• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

28. decembra 2013 
tes, vobec nie. bol kludnucky, pekne kakal. vsetko ako ma byt :wink: a si si ista, ze uz chces zacat prikrmovat?
25. mar 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesorino, ani mne nechcela šťavy, začali sme mrkvou, potom+zemiak a jablčko neskôr a tie kaše večer, tie jej chutili hneď ale urob si ju takú redšiu na začiatok ...
25. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes v noci pekne spinkal, tak uvidim zajtra, len som myslela ze ked mi papal uzkazdu hodinu, tak mu asi mlicko nestaci, pockam ako sa to vyvinie
25. mar 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne chcel iba hustejsie kase, redsie mi vypluval :unamused: musis vyskusat, co vam bude lespie vyhovovat :wink:
25. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesorino ovocko az neskor staci aj od 7mes to velmi opatrne zatial len zeleninku mrkva zemiak a teke neutralne plodiny a ked ho aj kojis ja by som prikrmovala az od 6 mesiaca je to zbytocne ...ci je hladosko sa Ti zda?
25. mar 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, tes pisala, ze aj v noci jej papa skoro kazdu hodinu :unamused:
25. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tes, ved uvidíš, skús a zariad sa podla toho ako bude tobiasko reagovať, je to fakt o pokusoch aj my sme tak začínali ... :slight_smile: :wink: :slight_smile:
25. mar 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam :slight_smile: :slight_smile: pockam ako to bude dalej, ked bude casto papkat tak s niecom zacneme a ked to mal iba zle noci a pytal prsko aby sa iba ukludnil tak budeme kojit dalej :grinning:
dnes v noci papkal kazde dve hodky a cez den kazde dve zatial,,,,,
25. mar 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ja som to nejako prehliadl tesorinko tak hadam to bude len o cuckani prska :grinning:
25. mar 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa mi drobec zobudil :slight_smile: idem sa mu venovat, neskor sem pridem mrknut :wink:
25. mar 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,
petusa :astonished: :astonished: nonono, dávaj na seba pozor!!!aj ja mávam nízky tlak, ale taký že 85/65 je u mňa normálne. raz mi bolo fakt na odpadnutie - som bola nevyspatá a to som mala tlak 65/55-ale som to rozdýchala-asi preto že som to u svokry merala :grinning: :grinning: ja ti verím že sa ti nechce po dr. behať, zvlásť keď simyslíš že ti nič nenájdu, ale preistotu-keď ti bolo na druhý deń zle...

tesorinko, moja, my sme začínali šťavičky, a potom jabľčko a banánik až potom zeleninku,ale vraj sa to má naopak, môjmu Aďovi zašmakovalo jabko a bio banánik tak som mu to dávala, a potom za 1-2týždne zeleninku-mrkvu + zemiačik. a zašmakovalo aj to, a doteraz je pyré jeho najobľúbenejšie jedlo :wink:

janetinna-na teplotku teda radšej čípky ako sirupček?? ja dávam sirup, až keď je vysoká teplotka dám čipok, tak asi budem len čípky dávať-kvôli tej pečeni ako si písala..ozaj a čo ten mužík kde cvičil tú jogu??
tá naša mo7 čo??

libka viburcol bol u nás v poho, pri dolných zúbkoch sme mali 2 dni hnačku že mal riťku vyštípanú-1xv živote som sa čudovala ako to musí štípať strašne to mal červené, a teraz pri vrchných bol zapečený, až keď sa mu prerezali sa normálne v kľude a ľahúčko vykakuškal :grinning: :grinning: :grinning:

ddadusa dobrú nevestičku si mi vynosila :grinning: ona bude asi flegmoš po tatíkovi-no aj tak po tebe má asi len šušu :grinning: :grinning:
25. mar 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivulienka zabudla som...to nie mm ale moj otec a chodil do Hudobnej skoly umenia tam nejaka pani precvicovala :wink:
25. mar 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka máš IP
dneska som tu tuším prvá, ale spali sme už dobre od 22:00 do 07 h s jedným kojením nočným, huráááá
26. mar 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kankam gratulujem :grinning: my sme dnes spali od 20.00 do 7.00 kazde dve hodky papanie a o 4.00 sme sa hadickovali, lebo fnukal a mal vela prdikov a to ho budilo, a ked mal prazdne brusko tak sa nam uz krasne spinkalo do siedmej :slight_smile: :slight_smile:
26. mar 2009 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivulienka rozhodla som sa este úpockat co to spravi a ked mu moje mliecko nebude stacit tak pojdeme nato :wink: :wink:
26. mar 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam gratulujem a comu to pripisujes?
tesorinko to s hadickou doverne poznam gabika rieg. Ti moze tiez hovorit svoje....my sme furt museli masirovat a hadickovat...naozaj radsej ako prikrmy skus trebars nieco podobne ML / mozno nejake kase ako pisu bezmliecne ja som mala Humanna jablckovu a Sinlac Nestle/ :wink: keby si mu zmiesala s odstriekanym ML/

Inak dnes u nas SNEZI chapete to v marci??? :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetinka teraz to hadickovanie je len sem tam, ale prve tri mesiace sme si to riadne uzili :frowning2: masirkovamie hadickovanie, plakali sme spolu :frowning2: brali sme aj kvapky aj probiotika a aj geliky na brusko, ale to treba proste vytrpiet.

no to pocasie je cisty otras, kedy to skonci, ved je to nekonecne dlha zima :angry:

jeeeeeej my mame dnes 5 mesiacikov :grinning:
26. mar 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetina neviem čomu to pripisovať . :unamused: ja mám pocit, že keď ona chce spať tak spí a keď nechce tak nespí ... :confounded: :slight_smile: napr včera išla spať ešte večer o 17:00 lebo bola unavená a spí tak cca 30 min a potom ide spať o 21 h. no a teraz ťahala 1h 20 min a potom som ju do 22:00 h márne tlačila do postele, proste vymýšlala.ale ja ju budiť nedokážem, nemám na to srdce ... :frowning2:
26. mar 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kankam, mozno ju v cera tie zubky tak neboleli, tak preto dobre spinkala :slight_smile: alebo tahala za vcera :wink:
26. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tes lutujem vás všetky, aj ivulienku som, keĎ som videla ako sa nemôžu vykakať ... :frowning2: a aj vyprdkať, mne malá revávala z iných dôvodov, našťastie sme sa ani raz nehadičkovali, len masirovali a cvičili, ale baby to majú lahšie, ešte že ju mám ... :wink: :slight_smile:
26. mar 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tesorino gratulujeme a nech uz nikdy nepotrebujete hadicku :dizzy_face:
26. mar 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj na to som myslela tesorinko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , je buď dospávala, alebo už je to lepšie ... :wink: :slight_smile:
26. mar 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
libka :slight_smile:
kankam tebe mala plackala, lebo chcela castejsie papkat??
26. mar 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno tes, hlavne v noci sa to zhoršilo, medzi 5-6.mes.cez deň jedávala stále každé 2 h, ale v noci sme sa kojili o 20 h, potom okolo 23-24 h - o 03 h a 07 h tak približne a potom to bolo každé 2 h zrazu a niekedy aj častejšie ... potom som začala tie kaše a prikrmovať, ale aj to trvalo také 3-4 týždne kým nabehla na to že sa viac napapala aj tej tuhej stravy(zo začiatku je úspech 1-2 malé lyžičky 1/2) a vždy to zapíjala materským mliekom ......
neviem ako je to s tým bolením bruška, musíš skúsiť, ivulienkinho adrianka, začalo bolieť až neskôr z kaší, zo začiatku papal, tak neviem, skús ešte niekoho kto má problém s bruškom a dáva kaše ... :slight_smile: :wink:
26. mar 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
až teraz som pochopila že sa pýtaš na ten plač :cry: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , hej ona plakala-revala furt, hlavne keď som sa chystala von s ňou-obliekla som ju nachystala kočík, nakojila a len čo sme vyšli za 15 min von, tak revala že sa po mne obzerali vonku ludia, tak som išla aj tak do panskej a keď celú cestu revala tak som nebehla do púolikliniky, kde je ten masér a tam som v čakárni kojila(akosi som sa hanbila ešte vonku a aj bolo ešte chladno a ja som bola háklivá na prsia-ofúknutie, som doteraz) tak sa tam najedla, ale potom vonku revala zasa, tak som s depkou išla domov :frowning2: a potom to normálne useklo keď mala 2 mesiace a začala papať každé 2 h a aj lepšie spala ...
Nedávno som sa bavila s jednou 3-nás.mamou a ona mala 2 také deti, proste že keď je bábo menšie a menší žalúdoček, nedúkáže sa toľko najesť naraz a je aj ustaté z toho ťahania :grinning: :wink: :slight_smile: tak zaspí, a ona to robila 10 min ťahala z toho časť len pocuckala a potom dudlovala a spala (a ja naivná mladá matka som myslela že kolko je a ja som bola dudel :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) takže som mala takú depku, že som chodila potom von viac v baby vaku, ako v kočíku-tam spala aj 3 h -čo robí dodnes keď je s mamou ... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: l
26. mar 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babule mamule,
tesorinko neboj ono to raz prejde :grinning: :grinning: nám takto okolo toho 5-6mes.sa už uľavilo, ako prejde na tuhšiu stravu bude lepšie. Inak mne sa on aj od 6mes.staval vkuse hore na nohy, sadnúť, na nohy sadnúť a takto sme sa hrali-možno aj ten pohyb mu pomohol.
janetina :astonished: :astonished: ja že mm chodil cvičiť :grinning: :grinning: a na tej zuš to ešte býva? nevieš?
kankam aj my sme lepšie buvkali až na nočnú príhodu, a toho sa týka moja otázočka!

už 2xsa nám malý v noci precikal, používame pampers activ-odmalička-takže v plienke to byť nemôže-spáva na boku, žeby tým?? mrví sa - nevie si nájsť polohu-skúša na brucho na bok a tak sa otáča potom zaspí na boku,ráno o 03.45 sa mrvil som ho opáčila a on chúďa celý spací vak studený, mokrý,pyžamo durch precikané!!! dúfam že v tom mokrom nespal dlho a neprechladol mi z toho. baby čím to je??
26. mar 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vtedy mi to nemal kto povedať a mala som z toho depku, bola som nevyspatá a zúfalá a jej rev mi drásal nervy ... a nevedela som prečo reve veď hladná byť už nemôže ... potom som to pochopila sama, lebo keĎ som dala prso tak rev vždy prestal a potom som to tak riešila a už to bolo lepšie ...(a ešte som mala stále obavy že nebudem mať dosť mlieka, keď som kojila každú 1 h až 45 min) a bola som jak pojazdná mliekareň ... dnes sa za to sama obdivujem že som to vydržala, ale bola som taká zaťatá, že kojiť budem, že som išla jak terminátor ... :grinning: :grinning: :grinning:
26. mar 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivulienka podľa mňa cikal bokom, toto sa začalo stávať aj mojej švagrinej-predsa len pipík sa dá viac dať bokom, :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj to cikanie je potom tak a tá gumička na boku moc nesaje ... :rolling_eyes: :dizzy_face: jej sa to stalo aj cez deň keď zaspal, aj v autosedačke ...
26. mar 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada, že ste spali lepšie, 2 noci stačili bohate ... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dúfam, že sa vám to nebude stávať často, lebo zas budeš v strese ... :frowning2: a nevyspíš sa lebo ho budeš opačovať ...
26. mar 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivulienka, tak to s ty mprecikavanim mame aj my, spava na boku a tiez byva precikany, preto ho stale polohujem aby necikal iba na jednu stranu :grinning:
a viac krat sa mi stalo ze bol precikany a studeny ze som ho prezliekala a prebalila a plienka bola sucha a iba na jednej strane ako lezal bola mokra.
odvtedy ho polohujem, alebo ked tvrdo spim tak ho dam na chrbatik
26. mar 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok