenstva by som nerozmyslala 😉 V pripade ze ste nemali v rodine masoveho vraha ani geneticky zaklad nebude zly a casom sa z toho tiez dostane 😀 😀 😀

mia.k
12. feb 2009

Kiež by si mala pravdu libka...
alionuška,pekná tortička.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre