Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

loss
8. aug 2008

slonik ajja si spominam na moj 17tt mala som nove vlasy 😀 a zdalo sa mi brusino dost velke ale ked to porovnam so 40tt tak to bolo mini brusko 🙂

vejinka
8. aug 2008

skoda ze uz nebyvam na podbrezkach..juj ..ale co aspom mam kaufik blizko

alinka189
8. aug 2008

ahojte dievčence,
máte sa? nič nové?

slonicek...052/7721 321, 0918/568 334 ale ak chceš kuk aj na www.gynekologia-poprad.sk

jastericka
8. aug 2008

ahojte,

tak mi využívame požičané auto naplno 😀
Dnes sme boli navštíviť zrzusku a jej Ameli v Pribyline, bolo supiš-pupiš. Najskôr sme sa zľakli veeeľkého Bafalka, havinka, ktorý bol síce zavretý na dverami, ale aj tak....viete, aký veľkýý? Ale dobráčisko.

Malá Ameli je krásna, tak isto, ako aj Nellynka, sú to zlaté deťúrence, veď posúďte samé, kuknite do albumíku, sú tam fotky.
😝

slonicek
8. aug 2008

Alinka dakujem ti velmi pekne za číslo.

putyna
8. aug 2008

jastericka neboj sa ked sa nastahujem do pribiliny tak aj ja pridem hehe

jastericka
8. aug 2008

putyna: ty sa ideš sťahovať do Pribyliny? Staviate tam domček? 🙂

weja
9. aug 2008

ahojte, to nam zase vyslo krasne pocasie, ze? 🙄
jastericka - deturence su kraaaasne 😵 vy ste mali tento tyzden mega-navstevny 😀 😉

vejinka
9. aug 2008

jastericka....jeeej ved vyzeraju ako jednovajecne dvojciatka 😵 😵

paskova
9. aug 2008

ahojte dievcata, ja som zase bola prec, tyzden sme boli v Sturove, aj pocasie sme mali skvele. Este predtym som bola na 3D v Poprade. Je to fakt zazitok. len mala si vkuse mixovala rucickami pred tvarickou, takze sme ju videli len z boku. Ale akoby som videla moju Natalku, normalne sa podobaju uz teraz. V pondelok idem do poradne, dufam, ze vsetko bude ok. Uzite si ten dnesny uprsany den. 🙂 🙂

alinka189
9. aug 2008

ahojte, teda dnes je fakt otrasné počasie 😝
mna malý nejak otláča do rebier 😀 asi sa otočil a je mu tak fajn, ale mne nie, xi.

slonicek nemáš začo.

jastericka sú fakt zlatučké 🙂

paskova, ved som rozmýšlala, kam si sa stratila a vy ste si dovolenkovali? tak super, že vám vyšlo počasie, to by bolo keby ste mali ako dnes... 😖

paskova
9. aug 2008

Babenky poradte mi prosim kde v LM kupujete oblecenie na sebe. Ja teraz nosim leginy a tuniky, ale ked take zostane pocasie neviem co si na seba obleciem. Bola som pozriet v Xenii, ale kedze mam 158 cm a ani nie 50 kg vsetko na mne visi a tie tehotenske rifle - no hruza. Co si obliekate vy? 😝

vejinka
9. aug 2008

paskova a co tak mrknut do maxwelu?? ja som si tam kupila dvojo nohavic pre tehule..do 300sk a pekne farby.. 😉 a nejake tricka..alebo bluzky tam tiez zozenies..len nie vzdy je tam vyber..treba pokukat..popripade pokukat cinske..ale ja som tam nikdy nic nenasla.. 😒

jastericka
9. aug 2008

ahojte žienky, no toto je počasie teda 😠

paskova: ahoj, asi by som to riešila, ako Ti radí vejinka, do čínskeho alebo ten Maxwel, majú tam ževraj dobré veci. A keď to kúpiš lacnejšie, aspoň Ti potom nebude ľúto, keď to už nosiť nebudeš, veď na tých pár mesiacov....

veru, veru weji, tento týždeň samé návštevy, je to super mať auto. Dnes sme boli v Poprade pozrieť spolužiačku z VŠ, čaká bábätko, tak bolo super.
Ešte som chcela stihnúť kuknúť zuzku so Saškou a zajtra sa vracajú Miškovi rodičia 😠 , treba im auto vrátiť.
ASI IM POVIEM, ŽE NÁM HO UKRADLI 😀 😀 😝 😅

aj ja som si inak všimla, že Martinka s Ameli sú si dosť podobné 😀 A to má Ameli 5 mesiačkov a naša len tri a už je skoro taká veľká, bože baba jedna 😀

jastericka
9. aug 2008

ozaj, pozerali ste otvorenie OH 2008 - Peking? Super, že? Ja som to síce nevidela celé, ale to, čo som videla, krása. 🙂
Nech sú Číňania, akí sú, ale toto sa im podarilo.

putyna
9. aug 2008

jastericka nie ja budem byvat v tej new bytovke co teraz dostavat idu.

zuzana24
9. aug 2008

jastericka neboj my vas prideme kuk zasa a ked budete mat zasa auto tak pridete 😉 a do auta pouzivate skrupinu ci mate daku svoju?

paskova
10. aug 2008

Dakujem za radu, asi pojdem mrknut do Maxwellu. Pekny dnicek vsetkym. 🙂

jastericka
10. aug 2008

zuzi, no jasne, že Vašu škrupinku, slúži perfektne 😉

vejinka
10. aug 2008

jastericka..bolo to nadherne ..len mam pocit ze velmi vyuzivaju ludi..ved si predstav ze pri vyhlasovani statou tam tie chudatka cinanky skackali vyse dvoch hodin..sak zo mna to dusu vytriaslo..a bolo na nich vidiet ze melu z posledneho...to sa mi nepacilo lebo viem ako trpeli..a inak ten program bol neuveritelne krasny..hlavne ako tych xy cinankov dvihalo tie kvadre..ked som muzovi vravela ze som tam videla ruku..tak ma vysmial ze to je predsa pocitacom robene..a obdivoval to...a nakoniec ked kvadre zmizli a ukazalo sa tam hadam 2000 hlav..muz az nedychal ako to mohli tak presne..a tak obratne a rychlo zdvyhat..nuz co dodat ..bolo to impozantne ..keby som nebola taka citlivka a nesucitila s tymi ludmi

weja
10. aug 2008

paskova - takze mate uz za sebou aj 3d? super, aj ja sa uz tesim na ten zazitok... 🙂
inak ja mam tiez skoro rovnaku postavu ako ty, aj co sa tyka vysky aj vahy, takze vidim, ze podobne problemy ma neminu... 😅 zatial som este ziadne tehu gate nehladala, ale bude to asi zaujimave... potom daj echo, ked nieco najdes... 😉

vejinka - este ste pokope? 😉

jastericka - Martinka je ozaj velka baba, vidis a to som si ani neuvedomila, ze je medzi nimi taky vekovy rozdiel... fakt su s Ameli skoro rovnake... 🙂

zrzuska
11. aug 2008

ahojte.

jastericka nooooooo. a nam vsetci vravia ze booooze ake velke dieta, ze ako pol rocne nam hovorili ked mala tri mesiace. a teraz ze ako rocne...... ale to sa zda ked ju obleciem ze ju vyfesakujem a v kociku vyzera velka 😅
aj ja som pridala fotky. aj s vami 🙂

joj zuzi zajtra idem na podbrezky. nie si tam. chcem sa aj s dadou stretnut. ozvi sa cez mobil ak budes tam 😉
idem na cely den ku mamine. lebo teraz ma vela roboty tak chcem byt s nou.

jastericka dakedy mozem dobehnut do mesta. len to musi byt tak, ze sa stretnem len s vami (alebo +baby v meste) lebo ked idem ku mamine tak nestiham byt aj s nou aj s kamoskami z podbrezin a tak. 😒
ale busom uz jazdime v pohode takze ja sa rada potulam po meste. hehe

vejinka
11. aug 2008

wejka..este musime aspom tri tyzdne 😉

paskova
11. aug 2008

Ahoj dievcata, dnes som bola na poradni a tatqalne ma doki vytocil. Nie, ze sa namna ani nepozrel, na nic sa nepytal, nevysvetlil mi vysledky z amnio, ale do knizky napisal, ze ozvy a pohyby su ok. Ja uz neviem, co mam o tom mysliet.Chcem sa prihlasit k inemu doktorovi, len neviem aky je postup. Mam sa ist najprv opytat napr. Bodu ci ma zobere, alebo nejaku doktorku, ktora ma ambulanciu v Nemocenskej? Poradte mi prosim ☹

vejinka
11. aug 2008

paskova..no boda je podla mna vyborny...ale netusim ci ta vezme..on ma hrozne vela zien..a v nemocnici by ta rovno mohli zobrat ale tiez neviem aky je postup..treba si pozistovat 😒 proste asi dojdes aj s kartou ktoru ti da tento doktor a spytas sa ci by si nemohla prejst k nim..ze neisi spokojna s pristupom a podla mna ta vezmu.

paskova
11. aug 2008

vejinka: mna zaraza len to, ze este ma ani raz nevysetril.Co ak sa otvaram, alebo daco ine? Nechcem to nechat len tak, mam uz 38 rokov a na to babo sa hrozne moc tesime, a neviem si predstavit ze by som vinou nejakeho nezodpovedneho dokiho prisla! Teba vysetruje Boda pri kazdej poradni?

weja
12. aug 2008

paskova - kartu ti podla mna len tak nevydaju... ked si najdes ineho dr., tak ten novy si ju vypyta od toho stareho, do ruky ju doktori moc nechcu davat... 😒
neviem, co by som ti poradila... ja by som asi zobrala do ruky telefon a zavolala do niektorej ambulancie, kde by si im vysvetlila situaciu a uvidis, ci by boli ochotni ta zobrat...
ono s tymi doktormi je to individualne - ja som napr. od Bodu odisla, nezdalo sa mi, ze urobil maximum, aby tomu minulorocnemu potratu zabranil... ale niektore si ho velmi chvalia a ma dost vela pacientok, takze je to asi individualne, aky ma kto z neho pocit...

jastericka
12. aug 2008

paskova: napísala som Ti IP

Lucka: príď aj k nám, kľudne....mne sa ťažko ide do mesta, keď malá nechce byť v kočíku a do Manduky len, keď je trošku chladnejšie. Daj vedieť, kľudne, kedykoľvek...papa
Inak, aj mne všetci hovoria, že Martinka je baba, ale je to pravda, naozaj je veľká. Ale ono sa to možno ustáli a nebude už tak rýchlo neskôr priberať a rásť.

paskova
12. aug 2008

weja: no asi by ma Boda ani nezobral, pocula som, nanho tiez dost rozporuplne veci. V pondelok este idem na ultrazvuk, uvidim co mi povedia tam.

weja
12. aug 2008

paskova - ak ides na UTZ do nemocky, tak sa skus spytat dr., co ti ho bude robit, ci by si nemohla chodit k niektoremu nemocnicnemu dr. Ja tiez teraz chodim k nemocnicnej dokine, rovnako aj Loss aj Tanika... sice kazda k inemu, ale sme vsetky spokojne 🙂 su to vsetko odbornici, takze vsetci su dobri...
za opytanie nic nedas... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre