Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

ddadusa
17. mar 2009

Práve ma ogrcala pri počítači, ideme sa kúpať. 🙄

zajo79
17. mar 2009

ahojte maminy.
co noveho v hlohovci? Som tam byvala 28 rokov...joj, niekedy mi je smutno, ale akurat tak za panskou 😀 to bolo super, z prvym synom som tam ako sa oteplilo bola stale. Ale niesme daleko, tak budeme chodit zase, i ked uz to nebude 10 minut od cinziaku ale 15 minut autom do hc. 😀

chystate sa cvicit? aj ja chceeeem, len sa doma nemozem prinutit...

libka1
17. mar 2009

ja sa chystam cvicit uz peknych par tyzdnov 😅 Hadam sa aj raz dochystam 😀

ddadusa
17. mar 2009

každý den si hovorím že večer budem pri malej robiť brušaky a nejaké dviky na nohy. 😀 😀 😀 a na druhé ráno si poviem: jéj ja som večer zabudla cvičiť 😵

libka1
17. mar 2009

ja si to uz ani nehovorim, lebo som sa citila ako klamar 😀

libka1
17. mar 2009

No nic,idem vychystat seba a drobca, ked vidim to slnko vonku musim ist... vcera sme nikde neboli a toto teda nechcem prepast 😀

ivulienka22
17. mar 2009

zdravím baby,
ddaduska, malá je fakt bohovská, fakt a fakt celý tato 😀 😀 ešte aj ten kukuč 😀 😀 a náš malý je tam aký namúdrený pri Lili. ty máš všetky deti peknučké, ale to naljepšie nakoniec 😀 😀 alebo ešte niečo bude??? ja som tiež rozmýšľala že ťa niekam nahovorím cvičiť, ale som sa bála že sa mi zase budeš smiať 😝 ten pilates je pre mňa neskoro o 18.00, trvá to hoďku a to je moc, ja potrebujem byť najneskôr o pol siedmej doma!!!Možno v lete to bude o inom. Alebo niečo iné nájsť.

ivulienka22
17. mar 2009

a ozaj mužíka moc neľutujte, upodozrievam ho že to robí naschváľ!!!!!!!!! Sme spolu 11 rokov aj s chodením a nikdy mu nič nebolo, možno tak za celý čas bol 2x chorý!!!!

libka1
17. mar 2009

Ako som paty z domu vytiahla hned slnko zaslo 😒 ☹ a teraz uz aj mrholi, muz je vo vinicnom a vraj tam leje ako slak 😝

ddadusa
17. mar 2009

Ja ľutujem tvojho muža iba preto že si našiel takú Ivetušu. On by potreboval takú čo mu prdelku pofúka. Možno aj ty raz začneš ha. Neuraz sa, veď ma poznáš, vieš ako to myslím. Aďko sa preto tak namúdrelo tvári, lebo je pri svojej budúcej, čo nevieš? A čo robká, spinká?

janetina
17. mar 2009

oooo 😨 😨 😨 ake feministickepokecy su tu 😀 😀 😀
prave sme dopapali a uz konecne aj spime
doobeda som ho dufam ukonala bol na pesso, pocasie prialo aspon tolko nefucalo dalo sa...ale zasa zostava zima nie???
daduska a uz byvate na dome ci si v Hc?

ivulienka22
17. mar 2009

ddadusa teraz ho uspávam, a to vieš že ja pofúkam, som koleno fúkala ale no načo??? teraz pofúkam ruku a za mesiac dojde domov bez oka?? to vieš Adrián "akože" poslúcha pred svojou nevestičkou 😀 😀 😀 len nech si ho liluška naučí odmalička😀 😀 😀

ivulienka22
17. mar 2009

Janetina si malého uťahala?? ozík, odkedy ti spinkáva len 1x za deŇ? teda predpokladám že tak hajkávate.

janetina
17. mar 2009

ivulienka ano utahala, domov siel ako opity 😀 😀 😀 😀 ...to po tej zime je taky zleniveny 😀 😀
no 2x spaval tak do 1,5roka a potom to bolo iba niekedy a ak nespal 2x, vecer uz nevladal....po 2 rokoch sa to ustalilo na 1x za den....vecer ide spat o 20-21 a rano je hore 07h...je to vcelku ok uz sa ani tolko nebudime ako ked bol mensiii 😉 😉 . Ale su aj teraz dni ked uz nespi vobec....hlavne cez vikend ked zbrilame 😀 😀 😀 😀 😀

ivulienka22
17. mar 2009

do koľko sa ti v noci budil? Ja ešte kojím aj 2x noci. Zaspí okolo 20.00, potom okolo polnoci papá a potom okolo 04.00, niekedy prepsí aj do tej 04.00 bez papania, ale keď sa hemží a nevie sa uložiť sa bojím že sa preberie tak mu dám prsko a on zaspí. Dúfam že ho tak naučím a potom neviem čo budem robiť 😒 😒

libka1
17. mar 2009

neboj ivulienka, kazdy sa raz prestal kojit 😀 😀 aj ty najvacsi cecusikovia 😀
to s tym okom dobre 😀 😀 😀 , mas pravdu, radsej neriskuj 😅

janetina
17. mar 2009

uuuf to si uz ani nepamatam 😀 , hlavne ked mu sli zubky to boli neprespate noci ale on sa budil pomenej cca 2x a asi do 1,5roka....a samozejme ked bol chorucky vtedy casto
ale aj teraz sa obcas zobudi ale to skor sa mrvi alebo sparcovava zazitky a obcas z toho place...hlavne ked sme sa nastahovali do domu dlho predlho si nevedel zvyknut to bol furt hore, uz som myslela ze sa to ani nebude dat 😎 asi duchovia 😀 😀 😀 ...je to na dome take otvorene oproti cinziaku tiez sa obcas bojim 😎 😎 🤐 ale zvykam si 😎

janetina
17. mar 2009

ale spime spolu/ uz od cca 2 mesiacov/ tak to pomaha je taky moj milencek 😀 , vtedy je dieta pokojnejsie myslim. my sa objimame a pusinkujeme atak navodzujem kludny spanok. MM nam zavidi 😀 , vcera som bola cvicit vecer a maly ma pockal lebo s nim sa tak necucka 😀 😀 😀 😀 ako so mnou 🤐

libka1
17. mar 2009

No ja by som v pohode do domu sla, ved aj planujeme, ale az za takych 10 rokov, ked decka odrastu, tento byt mozu znicit a potom budu v dome sekat dobrotu 😀 ... pokial nebude v Krvavych senkoch... tade vzdy ked ideme potme tak sa modlim aby sa nam auto nepokazilo a predstavujem si ze asi by som zosalela kebyze tam byvam a som sama doma 😝 ked vidim vecer svietit tie 2 obyvane domy tak ich vzdy lutujem... netusim preco mam taky strach z toho miesta, ale uplne vo mne vzbudzuje odpor...

ddadusa
17. mar 2009

ivetka mi sme na tom presne tak isto ako vy aj s časom. Ibaže ju ledva prehovárame aby vydržala aspon do 19 hod.Ozaj dnes mi prvý krát spapala polievočku a to som jej ju musela trošku prisoliť, Vždy ju z nej napínalo a dnes papala. Je to potvora ona len ovocie a somariny. Janetinka, bývame už skoro 2 roky na novom na dedine, ale v Hc som skoro každý den. Kôli deckám, majú krúžky, v stredu máva Dodo dlhý den tak ich brávam domov.Aspon mám kontakt so svetom. Tu na dedine nič nieje.

kankam
17. mar 2009

píšem a píšem a zas sa mi to zmazalo 😠 😠 😠 mám to ja šťastie ... 😠

my sme stihli pred daždom len tak tak dôjsť domkov, teraz malá tiež spí, uvidím dokedy.Bola som malej na pošte pre klobúčik z MMB som kúpila - strašne sa teším perfektný riflový s ružovou kombinovaný 🙂 🙂 🙂

ivulienka, ddadusa píšem vám IP, nestíham, včera som bola v TT-žbrílali sme s ninkou

ivulienka22
17. mar 2009

libka už si doma z prechádzky? ti to vyšlo 😖 😖 no čo už keď máme také super počko. Libka aké decká?? Sa druhé chystá?? Mi niečo uniklo? 😀 😀
Janetina, aj náš malý spáva s nami,asi od 5mes., to sa už nedalo stále chodiť k nemu k postielke,uff som bola lenivá, a keď mu išli zúbky som si ho vždy k sebe brávala, a tak sa naučil s nami spinkávať, nemá sa kde až toĺko vrtieť a je spokojneší. len som tak minule premýšľala že kedy bude spinkávať už sám a ako vidím na tvojom malom ono to tak skoro asi nebude 😀 😀 😀

janetina
17. mar 2009

libka ja cestu do NR neznasam tiez mam vzdy pocit nebezpecia...ono ta cast Lehota co spominas tam su obyvane cca 2 domy ze? ale vo vnutri je domov viac, ale ten nazov tiez by som tam nebyvala otrasne Panu Bohu za chrbom..mm tade ide dennodenne a bojimsa zanho...vsak cesta smrti sa jej hovori 😖 😖
dom ma svoje velke vyhody,,,hlavne susedia ked buchaju nepocujes 😀 😀, inak mne sa paci ale keby uz bol cely zrekonstruovany 😀 😀 😀 teraz ideme dat dohromady cely dvor neppoznate nejaku zahradnu architektku co by mi poradila z Hc? vsak nakupim stromceky a budu z toho stromiska a pod 😀 😀 😀

libka1
17. mar 2009

nesol jej ked nemusis, este nema oblicky na to prisposobene 😉 ja viem ze je to tazko, ked nechce papusat, ale asi potrebuje cas, ved je este drobcek 😉

ddadusa
17. mar 2009

Aj ja sa niekedy bojím na dome sama, hlavne keď som bola na rizikovom a decká s tatinom prišli v zime až po tme. Náš Dominik sa bojí dodnes. Pri poduške má 3 baterky a na poličke sveteľnú reťaz, ktorá sa mu sama zapne a v noci aj vipne. A aj tak niekedy príde že niečo počul a bojí sa. Ešte donedávna keď mal ísť spať ho bolelo bruško keď sme povedali že aj my ideme spať. Musíme počkať kedy zaspí, aby neotravoval. Inak by mal krče a plakal by na záchode že mu je strašne zle, a že nechce ísť do nemocnice. Pretože tam bol raz tak to opakuje dokolečka. Inak on je taký hipochonder po krsnej, janetinka ty vieš po majke.

janetina
17. mar 2009

dadus a to zoberies malinku a povozis deti na kruzky??? A kam chodia na ZS? Takze stale v meste to Ti zavidim, musim tata prehovorit nech chodi busom a ja budem mat auto lebo tu asi umrem od nudy 😉
A co Dodova ssternica Andrejka ma uz myslim babenko? jedno ci dve?

janetina
17. mar 2009

ano nesol mozno jej to skor nechuti skus ine papanicko...my nesolime skoro vsetko doteraz

janetina
17. mar 2009

daduska a Mary sa uz vydala???? ze robi v Lepisi sa mi zda,??? aj ja som bola taky hypochonder ale pozitivne myslim vtedy vsetok svet je gombicka aj moje stavce na chrbtici 😀

janetina
17. mar 2009

Daduska nas Timi sa bal vonkajsej nocnej lapmy myslim tam stale ukazoval kym sme nemali zavesy a aj s hrubou zaclonou..totiz zaluzie tam robili take hnusne tiene a asi naozaj treba dat vysvatit dom uz som nad tym rozmyslala...lebo asi naozaj duchovia tu behaju...a hlavne ked buchne v noci termostat to ma ide slaktrafit 😀

ddadusa
17. mar 2009

Chodia na podzámsku, tam majú krúžky, timka chodí do kulturáku na mažoretky. Odstavím auto pred niektorou babkou a peši ju odprevadím. Ešte sa bojím pustiť ju samú. Tak sa aj prechádzame a niečo si pokúpim kam sa dá ísť s kočíkom.
Mary sa nevidala, rozišli sa s martinom po 7 rokoch. Andrea je padnutá na hlavu malá Nikoleta ide teraz do školy. Andrea je pani učiteľka zo škôlky u nás na dedine, ale neviem či ju nevyrazili. Bola moc pani dokonalá. Neviem či si nevybavila niečo v hc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre