Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

slonicek
11. nov 2008

jastericka tak sa len pekne lieč a malinká je zdravá?

vejinka
11. nov 2008

jastericka skore uzdravenie prajem 😉

paskova
11. nov 2008

jastericka cim skor sa vyliec 🙂

jastericka
11. nov 2008

Ďakujem žienky, ste zlaté...už je to lepšie, len tá nádcha 😒

Vám pekný večer 🙂 a bábätkám sladké sníčky, aj tým v brušku 🙂 🙂

alinka189
12. nov 2008

ahojte...
Regi, ty ešte nič?

jastericka rýchlo sa vylieč...

paskova
12. nov 2008

Ahojte babenyky,

alinka, veru este nastastie nic, 🙂 akurat dorabame spalnu, vcera sme poskladali aj postielku, dnes mam velke pranie, takze mam co robit. 😉
Moi muz ma narodky 19.-ho, keby mi to vyslo vtedy bola by som rada. Zajtra idem do poradne, dufam, ze doki ma aj vysetri a by som vedela, ci sa neotvaram. Lenze u Timka to clovek nikdy nevie. 😒
A vy sa ako drzkate, mas dost mliecka, maly ako spinka v noci? Drzkajte sa! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lila794
12. nov 2008

Ali, Kristiankovi vsetko naj k 1. mesiaciku!

bambulka026
12. nov 2008

Aj mi sa pripajame ku gratulacii...

bambulka026
12. nov 2008

Ahoj loos, ako dopadla skuska?

Zrzus, chlapi su taky, ja som si s mojim uz tiez svoje prezila, aj som odisla, no nemalo to efekt.
Drzim palce aspon Tebe aby sa umudril.

jastericka
13. nov 2008

alinka: aj my s Martinkou sa pripájame ku gratulácii k prvému mesiačiku 🙂

Žienky, čo už máte bábätká a kojíte, nepociťujete niekedy také brnenie až tŕpnutie nôh??? Najmä v noci, idem sa zošalieť, také nepokojné nohy sú to. Či to môže byť z nedostatku vitamínov..je to hrozne nepríjemné ☹
A šialene ma bolia bedrové kĺby

loss
13. nov 2008

ahojte
Zuzka skusku som odlozila na nedelu 😠
jasterka dufam ze si zdrava a dnes idete plavat.
vcera som bola v nemocnici tak sme boli s malou pozriet Majku a Radku z gyndy mala sa im velmi pacila a mne padlo dobre vidiet tie zlate sestricky
a vecer som sa v maximaxe zoznamila s Luciou 3+ taka zlatulinka maminecka je ona spoznala nas podla Nellynky tak sa smejem ze mala je znama 😀

weja
13. nov 2008

ahojte 🙂
loss - drzim palce na skusku, nech to zvladnes lavou zadnou 😉
alinka - Krisitankovi vsetko naj 🙂
vsetky pozdravujem...

lila794
13. nov 2008

Evi, ja to mam stale, zacalo mi to uz pocas tehu, dufam, ze to prejde 😝

alinka189
13. nov 2008

ahojte, áno v nedelu sme mali mesiačik 😀 dakujeme všetkým.
Regi, zatial to vyzerá, že mám dosť mliečka, chvalabohu. zajtra ideme do poradne, tak napíšem kolko váži už 🙂
v noci spinká ako kedy, niekedy sa budím 1x, inokedy aj 3x...ešte nemá žiadny režim, takže hocijako.

jastericka, ja to nepociťujem v nohách, ale niekedy v rukách, ako keby trpli alebo čo, tak cvičím a vystieram pri kojení, možno je to aj zo zlého držania alebo neviem.

weji, ako v robote? a inak všetko ok?

loss, nellynka už musí byť poriadne velká. ja som minule stretla zrzusku a ameli veru je. a taká peknučká.

vejinka
13. nov 2008

ahojte kocky..alinka stihas aj pc aj maleho? 😅 a co velky?? tesi sa drobcovi? 😵

vejinka
13. nov 2008

ja si vzdy tak robim srandu z muza...ze ako sa ma maly?? a kuknem mu medzi nohe 😀 😀 😀

alinka189
13. nov 2008

no vejinka nestíham tak ako počas tehu, ale ked spinká, tak nakuknem, ked niečo potrebujem a ked nič neriadim alebo nedriemem 🙂
a hej veru teší sa velmi 🙂

chichi, ty si prípad, tak povieš? 😀

vejinka
13. nov 2008

no veru ja som zlaaaa 😀 😀

jastericka
13. nov 2008

vejinka: 😀 😀 😀

lila: fúúú, si ma "potešila", teda nie som rada, že to máš aj Ty, ale som rada na druhej strane, lebo ja už som sa zľakla, že mi niečo je....
Vieš, ja nie som hypochonder, ale moja mamina má sklerózu multiplex a takto jej to začalo, že jej začali tŕpnuť nohy a ruky a ja som sa zľakla....

Aj mne to začala už počas tehu, niekedy v siedmom mesiaci, ale teraz je to ešte horšie. Aj ja dúfam, že to prejde

zrzuska
13. nov 2008

ahojte.

ali dikes za ameli 😅 to sa ti zda ze je velka lebo teraz kukas na svojho mrnuska vies? 😅

evi uz ste zdravi? ja som rozmyslala vas prist kuk lebo drahy mi nechava auto na vikend a on ide na tu chatu od zajtra do nedele ale pridu jeho rodicia 😖
on chcel ze malu im necham a pojdem na chatu ale to ja nedokazem 😒 tak vravi ze som sibnuta. ale vsetky kocky v marcovkach ma podporili ze vsak ani oni by si dieta tak nedali na dlho prec. iba ked sa musi.
ja neviem ja si malu nedam. ani na cely den nie. a teraz ma naruseny rezim ako sme boli v trnave tak jej to davam dokopy. takze nehrozi.

drzkajte sa vsetky.

lossik drzim vsetky prsty 🙂 😉 zvladnes to neboj

jastericka
13. nov 2008

Luci, v žiadnom prípade by som nenechala ani ja Martinku samú ani na jedinkú noc. Ani ročné dieťa by som ešte nenechala, nieto 8 mesačné. Takže buď v pohode, každá matka by takto urobila ako Ty. A ešte svokrovcom nechať, veď čo oni môžu vedieť ako ju utíšiť, kedy má ísť spinkať, kedy papať.....no nie 😠

Nech si ide (prepáč, že Ti tak na rovinu píšem) a Ty ho vyprevaď s úsmevom, že aj vy si urobíte program.
Počuj, v sobotu ideme pravdepodobne do Jasnej, ak sa všetko podarí ako má....Nepridáš sa?
Ja by som Ti ale ešte dala vedieť,lebo je to taká vec, že manžel tam ide Paraglidingovať, ale ak nebude lanovka premávať, tak pôjdeme na Donovaly a to je už dosť od ruky.

Kľudne príď aj zajtra alebo teda v nedeľu doobeda, ak Ti bude smutno, predpokladám, že poobede sa už vráti z chaty. Veď mi napíš na mobil 🙂

Idem spať, dobrú noc všetkým 😉

loss
14. nov 2008

ahojte
baby dakujem v nedelu poobede dam vediet ako som dopadsla
inAK DNES mame 6mesiacikov

paskova
14. nov 2008

loss Nellynke gratulujem k 6 mesiacikom a tebe drzim pelce. 🙂

Lucka, moja mala spala bezomona u babky asi ked mala 3 roky a to som v kuse trpla, ci sa najedla, ci neplace za mnou a podopbne. A to som bola na sluzobnej ceste a nie na chate. Ved tvoj muz to musi pochopit, ze si matka a dieta je na prvom mieste u teba aj teraz aj navzdy.

lila794
14. nov 2008

Nelly, vsetko dobre k polrociku!!!!

Luci, ani ja by som nedala maleho prec!!! Ved ani do tej roboty mi to nedalo ist od neho - ani na 4 hodiny, lebo volako nedoverujem nikomu, kto by sa mi o neho staral a bala by som sa, ze mu uplne narusia rezim.

loss
14. nov 2008

dakujeme 🙂 😉 🙂

zrzuska
14. nov 2008

dakujem kocky za podporu.
vsak teraz odisiel a este je on nasraty na mna ze ako sa spravam, ze nechcem ist na chatu, ze malu nechcem dat strazit jeho rodicom..... co by som ja mala byt nahnevana tak je on a odisiel s cistym svedomim ze on nic zle nerobi naopak to ja som ta zla co vymysla ☹
normalne mi az zle ostalo. 😔
ja im tiez neverim lebo par razy urobili to co som im zakazala. takze im ju jednoducho nenecham a este k tomu ma pokazeny rezim ako sme boli u nich na par dni tak jej ho davam dokopy.
a zda sa ze sa nastavuje na jeden spanok za den. vymysla mi z jedenim, vecer nechce spat. no mame tazke obdobie.

lossik aj ja gratulujem. nellka je uz velka kocka 😉

evka ak by daco tak sa ti ozvem. uvidim aj podla malej. dnes mala hrozne zly den. 😖

loss
14. nov 2008

dakujem 🙂

bambulka026
14. nov 2008

Aj mi sa pripajame ku gratulacii a prajemem Nelke vsetko naj... 🙂

zuzana24
14. nov 2008

ahojte aj my blahozelame a ideme sa pripojit ked dnes ma nelka 6mesiacov my sme pred 4 dnami oslavili rok a pol 🙂 ale to to uteka.a tani vela sil na skusku v nedelu.a daj mi vediet kedy ti konci skuskove bo my 12.12. letime do UK.

jastericka
14. nov 2008

Nellynôčka, všetko najlepšie k polrôčiku 🙂 , už si veľká slečna 😝

Táni, ako ide učenie??? Zajtra ideme do tej Jasnej, hneď ráno, tak Ťa ani nevolám, kto vie ako to tam bude......Hodinu budú asi šlapať na Chopok a potom 15 minút lietať. Ja budem medzitým s malou von, no uvidím, ak by plakala, tak šup do auta a svokor nás bude voziť a možno pospí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre