Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

loss
4. máj 2008

jastericka super uz si domka tak si to krasne uzivajte
ja stale nic termin mam o 9dni dufam ze ozaj nebudem dlhsie cakat
v utorok kontrola tak mdam vediet co ako

cmuco
4. máj 2008

jastericka
velika gratula. Tvoj podrobny pocit porudu mi len pripomenul ake to bolo pred mesiacom u nas. Neboj vsetko sa podda. Je to krasne ked mozes priviest na svet nieco tak nevinne a drobunke. Ja ked sa rano pozeram na mojho Matka este stale placem od dojatia ze ho mam a je len moj. A to mi nik nemoze vziat 😉

weja
5. máj 2008

ahojte 🙂
tanika - ved ak to bude nevyhnutne, podstupim aj HSG, ale dufam, ze do jesene sa zadari aj prirodzene... vyslo mi to aj v horoskope 😀
loss - no tebe uz svieti 40tt...! 😨 no gratulujem, osobne si myslim, ze do tyzdna mate po tom... 😉 iba ak by sa Nellinke ohromne nechcelo na tento svet... 😉

inak aky ste mali vikend? ja som tento tyzden v robote iba dnes, na zvysok tyzdna mame celozavodnu dovolenku 😎 pocasie je sice nic moc, ale od zajtra je doma aj mangel, tak nieco vymyslime... 🙂

tanika.t
autor
5. máj 2008

weja,veď aj ja som to tak myslela,že nebude ani treba HSG 😀
vyskúšala som ten mikroskop.ikazuje len bodky-ale to je teraz neplodné obdobie...takže ho musím vyskúšať nejak od 10.DC..a vidno to tam aj bez svetielka

loss,40.tt 😉 a vidíš,už je to tu 😉

weja
5. máj 2008

tanika 😉
takze si vyskusala aj mikroskop? nie je to tazke na interpretaciu? ja by som sa obavala jednej veci - ja totiz ked hrozne nieco chcem vidiet, tak si to niekedy aj vsugerujem 😅 tak ktovie, ci by som papradie nevidela kazdy druhy den 😀

tanika.t
autor
5. máj 2008

však uvidím,či ho tam budem vidieť 😎 ale keď vidím bodky,tak hádam aj papraďko uvidím 😉
no sklamem ťa,raz keď sú tam bodky,ťažko sa dá vidieeť niečo iné 😀

tanika.t
autor
5. máj 2008

wejka,na čo treba kliknúť,keď sa chcem zaregistrovať na www.fertilityfriend.com?

weja
5. máj 2008

tanika - na pravo su v stlpci take ikonky, tak klikni na tu "Join now, it´s free", tam sa zaregistrujes 😉

weja
5. máj 2008

inak, poradim ti jednu dobru stranku ohladne BT, ale hlavne su tam po slovensky opisane jednotlive kroky pri registracii aj zadavani teploty 😉 http://www.merenibt.xf.cz/index2.html popozeraj si to, na zaciatok to aj mne pomohlo 🙂

weja
5. máj 2008

tanika - pozrela som teraz, ze ten link, co som ti poslala tak uplne nefunguje 😅 musis si kliknut nalavo na "otevri vse" a tam niekde v strede sa nachazda Fertilityfriend 😉

tanika.t
autor
5. máj 2008

už som tam,a aký je postup na zaznačovanie BT? môžeš mi to napísať? 😉 chcem si aj anglicjý graf urobiť

tanika.t
autor
5. máj 2008

díky,pozriem 🙂

loss
5. máj 2008

ahojte
weji mam pocit ze ona naozaj uz nechce von ☹ dnes mam 7dni do terminu

alinka189
6. máj 2008

ahojte,

loss, dnes kontrola? som zvedavá čo nové.

tani, to čo ty za vynálezy kupuješ 😀 , ja by som tam tiež asi kadečo videla, ako wejka písala, xi.

slonicek a ty čo? kde si? bola si u dr.?

tanika.t
autor
6. máj 2008

loss,no ty asi čakáš na lepšie počasie,čo? 😉 neboj,vydrž veď už každú chvíľku to môže prísť 🙂

alinka,som zvedavá,že čo tam ja uvidím 😀

wejka asi dovolenkuje,že? 😅

a mne BT ide nejak dolu ☹ tak čo už ,asi tento mesiac nič 😒
http:www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/userid=56...

čo pviete na grafík?že nič dobré?

zrzuska
6. máj 2008

lossik neboj. ameli sa narodila presne na termin. no viem ake to je takto cakat. ale uz to pride a uz budes mat malinku pri sebe 😉

mne ameli trucuje a nechce sa prisat ☹ to je vzdy boj to nase dojcenie. ale ked sa prisaje tak uz papa dobre.

tanika neboj raz sa to musi podarit 😉 drzim palce. aj ostatnym snazilkam. mooooooooooc 🙂

loss
6. máj 2008

caute
takze dnesna poradna Ok som otvorena na 3cm inak nic nove kontrakcie trochu da sa to vydrzat dalsia kontrola 13.5 prestne na termin
vo stvrtok tu nie je moj lekar takze vtedy dufam ze nerodime
jastericka pozdravuje ta sestricka Radka 😵 😵 😵

tanika.t
autor
7. máj 2008

dobré ránko! 🙂

loss,takže ešte nič..no Nellynka asi fakt má dobrú polohu,je jej fajne,tak nechce von 🙂 ..už to nejak vydrž 🙂
ale už sa nevieš dočkať,to verím..a bruško musí byť poooriadne veľké,že? 😉

ja dnes volám o výsledky na prolaktín,tak som zvedavá 😒 ...dnes mi stúpla BT na 37,5,tak to zas neviem čo znamená,keď som 24.DC,ale možno dáke prechladnutie

loss
7. máj 2008

cauky Tani
brucho je extrem pozri do albumu 😀 ale uz vydrzim uz su to nie tyzdne ale dni a to je super
a ta tvoja BT kezby znamenala nieco dobre drzim palce

weja
7. máj 2008

ahojteee, hlasim sa z dovolenky 😎 😀
loss - no pevne nervy ti prajem... neboj sa, raz sa to uz zlomi, ved Nellinka nemoze ostat v brusku vecne... 😅 to cakanie je najhorsie, viem si predstavit, ale snad to uz dlho nepotrva... 😉 inak brusko je ozaj uctyhodne 😀 a odkedy mas tmave vlasky...? 🙂

tanika - no graf vyzera zaujimavo... ten maly pokles nevadi, ved ti teplota nespadla velmi, takze to vobec nevadi.... no a ta dnesna teplota je ozaj veeelmi zvlastna... 😨 ale dufam aj ja, ze to bude znamenat len nieco dobre... 😵
ja som na tom momentalne asi takto http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d zatial skoro na to, aby sa dalo nieco vycitat... 😒 ale ja som uz nejaka skepticka... ☹ ale uz vidim buduci tyzden, ked budem par dni pred mrchou, ako budem stresovat... 🙄

zrzuska - Ameli je riadna sibalka 😉

alinka189
7. máj 2008

loss, aj ked zatial len 3cm, aj to je niečo. horšie by bolo keby si sa ešte vôbec neotvárala a to čakanie by sa len predlžilo. myslím na teba každý den, či už niečo. ale ešte to asi pár dní potrvá. verím však, že ked raz budeš Nellynke rozprávať ako sa jej nechcelo, že už sa na tom len zasmejete. 😉 tak sa držte.

weja, tani, ja sa vôbec do tých vašich grafov nevyznám 😀 , ale v každom prípade držím palce, aby to už konečne vyšlo.

tanika.t
autor
7. máj 2008

loss,no Nellynka bude poriadna baba 😀 ..však mňa by to zvalilo k zemi 😀
prajem ti aby si šla do porodky po štvrtku čo najskôr 🙂

wejka,ja si myslím,že som len nejaká nascípaná,lebo sa dnes tak aj cítim,bolí ma celý človek ☹
ale tvoj grafík vyzerá nádejne 🙂

alinka,díky moc 🙂 ako ti je? o chvíľku už bude kopkať malinké 🙂

baby,mám výbornú správu-podarilo sa mi seknúť prolaktín na 5,3-čo je v dolnej hranici normy,tak som šťastná 🙂
teraz môžeme veselšie snažilkovať,keď nič nebráni tehu-je to teraz o šťastí,tak držte palce 🙂

slonicek
7. máj 2008

Ahojte žienky tak už som doma bola som v nemocnici pár dní lebo som mala menšie komplikácie som v 3 týždni a všetko je ok 20 idem do poradne tak sa teším ked ho uvidím na USG trošku som sa bála aby sa mi niečo nestalo ,ale nasadili mi aj tebletky a nejaké vitamíny a som na marotke.

loss
7. máj 2008

slonik srdecne gratulujem super davaj si na seba a fazulku pozor a zmen si snazku na tt 😉 takze 20.5 dufam ze ja uz budem mat po tom a ak budem v nemocke mozes mi doniest fotecku so sona 😉
tani,Alinka,Wejka dakujem vas cakam na 100% ze dorazite do porodnice 😀

charlize
7. máj 2008

Ahojte babenky. Prepacte, ze som sem k vam nabehla tak nezavisle od temy, ale chcem sa vas opytat na nejake podnety a navrhy. Zijeme aj s drahym v BA, studujeme, no po skole chceme rodinku (ak peniaze dovolia a ze sa podari, tak 3 deturky) a domcek. Milacik je z LM, mame to tam radi, este sme sa nerozhodli, ci chceme ostat v BA, alebo sa vratime "k nemu domov".

Mna by ako "rozmaznanu" Bratislavcanku zaujimali nejake podnety od vas, dobri doktori, gyn aj detski, obchody (odhliadnuc od netu) skolky, skoly, zivot a tak...urcite chapete🙂 Nejake podnety k rozmyslaniu.

Platy ma az tak nedesia, len keby na uver, jedlo a nejake saty bolo.. to sa da, nie ? 🙂

Dakujem, ak si najdete minutku, prajem vam vsetko dobre...

loss
8. máj 2008

charlize no L.M sa neda porovnat s Blavou nie je tu tolko moznosti ako dole stale je tu zima a nedostatok pracovnych miest a obchody tak v norme ako ozaj nieco chces musis ist nakupovat inde npr.Poprad
lekari tak to je vsade su aj super odbornici a natrafis aj na takeho s ktorym si nespokojna
je to len na vas ako sa rozhodnete
priroda tak ta je tu nadherna ale moznosti je tu menej ako v Blave

loss
8. máj 2008

inak volala som s jasterickou maju sa dobre vsetko sa kruti okolo malej a Evka je unavena ale stastna vsetky vas pozdravuje
moja Nellinka dnes poslucha takze dnes isto nerodime

alinka189
8. máj 2008

ahojte,
tani, celkom fajn, až na tie klby. a veru už sa neviem dočkať, ked už bude kopkať 🙂
som velmi rada, že je ten prolaktín tak ako má byť, tak šup do práce 😀

slonicek gratulujem ešte raz. a prečo v nemocnici? čo sa dialo? špinila si? to fakt celkom na začiatku ked 3tt. a berieš duphaston?
dobre, že si PN, ja teraz tiež domka už pomaly tretí mesiac oddychujem, kedže prvému sa u mna nepáčilo ☹
ozaj si dávaj na seba pozor a nič nerob! lež. bábo je dôležitejšie ako nejaký poriadok 😉

charlize, to je teda pravda, že sa LM nedá s BA porovnať a je tak ako napísala Loss, ale zase myslím si, že každý si tu nájde svoje. a stále tu zima nie je, neboj 😀
Lossik nestraš, ved smer vychod je kosnejšie 🙂
aj my pozdravujeme jastericky, ked budeš s nimi ešte volať.

slonicek
8. máj 2008

no babenky moje beriem dufaston kyselinu listovu e vitamín ale špinila som iba trošku budem doma nejdem do práce dieťatko mi je prednejšie Lossik ja som ťa v nemocke aj pozerala či tam náhodou niesi no ked pôjdem do poradne tak už hádam Nellynka budem na svete trošku sa bojím ešte mám aj vítok taký hnedý nie moc ale to nieje zle však?nekrvácam len ten výtok mám trošku .

slonicek
8. máj 2008

Alinka bola som v nemocnici na pozorovani to hcg mi brali bolo to v poriadku 2 krát mi ho brali zvyšovalo sa mi to tak primár povedal ,že je to ok len je to malinké ešte ho dobre nevidno až teraz ked pôjdem na kontrolu ,vieš ja sa ti aj bojím ale nejdem myslieť na nič zlé a ešte mi porad ako si mám zmeniť že som už tehulka .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre