Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

janetina
3. apr 2009

Nam predspankovanie tiez trva dlhsie aj 1 hodinu, my vzdy citame knihu a donemoty rozpravam a pytam sa ho nech ukazuje a hovori kde co je v knizke a to ho zdola vacsinou i ked teraz uz bojkotuje ked uz zhasnem., potom sa schuli a je vacsinou vyhrane...Na nas plati dosyta behat po vonku.Preto nam ta zima uskodila v spankovom rezime. NApriklad dnes ja total unavena som isla aj s mm upratovat dvor maly behal s tackami a hrablickami a podobne a doobeda ked kyslo cesto 😀 zasa vonku...je to o nervy niekedy...padam dolu hu..ou. To som chcela ist dnes cvicit a vtedy som mala krizu tak som nesla. MM je este stale na dvore 😀 chudak pri svetle lamp este spratava.....

janetina
3. apr 2009

A ked by si ju nechala spat,,,nam sa obcas stavalo ze zaspal aj skor tak sme ho nechali len sme ho prehodili do postele 😉 a zobudl sa v noci dali mlieko a spal vacsinou dalej...tak si skusala?

petusaaa
3. apr 2009

no, ja som mala doma mamu, takze na chvilku povarovala, len je chora, tak som nechcela, aby ho mala moc dlho. tak som sa ponahlala (aj to tak vyzera 😅 ) robila som to sama. s tym fondantom sa celkom dobre pracovalo, len sa musi fakt rychlo, lebo tuhne. a ja som obehovala k malemu 😒
kankam, tak to ti nezavidim ☹ ja viem, co to je mat take otocene dieta 😠 aj maly bol, ale sam si to upravil...

janetina
3. apr 2009

Ale Ninka neni otocena vsak Anke nespi ani cez den vela ci ano?
Petusaa je perfektna ta torta ja ani nechyrujem co je ten fondant tak dlho som nepiekla len take jednoduchsie.... 😉

petusaaa
3. apr 2009

janetina, fakt je to jednoduche. taka hracka pre mamy 😀 😝 tu mas postup aj recept 😉
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/marschmell...
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=2274&user...

petusaaa
3. apr 2009

jaj a recept na krem a cesto - kupene v kauflande 😀 😝

janetina
3. apr 2009

ooo dakujem uz som si zalozkovala

ozaj co nasa cukrarka aliuoniska nejako sa neozyva

petusaaa
3. apr 2009

veru, mohla by sa ozvat 😕

kankam
4. apr 2009

čafte 🙂 včera som ninu dostala do postele o 23:00 ☹ ale dostala a v noci o 02 zasa plač ale lepšie ako predtým to sme boli hore 3 x , aj uspala som ju rýchlejšie cca 40 min 😖 🙄 🙂 a ráno o 06 sa mi ju podarlo ešte ukecať na spanie , tak sme podriemali do 07.30

kankam
4. apr 2009

janetina, nemohla som ju preložiť do postele, nebola najedená, prezlečená a stalo sa mi pár krát, že zaspala už umytá a najedená pri kojení o cca 19:30, prespala sa svojich 25 min a potom som ju takto isto dostávala do postele cca do 23:00 ☹ Potrebovala by som aby spala poobede viac tak 1,5-2 h (keby aspoň v kočíku, tak ju vozím jak drak, ale je to jedno či doma, či vonku) tak už večer nespíme a je to super, do 21 :00 najneskôr spí , ale toto večerné spanie keď je ale strašne unavená, čo mám robiť ?, je úplne nanič ...

kankam
4. apr 2009

dúfam, že sa to upraví ...petusa 🙄 😉

janetina
4. apr 2009

kankam to si teda vytrpis...hadam sa Ti Ninka rychlo upravii...zaujimave take nespave babenko....mas co robit...mozno ked bude mat rocik sa jej to upravi na 2 spanky cez den ako nam..vtedy bolo najlepsie obdobie...zuby uz boli skoro vsetky vonku tak si lebedil 😉

janetina
4. apr 2009

NEW BABY 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
mO7 PORODILA
3,9 KG A 53CM chlapciatko Matejko.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

janetina
4. apr 2009

libka na babetku si hviezda aj s Evickou / na pretekoch🙂/ skoda ze nema Tvoj email...poslala by som ti

janetina
4. apr 2009

http://foto.rodinka.sk/displayimage.php?album=l...
no skusim to posalt sem 😀 dufam ze to zasa nenatiahne

petusaaa
4. apr 2009

gratulujeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laluchova
5. apr 2009

gratulujeme Matejkovi nech je dobručké bábenko...

laluchova
5. apr 2009

babenky, tak ako čítam ani mi sa nemáme dobre...malej idú tie stoličky...máme teploty pridružil sa aj soplík vyzerá to zo zúbkov už mse to raz absolvovali pri horných zúbkoch, ale tieto stoličky sú hrôza...malá zle spala už dve noci...ale moja ani ja sa na nu nehnevám, len mi jej je ľúto, prečo sa tie detičky naše musia tak trápiť...cez den ako tak je živá veselá len natierame, menej papaká...tak sa snažím variť čo jej chutí...ale mlieko nejako do nej nemusí...neva...včra zaspala pekne sama o 19:45 ale o 23 taký rev !!!až na rukách mi zaspala...zle sa jej dýcha aj odsávame soplík, ale dnessato už nejako upravilo...teraz spinká od 9:30 ešte uvidíme, aj som jej dala vankúšik pod matrac nech je vyššie, aby sa jej dalo dýchať...verím, že zubiská sa poponáhľajú a bude to, jednu stoličku už má vonku a viem si predstaviť ako ju to bolí...

prajem vám pekné dníčky a dobré detičky 😉

mia.k
5. apr 2009

Ahojte.
Mo7 gratulujem k synčekovi.Super,že to už majú za sebou. 🙂
petusa super tortička.Farbila si tú hmotu s farbami,alebo si mala také cukríky? A na FB niesom,a ani netuším čo to je. Tak ma môžte ako neznalú zasvetiť.
kankam ty to teda máš perné s tým Ninkiným spánkom.Ja už by som bola kaput.Nezávidím ti a želám ti nech už sa to konečne zlepší.A zajtra doobeda sa mi nedá ísť von,lebo čakám návštevu.Ale plánujem ísť von poobede.Obyčajne chodievam von okolo tretej.

kankam
5. apr 2009

aj ja pozdravujem Mo7-tak teda riadny chlapisko 🙂 😉 🙂 dúfam, že sú ok a gratulujem - odkáž janetina ... 😉

dík mia, zasa sme mali takú noc - 2 x som kojila a po prvom kojení o cca 02 h plač a hneď aj po uspaní (cca o 22:00 h), takže som stále pestovala, uspávala som zasa hodinu a potom o asi 04:30 znovu plač, zasa som kojila-dudel von z pusy po nakojení a nezájem že spať ☹ znovu hodinu uspávanie a o o 06:30 už hore zasa s plačom, tak obývačka po 3-tí x (načo aj muž bude hore keď mi s tým nemá ako pomôcť) a na pleci(nová poloha) hlava, hladkať po chrbte a po hlavičke a natriasať riťku a že ju ukludním a zadriemali sme obe - teda ona spala, ale ja som len driemala veď inak sa to ani nedá, ale spala do 7:30 ... je to sila ... mám pocit že jej nejdú len tie horné, ale tlačia sa aj nejaké iné, lebo dnes zobrala MM kefku na zuby, tak som jej dala tú jej a 1/2 h si žvatlala a kúsala ju jak o život všade len nie hore tam kde jej idú, takže aby nám ešte nevybehlo kopec zubov ... 🙂 😝 🙄
Potom cez deň dospávala - mužovi doobeda v kočíku spala 2 h !!! 😲 a mne poobede 1 h, tak večer už nespala a našťastie teraz už spí tak som zvedavá či to bude lepšie ...

mia akurát zajtra potrebujem ísť von doobeda, ale ak bude takto spať, tak sa možno tiež vyberiem aj poobede, ak nie dám ti vedieť ... Hádam sa už stretneme niekedy 😉 😉 😉 🙂

libka je tam s evičkou super 🙂 😉 🙂

laluchova
6. apr 2009

ahojte, no v noci sme už spali dobre, teda malá dobre, len 2x sa zobudila a MM k nej vstal dal didlík a napiť a zaspinkala , spala do 7...ale ja som od včera akási mimo...nádcha ako remeň, v hrdele žiletky...nechcem byť veľmi s malou v blízkosti no dá sa to???MM ide na poobednú tak či tak budem s nou v bližšom kontakte....už som si naordinovala lieky sirup , čaj uvidíme...malá konečne dnes vypila mliečko...a je bez soplíka hurá!!!bolo to ozaj zo zubov... 😉

kankam
6. apr 2009

u nás spanie-nespanie graduje 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ak som spala túto noc zrátane 3 hodiny, tak to bolo moc, furt som mala malú na rukách čo plakala a nemohla spať ... 😠 😠 😠 u nemám ani slov, ani síl ...

kankam
6. apr 2009

laluchova skús aj homeopatiká a keď už nekojíš, tak aj šalviový čaj 😉

laluchova
6. apr 2009

díky už sa liečom , čaju mám navareného...
homeopatiká...no tie mi veľmi nepomohli tie som užívala ked som kojila...je hrozné že maminy čo koja n ič dokopy nemôžu...tak sme na tom rovnako kankan,,,ty to máš ale ťažké...len aby si z toho vyčerpania neochorela...ja to mám asi z toho, ved malá už nemá ani soplík...asi si požičiam jej odsávačku napojím sa na vysávač a bude 😝

laluchova
6. apr 2009

a čo varíte drobcom???idem vyskúšať ten porik...

laluchova
6. apr 2009

baby , aký čaj dávate drobčekom???

isioma
6. apr 2009

Ahojte,babulky,ja som z okolia Hlohovca,nasla som tuto stranku a chcela by som sa pridat k pokecu....chcem sa opytat meggie z trhovista,z ktoreho,dolneho ci horneho?
a doktorka je vraj najlepsia Bugarova,aj ja ju mam a nestazujem sa.
Zuzana

laluchova
6. apr 2009

ahoj vítam ťa ...
bábo máš???lebo nemáš uvedené....napíš nám niečo o vás

ivulienka22
6. apr 2009

kankam, to čo sa Ninke porobilo?? Chúďatká moje, ninka ubolená, ty grogy ☹ ☹
laluchova my dávame Hipp-ky
Mo7 - GRATULUJEME!!!!!!!!!!!!!!!
Libka-krásne ste tam 🙂 🙂

laluchova
6. apr 2009

aj my dávame hippky, ja len či nemáte skúsenosti s inými

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre