• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

autor
wejka,áno došla ..na druhý deň,ako som došla od dr. :grinning: ...takže dnes 6.DC :slight_smile:
2. jún 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som dnes volala o vysledky HP, takze vsetky hormony su v norme :dizzy_face: tak mam z toho velku radost, predsa len mi pri myslienke na nejaku hormonalnu liecbu nebolo moc do smiechu... :unamused: takze asi to chce len cas a obrovsku davku trpezlivosti :slight_smile:
2. jún 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aspoň že tak :slight_smile: môžeš byť spokojná :slight_smile:
2. jún 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky ako?ja sa mám fajn malinké rastie
2. jún 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky mne tťo zle ukazuje tietýždne ja už szačínam 9 týžden atu mi ukazue iba 6
2. jún 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee... kde ste vsetky? :frowning2:
slonicek - to je dobre, ze ste ok :wink: pozri si v nastaveniach, ci si sa pri zadavani nahodou nepomylila a preto ti ukazuje o 3tt menej...
3. jún 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj....tu sme :slight_smile:
wejka, to je fajn, že máš horm.výsledky ok. teším sa s tebou :wink:
3. jún 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alinka :slight_smile:
ja sa tiez tesim, teraz uz len trpezlivost a vela chuti do snazilkovania :grinning:
ako sa mate? co babo - poslucha? uz ho citis kazdy den?
3. jún 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute
slonik som rada ze rastiete super
alinka uz si v polovici uzastne
weji grilovacka celkom fajn a aj ja sa tesim ze mas dobre vysledky len hura do snazikovania
tani a ako sa dari tebe?
jastericka sa ma ako s malickou jasterickou?
my rastieme takze som rada a hlavne sme zdravucky :dizzy_face:
3. jún 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, áno každý, raz viac, raz menej :slight_smile:
loss, ešte sme len na zač.20tt, až po nom si poviem, že v polovica za mnou :slight_smile:
na bucúci týž.idem na velký uzv. júúúj, tešííím :grinning: dúfam, že budeme v poriadku a že aj uvidíme, čo sa tam skrýva :slight_smile:
3. jún 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka..drzim ti moc palce.. :wink:
wejka...aj ja sa pripajam ku gratulantom za dobre vysledky :wink:
3. jún 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejinka...dakujem :wink:
4. jún 2008 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
loss - takze grilovacka sa vydarila... :slight_smile: takze Nellynku uz vyobzerala cela rodina, co? :wink:
vejinka - dakujem, aj ja sa tesim, ze vysledky su dobre :slight_smile:
alinka - to je perfektne, ze uz babo citis kazdy den :slight_smile: na UTZ drzim palce, snad male nebude hanblive a ukaze co ma resp. nema medzi nozkami :grinning:
tanika - halooo... ty si sa nam odtialto nejako stratila... :confused:
4. jún 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,nestíham :slight_smile: ale minule som ti napísala,že super,že máš dobré výsledky :slight_smile:
4. jún 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zdravím vás všetky :slight_smile:
4. jún 2008 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko všetkým :slight_smile:
to tu včera nik nebol?? :frowning2:
5. jún 2008 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tanika :slight_smile:
vcera cele poobedie blbol kon :angry: tak to holky asi vzdali :unamused:
ako sa mas? tento cyklus beries aj nejake lieky?
5. jún 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
wejka,nie..len norprolac,ale len obdeň ...takže si telo trochu oddýchne :slight_smile:
5. jún 2008 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, to v tom teple sa nedá ani rozmýšlať :rolling_eyes:
ako sa máte?
weji, dakujem aj tebe, že držíš palce :slight_smile: potom vám čo najskôr napíšem. som zvedavá dokedy tam idem trčať lebo to objednávajú všetky tehulky na tú istú hodinu, platí kto príde skôr a mne sa tam od rána pár hodín sedieť veru nechce :sweat_smile:
5. jún 2008 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanika - ked len obden, tak to sa da... a citis sa uz teraz lepsie, ked uzivas menej liekov?
alinka - a to preco objednavaju vsetkych na jednu hodinu...? :confused: to je nejaky blby system... :confounded:
ale budeme zvedave, ze co nam napises... :slight_smile: ktory den tam ides?
6. jún 2008 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali na tom utz je to hrozne naozaj vsetky objednavaju na tu istu hodinu a ked budes chodit na pasy tam je to iste mne sa neraz stalo ze som prisla o jedenastej a cakala som tam do tretej hroza drzim palec a pevne nervy prajem :slight_smile:
6. jún 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravím
wejka, veru tak. neviem čo to je za systém. nieže by mali vyjsť troška v ústrety tehulkám a nejako to tam skoordinovať... v pondelok na pol 12, ako všetky :grinning: :angry:

zuzka, takže sa mám pripraviť aspon na 3-4 hodky??? :astonished: no nazdar. to je hrozné. ale zase ked tam má človek sedieť od 8, je to asi to isté... :confounded:
no nič...nejak musím prežiť, za kuknutie bába a uistenia, že je ok, to stojí. len dúfam, že mi tam nepríde zle, ako niekedy čakárnach, ked je plnka, musím vziať niečo prejesť a napiť, ale s tým mojím behaním na záchod....ach jaj
6. jún 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alinka zvladnes to...aj ja musim :wink:
6. jún 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte snažilky a tehuľky moje :slight_smile: Nemôžem tu chodiť tak často, ale chýbate mi :slight_smile: .
Tak len tak narýchlo.
Všetky Vás samozrejme pozdravujem, som rada, že ste OK ako to tu čítam.
Martinka je zdravučká, len nás trošku trápia kolika a refluxík, ale to je bežné u detičiek takých malinkých.
Maťka sa už krásne smejká, vtedy je radosť žiť, keď ju takú vidím, už vydáva aj prvé zvuky, áááá, agúúúú, je to roztomilé :sweat_smile:
Zajtra máme krst v kostolíku, tak držte palce, aby to dobre dopadlo a samozrejme potom pridám fotky do albumu.

Majte sa krásne. Papa :slight_smile:
6. jún 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes sme krstili Martinku, všetko dopadlo suprovo, maličká pekne spinkala celú dobu v kostolíku aj na obede. Super krásny deň. Fotky sú už v albume :slight_smile: papa
7. jún 2008 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evka,fotky som pozrela -malinká je fakt zlatučká :slight_smile: krst ste mali v Závažnej?p.farára Pavlíka poznám osobne,nedávno prišiel o manželku :unamused: ,
tak fajn,keď všetko dobre dopadlo,Martinka poslúchala,malá herečka :slight_smile:
Evi,tvoju maminu odniekaľ poznám,kde pracuje?

wejka,cítim sa v pohode,oddyhujem od liekov :wink:
alinka,vejinka -tehuľky držte sa!!!!nejak to už na tých vyšetreniach v nemocke vydržte-veď je to dôležité pre bábo aj pre vás :slight_smile:

loss, ako Nellynka? ste zdravučkí?poslúcha? :wink:
7. jún 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobré ránko :wink:
9. jún 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jastericka,neviem,či je to tvoja,alebo manželova mamina-myslela som tú tmavovlasú pani :slight_smile:
9. jún 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
jastericka - malinka je ozaj nadherna :slight_smile: ale to rychlo leti... za chvilu uz bude sediet :wink:
tanika - zakazdym sa ta zabudnem spytat na ten ovu mikroskop - ako si s nim spokojna? odskusala si ho uz? vidis tam nejake papradie?
9. jún 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som späť z nemocky. išla som skôr, bola som prvá, potom sa to tam nahrnulo, prievan po celej chodbe a doktori na operačke...ale nebolo to až tak dlho, zobrali nás po dvanástej. tak vraj rastieme, všetko sa zdá ok :slight_smile:
ale akurát pozerám do kalendára kedy ma zas objednali a ten deň vyjde sviatok :astonished: , sa pomýlili asi. určite vtedy nerobia. teraz neviem čo :sweat_smile:
musím sa opýtať dr.ked pôjdem do dalšej poradne...
9. jún 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok