Snažilky z Liptovského Mikuláša. Pridajte sa

tanika.t
9. apr 2008

vitajte v našej téme 🙂

vejinka
17. dec 2008

dajme sa nabuchat a tema bude hned plna 😀 😀 😀 😀 srandujem...ani nahodou..aj tak mam co robit 😅

alinka189
17. dec 2008

veji 😀 😀 😀
ešte hádam pár mesiacov počkáme 😀

vejinka
17. dec 2008

len ci pockaju aj nasi muzovia 😅 ja som minule ze podme ..bolo uz moc hodin a nexcel suchotat v sufliku tak reku podme bez..a on ze v ziadnom pripade a ja ze fain...raz za sto rokov mam chut a ty nexces ..otocila som sa mu zadkom a zaspala 😅

paskova
17. dec 2008

Baby mna boli jeden prsnik, ale nie je ani tvrdy, ani cerveny. A mam teplotu 37,5 neviete co stym? 😒 😒 😒

vejinka
17. dec 2008

paskova nechcem ta strasit ale moze to byt zacinajuci zapal...poriadne odsavat treba aj ked len par kvapiek na noc natieerat cicadermou..vecer horuce sprchy alebo zabali na prsia..masirovat pred kazdym kojenim..budem drzat palce aby to co najskor prebolelo 😉

vejinka
17. dec 2008

kurnik ja mam asi malo mlieka ten moj hlados je na cicke kazdu pol hodinu 🙄

paskova
17. dec 2008

Cicadermu nemam len Balm, hadam aj to je dobre. Dik za radu.

weja
19. dec 2008

ahojte bambulky 🙂
som rada, ze sa mate aj s vasimi drobcami dobre, ze ste zdravi a tesite sa na Vianoce... 😵 takze krasne sviatky Vam vsetkym zelam, uzite si to s celou rodinou a nezabudnite sa pofotit, som zvedava, ako ti vasi malicki podrastli 🙂

vejinka
19. dec 2008

wejka aj my tebe prajeme krasne a pozehnane vianocne sviatky a uspesny Novy rok 😉

alinka189
20. dec 2008

ahoj wejka...ako sa máš? ako v práci?

pripájam sa....krásne Vianoce a šťastný Nový rok 🙂

tanika.t
autor
20. dec 2008

ahojte žienky 🙂

zatúlala som sa sem,aby som Vám všetkým popriala pokojný predvianočný čas ,maminkám -aby bábätká poslúchali a hlavne krásne Vianoce,veľa radosti a spokojnosti s Vašimi najbližšími 🙂 🙂 🙂
Krásne Vianoce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

paskova-gratulujem k u dcérke! 🙂 🙂

jastericka
20. dec 2008

ahojte žienky, dlhšie som tu ničím neprispela, aj keď Vás čítam...nemám akosi energiu na písanie po tých prebdetých nociach...Dakedy k malej vstávam každých 20 minút a to je na porážku..... som unavená ako pes...
Len sa modlím, aby to čoskoro prešlo.

Pripájam sa k prianiu krásnych Vianoc, prežite ich čo najkľudnejšie v kruhu svojich najbližších a tiež Nový rok 2009, aby bol pre nás všetkých šťastným. 🙂 🙂

loss
21. dec 2008

ajooojte vsetky zlaticka
aj ja zelam krasne a hlavne pokojne sviatky a rok 2009 nech je pre kazdu z vas ten naj a potom kazdy dalsi
myslela som na Taniku a aj Wekju babulky drzim palce nech vam v dalsom roku nadelia 100x viac radosti a nech kazdej z vas vsetucko vyjde
Evi tesime sa na vas ozaj od piatku nejeme 😀

jastericka
21. dec 2008

Táni, tak to som zvedavá či všetko pojete 😀 😀 . Miško povedal, že toľko nechystám, ani keď má prísť k nám rodina. 😀 😀 😝

paskova
21. dec 2008

Ahojte maminy aj nemaminy, tanika dakujem za gratulaciu, a prajem tebe aj wejke aby ste sa coskoro aj vy pripojili k nam maminam 🙂

ja mam toho teraz dost vela, len cakam aby sa mala umudrila a hlavne polepsila. Cez den totiz spi a v noci vystraja, takze dufam, ze aj moje modlitby budu vypocute a otoci sa to. 😉 😉

Kazdej z vas prajem krasne a pozehnane sviatky a vsetko naj do Noveho roku. Hlavne vela vela zdravicka. 😵 😵

loss
21. dec 2008

Evi bolo uuuuuuzastne DAKUJEME este teraz sa mi grga ako som sa najedla mala bola plana v Kuflande uz strasne plakala po ceste zaspala no ked sme dosli domko znovu sa zobudila no uz spinka od 19h hura
Este raz krasne Vianoce
aaaa paskova srdecne gratulujem k malinkej boooze to leti uz idete mat prvy mesiacik 😵

jastericka
21. dec 2008

Táni, aj nám bolo s Vami veeeľmi dobre...malá Nellynka je na spapanie 🙂 a som rada, ak ste sa u nás príjemne cítili. Veď si to určite zopakujeme 😉

Veru to letí, Regi, maličká Sophi má asi obrátený režim, keď čítam, čo píšeš, ale to sa určite napraví, neboj....

POŽEHNANÉ VIANOCE AJ VÁM, HOU - HOU - HOU

loss
22. dec 2008

evi to HOU-HOU-HOU ma pobavilo 😀

vejinka
23. dec 2008

ja to poznam troska inak...ho ho hooooo hov*o dostanete deticky 😀 ale vam prajem len to najlepsie pod kriakom kocky..zasluzime si 😉

weja
26. dec 2008

ahojte 🙂
alinka - mam sa celkom ok, zvladam, ta nova robota bolo to najlepsie, co ma mohlo po tom vsetkom stretnut, tak mi tie dni ubiehaju, az normalne neverim... 🙂 v praci mam toho dost, aj tuto nedelu idem do roboty, lebo po sviatkoch sa toho nakopilo (v hoteloch je prave cez sviatky najviac ludi, tzn. aj najviac roboty)... a budem robit aj 1.1., takze ani na Silvestra sa nechystam nejako hyrit alebo oslavovat... ale budem rada, ked uz tento hnusny rok konecne skonci, pre celu nasu rodinu bol velmi nestastny... 😔

tak sa vsetky drzte, pozdravujte deticky a dufam, ze niekedy na jar, ked sa trosku otepli a bude lepsie pocasie, zasa zorganizujeme nejake stretko.... 🙂
papaa

jastericka
26. dec 2008

ahojte žienky, tak aké boli Vianoce??? 🙂

My sme boli domka, pekne sme si prestreli na večeru, malinkej sme dali k stolu jej stoličku a papkali sme všetci spolu.
Aj psíkovi sme dali misku pod stôl, no ten ju zjedol ako blesk a potom žobral až do konca večere 😀

Najhoršie je, že hnačkujeme celá rodina, najskôr začal manžel, potom ja, dnes aj Tinka trošku a o psovi ani nehovorím, ten kaká všade 😅

paskova
26. dec 2008

ahojte baby,
jastericka to mi je luto, ze ste vsetci ochoreli 😒 ale aspon ti nehrozi, ze by si pribrala pocas sviatkov.

My sme boli u svokrusky ako kazdy rok a bolo fajn. Sofi sice cele Vianoce prespala, ale aspon som sa v klude napapkala a venovala sa Natalke. Musim zaklopat, ze teraz sa mala hodne polepsila, spi aj cez den aj v noci cca 3 hodiny. Len zacala vyvadzat pri papani. Pije 3 minutky, potom sa puci, vrti sa no hruza. Neviem co to do nej voslo, dufam, ze jej nevadi, ze musi mliecko sat a netecie jej do pusy. ☹ ☹ Ani neviem potom ci dost vypila, ale kedze zaspi na 3 hodiny hadam jej to staci. Nemate s tym niektora skusenosti?

jastericka
27. dec 2008

Regi: určite sa napije dosť, neboj, ale to, že sa pučí, to môže byť začínajúca kolika....ona totiž nezačne hneď ako sa bábo narodí, ale práve pár týždňov po narodení. Sophi má mesiac, možno ju bolieva bruško, vtedy sa deti zvyknú pučiť a jedovať....
To je fajn, že Ti takto pospí, aspoň si trošku oddýchneš...Držím palce 🙂

alinka189
29. dec 2008

regi, to sofi má už mesiac??? júúúj, ako to letí... ale zase pravda, že som tu dlho nebola. nemám kedy 😀
držte sa všetky, a šťastný Nový rok 😉

vejinka
29. dec 2008

jastericka skore uzdravenie 😉

vejinka
29. dec 2008

alinka ahoooj co tak dat par fotiek z vianoc? 😉 a ostatne kocky tiez..som zvedava ako rastiete 😉

paskova
29. dec 2008

vejinka zda sa mi, ze fotky tam prihadzujeme len my 😵 😵 Ja malu v kuse fotim, i ked tie fotky su stale rovnake, lebo sa este nijako extra neksichti, ale je to zlate.

veru alinka,uz je mala mesiac medzi nami. Zajtra ideme na ockovanie, sice neskor koli srdiecku, dufam, ze to zvladneme.

slonicek
30. dec 2008

Regi malinká je už velká ,ale je podarená 🙂

paskova
30. dec 2008

Ahoj Kati, veru rastie ani neviem ako a z coho. 😵 Zatial ju kojim, ale to su muky, lebo reve pri kojeni aj potom, srdi sa, no neviem si s nou normalne niekedy rady. Uz len dufat, ze ju to prejde ale nie k horsiemu. 😒 A ty ako, uz si pobalena? Lebo sa ti to krati, ako si dnes pochodila v poradni?

slonicek
31. dec 2008

Regi no o týžden už mám termín už mám pobalené veci 🙂 bojím sa len aby som neprenášala ešte idem v Pondelok teraz 5 teho na pásy a uvidíme či sa to rozbehne ,ale už aby som porodila nevládzem a všetko ma boli malinká je natlačená taku hrču mám na pravej strane 🙂 a ešte som aj chorá kašlem nátku mám .To je dobre ,že malinku kojíš ´dufam že aj ja budem mať mlieka dosť a neboj malinké detičky sa srdia pri kojení to je normálne nechce sa im ťahať z prsníka 🙂 ale je podarená taká okana ,Regi prajem ti pekného silvestra a všetko dobré do Nového roku aby ste boli s malinkou zdravé.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre