Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

tanika.t
autor
16. sep 2008

wejka,držím palce,aby tie reči dr.tu v LM boli len hlúpe táranie a v BA vám vyšlo všetko super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
veď keď ti už všetky držíme palce,tak to musí byť OK 🙂

no ja náš sen o bábätku sa rozplýva ☹ aspoň podľa dr....ale ja si myslím,že nejak k tomu bábätku prídeme 😉
len cesta je kľukatá...a ak nie,tak to musíme prijať a ľúbiť sa napriek tomu 🙂

zuzana24
16. sep 2008

wejka tiez na vas myslime a drzime palce nech je vsetko v poriadku a doktori v LM sa naozaj mylia.

jastericka
16. sep 2008

tani: ☹ a prečo, čo sa stalo? Čo hovoria doktori? Ach bože, tak mi je to ľúto. Tuto cigane majú aj 10 detí a nevedia si to vážiť, už v pôrodnici ich opustia chúdiatka a celý život sa o ne nestarajú (samozrejme, česť výnimkám). A taká dobrá dušička ako Ty, ktorá by dieťatko milovala z celého srdca.....aj jaj

Super ale, že nestrácaš nádej, veď ako sa hovorí, tá umiera posledná.
Tani a nerozmýšľali ste nad adopčiatkom? Prepáč, že sa Ťa na to pýtam, ale aj to je možnosť mať dieťatko a novorodeniatko, ktorého matka opustila.

Zuzi: ahojte, ako sa má malá Sašenka, príďte nás pozrieť baby

Lossíčatká: aj vy sa pridajte 😉

loss
17. sep 2008

WEJI AJ MY MYSLIME NA VAS DRZKAJTE SA

loss
17. sep 2008

JASTERKA MOMENTALNE NEMAME AUTO TAKZE AZ POTOM NESKOR VAS DOJDEME POZRIET

zrzuska
17. sep 2008

loss a co tak autobus? 😀
robim si srandu. ja este v lete to nebolo take ale neviem ako v zime budem chodit busom 😖

tani ☹ verim ze sa to aj tak raz podari

alinka189
17. sep 2008

ahoj tani, prečo sa sen rozplýva? a čo um.opl.?

loss
17. sep 2008

zrzus no jasne nikdyauto je najuzastnejsia vec na svete 😅

zuzana24
17. sep 2008

jastericka ahoj urcite vas prideme kuk ale teraz v paitok nam dojde ocino a zasa sme chory ☹ v noci dostala teploty tak sme sli k dokine a zas mame anginu a hnisave sopliky ☹

zuzana24
17. sep 2008

a pridam sa k lossikovi auto nadovsetko 😀

zrzi ale ved aj ty mas vodicak nie som ta par krat videla za volantom?

jastericka
17. sep 2008

júúúj Zuzi, chúďa Saška..........aj ja som ako malá mala často angíny, tak viem, čo to je, ešte teraz si to pamätám, ako mi pendepony pichali, jau
Tak prajem skoré uzdravenie

baby, aj ja chcem autooooooooooooooo - ferari 😀 😀 😀

vejinka
17. sep 2008

ahojt babiky..alinka maly je cely den pricucnuty na mne..a ked mu dam dudu tak reve ako zasypany banik..no neviem ako zvytazim nad jeho tvrdohlavostou..cely tato 😠 len by sa to mojkalo a ja nemam cas ani prdnut 😅
ale dnes sme boli na poradni a ked nas prepustali z porodnice sme mali 2930g a teraz mame 3210g takze pomalicky priberame...to je hlavneee 😅

wejka vsetky sme v duchu s tebou.... 😔 😔 😔 😔

paskova
17. sep 2008

Ahojte babenky, no dneska bola brutalna kosa. Ja si uz pomaly nemam co obliect a to sa zima este ani nezacala. 😒
Rozmyslam, ci nepovytahujem nejake muzikove mikiny, to je ale posledne stadium. Pridala som fotku ake uz mam brusko, hlavne koli muzovi aby ked pride domov videl ako sme rastli. 🙂

loss
17. sep 2008

krasne brusinko 🙂
teda zima riadna ja uz zacnem nosit rukavice 😀

jastericka
17. sep 2008

veru, veru, zima hnusná 😠 Som sa vybrala vonku poobede s Martinkou, tak mi začala revať, akoby ju z kože drali, tak som sa pekne vrátila domov.
V sobotu predávam kočík a kúpim dáky lacniak, aspoň mi nebude ľúto, že mi stojí v pivnici ☹

vejinka: to ako keby som čítala o mojej Tinke, tá by tiež najradšej bola celý deň pricucnutá 😀 . Som sa pobavila na tom prde 😀 😀 m, veru, veru, koľkokrát mi bolo treba ísť na wecko a ani za svet sa tam dostať 😠

babie leto by mohlo prísť....

wejka: 😔 😔 😔

slonicek
18. sep 2008

weji myslím na teba a napíš nám ako ste dopadli.

zrzuska
18. sep 2008

wejka tiez na teba myslime 😔

evka to fakt ho idete predat? nechces este pockat?

ameli ma od vcera zuuuuuuuuuuuubok 😅 konecne. chuda chytila vysoke teploty asi zo zubkov. a konecne sa jej prerezal lavy dolny a este vyzera ze v najblizsich dnoch vylezie aj ten druhy. a idu jej uz aj horne. ach boze. sa naplace chudatko. 😔

barborkark
18. sep 2008

ahojte Liptacky, chcem sa opytat ci mate skusenosti s Mudr. Lunickom, ma ordinaciu na Luckach v liecebnom dome.. vdaka za info 😵

zuzana24
18. sep 2008

lucka a mas kupeny gel na zubky vola sa calgel a nam velmi pomohol a ked uz bolo moc zle dala som jej sirup nurofen ale to asi len raz vzdy nanm pomohol ten gel.jooooooooj zajtra nam dojde ocino konecne 😀

weja
19. sep 2008

ahojte... dakujem, ze na nas myslite...
no 4 doktori nam nezavisle od seba potvrdili rovnaku diagnozu - ze ide o vyvojovu chybu nezlucitelnu so zivotom... 😔 bolo mi povedane, ze ziadny lekar by si nieco take nedovolil tvrdit, keby nemal min. 1000% istotu, ze sa s tym neda nieco urobit... jednoducho malicke nikdy nebude moct dychat samo, je velky predpoklad, ze by nevydrzalo ani do porodu, lebo je to velka zataz aj na srdiecko... ☹ takze zaver znie, ze malinkemu pomoct nevedia - vraj zomrie skor ci neskor, s tym sa neda nic urobit, ale sebe mozem poskodit - ohrozujem svoje zdravie aj zivot, ak sa nerozhodnem co najskor - pri poskodenych plodoch vraj tisicnasobne vzrasta riziko komplikacii a presiaknutiu plodovej vody do krvi...
takze po dlhom, dlhom vahani, prehodnocovani a rozmyslani sme sa s manzelom rozhodli - v pondelok nastupujem do nemocky na vyvolavacku... 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔
neviem, kde najdem v sebe tu silu, ale ine riesenie neexistuje... 😔 dufam len, ze nejako to spolu s manzelom prekoname a cas nam pomoze zahojit tu bolest...

slonicek
19. sep 2008

weji ja som hotová stoho myslela som na teba ,bože to je hrozné ale neboj sa ja viem je to ťažké ale určite znovu otehotnieš a budeš mať zdravé bábätko a to ti idu vyvolať pôrod? 😢 budeš dlho v nemocnici?weji bude to ťažké pre teba ale musíš myslieť pozitívne a nie nato zlé za pár mesiacov nás potešíš dobrou správou .

alinka189
19. sep 2008

wejka, to je hrozné. ja som tak dúfala, že ti vyvrátia slová, ktoré ti tu povedali ☹ ☹ ☹
ale ak je to tak, ak ohrozuješ svoje zdravie, že niet iného východiska, asi to bude najlešpie....pre teba i pre to bábätko, lebo dalšie vaše bábätko potrebuje zdravú a silnú maminu. ja viem, že ti teraz slová útechy nepomôžu, ale snaž sa byť silná...sme s vami.

paskova
19. sep 2008

wejka moja strasne casto som myslela na teba. Je to hrozne co musis prezivat, nase problemy, ci nam tvrdne brucho alebo bolia krize su uplnou banalitou. ☹ Je dobre, ze mas pri sebe manzela, spolu to urcite prekonate. Budem ti drzat palce aby si to zvladla.

zuzana24
19. sep 2008

wejka prajem ti vela sil moja.

lila794
19. sep 2008

Wejka, je to tazke. Aspon si urobila, co sa dalo. Asi bude babatenku lepsie ako anjelikovi, ktory ta bude strazit 😉 az mi slzy stekaju po tvari. Ale neboj, ste obaja silni, zvladnete to. A coskoro bude zase brusenko. Myslim na vas!

zrzuska
19. sep 2008

wejka 😔 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ neviem co povedat. je mi to tak luto. verim ze aj ked to bude tazke tak to zvladnes lebo mas pri sebe cloveka ktory ta podrzi.
velmi by som chcela aby presiel uz aspon polrok od tejto udalosti a znovu si sa mohla usmiat a povedat nam dobru spravu. 😔

bambulka026
19. sep 2008

wejka, je mi to strasne luto. ☹ ☹ ☹
Drzkaj sa...

vejinka
19. sep 2008

wejka..tak to som necakala ..je to hrozne a tu nepomozu ziadne slova utechy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ...prajem ti aby si to co najskor prekonala..a vyplac sa plac pomoze..ja teraz placem tiez.. 😢 😢 😢 .tak rada by som ti pomohla..len neviem ako 😔 😔

jastericka
19. sep 2008

weji: pripájam sa k vejinka, tu žiadne slová útechy nepomôžu, to musí prebolieť.
Prajem Ti, aby si v pondelok nabrala dostatok odvahy a síl na nie ľahkú úlohu, ktorú máš pred sebou.
Neviem si to ani predstaviť, aké to musí byť hrozne ťažké, budem mysľou s Tebou, dúfam, že aspoň trošílinku Ti to pomôže 😔 😔

tanika.t
autor
20. sep 2008

wejka,tak som dúfala,že tí dr.sa mýlia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tak veľmi mi to je ľúto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
a nedokážem ani nájsť tie správne slová na vyjadrenie... ☹
len ti prajem veľa síl,aby si to zvládla v pondelok a hlavne aj potom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
každý deň na teba myslím,aby si to zvládla...tak sa drž!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre