Snina a okolie. Nájde sa tu niekto?

esci
27. jan 2008

tak co, je tu niekto, kto sa prida, niekto novy? mamicky, snazilky, tehulky, hociktooooo 😉

lucinka21
2. aug 2008

Ahojte, blu - pošlem ti večer IP, ked sa manzel vráti z práce, ja to svoje čislo este neviem naspamat 😅 😅

Jett- cestujete autom? myslim ze je to vcelku jedno či cez den alebo v noci... akurát si cez den budete moct urobit pauzy, prestávky.... trochu na vzduchu.. ale zas ktovie aké budú cesty.. cez den sú skor zápchy ako v noci..

Lara, tak teraz tam máš veselo, čo? A čo Sninské pamiatky?? Už ich Kareemko videl? 😀 😵

jett
3. aug 2008

ahojte 🙂

luci, hej , autom ideme a už sme to naplánovali, konečne, teda ak sa niečo nečakané nestane.... O týždeň cca ideme a pôjdeme isto v noci. Kúpim podla rady kinedril a 6hodín hádam prespíme 🙂

lucinka21
3. aug 2008

Jett, tak to je super.. nech vám to teda výjde podla plánu... v takých prípadoch -detičky-cestovatelia- sa oplatí ozaj investovat do lepšej autosedačky, pretoze inak je to pre to pripútané bábo docela nepríjemné... neviem či som spomínala ale my máme tú matrix cup, ktorá sa dá zlozit aj do vodorovnej polohy a pripevnit na zadne sedačky pozdlž... je to fakt výborne , normálne sa tam vyspí ako v kočiari 😉

lara86
4. aug 2008

Ahojte 🙂
Luci, pamiatky už máme pochodené 😀 ,či skôr obehané.
Dnes sme boli u nás,budeme maľovaťa dávať novú podlahu v detskej izbe,tak mi deti pomáhali prenášať hračky,
potom mi Kareemko umyl riad/tri poháriky/.Ach tá Blu sa teda má 😵

Jett,nuž šťastnú cestu 😉

lara86
4. aug 2008

...ešte som si spomenula na takú perličku:keď sme boli v obchode,pýtala som sa Kareemka,akú hračku by chcel na narodeniny.A on na to,že toho hojdacieho koníka pre Oliverka 😵 😅

jett
5. aug 2008

ahojte, lara, teda Blu - ty máš ale synáčika 😵 😵 😵

luci, tak takú sedačku nemáme, máme klasickú, akosik nás to netrklo takto myslieť, ale to je už jedno, aj tak budeme o pár mesiacov kupovať večšiu a v tej sa už vôbec nevyspinká 😝 😅 🙄

angie777
6. aug 2008

PRE LUCINKU21: ahoj,dostala som sa k tebe cez kočiariky,a pozerala som si albumy,ta tvoja mala je naozaj nádherné babo,neskutočne zlatucka.chcem sa ta opytať,odkial mas ten zeleny kočik Jane,asi zo zahranicia,ze,lebo som sa tu nikde k takemu nepreklikala.je super,kolko ta stal?je to trojkombinacia?
ja zatial nemam babo,pracujeme na tom,zatial nič,ale strašne rada mrkam kočiariky.keby si chcela,napis mi aj na mail,alebo aj tu.moja adresa je angie777@zoznam.sk
dakujem.

lucinka21
6. aug 2008

Cawte baby,
ako sa máte v Snine? Tu takmer cely čas prší, som z toho na nervy
Jett-už máte stanovený termin cesty? tešíte sa, však?

angie - ďakujem, je to od teba milé.. pošlem ti IP

Lara - nuž mali ste toho koníka kúpiť 😀 😵

jett
9. aug 2008

Ajojte 🙂

luci, aj tu už prší 😠 a ideme do SV 15steho!!!! 😀 😀 😀 😀 sa teším, to je jasné, budeme stále s tatinom 😵 😵 😵

lucinka21
12. aug 2008

Jett, uz ste zbalene??? Och ked si spomeniem ako sme sa balili my 😖 "len aby sa na nič nezabudlo" a napokon v tom strese som zobrala niektoré veci uplne zbytočne, a iné mi ostali doma 😅 😀 Rovnako ako kočiar, zobrala som vaničku, teraz na prechádzky takmer nechodíme, vačšinou prší... len do auta - do centra na nakup a naspat... a o chvílku uz budeme potrebovat športový - ktorý ostal doma 😝 😅

jett
12. aug 2008

luci a vy ste v GB?? a to ste tam nešli na stálo?? 😕 či len na "návštevu"? 😕

a my nejdeme do SV ☹ vyskytol sa problém, takže ideme teda až po kontrole - poradni u lekárky po 2.septembri 😢

Ale plánujem sa baliť ráno a večer ísť 😀

lucinka21
12. aug 2008

Ano ano sme tu na dlhšie, ale mame byt aj v Snine, taký "prechodný" takze na Vianoce prídeme na mesiac domov, potom zas na letné prázdniny a takto.... som si myslela ze ten športiak vezmem az po vianociach... ale zišiel by sa už par týždnov.

Och , tak to je škoda ☹ , mohli ste uz íst na rock fest 😀 tuším tento víkend je v SV. Tak drzíme prsteky aby ste boli čo najskor OK.

jett
15. aug 2008

😀 😀 😀 😀 😀 no iba kôli Rockfestu som tam chcela ísť, to vieš 😀 😀 😀 😀 😀

lara86
15. aug 2008

Jett,nebuť smutná 😀 ,ani my nejdeme na Rockfest 😀
...vám sa tá cesta tak odsúva,vy to hádam nestihnete ani do Vianoc 😉

Lucinka,ešte stále vám tam prší?Tu je tak horúco,ale od zajtra má byť ochladenie 😝

jett
23. aug 2008

ahojte...baby kade sa túlate?? 😕 😕 😕

Lara, nooo, ešte to ale v augeste stíhame 😉

mirreccka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jett
24. aug 2008

mirreccka si asi nevšimla, že tu sú ženy na MD 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lasenka
8. sep 2008

no Snincanky! 😒 😒 😒
nasla som vas az na stvrtej strane 😢 co ste take zaneprazdnene?
ja uz zarezavam v skole a Matusko v skolke... konecne nas klasicky stereotyp 🙂 ked su prazdniny, vsetko je hore nohami, ani na PC nebolo casu, hmmm... aj sme prerabali v domceku, takze som bola totalne mimo 😉
ako sa mi vsetky mate?

martina2007
12. sep 2008

Ahojte Snincanky,

pripajam sa k vam,tiez pochadzam z SV,ale uz tam 8rokov nebyvam.

lasenka
14. sep 2008

martinka - vitaj 😉 a kde teraz byvas?

baby, kde ste??????????????

jett
15. sep 2008

ahojte kočky, tak my sme už tiež v snine . Ale počasie je tu otrasné ☹

lara86
17. sep 2008

Ahojte!
Som tu len na chvíľku,Jett,kedy ste prišli.a ako dlho zostanete?
Lasenka 😉

jett
20. sep 2008

ahoj Lara, no prišli sme v pondelok v noci a neviem kedy ideme preč. Aj by som už išla, veď to počko tu je fakt des, u nás neprší už 3dni a tu stále 😒 Ale zase na druhej strane sa mi nechce zase baliť a doma zase všetko vybalovať 😖 tak vôôbec netuším do kedy sa zdržím. Ale už by som si aj asi išla oddýchnuť. doma nemusím variť 😅

martina2007
27. sep 2008

Ahojte,

Lasenka,byvam v cr a teraz som akurat v sv na navsteve u rodicov.

lara86
29. sep 2008

Lasenka,gratulujem,až teraz som si všimla,držím palce 🙂 🙂 🙂

Ahoj Martina,máš rovnako starého chlapčeka,ako ste na tom s plienkami?Oliver sa v noci už nepocikáva,ale cez deň sa mu občas stane nehoda.

Jett,tu je tak krásne,nechystáte sa do SV?Hádam nečakáš na ďalšie mláky?😀

Blu,Oli je ostrihanýýý,potom Ti pošlem fotky. ☹ 😵

lasenka
30. sep 2008

Lara - dakujem, velmi sme sa snazili 🙂

martina2007
2. okt 2008

Lara,
my sme uz asi 2 mesiace bez plienok,uz nedavame ani v noci,ale teraz co sme v sv,tak sa nam asi 3x stala nehoda,mozno,ze zmena prostredia,a ako ste na tom s rozpravanim?my este vela nenakecame.

lara86
5. okt 2008

...z rozprávaním je to myslím celkom dobré,určite lepšie ako zo spaním 😀
Martina, na ako dlho ste tu?

Lasenka,pracuješ,alebo si na PN?

jett
7. okt 2008

Ahojte,

Lara, asi čakám 😖, drahého mám veľmi chorého ☹ už v piatok sme tam mali byť. Ale tento piatok už určite ideme ☹ 🙂

jett
7. okt 2008

lasentka je 8tt 😵 😵 gratulujem 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre