• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky z Považskej Bystrice

18. januára 2014 
fialllka - no som zvedavá čo to bude :wink:
6. máj 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj ale my neprezradime aj ked budeme vediet :wink: :wink: :wink: sme s manzelom tak dohodli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze nech ma rodinka prekvapko :sunglasses:
6. máj 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta no tak to predava dobre draho
kukaj
http://cgi.ebay.com/PUMA-INFANT-BABY-BOYS-GIRLS-5Pc-SET-SPORT-SUIT-0-3M-NWT-/200468138862?cmd=ViewItem&pt=US_Baby_Toddler_Boys_Clothes&hash=item2eacd50b6e
cena aj s postovnym ani nie 40 dolarov to je tak 30€, a ona ma takuto za kolko?????odkial vies cenu????za aku to ona predava, ved to v albume nema...
6. máj 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze dnes som sa pohrala s tymto :grinning:

simson pre bris a potvorka pre niki, ozaj niki a co ta napisem?
6. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli simson teda nema chyby.... :slight_smile:
6. máj 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyfarbene niki :slight_smile:
6. máj 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 -som jej písala a napísala mi že tie menšie súpravy 37€ a tie väčšie 5-6 dielne 57 €, ona si tam asi zarátava dosť poštovné lebo hovorila že je to dosť drahé.

Eyya - no máš talent teda fakt !!!!
6. máj 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikiarudi - čo si tým chcela povedať ???
6. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kosta ved tam je postovne 8,95 dolara...ja ked som kupovala z USA tak bolo postovne lacnejsie ako z UK....dost tam ma nadhodene...skoro raz tolko :astonished:
6. máj 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - no veď ja by som to ani nikdy nekúpila
6. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A bohvie ako Brisilda :unamused:
6. máj 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi už spíte čo? :pensive:
6. máj 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi este spite co? :grinning: :grinning: :grinning:
7. máj 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosťa - len som tým chcela povedať, že by som si sem v živote takú foto nedala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eli - bodynko je kráááááááááásne, ďakujeme ešte raz a inak nakŕmim malú a dojdem ok??? prezvoním, keď budem pred dverami... :wink:
7. máj 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :wink:
7. máj 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki dones please tu kefu na flase :sweat_smile:
7. máj 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok :slight_smile:
7. máj 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kokos ja som zas do 02:30 bola hore nedalo sa mi spať a až teraz som sa dostala z postele :angry:
Keby je aspoň pekne vonku :unamused:
7. máj 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kosta, este ze netreba rano vstavat do prace ze??? mna uz tak vecer bolelo brucho a krize, ze som myslela ze v noci sa to rozbehne a ono nic..... :slight_smile:
inak ja som vcera s brisildou volala.....musi cakat, ale hadam coskoro to bude, lebo uz sa otvara....tak ked sa malinky narodi, tak da vediet....len bude z neho asi riadny macko....ale hlavne aby to mala uspesne za sebou.....budeme na nu mysliet ze???? :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - jasné že budeme veď ma napadla hneď ako som sa zobudila :wink:
Cvičiť nejdeš??
7. máj 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz sa nechce cvicit, ale brisilda chcela ist, tak jej skus zavolat a mozete ist spolu......
7. máj 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka55555 - - no ani mne sa nechce a ešte po prebdenej noci :rolling_eyes:
Idem si spraviť krupicovú kašu na raňajky mňam :wink:
7. máj 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne...nerob chute s kasou....uz som dlho nemala... :slight_smile:
7. máj 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky no ja som mala tiez taku noc na hovno :confounded: do piatej som nemohla zaspat a ked som zaspala tak ma zasa zobudili susedia o siedmej vrtaním hroza :angry: mne sa tiez nechce cvicit a teraz som u svokrovcov lebo prisla rodina z lucenca :grinning: a budeme tu cely den :wink:

aj ja stale myslim na bris :wink: tak dajte potom vediet
7. máj 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na bris myslim aj ja velmi drzim palce aby to mala co najrychlejsie a co nejmenejbolestne za sebou :slight_smile:
7. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridávam sa, brisilde držíme prsty...ja 20 a Adelka tiež 20, ale menších :wink:
7. máj 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky, ja som od vcera do zajtra u nasich na navsteve, tak nemam cas na konika.Som tu len na skok, ze co je nove a ako sa ma Bris.Prajem vam pekny dnik a potom si vas docitam. papa :wink: Drzte sa! :wink: :slight_smile:
7. máj 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme akurat prisli dom a som unavena ako kon... uz to neni čo to byvalo :confused: a vy čo dnes cely den robite :grinning:
7. máj 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, tak my sme tiež u našich.. mm vpráci na 24ke,takže tak... našim prišiel nový nábytok, taká zostava do detskej..tak som s tatinom kutylovala.. :grinning: :grinning: :grinning: no a tatino ma poprosil, že má chuť na moju brokolicovú polievočku, takže šiel do obchodu a budem ešte kuchtiť... :wink:
7. máj 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok