Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
5. máj 2010

tak tu sú foto... som ich zabudla pridať, trúba... 😝 😀

zica1
5. máj 2010

Dobre ranko kocky 😉 tak ako ste na tom s rodenim? 😀
niki- vy byvate v domceku, ked mate take super podkrovie?

nikiarudi
autor
5. máj 2010

zica - nie my bývame v tých nových bytovkách postavených na konci Rozkvetu... 😉

zica1
5. máj 2010

aha, tie 2 co su vedla seba,ze?

nikiarudi
autor
5. máj 2010

tak tak, presne tie dve...

zica1
5. máj 2010

Krasnu izbicku ma Tamy 😉 tak sa vam musi super byvat v novucickom 🙂

zica1
5. máj 2010

Baby, poradte mi, co mam dnes varit...ja som uz z toho vymyslania kazdy den na nervy 😅 Uvarit nieje problem, len prist na to, ze co to bude je o nieco tazsie 😀 Vytiahla som kuracie prsia a dalej netusim co z nich spravit 😀 😀 😀 Nemate niektora napad?

nikiarudi
autor
5. máj 2010

ďakujeme pekne, no to je celé naša spálňa, pretože máme len 2-izbák... no sme radi, že sme sami a nie s rodičmi... 🙂

nikiarudi
autor
5. máj 2010

zica - ja keď už neviem čo, tak vytiahnem Maggi nápady...a je to.. je tam jedno, a to je z kuracieho, také rolky so šunkou a syrom, tak skús také.. je to veľmi chutné... 😉

eyya
5. máj 2010

ahojte a co tak prsia na sampionoch s ryzou? mnam 😝 😅

zica1
5. máj 2010

Asi spravim len fakt nieco take ryche 😉

nikiarudi
autor
5. máj 2010

no to už každý podľa chuti...
inak nazdar suseda... čo s tebou bolo včera... si tu nebola...si bola zaneprázdnená Miškinými tričkami?? 😀 čo máte nové? a ozaj kedy dojdú tie okuliare?

zica1
5. máj 2010

eyya- super tip, len to sme papali v pondelok 😉 😀

eyya
5. máj 2010

zica ja to lubim moc 😀
niki nie este miske nie ale bude aj to daka som unavena aj by som si pospala ale domka nechce 😒 ale ako ZAspi tak idem s nou 😀

nikiarudi
autor
5. máj 2010

čo ti mm v noci nedal spať??? 😀

eyya
5. máj 2010

aaale co... praveze keby aspon, viem preco som unavena, ale nie a ani nemOze vsak vies ....

nikiarudi
autor
5. máj 2010

no veď preto mi je to čudné... 😉 juj zajtra konečne po dlhej dobe ku kaderníčke, joooooooooooj ako sa ja len teším... 😀

kosta123
5. máj 2010

nikiarudi - dala si si tie foto spraviť A4 alebo A5 ??? No denisa nemá moc čas ani mi nedvihla mobil,a napísala že sa mi ozve 😒

Zica - to varíš každý deň??? to by sa mi nechcelo,ja veľmi často varím z kuracích pŕs MM je na tom závislí 😀 ale pokušam sa aspoň tak na 2-3 dni,jemu je jedno aj celý týždeň to isté len, aby to bolo masisko 😀 😀 😀 ja to nejdem,tak mu ostáva viac 😎

Dnes mi prišiel MM po 24h službe,on si v noci aj pospí cca 4-5 h tak nechodí nikdy ráno spať,tak je taký aktívny, že aby sme išli na čierne háje zo psom ,no to už ma vidí 😀 tak išiel sám 😀 zas som naprd spala tak sa mi nechce ani variť,ale pôjdem spraviť pizzu tú mam raz dva,robím ju na arabský chlieb 😎

nikiarudi
autor
5. máj 2010

kosťa - A4 sú krásne... fakt úúúúžasné.. a má toho teraz dosť, neboj ona sa ti ozve... 😉 aj môj mm je po 24ke... ale spí..lebo jemu sa v noci moc spať nedá...

zica1
5. máj 2010

kosta- nie nevarim kazdy den, aj ja sa snazim vzdy navarit tak aby to vydrzalo 2 dni a to si z toho este drahy berie aj do prace na obedik 😀 Vacsinou to vydrzi tak 2 dni, obcas aj 3 ale to uz vidim, ze to chce rychlo nejaku zmenu 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
5. máj 2010

no tak baby, to si musíte zariadiť ako ja... u nás varí mm... 😉 😀 😀 😀

zica1
5. máj 2010

nika - to by sme sa asi velmi nenapapali 😀 tak max nejaku tu omeletu alebo prazenicu 😀 😀 😀 😝 popripade kura na paprike zo sacku 😀

nikiarudi
autor
5. máj 2010

no tak môj mm varí super, on to má po svojom otcovi.. a aj slané veci pečie.. ja som si dobre našla.. a sladké pečiem skôr ja...

kosta123
5. máj 2010

nikiarudi - tak to si sa dobre vydala 😉 môj nevedel ani čaj uvariť 😠 😠 😠 má 2 sestry tie robili všetko aj za neho,ale už vie aj kávu 😀 😀 😀 😀 ale nie vie aj od mäsa variť,ale nevie ryžu,špagety,cestoviny a ked ja mäso moc nejem tak to si uvarí len tak sám pre seba.

nikiarudi
autor
5. máj 2010

kosti - tak to si ako ja.. ja tiež okrem kuraciny moc mäso nemusím... 😝

zica1
5. máj 2010

ja som toho mojho aspon ryzu v mikrovlnke naucila no a hadam sa casom zdokonali 😀

eyya
5. máj 2010

jasne ze naucia a vsetci 1-2 babske vyjazdy a uz varia 😀 bo budu hladny....alebo stupne spotreba chleba a klobasy 😀 😀 😀

fialllka
5. máj 2010

my dnes varime kelovu polievocku a mame segedinsky gulas mnam mnam 😝 😝 😝

petka55555
5. máj 2010

eli pojdes dnes na vychadzku???lebo som u nasich, tak keby si isla, tak sa kdesi na ceste mozeme stretnut s tymi body, alebo zajtra 😉

niki a to svagrina uz chce navstevy???ked mala vcera sekciu????ved musi byt inak odvalena...... 😖

ja idem dnes robit jablcka v zupane, lebo mam na ne uz dlho chut, ale az tak moc sa mi pri tom stat nechce, ale co nemozeme byt s maxikom hladni.... 😀

a kde je bris??????????......som jej chcela napisat, ze nech skusi to co vravela PA ze na vyvolanie kontrakcii ked si v termine ma tancovat brusne tance 😀 😀 😀 ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zica1
5. máj 2010

ja som nasla nakoniec na nete nejake placky z kuracieho masa, diet. salamy a leca, tak to pojdem skusit, co je to za zazrak 😝 a spravim k tomu asi zemiacky na cibulke...no uvidime co povie na to Petik 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre