• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

25. augusta 2015 
luci,aspon si stretla moju svagrinku :slight_smile: ..a korytnacka je naozaj ok :grinning:
blu je uz v Londyne,tak rychlo to uslo,akoby to boli len dva dni,a nie desať,co tu boli :frowning2:
18. apr 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mila Sophia,
vsetko najlepsie k Tvojim narodeninam,vela zdravicka,stasticka ,a aby si robila svojim rodicom len a len radost.
Dufam,ze dostanes vsetky darceky,ktore si si zelala :dizzy_face: a samozrejme tu uzasnu tortu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :wink:
Esci - pripajam sa k Lare.... nech je zdravucka, peknucka a stastnucka :slight_smile:
Lara - Bluebelka uz naozaj odisla? tak to naozaj zletelo... a to som sa chystala ju stretnut :pensive: ja som cez tyzden velmi busy, vikend mam volnejsi, no nemohli ste... kedy planuje prist znova?
18. apr 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej, babulky, dakujeme, no verite, ze cas takto leti? :grinning: (verite, ved mate svoje ), ale je to neskutocneeee....
:dizzy_face:
18. apr 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Draha Esci, o tom case mi nic nehovor... vcera som Matuskovi zakupila v skolke pracovne zosity na citanie, pocitanie a malovanie :fearful: ach jaj, o chvilku je skolacik :pensive: :wink:
18. apr 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lasenka,niekedy koncom augusta,ale len na tri dni :frowning2:
Esci,kedy zacne oslava?Ci uz zacala?
18. apr 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lara - to naozaj? ja ju obdivujem teda, vlastne vsetky vas obdivujem, co byvate tak daleko
18. apr 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lari, obe dve spinkaju, 2x sme boli vonku ( len polhodinovky )...darceky dostala rano v posteli, zaspievali sme happy birthday, ona taka ospala- ja chcem mamu a mlieko, dada, chod uz do place :stuck_out_tongue_closed_eyes: torta je zatial v chladnicke ( taka specialna bude az na oslave o 2 tyzdne, ked pridu svokrovci ) - cakame na muzika a potom aj dnes trosku oslavime, ale hlavne cez vikend..dnes moze ale vsetko, co chce :dizzy_face:
lasenka, proste ten cas neskutocne leti.... :confused: :rolling_eyes:
18. apr 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lasenka,veru aj ja,neviem,ci by som sa niekedy odhodlala odist,a Ty ?Rozmyslala si niekedy o tom?
18. apr 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Esci :slight_smile: ta je zlata
18. apr 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, vsetko je zvyk a proste osud...niekoho zaveje tu, ineho tam, dalsieho necha doma..
18. apr 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Esci,co Ti chyba najviac zo SK?Teda okrem rodiny
18. apr 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lara - kto-co jej chyba? no predsa jaaaa :grinning:
18. apr 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teba som zaradila do kolonky rodina :grinning:
18. apr 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: si zlata :sweat_smile:
Lari, ty by si dokazala takto zit ako ony? Lebo ja neviem, no asi nie... som taky domasedko :dizzy_face:
18. apr 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pockajte , pridam vam tu nejake novsie fotky na chvilku...
rodina...TY...:wink: vazne...stretka nejake, co by mohli byt a nie su, lebo som stale s detmi...vlastne byvanie, nasa kuchyna, nase jedla, Juicy BAR-tycinky...nas domcek...Danko-bratov syncek, krsniatko moje, co som nikdy nevidela...
18. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ty sa kedy vlastne chystas domov? neprides apson na nejaky cas? aj s Romanom :wink:
18. apr 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boooze aj ja :unamused:
musim ist ulozit maleho,uz je velmi unaveny,neskôr este mrknem,ci tu niekto bude :confused:
18. apr 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chystam sa, myslim, ze mozno na druhy rok sa aj vratime :wink:
18. apr 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Esci - to vazne???? na ako dlho ci uz forever?
18. apr 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno forever, nevieme...ale momentalne sa nam tu neoplati az tak byt a doma je aspon rodina. No uvidime...vies, my kazdy rok sa chystame a stale sme este tu,tak ja az dva tyzdne pred odletom dam vediet, ze keby naozaj :slight_smile:
18. apr 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach moja, bola by som velmi rada, to uz dufam budem na MD, takze si to vychutname :slight_smile:
18. apr 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:
Esci,fotky? Zmeskala som nieco?
18. apr 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lari, uz boli, aj som zmazala :pensive: :slight_smile: potom dam na pokec..
18. apr 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Esci,tak si to potom pozriem :wink:
Esci,to znie tak depresivne,co vsetko Ti chyba,najvyssi cas sa vtratit :frowning2:
kolko ma mesiacov,ci rokov bratov syncek?
18. apr 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
4 roky ma...ani na ich svadbe som uz nebola, brali sa , ked som bola 2 mes v USA :frowning2:
18. apr 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani sestra nemohla prist na bratovu,a tiez je jej to velmi luto.
Hadam si to este vynahradite.
18. apr 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lasenka uz asi odisla,a kde je Jett?
18. apr 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lasenka asi odisla :frowning2: hm,kde je veru jett? a kedy blu bude moct byt online?
18. apr 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
netusim,teraz asi place :frowning2: cez tyzden prichadza domovz prace az vecer,vlastne len vikendy ma volne,teda ak neratam domace prace a tak
18. apr 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok