Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

alinka189
18. jún 2008

slonicek, áno, to je skoro na pohyby...neboj, dočkáš sa 😉
weji, to zas bude čakania....sa ti budú dni vliecť, ako teraz mne 😀 , a určite na tú PN chod, mna vypísal hned, ako mi to potvrdil, tiež nejaký 6tt. držím palce moooc, aby hcg rástlo ako má!

putyna
18. jún 2008

vejinka no ja som zase bola spokojna zo svojim bruskom mne bolo tak ok ze som chodila taka namyslena ze som tehotna ze som nechcela ist ani rodit heh

bambu no jasne som sa bala vtedy ze porodis sor nez ja tak som sa poponahlala za tebou heh si si vsimla co??

slonicek
18. jún 2008

baby ja neviem ako si to tam mám nadstaviť podla usg niesom 8 týždni ale v 10 nejak mi to nesedí podla menštruácie

paskova
18. jún 2008

Ahoj babenky, napiste mi ak mate skusenosti s cvicenim v hyperke. Treba sa tam nahlasit dopredu? 🙂

weja
18. jún 2008

paskova - neviem o nikom, kto tam chodi cvicit... skus si vyhladat cislo na nete a brnkni tam, urcite ti vsetko povedia... 😉

tanika.t
autor
18. jún 2008

ahoj wejka,tak držím vo štvrtok palce!!!!!!!!!!!!!!!!!silno!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

paskova
18. jún 2008

Dievčatá, bola z vás niektorá na amnio v MT? Mňa to čaká o týždeň a mám raidny strach. Ukludnite ma prosím!!!! 🙂

alinka189
18. jún 2008

paskova, a prečo musíš na amnio? vyšli ti zlé výsledky z krvi?
tu ti babenky asi neporadia, čo ja viem, tak žiadna to neabsolvovala, alebo sa mýlim, dievčence??? 😒
ale neboj sa, moja sestra tým tiež prešla a bolo to ok. držím palce. 😉
a veru, ani ja neviem, kto chodí do hyperky cvičiť. ja ani neviem, kedy je vhodné začať. rozmýšlam, či pôjdem vôbec.

paskova
18. jún 2008

Na amnio idem nastastie iba koli veku, mam 38 rokov. Dufam, ze vsetko dobre dopadne.Znama mi poradila cvicit v Hyperke, preto chcem ist, len tiez neviem kedy. 🙂 🙂

vejinka
18. jún 2008

tusim to byva v stredu okolo 17:00 ...ked pojdes do nemocky na velky ultrazvuk sa spytaj sestricky..ona ti bude vediet poradit a da ti aj kontakt..ja som velmi xcela chodit ale asi nebduem lebo uz aj tak sa citim na prd..nie kazdy den ale radsej si bduem hopkat na lopticke a obcas sa prejdem do mesta. na cvicenie by som asi uz nemala energiu

weja
19. jún 2008

ahojte 🙂
bola som rano na krvi, predchadzajuce vysledky som mala pozitivne 😵 takze je to ozaj pravda 😀 od dnes zacinam brat Duphaston, snad pomoze... alebo si aspon ja vsugerujem, ze to isto pomoze, to niekedy tiez staci 😀

paskova - a musis to amnio absolvovat? 😕 myslim, ze to mozes aj odmietnut, ak si zdrava a citis sa dobre, tak len kvoli veku by si na to nemusela ist... poznam baby, ktore to skratka odmietli a hotovo... tiez mali strach, tak sa radsej nechceli stresovat... 🙂 ale ked sa rozhodnes ist, urcite to bude ok, drzim palce 😉

paskova
19. jún 2008

No tiez sa toho velmi bojim, ale by som si vycitala keby sa nieco stalo a ja som tam nesla. Hadam to dobre dopadne, aj z AFP mam dobre vysledky. 🙂 koli comu beres Duphaston?

alinka189
19. jún 2008

weji, to je super, teším sa s tebou. ja som ho tiež brala, až do necelého 20tt a ani som nezašpinila. tak už si aj PN? či až po uzv na bud.týž. ťa vypíše? hlavne vela oddychuj a nestresuj sa ani v robote, ani nikde. teraz je bábo najdôležitejšie 😉
a paskova asi musí. vraj žienky čo majú nad 35 majú už teraz amnio povinné. neviem, či v tomto príp.môže odmietnuť.
v každom prípade paskova, držím palce aj tebe, aby všetko dobre dopadlo. 😉

weja
19. jún 2008

paskova - ved jasne, clovek by si to asi vycital... tak drzim palce, urcite vsetko dobre dopadne, ked mas vsetky vysledky ok 🙂
Duphaston beriem na podporu alebo udrzanie tehu... pred tristvrte rokom som totiz prisla o babo v 12tt, takze teraz to beriem preventivne 🙂

alinka - no tak sa tesim, ze aj tebe to pomohlo... 🙂 PN este nie som, chcem pockat na akciu srdiecka a potom to tu hadam zabalim 😀 ale po 1.trimestri (ak sa budem citit dobre) by som sa hadam do roboty este vratila, doma by mi bolo uz asi dlho... 😝 manzel chodi z prace az okolo stvrtej a neviem, co by som robila sama doma cele dni...
ale nastastie je teraz v praci take kludne obdobie, takze je to zatial v pohode... 🙂

alinka189
19. jún 2008

ale wejka, nehrab sa ty potom do roboty 😀 ostan aj dlhšie. ja som už 4.mes. síce už mi je dlho, ale pre bábo čokolvek. neboj, budeme ťa chodiť navšetevovať, ked budeš mať vychádzku alebo sa potárame po meste alebo na džús 🙂
nakúp si krížovky, opráš knižky, študuj tv program, surfuj na nete....neboj, bude vám fajn 😉

weja
19. jún 2008

no ved asi mas pravdu... 🙂 mozno sa mi doma ozaj tak zapaci, ze sa ani nevratim 😀
a hlavne sa tesim, ze budem mat cas vsetko si v klude porobit - poprat, pozehlit... teraz ked pridem z roboty som uz k.o. a nic sa mi nechce... 😅 a tak sa mi vsetko kopiii.... neviem dokedy... 😀
na ten dzusik potom veru mozme obcas skocit... 😉

slonicek
19. jún 2008

wejka aj ja som pn od začiatku ako som bola v nemocnici mám rizikové a takto ked budeš domka budeš mať klud .

slonicek
19. jún 2008

wejka aj ja beriem duphaston od začiatku tehotenstva aj vitamín e a kyselinu listovu no dufam že všetko bude v poriadku a dieťatku sa nič nestane aj ja sa bojím aby som on neprišla tieto týždne su hrozné ale už hádam od 4 mesiaca sa nebudem báť že sa niečo stane.

putyna
19. jún 2008

paskova v hyperke sa nemusis hlasit ale ja ti radsej odporucam cvicenia kuk http://www.szuslh.sk/rodinne/pre_tehotne.php ja tam chodim na cvicenia s malym timkom a paci sa mi tam

weja
19. jún 2008

slonicek - no bat sa uz asi neprestanem nikdy, ale dufam, ze po 1.trimestri uz menej 🙂

jastericka
19. jún 2008

ahojte

paskova: v Hyperke tie stretnutia robí Radka Babjaková, ja som k nej chodila, ale nie do Hyperky, ale do Relax centra pri stanici. Veľmi mi to pomohlo, aj keĎ sme veľa necvičili, ale viac-menej kecali, ale vďaka tomu som sa pôrodu nebála, vedela som , čo ma čaká a perfektne som sa pripravila. Radka je super, aj keď som bola v pôrodnici, bola ma pozerať a pomohla svojimi radami a povzbudila. Vrelo odporúčam 🙂
Ak chodíš do rizikovej poradne do nemocnice, tak je to tá drobná sestrička, ktorá robí na ambulancii.

wejka, sloníček: určite to dobre dopadne, už teraz sa teším na Vaše bábätká, určite budú krásne ako ich maminky 😉
wejka: ako TI radia dievčatá, určite zostaň domka, aj ja som bola, i keď naozaj je niekedy človeku dlho, ale je to super, nemusíš sa stresovať. Aj keď neviem, akú máš robotku, možno v pohode, no každopádne doma je doma. Činnosť si vždy dáku nájdeš.

slonicek
19. jún 2008

wejka neboj zvládneme to len musíme myslieť len na to dobré že všetko bude ok,jastericka ako sa máš?malinká sa drží?pozerala som si album je podarená .

slonicek
19. jún 2008

wejka ,Alinka niekedy by sme mohli dať stretko čo vy nato?

jastericka
19. jún 2008

ahoj sloníček. máme sa dobre, ale unavenko 🙂 , ale všetko to má svoje čaro...

Teraz malá spinká, som zvedavá, čo bude robiť v noci, asi myši chytať, hehe....Ideme ju zobudiť a šup do vaničky...
Tak zatiaľ papa, opatrujte sa

tanika.t
autor
19. jún 2008

ahoj Evi 🙂 ako sa máš?? 😉

tanika.t
autor
19. jún 2008

wejka,som rada,že všetko je ok!!!!!!!! a neboj,tak to bude aj naďalej 🙂 🙂 🙂

jastericka
19. jún 2008

ahoj Tani, nuž, škoda, že som už odišla od PC, išli sme kúpať, mohli sme hodiť kus reči 🙂 , tak nabudúce...

ale mám sa dobre, len ma mrzí, že malá nechce spinkať v kočíku, nemôžem ísť na stoličné dni,ale inak fajn 🙂

dobrú nôcku, idem do hajan

bambulka026
19. jún 2008

paskova, ja som tiez chodila na cvicenia do hypernovy a naozaj sa tam dozvies vela veci, a vies sa pripravit na to co Ta caka.
My sme trosku pocvicili a potom sme kecali, vysvetlila nam i veci z Mk ktorym sme nerozumeli, nop proste odporucam.

Weji, ja som brala Duphaston tiez od zaciatku az do nejakeho 20tt, a okrem toho som pila litre alchemilkoveho caju, a oplatilo sa.
Do roboty sa neponahlaj, aby sa nieco nestalo a nemusela si si to vycitat.

Put, ako sa mate? Ledva sa ukazes... 🙂

weja
20. jún 2008

dakujem za povzbudive slova 🙂
slonicek - jasne, ze to zvladneme, inu moznost nepripustam 😉
jastericka - ahooj 🙂 ako sa ma Martinka? rastie ako z vody? pripada mi to ako nedavno, ked sme mali stretko s vami tehulkami a malinka ma uz teraz skoro 2 mesiace... 🙂
bambulka - ja som citala, ze alchemilka sa v tehu nemoze a ked tak len od 3.mesiaca... 😕 ty si ju pila cele tehu? ja som sa nou nalievala uz asi pol roka, ked sme sa snazili a tiez sa asi oplatilo... 😵

tanika.t
autor
20. jún 2008

wejka,tebe už 6 svieti 😉
ako sa cítiš ,tehuľka? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre