Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

zuzume
8. aug 2009

niky je to v zdravotnom stredisku ked vojdete do pruskeho tak tam sa spytas ja si to uz tiez presne nepamatam... a jasne ze moze ist s tebou manzel a presne ako pisala jajkar sono robi cez brusko 😉

nikiarudi
autor
9. aug 2009

tak super, ďakujem babule..a jajkar tebe už musí byť doma aj dlho,že??

nikiarudi
autor
9. aug 2009

a ozaj kočky ešte som sa chcela spýtať, v stredu v noci ideme na dovču a chcem vedieť, či si mám zo sebou zobrať tehotenskú knižku...keby sa náhodou niečo stalo..aj tak podľa mňa by tomu nerozumeli...hmmm?? im bude stačiť, keď im poviem, že som tehu,no nie???

nany100
9. aug 2009

niki, radšej si ju zober...veď to ľahko zabalíš a tam sú aj latinsky podľa mňa skratky, ktorým rozumie každý doktor (aj Bulhar 😉 )...je tam aj krvná skupina myslím a pod....takže ja by som sa bez nej isto nepohla 😉

nikiarudi
autor
9. aug 2009

oki ja len pre istotu.. som sa spýtala... 😉 🙂

nikiarudi
autor
9. aug 2009

Babyyyyyyyyyyyyy tak malá Lejlaaaaa je už na sveteeeee...juhuuuuuuuuu JAJKAR GRATULUJEEEEEM!!! maličká je náááááááááááááááááádherná, videla som ju na facebooku tvoj Luboš pridal foto a niekto z mojich kamarátov to okomentoval, tak som ju mohla vidieť...je úúúúúúúúúúžasnáááááááááááááááááááááááááááááá... ešte raz GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!

zuzujan
9. aug 2009

nikiarudi super spravicka............ja chodim s jajkar na predporodnu pripravu, tak som rada ze to ma uz za sebou, tak sa tesila na babo....................
ja zatial stale cakam, som uplne fit na porod to nevyzera...........ach jaj

prosim nevies viac podrobnosti??? aspon cas, vahu a ci su OK

hasleerka
9. aug 2009

tak blahoželáme , nech je malá Lejla zdravučká a nech robí rodičom veľkú radosť 🙂 🙂 🙂

jankabambulka
9. aug 2009

lejla- všetko naj naj naj lepšie nech sa ti darí na tomto svete - máš milujúcich rodičov a v nich perfiš kámošov- tak sa ti bude sveta žiť.... nech si zdravá rýchlo rastieš a tatik nech chystá guľovnicu na frajerov 😀
maminke želáme skoré zotavenie a tatikovi ak náhodu preženie lejlin príchod - tak v tescu majú akciu na zakysanku 😀 😀

petka55555
9. aug 2009

jajkar gratulujem...a mate krasny datum... 🙂 🙂 🙂

nikiarudi
autor
9. aug 2009

jáááááááááj babule, žiaľ neviem nič bližšie..ale jajkar určite rada neskôr doplní... 😉 🙂

jajkar
10. aug 2009

ahojte kocky, ja nemozem spat, mam asi vela energie a je mi tu teplo 😀

malinka je krasna, a ma 51 cm a 3500g, je velika po ockovi 😉 😉 😉

dakujem za priania, sme ok, bolo to sice bolestive ale ten pocit co z vas vyliezlo bol super, dosli sme sem o pol 11 a o 13.00 mala bola na svete 😀 😀 😀

dakujem aj dr.Simonidesovej, velmi mi pomohla

nikiarudi
autor
10. aug 2009

jajkar a ty tam máš net??? no vidíš, ani si sa nenazdala a malinká ja tu..tak dlho si čakala až si sa dočkala.. ešte raz Gratulujeeeeeem!!!

miselin
10. aug 2009

Jajkar ešte raz gratulujem 😵 😵 Ten pocit o ktorom hovoríš je fakt nezabudnuteľný 😵 😵 A pre mňa bol najkrajší pocit keď som si mohla malú konečne po 4 dňoch zobrať na ruky bol to najkrajší pocit v mojom živote 😵 😵 😵

nany100
10. aug 2009

ešte raz blahoželám a prajem krásny štart malej Lejle a maminke rýchle zotavenie...a narodila sa na naše výročie svadby🙂
niki na nadštandarde je aj pripojenie na net, pokiaľ je jajkar tam 😉

nikiarudi
autor
10. aug 2009

ahaaa.. tak asi je.. no a ja som sa teraz akurát objednala na to 4D sono do Pruského.. takže ideme 21.9 juhuuuuuuu..už teraz sa teším... 😵 😀 😵

nany100
10. aug 2009

verím, je to nádhera vidieť drobčeka ako si to tam užíva 🙂

jajkar
10. aug 2009

dakujem Vam kocky, mala je zdravucka, dnes mi ju uz daju na izbu, ale na noc si ju este nechaju, mam este bolesti, tazko sa mi vstava, tak radsej nech je v noci tam. Pekne si cumla prsniky, takze sa prichytila, ale este nemame mliecko.......
niky som na nadstandarde, je to lepsie a hlavne koli hygiene, mam tu sama wc aj sprchu, je to k nezaplateniu!
Niky, tak sa tesis na 4D, super nech vam vyjdu co najkrajsie fotky 😀 😀 😀
Musim zmensit fotky a dam do albumu, zatim!

nikiarudi
autor
10. aug 2009

A koľko stojí nadštandard? to tam s tebou môže byť aj ocko?? 🙂 či ako to tam funguje??? a ešte ma napadlo pomohlo ti, že si chodila na tú predpôrodnú prípravu??? lebo aj na tú sa chystám..ale neviem od kedy sa tam mám nahlásiť... 😀 😀 😀 tak sa pekne drž a pozdrav maličkú..už sa teším na foto... 😵 😵 😵

miselin
10. aug 2009

Jééj Jajkar Lejluška je krásnučká 😵 😵 😵

jajkar
10. aug 2009

dakujem Mishelin

niky diky za pozdrav cez Lubosa, ved si ma vyhladaj na FB 😉
niky, ta predporodna priprava ti fakt pomoze, to ani nevahaj ze nepojdes, od 32tt v suterene v nemocnici, ja som spokojna!!!
Izba stoji 1000,-sk na den, kuk link www.gynpb.sk

jankabambulka
10. aug 2009

jajk-úžasná je maličká 😵 😵 . júúj aj som si zaspomínala 😵 😵

petka55555
10. aug 2009

jajkar je krasnucka...riadne líčka 🙂 🙂 🙂 take na bočkávanie...

nikiarudi
autor
10. aug 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj to musíte mať s nej radosti.. a ozaj tam je napísané, že je tam prípojka na net...ale to musíš mať vlastný laptop alebo tak?? to sa nebojíš, že keď ideš niekde mimo izby za návštevou, že ti odtiaľ zmyznú veci??alebo ako to funguje?? a hlavne ako je to s partnerom a návštevami??kto môže byť pri tebe na izbe, keď nechceš ísť na chodbu???

nikiarudi
autor
10. aug 2009

bože to čo som napísala, že S nej.. 😀 😀 😀 samozrejme myslela som Z nej... 😅 😅 😅

nikiarudi
autor
11. aug 2009

dobré ránko kočky, to máme dnes otrasné počasie, že?? to tak dobré len na vylihovanie v posteli... 😀 😀 😀

nany100
11. aug 2009

niki, predpôrodná je super, ja som chodila od 30tt, super partia sa tam zišla...potom sme boli aj na pôrodke niektoré spolu...pomohlo mi to hlavne psychicky sa pripraviť a nestresovať pri pôrode...s predýchavaním kontrakcií to tiež celkom išlo...na nadštandarde môže byť s Tebou hocikto celý deň, nefunguje to ako návštevné hodiny...len cez noc tam nesmú byť návštevy... prakticky nemusíš ani vychádať, nakoľko tam máš aj svoju kúpeľňu a WC...akurát asi na jedlo, ale to je hneď pred dverami, takže si vlastne stále tam...a keď si na normálnej izbe, tak sa s druhou mamičkou striedaš pri strážení a keď chcete ísť obidve za návštevami na chodbu, lebo tie na normálne izby nesmú, tak deti odnesiete sestričkám

nikiarudi
autor
11. aug 2009

no uvidíme či na to budú korunky..resp. € 😅 😅 😅
a to si treba dopredu aj zajednať? či stačí keď to nahlásim vtedy keď tam dojdem rodiť... 😕 🙂

zuzume
11. aug 2009

jej aj my sa pripajame ku gratulacii malej Lejle je krasna aj krasny datum si vybrala 🙂) ohladom tej izby to zaujima aj mna asi by som tam sla len neviem ci by som sa nenudila sem tam je dobre porozpravat sa na izbe s babami..

jajkar
11. aug 2009

ahoj Niky, presne ako pise Nay, ale ja som hlavne rada, ze mam aj sama wc a sprchu, to je fakt super. A dopredu sa nezajednava, lebo to sa neda, kto skor pride, ten prv ma. ale dr. povedala ze rokuju aby stala 500,-, ze mozno nas to uz zastihne. Tak ak by sa dohodli, teba to zastihne isto 😀 😀 😀

akurat sme sa prebalili, napapali, a buvkame... 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre