Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

libka1
22. mar 2009

aj ty kankam 😉

laluchova
22. mar 2009

ako čítam mali ste dobrý víkedík...my sme dnes vybehli na obed do Hofferu a potom pozrieť zvieratká, malá z nich šalela, asi si doma urobíme ZOO 😅 iank oki

drimajova
22. mar 2009

libka, ale ved obcas sem zavitam, ale vaaazne obcas
napisete toho kopec a kym precitam, zas prejdu dni ... nie je problem vypadnut z debaty...
aspon sledujem ako sa mate (som rada, ze vsetky vsetko v podstate ok)
a cas mam - kazdy ma cas, len zalezi co s nim urobi - a v poslednej dobe si cez den zdriemnem a cez vikendy uz teraz nesedim pri compe, ale pomaham muzikovi na dome - take mini veci, co vladzem. takze tak moj cas

janetina
22. mar 2009

ahojte
ciarka malej Sabi prajem skore uzdravenie .....ten cas sa hadam umudri
my sme stravili hekticky vikend...celu sobotu u sestry v PN , boli sme na Bezovci hore na vlekoch v tej restike a potom dolu na farme New Zeeland je tam pekne chodte aj Vy ak ste nbeoli je tam peknucko len tam riadne fukalo...a potom este na gulas party a domov sme prisli o 21h zlomeny./a ja som jazdila autom...tn moj mm so svagrom si dali par frtanov a ja som vzdy zavoznik 😀 😀 😀 /..maly tak zaspal ako kamen ale uz o 06h rano mal budicek 😒 ,,,,ale dospal poobede. A dnes sme dobiehali v dome co sa dalo a poobede ale o 17h som sla do BA na nakupy jarneho osatenia 😀 ...stareho s malym som nechala doma 😀 😀 😀 a dosla som az vecer...od tej unavy sa mi nechce ani zaspat...
Libka kde ste boli sutazit??? Ty si taka akcna baba...nemas chybu s tymi napadmi....a ta hracka??? no ja sa vyhybam hudobnym zatial 😀 😀 😀 😀 kvoli usiam 😀 😀 😀 😀 😀 ale rozmyslala som uz nad klavircekom...ale asi az ked bude vacsi...ale je to didakticka hracka...bude si moct vytukavat rytmus 😉 😉 dobry vyber 😉 😉

libka1
23. mar 2009

My mame doma 3 klavire... ja zas neznasam hracky typu hovoriaci psik Fisher price - ruzova labka, zelene usko 😝 😝 😝
v sobotu ideme do BA na preteky lezunov 😅 no na ten Bezovec by sme aj my mohli vybehnut, aj na tu farmu, nevedela som o nej, co je divne, s takym blbym nazvom ze sa mi to do usi nedostalo...

laluchova
23. mar 2009

ahoj, tak dnes neskôr???
ja hudobné hračky podporujem , dobre to rozvíja cítenie u dieťaťa...ja mej hrávam na flaute, sinťákoch, a máme bubienok a tamburínku veľmi rada sa s tým hrá a keď už naše uši nevládzu odložíme na miesto kde nedovidí...a veľmi rada počúva pesničky a aj si púšťame Podhradskú a Čenaky, mám skoro všetky CD od nich, už ako učiteľka na ZŠ som ich využívala a aj v aute ich počúvame malá tak čučí a počúva...

libka1
23. mar 2009

myslela som si ze si asi ucitelka, ked si minule pisala o kolegyniach v skole 😅 to aj moja miluje akykolvek zvuk... ja som hudobny antitalent, muz sa vzdy smeje ked jej sama spievam ze hroza, a ked ideme na aute tak vacsinou spievame dvaja az kym Eva nezaspi 😅 skusali sme v aute cdcko, ale nemalo taky uspech ako ked ja zavijam a on sa snazi dostat ma do normalu 😅 😀

libka1
23. mar 2009

mne sa cez den spat neda 😒 aj ja chcem 😝

alionuska
23. mar 2009

Ciarka,chodila som do Hc Dr.Belanskemu,ale odtial som odisla a teraz som v Trnave u Ilavskeho na Druzbe.
😉
Urcite vam dam vediet,ake vysetrenie to je.Vravel mi,ze na Slovensku su len tri take pristroje..tak tiaz som zvedava... 😕

kankam
23. mar 2009

ahojte 🙂 my tiež už posledný týždeň vstávame o 06:15 a som z toho na nervy, muž tiež, lebo môže ísť nina spať o 20, ale aj o 22:00 a stále rovnako, neviem čo sa prepla, horšie je že sa budí s plačom akože "ja chcem ešte spať prečo nemôžem béééééé" a pritom ju zoberiem na ruky, alebo mojkám hocičo a nezaberá ... ☹ ☹ ☹

Tak keď vidím a cítim(som zvesovala prádlo, nech mi neuletí) ten vetrisko dneska, tak asi tiež budems ninou poobede spať... Dúfam, že zaspím, tiež sa mi to podarí len niekedy, ale poobede, keď sa natlačím s obedom, tak niekedy áno ... 😀 😀 😝

kankam
23. mar 2009

alionuska, ja som tiež chodila belanskému a tak ma raz nasral 😠 so svojím nepríjemným arogantným prístupom k pacientke typu - načo by ste to chceli vedieť, ja som najmúdrejší a urobíte tak ako vám poviem a ako bezdetnej, bezproblémovej pacientke mi 4 roky neurobil cyto, však načo 😠 😠 😠 😲 , potom som prešla tiež do TT k Mudr. Péčimu (inak on kedysi ordinoval s Ilavského mamou, tiež gynekologička a veľmi fajn, tak verím aj že syn je super) a chodila som potom k nemu aj ako tehotná a úplne super, všetko čo som potrebovala mi vysvetlil a mal vždy príjemné jednanie, aj sme si pokecali a sestrička úplne super tiež a pritom má toľko pacientiek, že hrôza-bývaval tak od 07:30 do 16:00 niekedy a ešte o 14:30-15:00 bral pacientky ... Tak Trnava je omnoho čo sa týka lekárov lepšia ako HC, aj keď aj tu sa nájdu svetlé výnimky a tam zasa negatívne výnimky 😒 😉

kankam
23. mar 2009

v TT boli z toho cyta v šoku 😲 😖 a povedali, že tak to bol najvyšší čas prísť sem ...

kankam
23. mar 2009

janetina, tak ty keď sa naštartuješ tak ideš ... 🙂 🙂 🙂 to ste mali max vyťažený víkend ... Aj si niečo pekné kúpila ? daj typ ... 🙂 😉 🙂

libka1
23. mar 2009

ja tiez mam Belanskeho, kedze mi tu v HC nikto nevedel poradit dobreho gynekologa isla som k tomu co bola najblizsie 😅 😅

janetina
23. mar 2009

ahojte bre ranko
libka my teda nemame ziadne hudobne nastroje, ale teda na hudbu tancuje o106 😀 . hned niekoho schmatne za ruku a trsa a trsa ako kral Julien 😀 😀 😀 😀 ...libka aj ty tak spievas ako ja 😀 😀 😀 ..na mne sa vzdy smeju ale malemu sa lubi 😀 😀 😀 😀 tak co pre neho nespravim....

aliuonuska o Ilavskom som pocula len a len dobre on Ti pomoze a poposiela Ta ....a v Hc je to tu otras./ male mesto , lekari co zaspali dobu povacsine/...ja som chodila ku Kubranskemu bola som rada ze nas posielali aspon do PN, bolo moje tehu pod kontrolu viacerych lekarov....teraz chodim dr. cervenkovi myslim ze je onkogynekolog ...zatial som zdrava ale pocula som na neho tiez ze je dobry...
moja mama chodi Brestovi ale ked mala problemy chodila do NR dr, Ravingerovi ten je zasa v NR uznavany...a to si vybavila sama!!, neviem ci by ju tam poslal???

Kankam ano my ked sa odtialto cez vikend vystrelime 😀 😀 😀 😀 😀 tak to stoji za to...ale nie..za to vsetko moze moja segra ta chce vidiet susnaka a oni doma vedu omnoho hektickejsi zivot ako ja za viac vikendov dohromady 😀 😀 😀 😀 furt sportuju cely tazden a vikend to je este horsie... 😀 😀 😀 tak obcas sa s nimi zvezieme 😉
Nakupy???? 😵 🤐 no malemu som pokupovala v HM a CA nejake jarne veci vsak asi poznas 😀 😀 , a bola som krsniatku pomahat s vyberom jej oblecenia hlavne, lebo jej mama uz nema na nu nervy a ja mam lepsi pristup lebo som neni jej mamina a vtedy ju do niecoho normalneho navlecieme 😀 😀 😀 , totiz ona chodi ako jedna gajdana 😀 😀 , rifle tak oblecene ze jej pol ri...trci 😀 😀 no strasna baba.... 😀 , nenosi pancuchy vc zime, len letne gate a tricko a bunda no strasne
a aj staremu som kupila chudatku sveter v CA z 700na 60sk D 😀 ...perfektna cena nie? 😀 😀

libka1
23. mar 2009

tomu sa povie zlava 😵

kankam
23. mar 2009

vieš kolko sa chystám do avionu a ikei ?tiež chcem malej kúpiť niečo nové a chodíme do hm a ca a aj sebe a mužovi vždy niečo kuknem, tie ceny sú tam prijatelné a niekedy úplne super - vid ten sveter ... 🙂 😉

janetina
23. mar 2009

ano ten sveter predcil vsetko...aspon to co bolo drahsie vykompenzovalne 😀
No mm uz teda nechce chodit uz ma nervy na dranc...Timo tam lieta ako dabel stale sa hra na schovky pomedzi regale ...niekedy uz ani neviem kde je 😀 😀 😀 ..ked to bolo v kociku tak sa dalo...teraz idem radsej sama myslim ze je to najlepsie a v najhorsom sa to vymeni....raz v Ikei tak nervacil plakal a vzpeiarla sa v kociku lebo chcel zaspat a nedalo sa mu, ze sme uuuplne na nervy prisli k pokladniam a tam zaspal a my nic v kosiku... 😔 😔 😔 ...tak radsej ho uz nechavam doma krpca a aj mm 😀 .
Ale dnes sa asi naozaj neda ani vyjst von...vsak by nam usi a ocka prechladli 😖 😖

POCASIE
kedy to baby skonci???? minulu zimu bolo tak super kazdy den skoro vonku a toto je teda riadny sok pre mna sediet vkuse vnutri 😝 😝 😝 😝
Ake su prognozy Kankam ty si nasa rosnicka 😀 ???????

libka1
23. mar 2009

no to aj mna zaujima, lebo ked bude takto ziadne preteky lezunov sa u nas nekonaju, nepotrebujem aby prechladla 😝

janetina
23. mar 2009

NO HADAM SA TO UMUDRI 😠 LEBO TO NAOZAJ UZ TRCIME S TYMI DETMI DOMA ASI 4 MESIACE 😝

janetina
23. mar 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
AHA MY SME TABULKOVI 😀 😀 😀 😀 😀

laluchova
23. mar 2009

baby, ja som chodila Brešťanskému, keˇže nie som z HC, nepoznala som lekárov tak som sa opýtala koleg.kde???oni chodili Breštovi tak i ja a môžem povedať že som bola a som spokojná aj sestričky sú milé...keď som bola po šesto nedelí na kontrole poprosila som ich že kojím či ma vezmiu a jasné brali ma hneď šupom... 😉

počasie dnes Iľko hlásil, že bude koncom marca telpejšie tak 10-15 stupníkov cez deň---

ivulienka22
23. mar 2009

bré ránko mamulky 😉
som sa nehlásila dlhooo, ale poctivo čítam 😀 😀
krpec včera dostal horúčky, 38,7-reže sa mu stále vrchný zub, ráno už mal kúštik ostrého, tak dúfam že horné klofáky budú odbavené a horúčka bola len z toho ☹ chúďa malé celý deň nič poriadne nespapkal a večer išiel hajať bez večere len si pocuckal prsko 😖
libka my máme toho psa od fisher price-ja ho milujem, ja by som si mágala labky a spievala celý deń, krpec ho neznáša, keď vidí že ho beriem ho odhodí preč, asi skúsime nejaké hud. búchatká!!!
janetina, super víkend ste mali!! si bola fakt rozbehnutá!! aj ja chcem ísť nakúpiť, aj sebe, aj krpcovi, aj sebe, a sebe...som sto rokov nebola na nákupoch. Musím si zvyknúť nechať krpca mužovi 2-3 hodiny samého, lebo ja som taký cecok malého, nie on môj, on keď má tatíka je len na ňom, a ja s nimi nalepená...aj keď ma už v podstate nepotrebuje-myslím denné kojenie.
kankam zúbky idú??? si ma straašne potešila s tou predpoveĎou počasia 😀 😀 sa teším!

libka1
23. mar 2009

Ivulienka Adko je moja krv 😀 😀 😀 Mne to pride take maznave ako to ten pes hovori 😝 kup mu bubon, chlap potrebuje poriadny nastroj nie taketo seplety 😀

janetina
23. mar 2009

ivulienka no dufam ze to bol len zubok...presne aj my sme tak prezivali zubky...aj teraz posledne stolicky nam sprevadza horucka...ale stale nie je este vonku...mame tam kopcisko a obcas sa objavi bolest a nepapkanie a potom to ustane a za par dni zasa bobo
To s tym ceckom maminym poznam vsak ked som sla prec az som sa citila nesvoja ☹ ...taky iny pocit to je ked odchadzam bez neho a to je teda naozaj len obcas
Libka posles mi info o tom pilatese...moj ocino by chodil mozno 😉

ivulienka22
23. mar 2009

libka aj muž hovorí že mu kúpi bubon,len všade majú s takými palicami nech si oči nevypichne sa bojím, ale kúpim mu ho nech si oň rukami plieska. a so mnou a so psíkom sa kto bude hrať??? ja som sa tak tešila....asi ako malá som nič také nemala a teraz by som si to kompenzovala. je to také maznáčikové také že tuto sedkaj a počúvaj aha čo to robí..moja mama týmto trápi Adriána že tu seď chvíľku a on nie a nie a šprajcuje sa jej na tom kolene dokiaľ nezleze na zem a tam má raj 😉
janetina to ešte takto dlho nás zúbky budú trápiť ☹ ☹ nemôžu vyliezť všetky naraz??

ivulienka22
23. mar 2009

akosi som preskočila 1 stranu a neprečítala ju, libka to super vyzerajú tie hud. hračky, aj ten bubon. to keď mužovi ukážem mu to pôjde hneď kúpiť, len moje uši doma, toľko na to bude určite búchať 😀 😀

janetina
23. mar 2009

ja som vcera kuila furik a hrablicky s lopatou s drevennymi ruckami...uz tu s tym beha po byte 😀 ......my mame radi aj take to prevliekacie drevenne ako maju v Ikea na motoriku to je tiez pekna hracka a ticha 😀 😀 😀 😀

janetina
23. mar 2009

http://www.tidohracky.sk/drevenne-hracky/motori...
taketo tipy je to take na rozmyslanie 😉

ivulienka22
23. mar 2009

janetina, on veru ak je chvíľku ticho tak saa hrá s niečim podobným ako je to z ikey, to je len také malinké plastové, alebo potom búcha trieška do všetkého. žeby som mužíka aj na výlet do ikejočky nahovorila???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre