Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
19. mar 2009

drimajova by urcite vedela ...

mia.k
19. mar 2009

Ahojte.
petusa,to mi je lúto,že to s tým domom nevyšlo,ale presne ako janetina napísala,zrejme to tak má byť,a nájdete niečo lepšie.Len nestrácaj nádej a hladajte ďalej.petusa,kde kupuješ bio mrkvu?

Vitaj lilip.A ty si teraz momentálne tu v Hlohovci? Ak áno,tak sa kludne pridaj keď pôjdeme von,pokecáme.Ja chodievam aj s libkou najčastejšie do panskej,neviem či vieš kde to je,ale tvoj manžel to vie určite,len neviem,či to nemáš ďaleko.

laluchova
19. mar 2009

baby ako vám spinkajú deťurence, myslím kedy ich ukladáte spinkať a koľkokrát za deň...škoda, že nebývame v HC pridali by sme sa, tak aspoň pokecáme, možno sa stretneme v HC keď pôjdeme na nákupy a možno sme sa už aj videli...

mia.k
19. mar 2009

laluchova,náš Benjamín spí dva krát za deň.Večer chodí spávať okolo deviatej,a ráno vstávame o 9.30. O 11.30 sa naobeduje a zaspí.Spí približne 2-3hod. a potom po 2,5hod znova zaspí a spí 1-2hod.

lilip
19. mar 2009

mia - ted jsem tady do pristiho ctvrtka, kde je Panska vim, chodim tam taky s kocarkem, tak se rada pridam, kdy tam tak chodite?
laluchova - ja maleho vecer kolem pul sedme polozim do postylky a odejdu, spinka celou noc, ale pres den toho moc nenaspi

janetina
19. mar 2009

mia.k tento to je riadny spachtosko...stastna maminka 😉

laluchova
19. mar 2009

to teda je spachtoško, ja teraz jasám, že malá spí od 10 do 11:30 občas aj 11:45 a potom od 15 do 16hod...donedávna spávala ledva45 minút ako hodinky to mala načasované ako odbilo 40 až 45 minút a oči dokorán!!!teraz už ako beháme za rúčku sa unaví a asi aj preto tak dobre spinká 😉

mia.k
19. mar 2009

janetina,čo sa spania týka-nesťažujem sa,ale keď je hore a nudí sa tak je strašne umrnčaný.Ja už len pozerám na hodinky a čakám kedy pôjde znova spať. 😒 Ja viem,nie som bohvieaká mamina. 😒

laluchova
19. mar 2009

s bábom sme dá sa povedať 24 hodínm denne a nemôžeme sa stále len 😀 aj ja mávam také stavy, neboj niesi jediná

mia.k
19. mar 2009

lilip,ja sa aj dnes chystám do panskej,ak bude fajn počasie,len neviem ešte presne kedy,to závisí od toho,kedy sa malý zobudí.Ale predpokladám,že okolo tej tretej.Možno sa aj libka pridá,ak bude jej malá kooperovať. 🙂 Ak by si sa chcela pridať,sleduj to tu a dám vedieť,kedy vyrážame.

mia.k
19. mar 2009

Vyrážam do panskej-libka tam už krúži-takže kdo sa chce pridať nech sa pridá.

lilip
19. mar 2009

ja to dneska asi nezvladnu, malej mi prave usnul a kolem ctvrte bude papat, takze uplne spatna kombinace 🙂 ale, jestli pujdete i zitra, tak dejte vedet, urcite tam budu taky nekde krouzit

kankam
19. mar 2009

petusaa súhlasím s babami, dom je kúpa na celý život, takže ak ten odhadca povedal nie, asi vám aj dobre urobil ... VErím, že sa vám pošťastí niečo lepšie ...

hej dajte vedieť s tou panskou, pridám sa aj ja, dneska sme behali po obchodoch-nutné nákupy a chytili sme ten sneh a vietor, tak sme makali domov ... Taký malý hnusný cigán mi pochytal malú v kočíku, kým som stihla zasiahnuť a ešte ma aj kopol, tak som mala nervy jak hovado 😠 😠 😠 , prišli sme domov a som malej všetky vonkajšie časti vydrhla s mydlom a teplou vodou ... 😠 😠 😠

laluchova ako sa ti malá tak rozospala , keď čítam že 45 mintik-tik a bola hore, moja robí presne to isté spí od 09:30 do cca 10:15 potom okolo 13:30 či doma či vonku zasa tak 45 min a ešte večer okolo 17 h ...

libka1
19. mar 2009

nas tiez chytil ten sneh v panskej 😅 nazbierali sme si ale cesnak 😉
to ako ze ti ju ciganik omatal? kde vas vymakol? fuj... nic proti ciganikom, ale obcas maju zanedbane hygienicke navyky... 😖

laluchova
19. mar 2009

ani sama neviem ako...začala tak spinkávať ked začala bežkať a ked som ju dala len 2x za deň spať takže minimálne 3 hodiny musí byť hore až potom ide spinkať...

laluchova
19. mar 2009

kde ste všetky???beháte ešte okolo detí???
naša malá dnes ani nemukala, už spí...

petusaaa
19. mar 2009

baby, nechcete ist niektora na prezentaciu latkovych plienok? bude to v tt 😉

petusaaa
19. mar 2009

nieeeee, ale ako spravna mamicka na materskej idem kukat ordinaciu 😅 😀 😝

akurat ma mama nastvala. tak som jej jasne povedala, ze nech maleho nedava do chodaku a ona ma zavola, ze pozri, aky je tam stastny 🙄 🙄 🙄

petusaaa
19. mar 2009

baby, dakujem uz rozmyslame, ze zacneme hore na pozemku nasich stavat. len je problem s prijazdom 😒

petusaaa
19. mar 2009

a tak si tu sama kecam 🙄 😀

laluchova
19. mar 2009

noo tak pozemok je tam dosť veľký videla som ked nám edi ukazovala, to by ste mali dobré nie???no to je skoro dávať ho dobežky, ale to sú babky 😠 neposlchnu ...my sme tam malú dali 1x keď mala 8,5 mesiaca

laluchova
19. mar 2009

a ordináciu idem kuknúť i ja...

janetina
19. mar 2009

petusaa my este papame sliziky 😀 s tatinom tak ma chvilku
to je dobry napad ze na zahrade...nemaju do ulice??? ale vsetko sada len ci Vam to nebude vadit byt pri nich ... 🤐

libka1
20. mar 2009

No, to ale budete pri nich cely zivot, ja s tym skusenosti nemam, ale ked tu citam tie temy o spolocnych bytoch, domoch a dvoroch tak skacem az po plafon ze my nespolunazivame takto....
To si treba velmi dobre rozmysliet...

laluchova
20. mar 2009

ahojte baby, aká bola noc? my ok, prespinkali sme celú noc,len sme skôr vstali o 6 už bola vyspinkaná, ale veď o 19:45 zaspinkala, tak sa dá...dnes vyzerá, že bude pekný deň, ale keby teplota teplomera vystúpila o niečo vyššie bolo by to skvelé!!! 😉

libka1
20. mar 2009

Ahoj 😉 , ty tiez toho moc nenaspis 😉 vyzera to vonku nadherne 😵

laluchova
20. mar 2009

vyzerá... 😉
noo vieš ja odkvicnem na gauči pred TV okolo 21...a často tam aj ostanem, muž ma nechce budiť a ked ma aj zobudí, vraj nereagujem

laluchova
20. mar 2009

oki máš to tam... 😀 veľa trpezlivosti

kankam
20. mar 2009

čafte, ja tiež proti ciganikom nič nemám, poznám veľa dobrých ludí, ale toto bol taký pološpinavý soplák a keďže mám malú v káre otočenú od seba von, tak ako sme sa míňali mi ju ošahal ani neviem či na ruky, či do tváre (našťastie mala dudel) a keď som mu slušne povedala že nech ju nechytá, tak na mňa skríkol že prečo by nemohol a keď išiel zasa tak som ja zvýšila hlas, že je malá a nech ju okamžite nechá (hneď som si predstavila, že dostane nejakú hepatitídu ☹ ) a on ma kopol do nohy a začal utekať !!! Soplák jeden-oni sa ani ako deti nevedia normálne chovať ...

petusaa , povedz mame,že moja kamoška dala malého do beháka asi v takom veku ako máš ty malého a keďže to nebol vhodný čas(ja celkovo beháky neuznávam-okrem obitých stien a rohov byte-to je to menšie zlo, sa dieťa skoro učí na chodenie, radšej nech štvornožkuje) tak sa začal odrážať s 1 nožičkou a tak ju dával z toho odrážania nabok-točil šlapu dovnútra s prštekmi, že mu museli kupovať potom špeciálnu obuv ... 😒 😖 Ale nepoučila sa a s druhým robila to isté ... 😖 Tak nech ťa mama rešpektuje-ty si mama !!! A s tým stavaním si to na tom spoločnom dvore rozmyslite poriadne, má to síce aj svoje výhody (varovanie malého a pod) ale myslím, že spoločné bývanie 2 generácií (aj keď len na spoločnom dvore) prináša vždy viac problémov ako osohu ... Ja keď som sa v niečom s rodičmi nezhodla (či s jednými, alebo s druhými) som sa zbalila a odišla domov a za týždeň si na to nikto ani nepomenul, takto sa z malých problémov vyrobia väčšie a už to ide ... ☹

kankam
20. mar 2009

my sme boli hore o 02-02:30 masírovali sme bruško-bolelo ju, tak potom si poprdkala, a zaspala, potom o 05 sme sa kojili a spala do 06:30 ... Ale včera špekulovala, splala len doobeda 30 min a poobede v kočíku tiež tak a keď som ju o 17 uspávala, tak na mne skákala a vymýšlala, tak som sa nahnevala a už ju neuspávala. Tak si o 19 už strašne žmolila oči a o 20:15 spala ... potvorka jedna aktívna 😝 😀 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre