Snažilky, tehulky, mamuľky z Hlohovca. Ste tu nejaké?

bambi02
15. okt 2008

ahojte babušky...je tu niekto aj z Hlohovca? vidím tu samé Piešťany a okolie i ďaleké zahraničie, ale Hlohovec akoby nebol....tak trošku "závidím" - samozrejme v dobrom babenkám čo sa i stretávajú, rozprávajú si boliestky i radôstky a tak.... ozvite sa 🙂

stanka26
3. jún 2009

ja pôjdem za chvíľu,aby mohla Sabínka kludne spať.musím ísť ešte kúpiť cumle na flašu.

janetina
3. jún 2009

mia jasne mas pravdu prach nebude sadat ale co esteticke prazdno 😝
Vzdor teda trva do 3rokov??? az 5 😕 😕 😕 😕 😕 to je teda este riadna streka prednami 😝
ja idem dovarit...uz je dozehlene 😝 😝 😝 😝 strasna kooopa
Prave prisiel dedko a pomaha nieco v dvore tak Timi asi dnes nezaspi tak lahko 😝 , on je totiz jeho talizman 😉

mia.k
3. jún 2009

...krásne si ho nazvala že talizman... 🙂
a estetického prázdna sa neboj,fikus toho veľa vydrží.

nechce náhodou niekto banánový sunar? Kúpila som ho,lebo mi Benjamín nechce piť mlieko,tak reku že vyskúšam,ale tento nechce teda fakt vôbec.A je to také veľké balenie...čo s tým?

kankam
3. jún 2009

ahojte, 😉 mia keby si mala banánové hami 3-ku, tak beriem, ona je na hami malý závislák ... 😀 😀 😀

ivulienka už sa ti chytám dlho napísať či už sms, alebo ip, dúfam, že skoro dáme stretko 😉 😉 😉 , lebo už ninka zamieňala svoju lásku aďa za novú - benjamína 😀 😀 😀 😀 asi na nu ten park na námestí pozitívne vplýva, ale teda bena to nerozhádzalo 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😵 😵 😵 ,

kankam
3. jún 2009

janetina zdravím ťa ja rosnička 😀 😀 😀 😝 , ale moc im to nevychádza našťastie, hlásilli pršať ....už budúci týždeň koncom majú byť 28 st teploty ...
tie muškáty vždy obdivujem, ked ich má niekto také bohaté a krásne, asi ich aj hnojíš a pod, že ?! to mi pripomína ivulienku, musím poliať kvety ...chudiatka 😝 😝 😝

kankam
3. jún 2009

srani dík za keksíky 😉 😉 😉 😵 😵 😵 , spraštila ich hned 🙂 🙂 🙂

stanka26
3. jún 2009

kankam a je to banánové hami dobré?lebo ja kupujem len klasika. a keksíky aj nabudúce.

janetina
3. jún 2009

baby zasa jedno inkognito stretko 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

janetina
3. jún 2009

poradte my co mam davat krpcovi ake mlieko...prestala som davat Nutrilon Alelrgy2...tak nejako prestal dopijat---teraz tento tyzden mu davam Bio mlieko kravske/ to vypije v pohide/ ale chcela by som skor nejake UM bud ochutene alebo aj nie...co mam vybrat...nepoznam tie klasicke UM..myslim ze je vyzivnejsie ako kravske klasicke

janetina
3. jún 2009

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=37636&a...
libka kolko ste dali vy? tato sa mi zda ze ma dobru cenu ci nie?

stanka26
3. jún 2009

janetina dnes som bola v Dm a všimla som si že tam majú BIO umelé mlieko tuším to bolo babylove.

janetina
3. jún 2009

aha nejde my o bio kvalitu ale skor co chuti detom najc´viac Sunar ci mam pokracovat v Nutrilone nejakom ci Nestle

janetina
3. jún 2009

jej toto som teraz objavila robia pekne foto
http://www.brusko.sk/exterier.htm
nepoznate?

stanka26
3. jún 2009

nám chutí Hami.ale sesternica kupovávala babylove obyčajné a malému veľmi chutilo.skús sa v lekárňach spýtat či nemajú nejaké vzorky UM.

stanka26
3. jún 2009

babulky môžem vás poprosiť o zahlasovanie nášho drobca,teda ovšem až vám to bude fungovať. vopred dakujem.

http://www.minibazar.sk/?ids=sf2&c=1&idfot=5209...

janetina
3. jún 2009

ozaj mas pravdu popytam si vzorky..diky

stanka26
3. jún 2009

asi vám to nepôjde zahlasovať.nevadí. 😉

libka1
3. jún 2009

Ak sa dobre pamatam 28 EUR + 7 EUR postovne 😉

kankam
3. jún 2009

stanka máš IP a prepáč za to "srani" malo to byť stani 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵
banánové hami je tiež fajn, ja som sa vlastne pomýlila a kúpila jedno také normál a jedno banánové, tak už som jej to dala a normálne to koštovala na začiatku- že 1 glg a omielala v puse a potom už pila normálne, inak ona tak ochutnáva všetko nové, nebude jesť hocičo .... 😀 A dneska som jej kúpila zasa na večeru kašu hami a neeeee nebudem to jesť, tak sme po 2 pokuse zasa skončili pri rizote so zeleninkou čo mala na obed ...

stanka26
4. jún 2009

ahojte.

kde všetky ste?nejako sem nikto nechodí.. ☹

janetina
4. jún 2009

kde ste???
my sme boli v HC na nakupe v dm a lekarni. Kupili sme novu auto lekarnicku...vsak mam v tom hokej ja som kupila za 400sk/ je v textilnom obale/ a maju aj za 600/ plastovy obal 😀 /? co tam je nieco ine ? dufam ze nedostanem pokutu ked mam lacnu 😝.....
Vcera mm Timovi kupil v tescu Nutrilon 3 vanilka ...nechce to ani za svet...Nechce volakto odkupit z Vas??? 😝 neviem asi by som prisla o matersku keby som testovala Tima 😝 😝 vsak on doteraz len horke allergy mliecko....vzorky nemaju...musim povolat do firiem nech poslu vzorky...hadam uspejem takto.
Kase nepapame skoro vobec len jednu jedinu Humana jablko tu prichut zvlada za lyzicku aj v mlieku kravskom...ale to zasa mu nechcem davat kvoli vyzive UM ....

mutter
4. jún 2009

Ahojte. V poslednej dobe sem nejako menej chodíme.. Janetina ty dávaš malému Timkovi ešte umelé mlieka a kaše? Veď už má skoro 2,5 roka.. Mal by už papať všetko doradu i piť vodičku cez deň.

stanka26
4. jún 2009

naša Sabínka má 3roky a od 15mesiacov,pije obyčajné krabicové mlieko a grankom.

mutter máš pravdu tento týžden sme tu po menej.

libka1
4. jún 2009

ja nemam velmi cas teraz, ale od buducej stredy budem mat 3 týždne voľno, tak sa už neviem dočkať 😵 😵

janetina
4. jún 2009

no ja by som aj davala ale mame predidspoziciu a kravske mlieko teda nie je az take zdrave 😝 😝 uz sa na to prichadza, ani mne az tak nechuti , a granko tiez ako atopici nemozeme preto to mame tazke. A cez den pijeme vodicku cistu a obcas cajiky granulovane a vacsinou sackove.
Kase nedavam a ani sme nejedavali ,nechutilo mu to len tu jednu/Humanu davam na ochutenie 1 lyzicku do mlieka 220ml alebo Sinlac.
Takze tak a teraz poradte 😉

petusaaa
4. jún 2009

ja vas po dlhom case zdravim 🙂

libka1
4. jún 2009

petusa ty zijes? 😉
mne kravske mlieko chuti 😵 uz som pocula nan rozne nazory, ale mne sa osvedcilo, aka krasna velka som z neho narastla 😀 😀 😵 tazko radit ked mate take predispozicie... 😔

petusaaa
4. jún 2009

jasne, zijem. ale prestavujeme to podkrovie. hadam o 3tyzdne by sme mohli aj byvat.

mutter, ona sa odporuca, aspon do 3 rokov davat UM.

janetina, ty mas teda starosti. moj maly spapa vsetko. asi o chvilku aj mna 😅 este mi nic neodmietol. aj ked prve krat sa vzdy tvari kyslo, ale po 2-3 lyzickach ho nic nezastavi 😀

janetina, ja ti mozem dat vyskusat milumil, ale nie je HA, ak by si chcela... este znacky Little bee kase. mozno keby som ti vzdy s kazdej odsypala, tak mozte skusat 😉

laluchova
4. jún 2009

značka little bee chutí aj našej malej aj kaše jej chutili...teraz už kaše nejeme..lebo ich odmieta tak varím puding a krupicu z UM.... 😉
my sme boli vonku sme skoro stále ak sa dá a dnes bolo fajn, boli sme opäť na ihrisku behať a malá sa zaučala mali deti futb.tréning...
ideme sa okúpať a vypiť mliečko a hybaj spať...

stanka26
4. jún 2009

my sme už okúpaní.Šimi už spinká a Sabínka pôjde až o chvíľu.

ja deťom varím krupicu aj puding a obyčajného mlieka.

nechce niektorá z vás kuponik na sunar do DM?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre