• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

25. augusta 2015 
ahoj
28. apr 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes sme boli u kadernicky max je ostrihany
28. apr 2008 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Duna,a kde mas fotku?Plakal,ked mu strihala vlasky? :astonished:
28. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky su este v mobile
28. apr 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poslala som Ti IP
28. apr 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec neplakal len pozeral ako vzplaseny
28. apr 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je co ip
28. apr 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme uz 2x odisli,tak srdcervuco plakal,ze som ho nedala ostrihat :astonished:
28. apr 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem co je ip ...
28. apr 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn :grinning:
28. apr 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kristina, krasne fotky!!!! ahoj duna :slight_smile:
lara, ty asi olivera tak skoro neostrihas... :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte :grinning:
Lara, ale ja sa nejdem do SV sťahovať, iba tam strávim čas niejaký, ale trvalý pobyt budem mať tu :grinning: A starému ( :grinning: :grinning: ) som povedala, že si ho zoberiem, keď tu postaví domček :grinning: , neverím, že sa mu to podarí, ale čo už... Asi budem pendlovať SV-PN ako on do konca života :unamused: :sweat_smile:
29. apr 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jett,uprimne by som sa Ti cudovala,SV je pekna,ale s Piestanmi sa porovnat neda,pendlovat mozno nebudes musiet,mala bude rast a dozadovat sa ocka viac,a co ocko neurobi pre malu princeznu :wink: hadam aj postavi domcek V PN .Takze si si ho este nevzala,tak nech neotala,aby si sa nerozmyslela :grinning:
29. apr 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blu bola pri nasom poslednom pokuse ostrihat Olivera :grinning:
Duna,pridaj nejake foto :wink:
29. apr 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lara, krasne fotky, vyzeras super.... :dizzy_face:
30. apr 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky :wink: :grinning:
Idem vám "behať" po albumčekoch... :slight_smile:
Lara-no my sme neni zobratí, si nevieme predstaviť, ako prídu hostia na svatbu, asi ju urobíme na strednom slovensku, aby sa nikto neurážal :sweat_smile: . Najskôr sme sa nevedeli dohodnúť - každý sme chceli doma a teraz už ani netreba...možno nakoniec skončíme len na úrade, kto vie :sweat_smile:

...ale krásne to bude keď bude mať Sandrika 3rôčky a bude aj ona nevesta :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. máj 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme sa dnes zobudili v blbej nalade, maly namiesto good morning mami, zacal plakat, ze chce ist do slovlakie /presne tak to vola/ za davidkom. a potom mi este povedal: ja nelubim teba ty ist prec, babka prist mia zobrie do slovlakie...a potom 15 minut vykrikoval babka irena kde si ja tu som... :frowning2: :frowning2: :frowning2: teraz spasal plny pohar zmrzily a zacal kricat, ze ujo petko ma viac zmrzliny a one nema nic... :pensive: ....ach jaj.... a to este ani nie je v puberte.... :rolling_eyes:
1. máj 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :dizzy_face:
blue, no to je blbé, že to tak malý vníma :unamused:
2. máj 2008 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blu :frowning2:
Jett,svadba by mala byt v mieste nevesty,nie?Nuz ale vychod je vychod.Brat so svagrinkou chceli mat len sobas a obed,a nakoniec mali"len 80 ludi :grinning:
...predstava Sandriky v bielych satockach... :slight_smile:
2. máj 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajojte bab, to tu nikto od 2. maja nebol? :astonished:

Lara, veď ja mu to hovorím, ako píšeš, ale on tvrdí že nie :unamused: :angry: Ale aj tak bude po mojom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Dnes tu bude pršať, fuuuj :confounded:
5. máj 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsat???? u nas hlasime teplo slnecno asi 23 stupnov.... vsetky deti su momentalne v zahrade a strazi ich sused :grinning: ... a ja zehlim.../-zehlila by som, keby som sa tu nezastavila... :rolling_eyes: / padam... pa :dizzy_face:
5. máj 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blue, návšteve sa musíš tešiť :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2008 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
dnes sme si boli pre recept na vakcinu proti pneumokokom,v piatok sa pôjdeme zaockovat.
Vy ste uz boli,ci sa len chystate?
6. máj 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Blu,Ty mas nove fotky,a kto je Natko?
6. máj 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:
dnes mame vsetci volno, no ja sa chystam sadnut ku kniham, o mesiac mam tie nestastne statnice, tak uz to len nejako vydrzim, nie?
prajem vam krasny den :wink:
8. máj 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mali sme dnes v skole predstavenie, bolo to super, maly bol taky zlaty, no na spapanie... :dizzy_face: dokonca vedel vsetky svoje 'lines' bez jedinej chybicky.... pridala som fotky :grinning:
8. máj 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blu,krasne fotky si pridala,Kareemko je sikulka, ja uz sa tesim na skôlkarske vystupenia :slight_smile:
Vcera sme boli na Miľa pre mamu,boli ste niekto?
11. máj 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky baby, tak zas po dlhšom čase :wink: Blu - peknučké foto... aj tie ked ste boli doma-obidve aj Lara86 tam vyzerate také mladé, vobec by som nepovedala ze mate uz také velké deturence :dizzy_face:

Na "Mila pre mamu" sme neboli, naša malinka bola akasi nesvoja, nechce sa jej vonku spinkat, skoro všetky deti radi vonku spia v kočiaroch na vzduchu... len my sme akási výnimka :sweat_smile:
12. máj 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Lucinka :sweat_smile:
12. máj 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok