Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
1. máj 2009

Ja objednam za viac ako 86 eur, takze tam nie je ziadne postovne 😉 Len mi islo o tu dobu dodania, lebo nieco surne potrebujem pre mamu, ale mari sa mi ze som to tu mala do tyzdna 😉 Objednavala som jej tam vtedy condrosulf, a aj teraz ho znovu potrebuje, tak sa mi to celkom vyplacko 😉

laluchova
1. máj 2009

aha a v obchodných podmienkach to nepíšu ???mali by...hm tak to sa potom pridám ...urobíme spoločnú objednávku...ale teraz sme našťastie mliečkom zásobený, švagrinka nám priniesla z nemecka a kúpili sme aj v akcii v bille...niekdy sa môžeme dohodnúť... 😉

libka1
1. máj 2009

Maju to tam napisane... len je to možno trochu neprehľadne
http://www.docsimon.sk/fees.php
Aj ja mam toho mlieka este dost, mam este 4 krabice Nutrilon 3, kupili sme v Metre uz tak davno a este na nejaku dobu mam. Teraz sa na 3 chystame prejst len, ale mama potrebuje ten condrosulf surne, asi jej ho hned objednam, je tam velmi lacny oproti lekarnam v Hlohovci...
Oki, mozeme sa niekedy spojit ked budeme potrebovat mliecko 😉 Ja som vtedy kupovala aj kopec prikrmov, zubne kefky, proste vselico co nam bolo treba a ta suma sa nazbierala raz dva, len 2 balenia toho condrosulfu vysli 55 eur..

libka1
1. máj 2009

No idem rychlo upiect kolac kym mala spi a uvarit obed, pekny den vsetkym 😉

laluchova
1. máj 2009

oki...a čo dobrého varíš???pre malú???

libka1
1. máj 2009

pre nás pečené rebierka v medovej omáčke, pre malú šťaveľový prívarok so zemiačikom a žĺtkom a pečiem koláč z kyslého mlieka 😉
dúfam že mi tie rebierka vyjdu, ešte som to nerobila 😅

laluchova
1. máj 2009

ja áno ale kur.krídielka v med.omáčke...malá je zdravučké dieťatko ked sa takto stravuje ...štaveľ máš odkiaľ???

libka1
1. máj 2009

Mama mi včera poslala po mužovi keď ju bol odviesť, rastie im v záhrade, a ešte mi poslala rebarboru, tak poobede z toho skusim cosi vyrobit...

libka1
1. máj 2009

zase vietor ako slak, von sa nejde, obaja mi zaspali,aj mne sa chce ale neda sa mi zaspat 😅
kde sa vsetky flakate? ja si von netrufam ist 😖

libka1
1. máj 2009

Janetina dobru stranku si pridala, ani som netusila aka je Martinakova sikovna 😀 😀 😀 kebyze to viem tak ju volim 😵 usetrili by sme v statnom rozpocte nejake lovace ked je kriza, nepotrebovala by v prezidentskom palaci kuchara... len by jej raz mesacne nalozili do mrazaku listkoveho cesta 😅
http://www.akosatorobi.sk/video/389/Ako

libka1
1. máj 2009

Ak si budete chciet niekto pozriet, trva to zhruba pol hodinu ale je to velmi pekne a zaujimave 😵
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/208562266...

drimajova
1. máj 2009

libka, mas odo mna IP

drimajova
1. máj 2009

baby, otazka na vsetky: strasne by som si chcela zacvicit nieco strecingove (mam telo ako jeden velky unaveny uzol). Mate prehlad, co sa cvici v Hlohovci? Ale fakt strecingove, uvolnovacie - ziadny aerobic, fitnesko - vystavena som dost z mojej dcery ... ozaj - Mia, Libka - vy ste chodili na pilates - to je o com? Najprv si poviem, sak jasne, pilates, ale ked sa zamyslim, tak neviem presne o com to je ...

stanka26
1. máj 2009

ahojte mamulienky.tak som bola dnes pozrieť v tej panskej, no poviem vám nič moc 😒

ten môj drobec už spí a ten druhý hádam už tiež,kedže je u babky.

drimajova o žiadnom strečingovom cvičení neviem,aj mne by sa niečo také zišlo na to moje ubolené telo 😉

laluchova
1. máj 2009

ahojte, tak my sme boli vonku najskor iba hodinku v kočíku po dedine a potom od 16:30 do 19 na dvore u Tamarkinho kamoša Maťka...čiapka na ušiach bundička a s vetrom sa vysporiadala sama... 😉

mia.k
1. máj 2009

Ahojte.Torta je úspešne dorobená 🙂 ,tak môžme zajtra oslavovať. 🙂 Odfotím ju až zajtra za denného svetla,lebo teraz večer nie je dobré svetlo.
Anka ten pilates je na spevnenie svalstva,je to dobré,keď si taká zmlandravená,trocha ťa to našponuje.A vždy na koniec sme cvičili aj také strečingové cviky,aby sa nám šlachy ponaťahovali.

libka1
2. máj 2009

Pilates je zruseny uz, bola mala ucast 😒 Inac mne robil celkom dobre, len som to potom zacala flakat, nestihala som lebo to bolo v ten isty den ako Evine plavanie... a to malo prednost 😅 ale celkovo v poslednej dobe trpim nejak nedostatkom casu.. uz som aj rozmyslala ze jedine co stiham je toto ze sem pisem, a ze by som to mala nahradit niecim uzitocnejsim 😅
Mia cakam na tu fotku, urgentne... uz sa nespracem do koze aka som zvedava 😀

laluchova
2. máj 2009

dobré ránko, aj my sme zvedavé... 😉
Libka a ešte chodíte na plávanie, teda nie na kurz, ale len tak zaplávať si???
Dnes zas vyzerá , že bude deň ☹

libka1
2. máj 2009

nechodime,stale je v poslednej dobe chora, tak nejak na to nie je prilezitost,ale ani tu nie je velmi kde, na kurz by sme inac stale chodili, nebyt tych chorob, ale uz iba raz do tyzdna, tak na udrzanie znalosti 😀 mne sa tam uz nechce chodit, ale ona to ma rada,tak kvoli nej 😉
no vonku je zima... asi zajdeme do TT nakupit a pojdeme pozriet nejaky nabytok do detskej,este nechceme kupovat,len tak kvoli ziskaniu prehladu 😉

libka1
2. máj 2009

Idem skusit spat, noc bola zla, od 1 do 3 zurka 😔

laluchova
2. máj 2009

fiha...tak si pospi..
zuby hnevajú???my našťastie spíme dobre, ...len počas dna je mrzutá...ale inak sa dá a hlavne ked sme na nu dvaja... 😉

libka1
2. máj 2009

ako ti mala chodi na serblik? stale ju to bavi? Moja sa dost zhumplovala 😅 😔

stanka26
2. máj 2009

ahojte.tak vidím že nie len mi sme v noci nespali. ☹ aj nás jedú zúbky a aj teploty.
už sme konečne zaspali no som zvedavá do kedy budeme spať.

laluchova
2. máj 2009

chodí..povedala by som, že keby vedela hovoriť tak by sa aj pýtala...kaká už len do nočníka 1 až 2x za den ako kedy...a plienky máme skoro suché...niekedy zabudem ju dať, alebo niet kde ked sme vonku...ale chodili sme aj v nohavičkách, ale včera a dnes strááášne veľa pije tak radšej neriskujem havárie...vyciká aj polšerblíka... 😉

laluchova
2. máj 2009

boli sme od 16 vonku do 19:30...ani čas sme nesledovali...tak bolo fajnovo
mia ako oslava???foto tortičky bude??? 😉

libka1
2. máj 2009

Miu to zmohlo, ja tiez uz netrpezlivo cakam 😅
Benovi vela zdravia, stastia, prespanych noci, spapaneho jedla a plnych serblikov / prazdnych plienok 😉

laluchova
3. máj 2009

dobré ránko, dnes vyzerá, že bude krásny deň...
tak si ho užite naplno...
my sme dnes mali skoro budíček o 6:10 sme už vstávali, ale prespali sme ako obyčajne celú noc...Tamarka asi vedela že bude pekne a treba to hned skoro zrána využiť... 😎 😎 😎 😎

libka1
3. máj 2009

Aj my sme mali dobru noc 😵 Som spokojna 😉
Muz este spi, my sa naranajkujeme, prichystame a pojdeme tiez asi von trochu 😵

stanka26
3. máj 2009

ahojte.mi sme tiež dnes dobre spali.MM išiel spať lebo prišiel z nočnej.ja idem variť a Šimonka mi prídu zobrať von decká s rodiny. 🙂

libka1
3. máj 2009

A k tomu serbliku, mala zakazdym cika ked ju nan posadim, ale potom tam uz nechce sediet lebo povazuje vec za vybavenu a par minut nato sa niekedy pokaka do plienky 😔
Vzdy ked nieco predvedie do nocnika tak jej tlieskame a ked nieco predvedie do plienky tak si tlieska sama 😅 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre