Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

ivulienka22
18. mar 2009

uff dnes mi dalo makačku krpca uspať,chúďa v sobotu sa mu prerazil vrchný zub a už sa tlačí ďalší, ten vylezie tak to vyzerá buď zajtra alebo ešte v noci.
Libka na potenie skús driclor, alebo tak nejako sa to volá, aplikuje sa to len večer pred spaním tuším 7 dní, kámoška to používala.Ja som to skúšala no nedalo sa mi to vydržať mňa to straašneee v noci svrbelo!!!! Som myslela že mám blchy v podpazuší 😀 😀 😀medvedí cesnak MŇAM, normálne nakrájať na chleba ako pažítku..sme to fakt dllhoo nejedli.
Laluchova, náš malý má dnes presne 10mes.a behá za ruky od 7mes., konečne sa začal púšťať, keď sa sústredí tiež spraví už aj tých 8 krokov, potom sa niečoho prichytí a ide ďalej, ale keď je oplašený že za niečím ponáhľa mám problém ho za ruky pridržať, to má telo 2 kilometre pred rukami 😉bolesť krížov?? to čo je?? ja už mám tú časť chrbtice zodranú!!!!!!

libka1
18. mar 2009

no nie zatial, klop klop. a ty nie si z trnavy? ked ano tak kvapka je urcite lepsia,tam sa chodia kupat len deti, pokial toto je bazen kde sa inokedy kupe hocikto 😝

ivulienka22
18. mar 2009

mia super zábavka, ale asi sa radšej budem nudiť pri telke 😀 😀

debbie
18. mar 2009

Ahojte mamičky,
ahoj petušššška ako sa vám s Riškom darí čítam že mu zachádza očenko, chúda len nech sa z toho dostane ti želáááááám, aj bez operáááácie, budem držať palčeky....
Baby do relaxu nemáte na to plávanie náhodou tel.číslo aj my s Vanesskou by sme chceli začať. Neviete kedy začííííínna nový kurz. Dík vopred za infošky...a želááám pekný dník... 😀

laluchova
18. mar 2009

už nie som z Trnavy, respektívne tam nebývam ,pochádzam z Handlovej, ale za prácou som sa pobrala na západné Slovensko a skončila som v Bojničkách, kde som pracovala ako učiteľka 1-4, ale teraz som na MD a momentálne tu už bývame rok a pól tak som sa k Vám pridružila...

laluchova
18. mar 2009

o kvapke viem, ale do októbra majú plno

libka1
18. mar 2009

acha, nedivim sa, asi to je vacsia kvalita o dost ako tu v HC...
debbie: IP

libka1
18. mar 2009

Teraz kukam ze malicka ma len 2 mesiace, to este je skoro na plavanie, teraz posunuli hranicu vhodnosti az od 6 mesiaca ak dobre viem, my sme zacinali v 4 mesiacoch 😉

libka1
18. mar 2009

pardon, 3 mesiace, som z nej prcka urobila a ona uz mala slecna 😅

laluchova
18. mar 2009

malá má 10 mesiacov a 1 týždeň, nechápem???

libka1
18. mar 2009

Mia, hod recept na tu polievku 😅 Konecne nieco lacne navarim 😀

libka1
18. mar 2009

To som pisala debbie, sorry zabudla som oslovit 😉

laluchova
18. mar 2009

aha oki

libka1
18. mar 2009

a my sme sa mozno stretli v nemocnici, ked mame dnovy rozdiel medzi detickami 😀 ak si teda rodila v trnave 😉

laluchova
18. mar 2009

nie, v Handlovej

libka1
18. mar 2009

acha,tak to nie 😅

laluchova
18. mar 2009

čo papá malá???

mia.k
18. mar 2009

polievka z medvedieho cesnaku: trocha oleja,medvedí cesnak,zemiak,soľ,mleté č.korenie,vegeta,1-2vajcia,nakoniec, keď je všetko uvarené,pridať veľa cesnaku a zátrepku z vody,múky a kyslej smotany.Rozmixovať,a ja ju jem s tými guličkami do polievky.

janetina
18. mar 2009

mnam vyzera to vyborne aa ko to teda chuti ten cesnak ked vsetci o nom basnite...musim zbehnut niekedy do Panskej 😉
petussa gratulujem vyber dediny je super kvoli prilezitostiam, posli foto do ip, a teda aquaparka? to nema chybu...bohata dedinka
libka tysi nejaka zbehla v tom nasom kraji.... 😉 super

janetina
18. mar 2009

petusaa a prajem aby sa malinkemu tie prognozy nenaplnili , ked nie , dnes uz medicina vie riesit taketo veci...ak sa skoro podchytia...ved ma tie kukadla take velke cez cele ocka ze sa asi dr.marilo/ ja som na naseho obcas tiez pripozeravala lebo mm to ma v rodine./ jeho sestra a aj brat.. 😒/. ale mm je uplne fyzicky a myslim aj psychicky ina genetika tak sa to neprejavilo. tak som rada ...akemu ocnemu idete?
my sme sa tiez nachodili prvy rok lebo sme sa narodlii malicky a rozne screeningy nas poposielali vsakovakym dr-om..tiez nam vsetko mozne uz hovorili,,,ale sme tu a dufam ze ja zdravy ako tak 😉

libka1
18. mar 2009

Mam tam svokrovcov,vcera sme tam boli,tak svokra referovala,akurat ona povedala aupark 😅

janetina
18. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 no Ty ju teda mas rada ako vidiiim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janetina
18. mar 2009

my furt spime co rastieme??? uz sme kao maly Ben,,,, uz sa tu aj na nete nudim 😉 ...nemozem moc behat lebo hned je hore 😉 tak kukam do debne

libka1
18. mar 2009

moc nie, ani ona mna, ale stale lepsie ako kedysi... a ved som len zopakovala co povedala 😅

janetina
18. mar 2009

😀 😀 😀 😀 vsak na teme svokry su ine rafiky ze 😀 😀 😀

libka1
18. mar 2009

ano, ked ma ta moja naserie vzdy si tam idem pocitat na chvilku a poviem si ze aku super svokricku to mam 😀

mia.k
18. mar 2009

janetina,keď bude medvedí cesnak akurátny na zber,dám vedieť a dobehni do panskej.Ozaj sa oplatí. 😉
petusa,neposielaj foto domu do IP,ale si ho daj do albumu,nech sa aj ostatné môžme kuknúť. 😉

janetina
18. mar 2009

libka1 presne aj ja 😀 😀 😀
mia a aku to ma chut? ako cesnak ci mlada cibulka?

libka1
18. mar 2009

jemny cesnak,nie je to take vyrazne, je to super na chlebik miesto pazitky 😉

kankam
18. mar 2009

mia aj ja sa pridám daj info, ked pôjdeš, aby som sa nepomýlila 🙂 inak som ťa polutovala s tým večerom, asi by ma šlahlo o zem, už ked chceš mať klud tak nanovo ... kamoške malý v takomto veku ráno vstal a bol ticho, oni ešte zaspali a ked došli do kuchyne tak malý miešal na zemi olej+múku+červenú papriku a sedel v tom, tak boli šťastní, že to nebola štiplavá ... 😀 🙂 😝

nám idú tiež horné zuby ako ivulenkinmu adriankovi, tak reve za všetko-nič nemôžem urobiť, 😝 😒 vláčime sa v baby vaku a aj sa v nom uspávame, normálne to nejde ... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre